<< 1 i 2 el. GSMP 2000 - G. św. Anny] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 2000] [5 i 6 el. GSMP 2000 - GP Sopot >>


17-18.06.2000 - 22. Bieszczadzki Wyścig Górski - 3 i 4 eliminacja GSMP (+ el. Mistrzostw Strefy Europy Centralnej) *

* - do klasyfikacji Mistrzostw Strefy zaliczano zawodnikom 3 najlepsze czasy z 4 podjazdów z obu dni.

Trasa: Załuż - Tyrawa Wołoska
Pogoda: opady deszczu

Wyniki zawodów w klasyfikacji Mistrzostw Strefy Europy Centralnej
1. Patrik Semlbauer (CZ)   Formuła Opel 8:24,571
2. Lech Koraszewski Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski Audi S2 8:52,714
3. Michał Gil Automobilklub Kielecki Reynard 9:03,753
4. Jan Kościuszko Chłopskie Jadło Racing Team - Automobilklub Krakowski Mitsubishi Lancer Evo IV 9:04,099
5. Tomasz Witkowicz Automobilklub Częstochowski Estonia 25-Łada 9:04,574
6. Robert Podolski Automobilklub Kielecki Eufra 391 9:04,891

Wyniki zawodów w klasyfikacji GSMP
3 eliminacja GSMP:
1. Lech Koraszewski Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski Audi S2 1. m. w gr. H
kl. H+2000
5:56,675
2. Jan Kościuszko Chłopskie Jadło Racing Team - Automobilklub Krakowski Mitsubishi Lancer Evo IV 1. m. w gr. A
kl. A+2000
6:01,619
3. Tomasz Witkowicz Automobilklub Częstochowski Estonia 25-Łada 1. m. w gr. E
1. m. w kl. E-1600
6:07,647
4. Michał Gil Automobilklub Kielecki Reynard 2. m. w gr. E
2. m. w kl. E-1600
6:08,933
5. Robert Podolski Automobilklub Kielecki Eufra 391 3. m. w gr. E
1. m. w kl. E-F3
6:09,478
6. Wiesław Stec Automobilklub Lubelski Mitsubishi Lancer Evo III 1. m. w gr. N
kl. N+2000
6:11,022
7. Piotr Bednarek Automobilklub Kielecki BMW M3 E36 GTR 2. m. w gr. H
kl. H+2000
 
8. Tomasz Wywiał Automobilklub Częstochowski Honda Integra 3. m. w gr. H
1. m. w kl. H-2000
 
9. Mariusz Stec Automobilklub Lubelski Mitsubishi Galant 4. m. w gr. H
kl. H+2000
 
10. Grzegorz Duda Automobilklub Małopolski Nissan Sunny GTi-R 2. m. w gr. N
kl. N+2000
 
11. Jarosław Hebzda Automobilklub Małopolski Opel Calibra 5. m. w gr. H
kl. H+2000
 

12.

Piotr Kaźmierczak Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski   4. m. w gr. E
1. m. w kl. E-1300
 
13. Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Escort 2. m. w gr. A
1. m. w kl. A-2000
 
14. Tomasz Mikołajczyk Vital Auto Racing Team - Automobilklub Polski Ford Escort RS Cosworth 3. m. w gr. A
kl. A+2000
 
15. Marek Kozłowski Automobilklub Lubelski Subaru Impreza 6. m. w gr. H
kl. H+2000
 
16. Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Alfa Romeo 156 4. m. w gr. A
1. m. w kl. A-PAR
 
17. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio 16 S 5. m. w gr. A
2. m. w kl. A-2000
 

18.

Robert Szelc Automobilklub Małopolski   6. m. w gr. A
1. m. w kl. A-1600
 
19. Janusz Damentko Automobilklub Orski Volkswagen Scirocco GTi 7. m. w gr. H
1. m. w kl. H-1600
 
20. Michał Kunicki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift 8. m. w gr. H
2. m. w kl. H-1600
 
21. Maciej Ptak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Alfa Romeo 156 7. m. w gr. A
2. m. w kl. A-PAR
 
22. Maciej Tomaszewski Automobilklub Polski Alfa Romeo 156 8. m. w gr. A
3. m. w kl. A-PAR
 
23. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski Renault Megane 9. m. w gr. H
2. m. w kl. H-2000
 
24. Dariusz Maciejczyk Automobilklub Małopolski Opel Astra 3. m. w gr. N
1. m. w kl. N-2000
 
25. Jarosław Paja Automobilklub Kielecki Renault Megane 10. m. w gr. H
3. m. w kl. H-2000
 
26. Łukasz Cybulko Automobilklub Podlaski Peugeot 106 4. m. w gr. N
1. m. w kl. N-1600
 
27. Tomasz Chamielec Automobilklub Opolski Renault Clio 5. m. w gr. N
2. m. w kl. N-2000
 

28.

