<< MPRC 1996] [Strona główna] [Rallycross] [MPRC 1998 >>


Mistrzostwa Polski Rallycross 1997

24.05.1997 Słomczyn - 1 eliminacja MPRC

Pogoda: deszcz

Klasa 4:
1. Leszek Kuzaj Automobilklub Krakowski Mitsubishi Lancer RS Evo III  
2. Bohdan Ludwiczak Motoklub Olsztyn Ford Escort RS Cosworth  
3. Adam Szyma Automobilklub Śląski Nissan Sunny GTi-R  
4. Marcin Keller Automobilklub Śląski Renault 11  
5. Krzysztof Studziński Inowrocławski Klub Samochodowy Mitsubishi Galant  
6. Adam Magaczewski Texaco - Automobilklub Śląski Ford Escort RS Cosworth  
7. Piotr Tyszkiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 205 GTi  
8. Stanisław Ambroszkiewicz Inowrocławski Klub Samochodowy Mazda 323 4WD  
9. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski BMW 323  
10. Jacek Ptaszek Inowrocławski Klub Samochodowy Ford Sierra Cosworth  
Nie sklasyfikowani:
  Adam Polak Automobilklub Polski Toyota Celica Turbo 4WD (układ kierowniczy)
 
Klasa 3:
1. Robert Polak Automobilklub Polski Ford Fiesta XR2i  
2. Janusz Siniarski Automobilklub Polski Skoda Felicia  
3. Krzysztof Szeszko Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla GT  
4. Andrzej Grigorjew Automobilklub Polski Polski Fiat 125p  
5. Wojciech Białowąs Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Sporting  
6. Piotr Granica Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi  
7. Marcin Laskowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Citroen AX  
8. Henryk Strzelecki Inowrocławski Klub Samochodowy Volkswagen Scirocco  
9. Andrzej Siniarski Automobilklub Polski Skoda 136  
10. Łukasz Zoll Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Polo  
Wystartowało 13 zawodników.
 
Klasa 2:
1. Jacek Chojnacki Automobilklub Polski Polski Fiat 126p  
2. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
3. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
4. Miłosz Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
5. Paweł Kałuża Automobilklub Polski Fiat Cinquecento 900  
6. Tomasz Skarżyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
7. Jacek Grzybowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126 Bis  
8. Piotr Radtke Automobilklub Polski Polski Fiat 126p  
 
Klasa 1:
1. Roman Panek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p  
2. Tomasz Sokulski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
3. Michał Piotrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
4. Grzegorz Carzasty Automobilklub Polski Polski Fiat 126p  
5. Marek Nalewajko Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
6. Henryk Pinis Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
7. Lucjan Kulpiński Automobilklub Rzeszowski Polski Fiat 126p  
8. Paweł Wieczorek Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
9. Szczepan Rogala Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
10. Tomasz Bartoś Automobilklub Polski Polski Fiat 126p  
11. Rafał Tokarski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
12. Dominik Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
 
Wielka Nagroda Brus Auto (wyścig handicapowy):
1. Leszek Kuzaj Automobilklub Krakowski Mitsubishi Lancer RS Evo III  
2. Bohdan Ludwiczak Motoklub Olsztyn Ford Escort RS Cosworth  
3. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
Wystartowało 10 zawodników.

25.05.1997 Słomczyn - 2 eliminacja MPRC

Pogoda: sucho

Klasa 4:
1. Bohdan Ludwiczak Motoklub Olsztyn Ford Escort RS Cosworth
2. Leszek Kuzaj Automobilklub Krakowski Mitsubishi Lancer RS Evo III
3. Adam Polak Automobilklub Polski Toyota Celica Turbo 4WD
4. Marcin Keller Automobilklub Śląski Renault 11
5. Jacek Ptaszek Inowrocławski Klub Samochodowy Ford Sierra Cosworth
6. Adam Magaczewski Texaco - Automobilklub Śląski Ford Escort RS Cosworth
7. Krzysztof Studziński Inowrocławski Klub Samochodowy Mitsubishi Galant
8. Stanisław Ambroszkiewicz Inowrocławski Klub Samochodowy Mazda 323 4WD
9. Piotr Tyszkiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 205 GTi
10. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski BMW 323

11.

