<< 7 i 8 el. GSMP 1998 - Bieszczadzki W. G.] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1999] [3 i 4 el. GSMP 1999 - Bieszczadzki W. G. >>
Wyniki 1 eliminacji GSMP: | ||||
1. | Andrzej Dziurka | Alda - Automobilklub Polski | Alfa Romeo 155 TS | 1. gr. H kl. H+2000 |
2. | Lech Koraszewski | Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski | Audi S2 | 2. gr. H kl. H+2000 |
3. | Wiesław Stec | Automobilklub Lubelski | Mitsubishi Lancer RS Evo III | 1. gr. N kl. N+2000 |
4. | Krzysztof Federowicz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Honda Integra | 2. gr. N 1. kl. N-2000 |
5. | Tomasz Mikołajczyk | Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | 1. gr. A kl. A+2000 |
6. | Jan Kościuszko | Chłopskie Jadło / Okocim Racing Team - Automobilklub Krakowski | Mitsubishi Lancer RS Evo IV | 2. gr. A kl. A+2000 |
7. | Henryk Mandera | Automobilklub Mysłowicki | Toyota Carina | 3. gr. H kl. H+2000 |
8. | Paweł Dytko | Automobilklub Opolski | Mitsubishi Lancer RS Evo IV | 3. gr. N kl. N+2000 |
9. | Jarosław Hebzda | Automobilklub Małopolski | Opel Calibra | 4. gr. N kl. N+2000 |
Piotr Bednarek | Automobilklub Kielecki | BMW M3 E36 | 4. gr. H kl. H+2000 |
|
Maciej Ptak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 5. gr. H 1. kl. H-PRM |
|
Grzegorz Baran | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio | 6. gr. H 1. kl. H-2000 |
|
Jarosław Paja | Automobilklub Kielecki | Renault Megane Coupe | 7. gr. H 2. kl. H-PRM |
|
Marek Gaciarz | Automobilklub Śląski | 8. gr. H kl. H+2000 |
||
Aleksander Michałowski | Automobilklub Lubelski | Renault Megane Coupe | 9. gr. H 3. kl. H-PRM |
|
Miłosz Majewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 2. kl. H-2000 | ||
Michał Kunicki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 1. kl. H-1600 | ||
Marek Mateja | Automobilklub Śląski | 2. kl. H-1600 | ||
Piotr Baran | Automobilklub Śląski | 3. kl. H-1600 | ||
Dominik Ośko | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 4. kl. H-1600 | ||
Maciej Tomaszewski | Automobilklub Polski | Renault Megane Coupe | 4. kl. H-PRM | |
Andrzej Derczyński | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 5. kl. H-PRM | |
Piotr Koc | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 1. kl. H-126p | |
Jakub Wdowiak | Automobilklub Opolski | Polski Fiat 126p | 2. kl. H-126p | |
Rafał Cielma | Automobilklub Opolski | Polski Fiat 126p | 3. kl. H-126p | |
Grzegorz Dudek | Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski | 3. gr. A | ||
Wojciech Bełtowski | Automobilklub Krakowski | 4. gr. A 1. kl. A-1600 |
||
Adam Piskozub | Automobilklub Sudecki | 5. gr. A 2. kl. A-1600 |
||
Mariusz Borczyk | Automobilklub Małopolski | 6. gr. A 1. kl. A-1150 |
||
Tomasz Wachnicki | Automobilklub Krakowski | 7. gr. A 2. kl. A-1150 |
||
Andrzej Spława-Neyman | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Peugeot 106 Rallye | 5. gr. N 1. kl. N-1600 |
|
Marcin Gładysz | Automobilklub Tarnowski | 6. gr. N 2. kl. N-1600 |
||
Tomasz Chamielec | Automobilklub Opolski | 7. gr. N 2. kl. N-2000 |
||
Mirosław Giziński | Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento Sporting | 8. gr. N 1. kl. N-1150 |
|
Przemysław Konopacki | Automobilklub Orski | 9. gr. N 3. kl. N-1600 |
||
Tomasz Jaskłowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 3. kl. N-2000 | ||
Wojciech Białowąs | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 2. kl. N-1150 | ||
Robert Romuzga | Automobilklub Podkarpacki | 3. kl. N-1150 | ||
Magdalena Cieślik | Automobilklub Krakowski | 4. kl. N-1150 | ||
Paweł Hildebrański | Automobilklub Wielkopolski | 5. kl. N-1150 | ||
Paweł Biernat | Automobilklub Opolski | 6. kl. N-1150 | ||
Krzysztof Baranowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 7. kl. N-1150 | ||
Krzysztof Żukowski | Automobilklub Rzeszowski | 8. kl. N-1150 | ||