Mirosław Krachulec Automobilklub Częstochowski PRC Argo-Alfa Romeo 1. m. w gr. CN+C3  
29. Paweł Kamiński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift 11. m. w gr. H
3. m. w kl. H-1600
 
30. Maciej Kluczka Automobilklub Opolski Volkswagen Golf 12. m. w gr. H
4. m. w kl. H-2000
 

31.

Witold Szybowski Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski Alfa Romeo 156 9. m. w gr. A
4. m. w kl. A-PAR
 
32. Andrzej Słota Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift 13. m. w gr. H
4. m. w kl. H-1600
 

33.

Marcin Bełtowski Automobilklub Krakowski   10. m. w gr. A
2. m. w kl. A-1600
 

34.

Michał Szerla Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski   11. m. w gr. A
1. m. w kl. A-1150
 

35.

Mirosław Gąsecki Automobilklub Orski   12. m. w gr. A
2. m. w kl. A-1150
 
36. Jacek Żołądź Automobilklub Podkarpacki Peugeot 106 6. m. w gr. N
2. m. w kl. N-1600
 

37.

Wojciech Białowąs Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 13. m. w gr. A
3. m. w kl. A-1150
 
38. Marek Ryndak Moto Car 93 Rzeszów   14. m. w gr. H
1. m. w kl. H-1150
 
39. Aleksander Opioła Automobilklub Małopolski   15. m. w gr. H
2. m. w kl. H-1150
 

40.

Mirosław Drożdż Automobilklub Rzeszowski   14. m. w gr. A
4. m. w kl. A-1150
 

41.

Andrzej Michalik Chłopskie Jadło Racing Team - Moto Car 93 Rzeszów   15. m. w gr. A
5. m. w kl. A-1150
 
42. Mariusz Borczyk Automobilklub Małopolski   16. m. w gr. H
3. m. w kl. H-1150
 

43.

Maciej Kuczma Automobilklub Małopolski   16. m. w gr. A
6. m. w kl. A-1150
 
44. Miłosz Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 7. m. w gr. N
1. m. w kl. N-1150
 
45. Robert Romuzga Automobilklub Podkarpacki Fiat Cinquecento 8. m. w gr. N
2. m. w kl. N-1150
 
46. Krzysztof Tobiasz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 9. m. w gr. N
3. m. w kl. N-1150
 
47. Paweł Hildebrański Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 10. m. w gr. N
4. m. w kl. N-1150
 

48.

Krzysztof Żukowski Automobilklub Małopolski   17. m. w gr. H
4. m. w kl. H-1150
 
49. Michał Syroka Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 11. m. w gr. N
5. m. w kl. N-1150
 

50.

Andrzej Wróbel Automobilklub Opolski   18. m. w gr. H
5. m. w kl. H-1150
 

51.

Stefan Karnabal Automobilklub Orski Fiat Cinquecento 12. m. w gr. N
6. m. w kl. N-1150
 

52.

Bartosz Gruszczyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa   13. m. w gr. N
7. m. w kl. N-1150
 

53.

Jarosław Olak Automobilklub Polski   14. m. w gr. N
8. m. w kl. N-1150
 

54.

Filip Janeczek Automobilklub Krakowski   19. m. w gr. H
6. m. w kl. H-1150
 

55.

Mirosław Giziński Statoil Racing Team - Automobilklub Opolski Fiat Cinquecento 15. m. w gr. N
9. m. w kl. N-1150
 

56.

Maciej Kosil Autoklub Rzemieślnik Warszawa   16. m. w gr. N
10. m. w kl. N-1150
 

57.

Adam Krysiak Automobilklub Częstochowski Fiat Cinquecento 17. m. w gr. N
11. m. w kl. N-1150
 
58. Marek Mateja Automobilklub Śląski Renault 5 20. m. w gr. H
5. m. w kl. H-1600
 
59. Jakub Wdowiak Automobilklub Opolski Polski Fiat 126p 21. m. w gr. H
1. m. w kl. H-126p
 
60. Witold Wilk Automobilklub Małopolski Polski Fiat 126p 22. m. w gr. H
2. m. w kl. H-126p
 
Nie sklasyfikowani:
  Janusz Jania Automobilklub Krakowski Peugeot 205 kl. H-1600  
  Robert Halicki Automobilklub Opolski   kl. H-1150  
  Marcin Gładysz Gładysz Racing Team - AMK Tarnów   kl. H+2000  
  Adam Gładysz Gładysz Racing Team - AMK Tarnów   kl. H+2000  
Klasyfikacja zespołów sponsorskich:
1. Vital Auto Racing Team 12 pkt.
2. Chłopskie Jadło Racing Team 4 pkt.
Wystartowało 64 zawodników, sklasyfikowano 60.
 