Adam Szyma Automobilklub Śląski Nissan Sunny GTi-R
 
Klasa 3:
1. Janusz Siniarski Automobilklub Polski Skoda Felicia
2. Krzysztof Szeszko Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla GT
3. Wojciech Białowąs Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Sporting
4. Henryk Strzelecki Inowrocławski Klub Samochodowy Volkswagen Scirocco
5. Marcin Laskowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Citroen AX
6. Robert Polak Automobilklub Polski Ford Fiesta XR2i
7. Piotr Granica Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi
8. ?    
9. Andrzej Grigorjew Automobilklub Polski Polski Fiat 125p
10. Łukasz Zoll Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Polo

11.

Andrzej Siniarski Automobilklub Polski Skoda 136

12.

Wiesław Białka Inowrocławski Klub Samochodowy Ford Fiesta XR2i
Wystartowało 13 zawodników.
 
Klasa 2:
1. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
2. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
3. Jacek Chojnacki Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
4. Piotr Radtke Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
5. Paweł Kałuża Automobilklub Polski Fiat Cinquecento 900
6. Tomasz Skarżyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
7. Miłosz Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
8. Grzegorz Rochna Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
9. Józef Woźniak Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p
10. Jacek Grzybowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126 Bis
 
Klasa 1:
1. Tomasz Oleksiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
2. Marek Nalewajko Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
3. Grzegorz Carzasty Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
4. Michał Piotrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
5. Tomasz Sokulski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
6. Roman Panek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
7. Rafał Kaliński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
8. Henryk Pinis Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
9. Paweł Wieczorek Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
10. Lucjan Kulpiński Automobilklub Rzeszowski Polski Fiat 126p
11. Krzysztof Stankiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
12. Dominik Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
13. Rafał Tokarski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
14. Tomasz Bartoś Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
 
Wielka Nagroda Brus Auto (wyścig handicapowy):
1. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
2. Janusz Siniarski Automobilklub Polski Skoda Felicia
3. Leszek Kuzaj Automobilklub Krakowski Mitsubishi Lancer RS Evo III
Wystartowało 11 zawodników.

7.06.1997 Słomczyn - 3 eliminacja MPRC

Pogoda: słonecznie

Klasa 4:
1. Adam Polak Automobilklub Polski Toyota Celica Turbo 4WD
2. Leszek Kuzaj Automobilklub Krakowski Toyota Celica Turbo 4WD
3. Andrzej Kalitowicz Automobilklub Olsztyński Mitsubishi Lancer RS Evo III
4. Andrzej Kleina Automobilklub Olsztyński Lancia Delta
5. Stanisław Ambroszkiewicz Inowrocławski Klub Samochodowy Mazda 323 4WD
6. Adam Szyma Automobilklub Śląski Nissan Sunny GTi-R
7. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski BMW 323
8. Rafał Mus Automobilklub Krakowski Mitsubishi
9. ?    

10.

Krzysztof Studziński Inowrocławski Klub Samochodowy Mitsubishi Galant
Zdyskwalifikowany (zignorowanie czerwonej flagi po dachowaniu Adama Szymy):
  Bohdan Ludwiczak Motoklub Olsztyn Ford Escort RS Cosworth
Wystartowało 12 zawodników.
 
Klasa 3:
1. Krzysztof Szeszko Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla GT
2. Robert Polak Automobilklub Polski Ford Fiesta XR2i
3. Piotr Granica Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi
4. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi
5. Andrzej Grigorjew Automobilklub Polski Polski Fiat 125p
6. Janusz Siniarski Automobilklub Polski Skoda Felicia
7. Wojciech Koczeski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p
8. Łukasz Zoll Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Polo
9. Wojciech Białowąs Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Sporting
10. Wiesław Białka Inowrocławski Klub Samochodowy Ford Fiesta XR2i
11. ?    
12. Piotr Chodzeń Automobilklub Polski Toyota Corolla
13. Jacek Kalitowicz Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla
14. Jan Kocemba Automobilklub Śląski Polonez 1600

15.

Cezary Zaleski Automobilklub Polski Skoda Felicia
Wystartowało 15 zawodników.
 
Klasa 2:
1. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
2. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
3. Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Fiat Cinquecento 900
4. Piotr Radtke Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
5. Jacek Chojnacki Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
6. Miłosz Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
7. Tomasz Skarżyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
8. ?    
9. Józef Woźniak Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p

10.

