<< 1 i 2 el. GSMP 1996 - G. św. Anny] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1996] [5 i 6 el. GSMP 1996 - Zvolen - Ostra Luka >>


1-2.06.1996 - 16. Bieszczadzki Wyścig Górski - 3 i 4 eliminacja GSMP (+ el. Pucharu Europy Środkowej)

Trasa: Załuż - Tyrawa Wołoska

3 eliminacja GSMP:

1.   Laszlo Kalmandy (H) Volan Sport Klub Budapest Toleman TG 280-BMW   5:22,787
2. (1.*) Andrzej Godula Automobilklub Polski Estonia 25-Lancia 1. m. w kl. E-2 5:23,600
3. (2.*) Krzysztof Federowicz Rafineria Czechowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Escort RS Cosworth 1. m. w kl. H-2 5:28,574
4. (3.*) Artur Skwarzyński Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Łada 2. m. w kl. E-2 5:32,266
5. (4.*) Rafał Podolski Automobilklub Kielecki Estonia 25-Łada 3. m. w kl. E-2 5:33,482
6. (5.*) Piotr Bednarek Automobilklub Wielkopolski BMW M3 E30 2. m. w kl. H-2 5:43,480
7. (6.*) Krzysztof Wodziński Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 84-Łada 1. m. w kl. E-1 5:44,447
8. (7.*) Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Ford Escort RS Cosworth 3. m. w kl. H-2 5:46,242
9. (8.*) Stanislav Morovich Automobilklub Opolski Hydra 92-Alfa Romeo   5:46,490
10. (9.*) Mirosław Krachulec Automobilklub Częstochowski Eufra 391-Mugen   5:47,288
             
 

(10.*)

Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Łada    
             
    Robert Podolski Automobilklub Kielecki Estonia 21-Łada 2. m. w kl. E-1  
    Michał Gil Automobilklub Kielecki   3. m. w kl. E-1  
    Marek Nowak Autoklub Rzemieślnik Warszawa   4. m. w kl. E-1  
    Jerzy Fontański Automobilklub Częstochowski   5. m. w kl. E-1  
    Wacław Podolski Automobilklub Kielecki   6. m. w kl. E-1  
    Jerzy Kusiak Automobilklub Rzeszowski Fiat Cinquecento 900 1. m. w kl. C-C 900  
    Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 2. m. w kl. C-C 900  
    Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 3. m. w kl. C-C 900  
    Jarosław Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 4. m. w kl. C-C 900  
    Tomasz Jeromin Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 900 5. m. w kl. C-C 900  
    Grzegorz Grzyb Moto Car 93 Rzeszów Fiat Cinquecento 900 6. m. w kl. C-C 900  
Wystartowało 58 kierowców.
 

4 eliminacja GSMP:

1.   Laszlo Kalmandy (H) Volan Sport Klub Budapest Toleman TG 280-BMW  

5:20,130

2. (1.*) Andrzej Godula Automobilklub Polski Estonia 25-Lancia 1. m. w kl. E-2 5:22,918
3. (2.*) Krzysztof Federowicz Rafineria Czechowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Escort RS Cosworth 1. m. w kl. H-2 5:23,109
4.   Rastislav Aschmann (SK) BMW M3 E30  

5:28,101

5. (3.*) Artur Skwarzyński Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Łada 2. m. w kl. E-2 5:28,485
6. (4.*) Rafał Podolski Automobilklub Kielecki Estonia 25-Łada 3. m. w kl. E-2 5:28,514
7. (5.*) Mirosław Krachulec Automobilklub Częstochowski Eufra 391-Mugen 4. m. w kl. E-2 5:30,341
8. (6.*) Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Łada 5. m. w kl. E-2 5:38,200
9. (7.*) Krzysztof Wodziński Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 84-Łada 1. m. w kl. E-1 5:38,735
10. (8.*) Robert Podolski Automobilklub Kielecki Estonia 21-Łada 2. m. w kl. E-1 5:41,255
             
  (9.*) Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Ford Escort RS Cosworth 2. m. w kl. H-2  
  (10.*) Michał Gil Automobilklub Kielecki   3. m. w kl. E-1  
             
    Marek Nowak Autoklub Rzemieślnik Warszawa   4. m. w kl. E-1  
    Jerzy Fontański Automobilklub Częstochowski   5. m. w kl. E-1  
    Jerzy Kusiak Automobilklub Rzeszowski Fiat Cinquecento 900 1. m. w kl. C-C 900  
    Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 2. m. w kl. C-C 900  
    Maciej Ptak Automobilklub Radomski Fiat Cinquecento 900 3. m. w kl. C-C 900  
    Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 4. m. w kl. C-C 900  
    Tomasz Jeromin Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 900 5. m. w kl. C-C 900  
    Jarosław Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 6. m. w kl. C-C 900  
Wystartowało 55 kierowców.
 
* - miejsca w klasyfikacji generalnej GSMP.

<< 1 i 2 el. GSMP 1996 - G. św. Anny] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1996] [5 i 6 el. GSMP 1996 - Zvolen - Ostra Luka >>