Paweł Dziewiątkowski | Automobilklub Częstochowski | 9. kl. N-1150 | ||
Wyniki 2 eliminacji GSMP: | ||||
1. | Andrzej Dziurka | Alda - Automobilklub Polski | Alfa Romeo 155 TS | 1. gr. H kl. H+2000 |
2. | Lech Koraszewski | Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski | Audi S2 | 2. gr. H kl. H+2000 |
3. | Wiesław Stec | Automobilklub Lubelski | Mitsubishi Lancer RS Evo III | 1. gr. N kl. N+2000 |
4. | Krzysztof Federowicz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Honda Integra | 2. gr. N 1. kl. N-2000 |
5. | Jan Kościuszko | Chłopskie Jadło / Okocim Racing Team - Automobilklub Krakowski | Mitsubishi Lancer RS Evo IV | 1. gr. A kl. A+2000 |
6. | Tomasz Mikołajczyk | Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | 2. gr. A kl. A+2000 |
7. | Paweł Dytko | Automobilklub Opolski | Mitsubishi Lancer RS Evo IV | 3. gr. N kl. N+2000 |
8. | Piotr Bednarek | Automobilklub Kielecki | BMW M3 E36 | 3. gr. H kl. H+2000 |
9. | Henryk Mandera | Automobilklub Mysłowicki | Toyota Carina | 4. gr. H kl. H+2000 |
Grzegorz Baran | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio | 5. gr. H 1. kl. H-2000 |
|
Michał Kunicki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 6. gr. H 1. kl. H-1600 |
||
Marek Szymczyk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 7. gr. H 1. kl. H-PRM |
|
Maciej Ptak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Megane Coupe | 8. gr. H 2. kl. H-PRM |
|
Aleksander Michałowski | Automobilklub Lubelski | Renault Megane Coupe | 9. gr. H 3. kl. H-PRM |
|
Miłosz Majewski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 2. kl. H-2000 | ||
Marek Mateja | Automobilklub Śląski | 2. kl. H-1600 | ||
Dominik Ośko | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 3. kl. H-1600 | ||
Jarosław Paja | Automobilklub Kielecki | Renault Megane Coupe | 4. kl. H-PRM | |
Andrzej Derczyński | Automobilklub Częstochowski | Renault Megane Coupe | 5. kl. H-PRM | |
Piotr Koc | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 1. kl. H-126p | |
Jakub Wdowiak | Automobilklub Opolski | Polski Fiat 126p | 2. kl. H-126p | |
Rafał Cielma | Automobilklub Opolski | Polski Fiat 126p | 3. kl. H-126p | |
Grzegorz Dudek | Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski | 3. gr. A | ||
Wojciech Bełtowski | Automobilklub Krakowski | 4. gr. A 1. kl. A-1600 |
||
Adam Piskozub | Automobilklub Sudecki | 5. gr. A 2. kl. A-1600 |
||
Mariusz Borczyk | Automobilklub Małopolski | 6. gr. A 1. kl. A-1150 |
||
Paweł Biernat | Automobilklub Opolski | 7. gr. A 2. kl. A-1150 |
||
Tomasz Wachnicki | Automobilklub Krakowski | 8. gr. A 3. kl. A-1150 |
||
Andrzej Spława-Neyman | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Peugeot 106 Rallye | 4. gr. N 1. kl. N-1600 |
|
Marcin Gładysz | Automobilklub Tarnowski | 5. gr. N 2. kl. N-1600 |
||
Tomasz Chamielec | Automobilklub Opolski | 6. gr. N 2. kl. N-2000 |
||
Przemysław Konopacki | Automobilklub Orski | 7. gr. N 3. kl. N-1600 |
||
Mirosław Giziński | Automobilklub Opolski | 8. gr. N 1. kl. N-1150 |
||
Tomasz Jaskłowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 9. gr. N 3. kl. N-2000 |
||
Wojciech Białowąs | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 2. kl. N-1150 | ||
Robert Romuzga | Automobilklub Podkarpacki | 3. kl. N-1150 | ||
Paweł Hildebrański | Automobilklub Wielkopolski | 4. kl. N-1150 | ||
Krzysztof Baranowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 5. kl. N-1150 | ||
Paweł Dziewiątkowski | Automobilklub Częstochowski | 6. kl. N-1150 | ||
Krzysztof Żukowski | Automobilklub Rzeszowski | 7. kl. N-1150 | ||
Magdalena Cieślik | Automobilklub Krakowski | 8. kl. N-1150 | ||
Adam Kamisiński | Automobilklub Kielecki | 9. kl. N-1150 |
<< 7 i 8 el. GSMP 1998 - Bieszczadzki W. G.] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 1999] [3 i 4 el. GSMP 1999 - Bieszczadzki W. G. >>