Bogusław Kurtyka Automobilklub Toruński Syrena 105
 
Klasa 1:
1. Tomasz Oleksiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
2. Michał Piotrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
3. Henryk Pinis Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
4. Marek Nalewajko Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
5. Krzysztof Stankiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
6. Roman Panek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
7. Lucjan Kulpiński Automobilklub Rzeszowski Polski Fiat 126p
8. Dominik Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
9. Paweł Wieczorek Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
10. Grzegorz Carzasty Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
11. Szczepan Rogala Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
12. Tomasz Sokulski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
13. Rafał Kaliński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
 
Wielka Nagroda Brus Auto (wyścig handicapowy):
1. Adam Polak Automobilklub Polski Toyota Celica Turbo 4WD
2. Robert Polak Automobilklub Polski Ford Fiesta XR2i
3. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p

8.06.1997 Słomczyn - 4 eliminacja MPRC

Pogoda: deszcz i błoto

Klasa 4:
1. Leszek Kuzaj Automobilklub Krakowski Toyota Celica Turbo 4WD
2. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski BMW 323
3. Andrzej Kalitowicz Automobilklub Olsztyński Mitsubishi Lancer RS Evo III
4. Adam Polak Automobilklub Polski Toyota Celica Turbo 4WD
5. Bohdan Ludwiczak Motoklub Olsztyn Ford Escort RS Cosworth
6. Rafał Mus Automobilklub Krakowski Mitsubishi
7. Tomasz Kosewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Opel Ascona
8. Adam Szyma Automobilklub Śląski Nissan Sunny GTi-R
9. Andrzej Kleina Automobilklub Olsztyński Lancia Delta
Zdyskwalifikowany (jazda bez zapiętych pasów bezpieczeństwa):
  Stanisław Ambroszkiewicz Inowrocławski Klub Samochodowy Mazda 323 4WD
Wystartowało 12 zawodników.
 
Klasa 3:
1. Krzysztof Szeszko Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla GT
2. Andrzej Grigorjew Automobilklub Polski Polski Fiat 125p
3. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi
4. Janusz Siniarski Automobilklub Polski Skoda Felicia
5. Robert Polak Automobilklub Polski Ford Fiesta XR2i
6. Cezary Zaleski Automobilklub Polski Skoda Felicia
7. Wojciech Koczeski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p
8. Łukasz Zoll Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Polo
9. Jan Kocemba Automobilklub Śląski Polonez 1600
10. Wojciech Białowąs Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Sporting
11. Piotr Chodzeń Automobilklub Polski Toyota Corolla
Wystartowało 15 zawodników.
 
Klasa 2:
1. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
2. Piotr Radtke Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
3. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
4. Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Fiat Cinquecento 900
5. Tomasz Skarżyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
6. Jacek Chojnacki Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
7. Grzegorz Rochna Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
8. Bogusław Kurtyka Automobilklub Toruński Syrena 105
9. Józef Woźniak Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p

10.

Miłosz Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
 
Klasa 1:
1. Tomasz Oleksiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
2. Roman Panek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
3. Lucjan Kulpiński Automobilklub Rzeszowski Polski Fiat 126p
4. Jakub Kraszewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
5. Grzegorz Carzasty Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
6. Marek Nalewajko Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
7. Henryk Pinis Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
8. Krzysztof Stankiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
9. Michał Piotrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
10. Paweł Wieczorek Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
11. Tomasz Sokulski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
12. Dominik Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
13. Tomasz Bartoś Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
14. Rafał Kaliński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
 
Wielka Nagroda Brus Auto (wyścig handicapowy):
1. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
2. Krzysztof Szeszko Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla GT
3. Adam Polak Automobilklub Polski Toyota Celica Turbo 4WD

