<< 1 el. GSMP 1994 - G. Św. Anny] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1994] [3 el. GSMP 1994 - Dobsinsky Kopec >>
Długość trasy: 4,015 km.
Wyniki: | |||||
1. | Andrzej Godula | Radio RMF - Automobilklub Krakowski | Estonia 25-Lancia | 1. gr. E 1. kl. E2 |
4:21,577 |
2. | Artur Skwarzyński | Castrol Racing Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25 | 2. gr. E 2. kl. E2 |
4:27,586 |
3. | Bogdan Herink | Renault Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 1. gr. A 1. kl. A3 |
4:29,736 |
4. | Stanislav Morovich | Automobilklub Polski | Lola T 410 | 3. gr. E 3. kl. E2 |
4:31,337 |
5. | Mariusz Ficoń | Rafineria Czechowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Ford Escort RS Cosworth | 1. gr. N 1. kl. N3 |
4:32,574 |
6. | Mirosław Krachulec | Automobilklub Częstochowski | Estonia 25 | 4. gr. E 1. kl. E1 |
4:36,111 |
7. | Piotr Kaźmierczak | Automobilklub Krakowski | Estonia 21 | 5. gr. E 2. kl. E1 |
4:38,393 |
8. | Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | 1. gr. H 1. kl. H2 |
4:38,920 |
9. | Piotr Bednarek | Automobilklub Wielkopolski | BMW 318 | 2. gr. H 2. kl. H2 |
4:42,229 |
10. | Rafał Podolski | Automobilklub Kielecki | Promot 79 | 6. gr. E 4. kl. E2 |
4:45,477 |
Jarosław Podsiadło | Automobilklub Kielecki | 7. gr. E 3. kl. E1 |
|||
Wojciech Bełtowski | Automobilklub Krakowski | 8. gr. E 5. kl. E2 |
|||
Henryk Mandera | Automobilklub Wielkopolski | 3. gr. H 1. kl. H1 |
|||
Lech Koraszewski | Automobilklub Opolski | 4. gr. H 3. kl. H2 |
|||
Antoni Bonczek | Automobilklub Opolski | 5. gr. H 2. kl. H1 |
|||
Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | 6. gr. H 3. kl. H1 |
|||
Krzysztof Adamski | Automobilklub Krakowski | 7. gr. H 4. kl. H2 |
|||
Ryszard Lenart | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 8. gr. H 5. kl. H2 |
|||
Slavko Umicević | Automobilklub Dolnośląski | 9. gr. H 6. kl. H2 |
|||
Tomasz Mikołajczyk | Automobilklub Krakowski | 2. gr. A 2. kl. A3 |
|||
Krzysztof Gawroński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 3. gr. A 1. kl. A1 |
||
Piotr Novak | KKS Elita | 4. gr. A 2. kl. A1 |
|||
Paweł Kałuża | Automobilklub Kielecki | 5. gr. A 3. kl. A1 |
|||
Tomasz Krukowski | Automobilklub Kielecki | 6. gr. A 4. kl. A1 |
|||
Jacek Iwaszkiewicz | Automobilklub Sudecki | 7. gr. A 5. kl. A1 |
|||
Jarosław Paja | Automobilklub Kielecki | 2. gr. N 2. kl. N3 |
|||
Piotr Cekiera | Automobilklub Krakowski | Honda Civic | 3. gr. N 1. kl. N2 |
||
Konrad Gałusza | Automobilklub Dolnośląski | 4. gr. N 2. kl. N2 |
|||
Krzysztof Głuszyński | Automobilklub Krakowski | 5. gr. N 3. kl. N2 |
|||
Zdzisław Brymora | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento | 6. gr. N 1. kl. N1 |
||
Juliusz Podolski | Automobilklub Kielecki | 7. gr. N 2. kl. N1 |
|||
Tadeusz Majcher | Automobilklub Dolnośląski | 8. gr. N 4. kl. N2 |
|||
Dariusz Stróżyk | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento | 9. gr. N 3. kl. N1 |
||
Marcin Majewski | Automobilklub Kielecki | 10. gr. N 4. kl. N1 |
|||
Jarosław Buczek | Automobilklub Dolnośląski | 11. gr. N 5. kl. N1 |
|||
Grzegorz Baran | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 12. gr. N 6. kl. N1 |
|||
Wacław Podolski | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento | 13. gr. N 7. kl. N1 |
||
Janusz Trzop | Automobilklub Krakowski | 14. gr. N 5. kl. N2 |
|||
Tomasz Chamielec | Automobilklub Opolski | 15. gr. N 8. kl. N1 |
|||
Nie sklasyfikowani: | |||||
2 p. |
Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | kl. E1 | (miska olejowa) |
|
po 1 p. | Andrzej Koper | Elf Lubrifiants - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | kl. A3 | (wycofał się) |
Tomasz Jeromin | Automobilklub Wielkopolski | kl. E1 | |||
Tomasz Rychlewski | Automobilklub Opolski | kl. N1 | |||
Najlepsze czasy podjazdów: Godula - 2:10,645 (1) i 2:10,932 (2) | |||||
Wystartowało 43 zawodników, sklasyfikowano 39. | |||||
Klasyfikacja zespołów sponsorskich: | |||||
1. | Team Warta SA | 28 pkt. | |||
2. | Elf Lubrifiants Polska | 16 pkt. | |||
3. | Castrol Racing Team Poland | 14 pkt. | |||
Klasyfikacja klubowa: | |||||
1. | Automobilklub Kielecki | 49 pkt. | |||
2. | Automobilklub Częstochowski | 42 pkt. | |||
3. | Automobilklub Krakowski | 40 pkt. | |||
4. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 34 pkt. | |||
5. | Automobilklub Dolnośląski | 23 pkt. | |||
6. | Automobilklub Wielkopolski | 19 pkt. | |||
7. | Automobilklub Opolski | 15 pkt. |
<< 1 el. GSMP 1994 - G. Św. Anny] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1994] [3 el. GSMP 1994 - Dobsinsky Kopec >>