<< 3 i 4 el. GSMP 1987 - Podkarpacki W. G.] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1987] [7 i 8 el. GSMP 1987 - Bystrzyca - Spalona >>


23.08.1987 Wyścig Górski "Góra św. Anny" - 5 i 6 eliminacja GSMP

Trasa: Zdzieszowice - Góra św. Anny
Długość trasy: 3,2 km

5 eliminacja GSMP:

Klasa 13:

1. Adolf Fesarek (CS) Ostrava   3:59,46
2. Andrzej Godula Automobilklub Krakowski   4:05,18
3. Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa   4:08,39

Klasa 12:

1.

Lesław Orski Automobilklub Morski   4:10,05

Klasa 11:

1.

Tadeusz Szewczyk Automobilklub Dolnośląski   4:52,54
2. Wacław Janowski Automobilklub Dolnośląski   4:58,61

Klasa 10:

1.

Tadeusz Bryczek Automobilklub Beskidzki   4:44,37
2. Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski   4:46,88
3. Antoni Frączek Automobilklub Krośnieński   4:48,44

Klasa 9:

1.

Andrzej Białowąs Automobilklub Śląski   4:38,52

Klasa 7:

1.

Jan Kościuszko Automobilklub Krakowski FSO 1600 4:32,76
2. Jacek Iwanowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa FSO 1600 4:45,08
3. Jarosław Paja KS Maraton Warszawa FSO 1600 4:51,36

Klasa 6:

1.

Jerzy Franek Automobilklub Kielecki   4:48,83
2. Stanisław Niwczyk Automobilklub Cieszyński   5:09,51
3. Wiliam Jensik (CS) Ichlava   5:24,05

Klasa 5:

1.

Jarosław Strzelecki Automobilklub Opolski Polski Fiat 126p 5:18,74
2. Zbigniew Balcerek Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p 5:22,55
3. Witold Smolarczyk   Polski Fiat 126p 5:23,29

Klasa 4:

1.

Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p 4:54,14
2. Zygmunt Zając Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 4:59,07
3. Tadeusz Suchoń Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 5:00,66

Klasa 3:

1.

Adam Ziąber Automobilklub Krakowski   5:11,86
2. Andrzej Szmerdt Automobilklub Opolski   5:12,28
3. Andrzej Gogulski Automobilklub Opolski   5:23,95

Klasa 2:

1.

Krzysztof Jugowski Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 5:56,54
2. A. Turek Automobilklub Opolski Polski Fiat 126p 6:05,86
3. A. Suska Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p 6:17,69

Klasa 1:

1.

Marek Oczkowski Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 5:18,44
2. Jan Rutkowski Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 5:18,72
3. Wiesław Hankus BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p 5:21,27
 

6 eliminacja GSMP:

Klasa 13:

1. Adolf Fesarek (CS) Ostrava   3:52,82
2. Andrzej Godula Automobilklub Krakowski   4:00,26
3. Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa   4:07,14

Klasa 12:

1.

Lesław Orski Automobilklub Morski   4:10,29

Klasa 11:

1.

Wacław Janowski Automobilklub Dolnośląski   4:10,53
2. Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski   4:38,18
3. Tadeusz Szewczyk Automobilklub Dolnośląski   4:48,52

Klasa 10:

1.

Tadeusz Bryczek Automobilklub Beskidzki   4:44,69
2. Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski   4:46,2
3. Antoni Frączek Automobilklub Krośnieński   4:55,59

Klasa 9:

1.

Andrzej Białowąs Automobilklub Śląski   4:35,45

Klasa 7:

1.

Jan Kościuszko Automobilklub Krakowski FSO 1600 4:32,47
2. Jacek Iwanowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa FSO 1600 4:43,72
3. Jarosław Paja KS Maraton Warszawa FSO 1600 4:50,37

Klasa 6:

1.

Jerzy Franek Automobilklub Kielecki   4:46,44
2. Stanisław Niwczyk Automobilklub Cieszyński   5:07,01

Klasa 5:

1.

Zbigniew Balcerek Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p 5:15,73
2. Jarosław Strzelecki Automobilklub Opolski Polski Fiat 126p 5:18,99
3. Witold Smolarczyk   Polski Fiat 126p 5:25,79

Klasa 4:

1.

Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p 4:52,37
2. Tadeusz Suchoń Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 4:58,52
3. Zygmunt Zając Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 4:58,79

Klasa 3:

1.

Andrzej Witkowicz Automobilklub Krakowski   4:38,33
2. Adam Ziąber Automobilklub Krakowski   5:08,91
3. Andrzej Szmerdt Automobilklub Opolski   5:11,25

Klasa 2:

1.

Krzysztof Jugowski Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 5:54,93
2. A. Turek Automobilklub Opolski Polski Fiat 126p 6:04,37
3. A. Suska Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p 6:13,68

Klasa 1:

1.

Jan Rutkowski Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p 5:17,93
2. Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p 5:18,05
3. Wiesław Hankus BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p 5:18,21

<< 3 i 4 el. GSMP 1987 - Podkarpacki W. G.] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1987] [7 i 8 el. GSMP 1987 - Bystrzyca - Spalona >>