28.06.1997 Słomczyn - 5 eliminacja MPRC

Pogoda: ciepło, słonecznie

Klasa 4:
1. Leszek Kuzaj Automobilklub Krakowski Toyota Celica Turbo 4WD
2. Adam Polak Automobilklub Polski Toyota Celica GT4
3. Adam Szyma Automobilklub Śląski Nissan Sunny GTi-R
4. Andrzej Kalitowicz Automobilklub Olsztyński Mitsubishi Lancer RS Evo III
5. Bohdan Ludwiczak Motoklub Olsztyn Ford Escort RS Cosworth
6. Adam Magaczewski Texaco - Automobilklub Śląski Ford Escort RS Cosworth
7. Rafał Mus Automobilklub Krakowski Mitsubishi
8. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski BMW 323
9. Krzysztof Studziński Inowrocławski Klub Samochodowy Mitsubishi Galant
10. Tomasz Kosewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Opel Ascona
 
Klasa 3:
1. Krzysztof Szeszko Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla GT
2. Cezary Zaleski Automobilklub Polski Skoda Felicia
3. Robert Polak Automobilklub Polski Ford Fiesta XR2i
4. Marcin Laskowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Citroen AX
5. Andrzej Grigorjew Automobilklub Polski Polski Fiat 125p
6. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi
7. Wiesław Białka Inowrocławski Klub Samochodowy Ford Fiesta XR2i
8. Wojciech Koczeski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p
9. Piotr Chodzeń Automobilklub Polski Toyota Corolla
10. Piotr Granica Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi
11. Jacek Kalitowicz Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla
12. Andrzej Siniarski Automobilklub Polski Skoda 136
13. Jan Kocemba Automobilklub Śląski Polonez 1600
14. Łukasz Zoll Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Polo
 
Klasa 2:
1. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
2. Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Fiat Cinquecento 900
3. Jacek Chojnacki Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
4. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
5. Piotr Radtke Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
6. Marek Andrysz Automobilklub Karkonoski Fiat Cinquecento 900
7. Bartłomiej Lewandowski Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
8. Tomasz Skarżyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
9. Bogusław Kurtyka Automobilklub Toruński Syrena 105
10. Miłosz Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
11. Józef Woźniak Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p
 
Klasa 1:
1. Tomasz Oleksiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
2. Grzegorz Carzasty Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
3. Henryk Pinis Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
4. Marek Nalewajko Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
5. Jakub Kraszewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
6. Krzysztof Stankiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
7. Rafał Kaliński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
8. Lucjan Kulpiński Automobilklub Rzeszowski Polski Fiat 126p
9. Roman Panek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
10. Dominik Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
11. Tomasz Sokulski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
12. Paweł Wieczorek Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
13. Tomasz Bartoś Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
14. Marcin Ślusarczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
 
Wielka Nagroda Brus Auto (wyścig handicapowy):
1. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
2. Adam Polak Automobilklub Polski Toyota Celica GT4
3. Leszek Kuzaj Automobilklub Krakowski Toyota Celica Turbo 4WD

29.06.1997 Słomczyn - 6 eliminacja MPRC

Pogoda: ciepło, słonecznie

Klasa 4:
1. Leszek Kuzaj Automobilklub Krakowski Toyota Celica Turbo 4WD  
2. Bohdan Ludwiczak Motoklub Olsztyn Ford Escort RS Cosworth  
3. Adam Magaczewski Texaco - Automobilklub Śląski Ford Escort RS Cosworth  
4. Rafał Mus Automobilklub Krakowski Mitsubishi  
5. Piotr Tyszkiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 205 GTi  
6. Jacek Ptaszek Inowrocławski Klub Samochodowy Ford Sierra Cosworth  
7. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski BMW 323  
8. Krzysztof Studziński Inowrocławski Klub Samochodowy Mitsubishi Galant  
9. Andrzej Kalitowicz Automobilklub Olsztyński Mitsubishi Lancer RS Evo III  
10. Adam Szyma Automobilklub Śląski Nissan Sunny GTi-R  

11.