4 eliminacja GSMP:
1. Lech Koraszewski Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski Audi S2 1. m. w gr. H
kl. H+2000
5:59,736
2. Tomasz Witkowicz Automobilklub Częstochowski Estonia 25-Łada 1. m. w gr. E
1. m. w kl. E-1600
6:09,909
3. Mariusz Stec Automobilklub Lubelski Mitsubishi Galant 2. m. w gr. H
kl. H+2000
6:12,686
4. Robert Podolski Automobilklub Kielecki Eufra 391 2. m. w gr. E
1. m. w kl. E-F3
6:12,814
5. Michał Gil Automobilklub Kielecki Reynard 3. m. w gr. E
2. m. w kl. E-1600
6:12,982
6. Jan Kościuszko Chłopskie Jadło Racing Team - Automobilklub Krakowski Mitsubishi Lancer Evo IV 1. m. w gr. A
kl. A+2000
6:17,126
7. Mirosław Krachulec Automobilklub Częstochowski PRC Argo-Alfa Romeo 1. m. w gr. CN+C3  
8. Jarosław Hebzda Automobilklub Małopolski Opel Calibra 3. m. w gr. H
kl. H+2000
 
9. Piotr Kaźmierczak Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski   4. m. w gr. E
1. m. w kl. E-1300
 
10. Wiesław Stec Automobilklub Lubelski Mitsubishi Lancer Evo III 1. m. w gr. N
kl. N+2000
 
11. Tomasz Wywiał Automobilklub Częstochowski Honda Integra 4. m. w gr. H
1. m. w kl. H-2000
 
12. Maciej Ptak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Alfa Romeo 156 2. m. w gr. A
1. m. w kl. A-PAR
 

13.

Marcin Gładysz Gładysz Racing Team - AMK Tarnów   5. m. w gr. H
kl. H+2000
 
14. Tomasz Jaskłowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Ford Escort 3. m. w gr. A
1. m. w kl. A-2000
 
15. Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Alfa Romeo 156 4. m. w gr. A
2. m. w kl. A-PAR
 
16. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio 16 S 5. m. w gr. A
2. m. w kl. A-2000
 
17. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski Renault Megane 6. m. w gr. H
2. m. w kl. H-2000
 
18. Dariusz Maciejczyk Automobilklub Małopolski Opel Astra 2. m. w gr. N
1. m. w kl. N-2000
 

19.

Adam Gładysz Gładysz Racing Team - AMK Tarnów   7. m. w gr. H
kl. H+2000
 
20. Jacek Żołądź Automobilklub Podkarpacki Peugeot 106 3. m. w gr. N
1. m. w kl. N-1600
 
21. Tomasz Chamielec Automobilklub Opolski Renault Clio 4. m. w gr. N
2. m. w kl. N-2000
 
22. Janusz Damentko Automobilklub Orski Volkswagen Scirocco GTi 8. m. w gr. H
1. m. w kl. H-1600
 
23. Marek Szymczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Megane 9. m. w gr. H
3. m. w kl. H-2000
 
24. Łukasz Cybulko Automobilklub Podlaski Peugeot 106 5. m. w gr. N
2. m. w kl. N-1600
 

25.

Witold Szybowski Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski Alfa Romeo 156 6. m. w gr. A
3. m. w kl. A-PAR
 
26. Maciej Tomaszewski Automobilklub Polski Alfa Romeo 156 7. m. w gr. A
4. m. w kl. A-PAR
 
27. Maciej Kluczka Automobilklub Opolski Volkswagen Golf 10. m. w gr. H
4. m. w kl. H-2000
 

28.

