<< 4 el. GSMP 1995 - Brezno] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1995] [1 i 2 el. GSMP 1996 - G. św. Anny >>


22-23.07.1995 Podkarpacki Wyścig Górski - 5 eliminacja GSMP

Trasa: Dąbrowa - Knurów
Długość trasy: 4,050 km

1. Andrzej Godula Elf Polska / Radio RMF - Automobilklub Polski Estonia 25 1. m. w gr. E
1. m. w kl. E2
3:26,226
2. Stanislav Morovich Elf Polska - Automobilklub Polski Lola T 410-Renault 2. m. w gr. E
2. m. w kl. E2
3:32,419
3. Mirosław Krachulec Automobilklub Częstochowski Eufra 391-Mugen 3. m. w gr. E
3. m. w kl. E2
3:32,704
4. Rafał Podolski Elf Polska - Automobilklub Kielecki Estonia 25-Łada 4. m. w gr. E
4. m. w kl. E2
3:32,769
5. Bogdan Herink Renault Elf Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Maxi Clio 1. m. w gr. A
1. m. w kl. A3
3:34,334
6. Artur Skwarzyński Castrol Racing Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Łada 5. m. w gr. E
5. m. w kl. E2
3:37,498
           
  Wojciech Bełtowski Automobilklub Krakowski Estonia 21 6. m. w gr. E
6. m. w kl. E2
 
  Robert Podolski Automobilklub Kielecki Estonia 21 7. m. w gr. E
1. m. w kl. E1
 
  Krzysztof Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa   8. m. w gr. E
2. m. w kl. E1
 
  Krzysztof Jugowski Automobilklub Kielecki Estonia 9. m. w gr. E
3. m. w kl. E1
 
  Antoni Frączek Automobilklub Krośnieński   10. m. w gr. E
4. m. w kl. E1
 
  Krzysztof Federowicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Escort RS Cosworth 1. m. w gr. H
1. m. w kl. H2
 
  Piotr Bednarek Automobilklub Wielkopolski BMW E 30 2. m. w gr. H
2. m. w kl. H2
 
  Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Ford Sierra Cosworth 4x4 3. m. w gr. H
3. m. w kl. H2
 
  Lech Koraszewski Automobilklub Opolski Audi Coupe S2 4. m. w gr. H
4. m. w kl. H2
 
  Zdzisław Ulkowski Automobilklub Morski Audi Quattro T 5. m. w gr. H
5. m. w kl. H2
 
  Henryk Mandera Automobilklub Wielkopolski Suzuki Swift GTi 6. m. w gr. H
1. m. w kl. H1
 
  Ryszard Lenart Autoklub Rzemieślnik Warszawa BMW 323 7. m. w gr. H
6. m. w kl. H2
 
  Robert Kus Automobilklub Krakowski Fiat Ritmo 125 TC 8. m. w gr. H
7. m. w kl. H2
 
  Janusz Patryn Automobilklub Podkarpacki   9. m. w gr. H
8. m. w kl. H2
 
  Andrzej Węglarz Automobilklub Tarnobrzeski Fiat Cinquecento Sporting 10. m. w gr. H
2. m. w kl. H1
 
  Wacław Podolski Automobilklub Kielecki   11. m. w gr. H
3. m. w kl. H1
 
  Marek Mateja Automobilklub Śląski   12. m. w gr. H
4. m. w kl. H1
 
  Jarosław Wal KKS Elita Kraków   13. m. w gr. H
5. m. w kl. H1
 
  Tomasz Krysztofik Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Golf 2. m. w gr. A
2. m. w kl. A3
 
  Mariusz Ficoń Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 3. m. w gr. A
1. m. w kl. A1
 
  Krzysztof Gawroński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 4. m. w gr. A
2. m. w kl. A1
 
  Wojciech Jankowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 5. m. w gr. A
3. m. w kl. A1
 
  Jarosław Paja KKS Elita Kraków Mitsubishi Galant VR-4 1. m. w gr. N
1. m. w kl. N3
 
  Tomasz Mikołajczyk Automobilklub Krakowski Ford Sierra 2. m. w gr. N
2. m. w kl. N3
 
  Piotr Cekiera Automobilklub Krakowski Honda Civic 3. m. w gr. N
1. m. w kl. N2
 
  Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Fiesta 4. m. w gr. N
2. m. w kl. N2
 
  Tomasz Dąbrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa   5. m. w gr. N
3. m. w kl. N2
 
  Wiesław Cygan Autoklub Rzemieślnik Warszawa   6. m. w gr. N
4. m. w kl. N2
 
  Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa   7. m. w gr. N
5. m. w kl. N2
 
  Waldemar Morawiec Automobilklub Krakowski   8. m. w gr. N
6. m. w kl. N2
 
34. Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 9. m. w gr. N
1. m. w kl. N-C
 
  Marcin Turski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 10. m. w gr. N
2. m. w kl. N-C
 
  Jerzy Kusiak Automobilklub Rzeszowski Fiat Cinquecento 900 11. m. w gr. N
3. m. w kl. N-C
 
  Marek Wicher Automobilklub Krakowski   12. m. w gr. N
7. m. w kl. N2
 
  Jarosław Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 13. m. w gr. N
4. m. w kl. N-C
 
  Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 14. m. w gr. N
5. m. w kl. N-C
 
  Marek Ryndak Moto Car 93 Rzeszów Fiat Cinquecento 900 15. m. w gr. N
6. m. w kl. N-C
 
  Dariusz Górecki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 16. m. w gr. N
7. m. w kl. N-C
 
  Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski Fiat Cinquecento 900 17. m. w gr. N
1. m. w kl. N1
 
  Krzysztof Litwin Autoklub Rzemieślnik Warszawa   18. m. w gr. N
8. m. w kl. N2
 
  Ryszard Borowski Automobilklub Śląski   19. m. w gr. N
2. m. w kl. N1
 
  Robert Borowski Automobilklub Śląski   20. m. w gr. N
3. m. w kl. N1
 
  Andrzej Sobczak Automobilklub Kaliski   21. m. w gr. N
4. m. w kl. N1
 
Nie sklasyfikowani:
  Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia kl. E2  
  Krzysztof Gawlik Automobilklub Przemyski Promot kl. E1  
  Andrzej Derczyński Automobilklub Częstochowski   kl. H1  
  Piotr Natkaniec KKS Elita Kraków   kl. H1  
  Mariusz Borczyk Automobilklub Rzeszowski Fiat Cinquecento 900 kl. N-C  
Zdyskwalifikowany (używanie pucharowego Fiata Cinquecento Abarth jako pojazdu gr. A):
  Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Abarth    
Wystartowało 56 zawodników, ukończyło wyścig 50.

<< 4 el. GSMP 1995 - Brezno] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1995] [1 i 2 el. GSMP 1996 - G. św. Anny >>