Tomasz Kosewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Opel Ascona  
Nie sklasyfikowany:
  Adam Polak Automobilklub Polski Toyota Celica GT4

(centralny dyferencjał)

 
Klasa 3:
1. Piotr Granica Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi  
2. Krzysztof Szeszko Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla GT  
3. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi  
4. Marcin Laskowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Citroen AX  
5. Robert Polak Automobilklub Polski Ford Fiesta XR2i  
6. Cezary Zaleski Automobilklub Polski Skoda Felicia  
7. Andrzej Grigorjew Automobilklub Polski Polski Fiat 125p  
8. Wojciech Koczeski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p  
9. Wiesław Białka Inowrocławski Klub Samochodowy Ford Fiesta XR2i  
10. Wojciech Białowąs Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Sporting  
11. Piotr Chodzeń Automobilklub Polski Toyota Corolla  
12. Jacek Kalitowicz Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla  
13. Jan Kocemba Automobilklub Śląski Polonez 1600  
14. Andrzej Siniarski Automobilklub Polski Skoda 136  
 
Klasa 2:
1. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
2. Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Fiat Cinquecento 900  
3. Jacek Chojnacki Automobilklub Polski Polski Fiat 126p  
4. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900  
5. Piotr Radtke Automobilklub Polski Polski Fiat 126p  
6. Marek Andrysz Automobilklub Karkonoski Fiat Cinquecento 900  
7. Bartłomiej Lewandowski Automobilklub Polski Polski Fiat 126p  
8. Józef Woźniak Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p  
9. Miłosz Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
10. Tomasz Skarżyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
 
Klasa 1:
1. Tomasz Oleksiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
2. Grzegorz Carzasty Automobilklub Polski Polski Fiat 126p  
3. Henryk Pinis Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
4. Jakub Kraszewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
5. Roman Panek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p  
6. Dominik Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
7. Marcin Ślusarczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
8. Marek Nalewajko Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
9. Rafał Kaliński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
10. Tomasz Sokulski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
11. Krzysztof Stankiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
12. Michał Piotrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
13. Szczepan Rogala Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
14. Paweł Wieczorek Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
15. Lucjan Kulpiński Automobilklub Rzeszowski Polski Fiat 126p  
16. Tomasz Bartoś Automobilklub Polski Polski Fiat 126p  
 
Wielka Nagroda Brus Auto (wyścig handicapowy):
1. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p  
2. Leszek Kuzaj Automobilklub Krakowski Toyota Celica Turbo 4WD  
3. Jakub Kraszewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  

2.08.1997 Słomczyn - 7 eliminacja MPRC

[Lista zgłoszeń]

Klasa 4:
1. Adam Polak Automobilklub Polski Toyota Celica GT4
2. Bohdan Ludwiczak Motoklub Olsztyn Ford Escort RS Cosworth
3. Leszek Kuzaj Automobilklub Krakowski Toyota Celica Turbo 4WD
4. Adam Magaczewski Texaco - Automobilklub Śląski Mazda 323 4WD
5. Krzysztof Studziński Inowrocławski Klub Samochodowy Mitsubishi Galant
6. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski BMW 323
7. Piotr Tyszkiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 205 GTi
8. Jacek Ptaszek Inowrocławski Klub Samochodowy Ford Sierra Cosworth
9. Tomasz Kosewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Opel Ascona
 
Klasa 3:
1. Robert Polak Automobilklub Polski Ford Fiesta XR2i
2. Krzysztof Szeszko Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla GT
3. Piotr Granica Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi
4. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi
5. Marcin Laskowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Citroen AX
6. Janusz Siniarski Automobilklub Polski Skoda Felicia
7. Andrzej Grigorjew Automobilklub Polski Polski Fiat 125p
8. Wiesław Białka Inowrocławski Klub Samochodowy Ford Fiesta XR2i
9. Wojciech Koczeski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p
10. Wojciech Białowąs Autoklub Rzemieślnik Warszawa Łada Samara
11. Jacek Kalitowicz Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla
 
Klasa 2:
1. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
2. Jacek Chojnacki Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
3. Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Fiat Cinquecento 900
4. Tomasz Skarżyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
5. Miłosz Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
6. Marek Andrysz Automobilklub Karkonoski Fiat Cinquecento 900
7. Grzegorz Rochna Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
8. Piotr Radtke Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
9. Bogusław Kurtyka Automobilklub Toruński Syrena 105
10. Józef Woźniak Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p
11. Bartłomiej Lewandowski Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
 
Klasa 1:
1. Tomasz Oleksiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
2. Roman Panek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
3. Tomasz Sokulski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
4. Rafał Kaliński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
5. Jakub Kraszewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
6. Lucjan Kulpiński Automobilklub Rzeszowski Polski Fiat 126p
7. Michał Piotrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
8. Henryk Pinis Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
9. Grzegorz Carzasty Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
10. Marek Nalewajko Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
11. Rafał Tokarski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
12. Marcin Ślusarczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
13. Dominik Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
14. Szczepan Rogala Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
15. Paweł Wieczorek Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
Wykluczony (niebezpieczna jazda):
  Krzysztof Stankiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
 