Mirosław Gąsecki Automobilklub Orski   8. m. w gr. A
1. m. w kl. A-1150
 
29. Michał Kunicki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift 11. m. w gr. H
2. m. w kl. H-1600
 
30. Wojciech Białowąs Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 9. m. w gr. A
2. m. w kl. A-1150
 
31. Paweł Kamiński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift 12. m. w gr. H
3. m. w kl. H-1600
 
32. Marcin Bełtowski Automobilklub Krakowski  

10. m. w gr. A
1. m. w kl. A-1600

 
33. Michał Szerla Vital Auto Racing Team - Automobilklub Krakowski   11. m. w gr. A
3. m. w kl. A-1150
 
34. Mariusz Borczyk Automobilklub Małopolski   13. m. w gr. H
1. m. w kl. H-1150
 
35. Krzysztof Tobiasz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 6. m. w gr. N
1. m. w kl. N-1150
 
36. Mirosław Giziński Statoil Racing Team - Automobilklub Opolski Fiat Cinquecento 7. m. w gr. N
2. m. w kl. N-1150
 
37. Robert Romuzga Automobilklub Podkarpacki Fiat Cinquecento 8. m. w gr. N
3. m. w kl. N-1150
 
38. Paweł Hildebrański Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 9. m. w gr. N
4. m. w kl. N-1150
 
39. Michał Syroka Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 10. m. w gr. N
5. m. w kl. N-1150
 
40. Aleksander Opioła Automobilklub Małopolski   14. m. w gr. H
2. m. w kl. H-1150
 
41. Robert Halicki Automobilklub Opolski   15. m. w gr. H
3. m. w kl. H-1150
 
42. Adam Krysiak Automobilklub Częstochowski Fiat Cinquecento 11. m. w gr. N
6. m. w kl. N-1150
 
43. Marek Ryndak Moto Car 93 Rzeszów   16. m. w gr. H
4. m. w kl. H-1150
 
44. Mirosław Drożdż Automobilklub Rzeszowski   12. m. w gr. A
4. m. w kl. A-1150
 
45. Krzysztof Żukowski Automobilklub Małopolski   17. m. w gr. H
5. m. w kl. H-1150
 
46. Jarosław Olak Automobilklub Polski   12. m. w gr. N
7. m. w kl. N-1150
 
47. Bartosz Gruszczyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa   13. m. w gr. N
8. m. w kl. N-1150
 
48. Marek Mateja Automobilklub Śląski Renault 5 18. m. w gr. H
4. m. w kl. H-1600
 

49.

Maciej Kuczma Automobilklub Małopolski   13. m. w gr. A
5. m. w kl. A-1150
 
50. Stefan Karnabal Automobilklub Orski Fiat Cinquecento 14. m. w gr. N
9. m. w kl. N-1150
 
51. Andrzej Wróbel Automobilklub Opolski   19. m. w gr. H
6. m. w kl. H-1150
 
52. Maciej Kosil Autoklub Rzemieślnik Warszawa   15. m. w gr. N
10. m. w kl. N-1150
 
53. Filip Janeczek Automobilklub Krakowski   20. m. w gr. H
7. m. w kl. H-1150
 
54. Jakub Wdowiak Automobilklub Opolski Polski Fiat 126p 21. m. w gr. H
1. m. w kl. H-126p
 
55. Witold Wilk Automobilklub Małopolski Polski Fiat 126p 22. m. w gr. H
2. m. w kl. H-126p
 
56. Zygmunt Stanek Automobilklub Polski   23. m. w gr. H
5. m. w kl. H-1600
 
Nie sklasyfikowani:
  Piotr Bednarek Automobilklub Kielecki BMW M3 E36 GTR kl. H+2000  
  Grzegorz Duda Automobilklub Małopolski Nissan Sunny GTi-R kl. N+2000  
  Tomasz Mikołajczyk Vital Auto Racing Team - Automobilklub Polski Ford Escort RS Cosworth kl. A+2000  
  Jarosław Paja Automobilklub Kielecki Renault Megane kl. H-2000  
  Miłosz Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento kl. N-1150  
  Andrzej Słota Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift kl. H-1600  
  Andrzej Michalik Chłopskie Jadło Racing Team - Moto Car 93 Rzeszów   kl. A-1150  
  Janusz Jania Automobilklub Krakowski Peugeot 205 kl. H-1600  
  Robert Szelc Automobilklub Małopolski   kl. A-1600  
Klasyfikacja zespołów sponsorskich:
1. Vital Auto Racing Team 7 pkt.
2. Statoil Racing Team 6 pkt.
3. Gładysz Racing Team 5 pkt.
4. Chłopskie Jadło Racing Team 2 pkt.
Wystartowało 65 zawodników, sklasyfikowano 56.

<< 1 i 2 el. GSMP 2000 - G. św. Anny] [Strona główna] [Wyścigi górskie] [GSMP 2000] [5 i 6 el. GSMP 2000 - GP Sopot >>