<< 3 i 4 el. GSMP 1996 - Bieszczadzki W. G.] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1996] [1 i 2 el. GSMP 1997 - G. św. Anny >>


3-4.08.1996 Zvolen - Ostra Luka (SK) - 5 i 6 eliminacja GSMP (+ el. Pucharu Europy Środkowej i Mistrzostw Słowacji)

Długość trasy: 2,550 km

Wyniki zawodów w klasyfikacji GSMP
5 eliminacja GSMP:
1. Rafał Podolski Automobilklub Kielecki Estonia 25-Łada 1. m. w kl. E-2 2:59,274
2. Robert Podolski Automobilklub Kielecki Estonia 21-Łada 1. m. w kl. E-1 3:14,187
3. Stanislav Morovich Automobilklub Opolski Hydra 92-Alfa Romeo   3:14,547
4. Lech Koraszewski Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski Audi Quattro S2   3:15,308
5. Krzysztof Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 84-Łada 2. m. w kl. E-1 3:16,791
6. Jerzy Fontański Automobilklub Częstochowski Estonia 21-Łada 3. m. w kl. E-1 3:21,210
7. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Audi Quattro   3:31,304
8. Marek Nowak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21-Łada 4. m. w kl. E-1 3:33,576
9. Wojciech Bełtowski Automobilklub Krakowski Skoda Felicia   3:36,429
10. Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Honda Civic VTi   3:36,891
 
  Krzysztof Gawlik Auto Sport Klub Przemyśł Estonia 21-Łada 5. m. w kl. E-1  
  Wacław Podolski Automobilklub Kielecki Promot 79-Łada 6. m. w kl. E-1  
  Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 1. m. w kl. C-C 900  
  Tomasz Jeromin Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 900 2. m. w kl. C-C 900  
  Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 3. m. w kl. C-C 900  
  Jarosław Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 4. m. w kl. C-C 900  
  Jerzy Kusiak Automobilklub Rzeszowski Fiat Cinquecento 900 5. m. w kl. C-C 900  
  Maciej Ptak Automobilklub Radomski Fiat Cinquecento 900 6. m. w kl. C-C 900  
 
6 eliminacja GSMP:
1. Robert Podolski Automobilklub Kielecki Estonia 21-Łada 1. m. w kl. E-1 3:05,080
2. Michał Gil Automobilklub Kielecki Estonia 25-Łada 2. m. w kl. E-1 3:09,878
3. Jerzy Fontański Automobilklub Częstochowski Estonia 21-Łada 3. m. w kl. E-1 3:17,234
4. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Audi Quattro   3:23,414
5. Wojciech Bełtowski Automobilklub Krakowski Skoda Felicia   3:31,431
6. Wacław Podolski Automobilklub Kielecki Promot 79-Łada 4. m. w kl. E-1 3:33,996
7. Krzysztof Gawlik Auto Sport Klub Przemyśł Estonia 21-Łada 5. m. w kl. E-1 3:38,033
8. Tomasz Jankowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi 16V   3:44,468
9. Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 1. m. w kl. C-C 900 4:01,002
10. Małgorzata Serbin Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 2. m. w kl. C-C 900 4:02,270
 
  Tomasz Jeromin Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 900 3. m. w kl. C-C 900  
  Jerzy Kusiak Automobilklub Rzeszowski Fiat Cinquecento 900 4. m. w kl. C-C 900  
  Maciej Ptak Automobilklub Radomski Fiat Cinquecento 900 5. m. w kl. C-C 900  
  Tomasz Witkowicz Automobilklub Częstochowski Fiat Cinquecento 900 6. m. w kl. C-C 900  
 
W obu eliminacjach wystartowało 27 zawodników w klasyfikacji GSMP

<< 3 i 4 el. GSMP 1996 - Bieszczadzki W. G.] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1996] [1 i 2 el. GSMP 1997 - G. św. Anny >>