Wielka Nagroda Brus Auto (wyścig handicapowy):
1. Robert Polak Automobilklub Polski Ford Fiesta XR2i
2. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
3. Janusz Siniarski Automobilklub Polski Skoda Felicia

3.08.1997 Słomczyn - 8 eliminacja MPRC

[Lista zgłoszeń]

Klasa 4:
1. Adam Polak Automobilklub Polski Toyota Celica GT4
2. Leszek Kuzaj Automobilklub Krakowski Toyota Celica Turbo 4WD
3. Bohdan Ludwiczak Motoklub Olsztyn Ford Escort RS Cosworth
4. Piotr Tyszkiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 205 GTi
5. Krzysztof Studziński Inowrocławski Klub Samochodowy Mitsubishi Galant
6. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski BMW 323
7. Jacek Ptaszek Inowrocławski Klub Samochodowy Ford Sierra Cosworth
8. Adam Magaczewski Texaco - Automobilklub Śląski Mazda 323 4WD
 
Klasa 3:
1. Robert Polak Automobilklub Polski Ford Fiesta XR2i
2. Janusz Siniarski Automobilklub Polski Skoda Felicia
3. Piotr Granica Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi
4. Krzysztof Szeszko Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla GT
5. Wiesław Białka Inowrocławski Klub Samochodowy Ford Fiesta XR2i
6. Wojciech Koczeski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p
7. Andrzej Grigorjew Automobilklub Polski Polski Fiat 125p
8. Jacek Kalitowicz Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla
 
Klasa 2:
1. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
2. Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Fiat Cinquecento 900
3. Piotr Radtke Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
4. Tomasz Skarżyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
5. Jacek Chojnacki Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
6. Marek Andrysz Automobilklub Karkonoski Fiat Cinquecento 900
7. Bartłomiej Lewandowski Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
8. Bogusław Kurtyka Automobilklub Toruński Syrena 105
9. Józef Woźniak Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p
10. Miłosz Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
Wykluczony (niebezpieczna jazda):
  Grzegorz Rochna Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
 
Klasa 1:
1. Tomasz Oleksiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
2. Tomasz Sokulski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
3. Grzegorz Carzasty Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
4. Henryk Pinis Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
5. Roman Panek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
6. Dominik Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
7. Lucjan Kulpiński Automobilklub Rzeszowski Polski Fiat 126p
8. Michał Piotrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
9. Marek Nalewajko Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
10. Jakub Kraszewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
11. Marcin Ślusarczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
12. Paweł Wieczorek Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
13. Rafał Tokarski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
14. Szczepan Rogala Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
Wykluczony (niebezpieczna jazda):
  Krzysztof Stankiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
 
Wielka Nagroda Brus Auto (wyścig handicapowy):
1. Robert Polak Automobilklub Polski Ford Fiesta XR2i
2. Leszek Kuzaj Automobilklub Krakowski Toyota Celica Turbo 4WD
3. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p

31.08.1997 Słomczyn - 9 eliminacja MPRC

Klasa 4:

1. Adam Polak Automobilklub Polski Toyota Celica GT4
2. Bohdan Ludwiczak Motoklub Olsztyn Ford Escort RS Cosworth
3. Adam Magaczewski Texaco - Automobilklub Śląski Ford Escort RS Cosworth
4. Andrzej Kalitowicz Automobilklub Olsztyński Toyota Celica Turbo 4WD
5. Andrzej Kleina Automobilklub Olsztyński Lancia Delta
6. Piotr Tyszkiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 205 GTi
7. Krzysztof Studziński Inowrocławski Klub Samochodowy Mitsubishi Galant
8. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski BMW 323
 
Klasa 3:
1. Robert Polak Automobilklub Polski Ford Fiesta XR2i
2. Krzysztof Szeszko Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla GT
3. Cezary Zaleski Automobilklub Polski Skoda 136
4. Piotr Granica Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi
5. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi
6. Janusz Siniarski Automobilklub Polski Skoda Felicia
7. Wiesław Białka Inowrocławski Klub Samochodowy Ford Fiesta XR2i
8. Wojciech Koczeski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p
9. Piotr Chodzeń Automobilklub Polski Toyota Corolla
10. Jacek Kalitowicz Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla
11. Jan Kocemba Automobilklub Śląski Polonez 1600
12. Andrzej Siniarski Automobilklub Polski Skoda 136
13. Andrzej Grigorjew Automobilklub Polski Volkswagen Golf
 
Klasa 2:
1. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
2. Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Fiat Cinquecento 900
3. Jacek Chojnacki Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
4. Marek Andrysz Automobilklub Karkonoski Fiat Cinquecento 900
5. Piotr Radtke Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
6. Tomasz Skarżyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
7. Bogusław Kurtyka Automobilklub Toruński Syrena 105
8. Grzegorz Rochna Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
9. ?    

10.

Bartłomiej Lewandowski Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
 
Klasa 1:
1. Tomasz Sokulski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
2. Krzysztof Stankiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
3. Tomasz Oleksiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
4. Roman Panek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
5. Grzegorz Carzasty Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
6. Marcin Ślusarczyk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
7. Dominik Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
8. Michał Piotrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
9. Paweł Wieczorek Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
10. Rafał Tokarski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
11. Rafał Kaliński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
12. ?    
13. Tomasz Bartoś Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
14. Szczepan Rogala Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
15. Lucjan Kulpiński Automobilklub Rzeszowski Polski Fiat 126p
16. Jakub Kraszewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
 
Wielka Nagroda Brus Auto (wyścig handicapowy):
1. Tomasz Sokulski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
2. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p
3. Adam Polak Automobilklub Polski Toyota Celica GT4

Klasyfikacje Mistrzostw Polski Rallycross 1997

Klasa 4: 1 2 3 4 5 6 7 8 9  
1. Leszek Kuzaj A. Krakowski Toyota Celica Turbo 4WD; Mitsubishi Lancer RS Evo III 20 17 17 20 20 20 15 17   146
2. Bohdan Ludwiczak Motoklub Olsztyn Ford Escort RS Cosworth 17 20   12 12 17 17 15 17 127
3. Adam Polak Automobilklub Polski Toyota Celica GT4; Toyota Celica Turbo 4WD   15 20 13 17   20 20 20 125
4. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski BMW 323 8 (7) 10 17 9 10 11 11 9 85
5. Adam Magaczewski Texaco - A. Śląski Mazda 323 4WD; Ford Escort RS Cosworth 11 11     11 15 13 9 15 85
6. Krzysztof Studziński Inowrocławski K. S. Mitsubishi Galant 12 10 7   8 9 12 12 10 80
7. Andrzej Kalitowicz Automobilklub Olsztyński Mitsubishi Lancer RS Evo III; Toyota Celica Turbo 4WD     15 15 13 8     13 64
8. Piotr Tyszkiewicz A. Rzemieślnik Wa-wa Peugeot 205 GTi 10 8       12 10 13 11 64
9. Adam Szyma Automobilklub Śląski Nissan Sunny GTi-R 15 6 11 9 15 7       63
10. Jacek Ptaszek Inowrocławski K. S. Ford Sierra Cosworth 7 12       11 9 10   49
11. Rafał Mus A. Krakowski Mitsubishi     9 11 10 13       43
12. Andrzej Kleina Automobilklub Olsztyński Lancia Delta     13 8         12 33
13. Tomasz Kosewski A. Rzemieślnik Wa-wa Opel Ascona       10 7 6 8     31
14. Stanisław Ambroszkiewicz Inowrocławski K. S. Mazda 323 4WD 9 9 12             30
15. Marcin Keller Automobilklub Śląski Renault 11 13 13               26
 
Klasa 3: 1 2 3 4 5 6 7 8 9  
1. Krzysztof Szeszko Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla GT 15 17 20 20 20 17 17 (13) 17 143
2. Robert Polak Automobilklub Polski Ford Fiesta XR2i 20 (11) 17 12 15 12 20 20 20 136
3. Piotr Granica A. Rzemieślnik Wa-wa Suzuki Swift GTi 11 10 15   7 20 15 15 13 106
4. Janusz Siniarski Automobilklub Polski Skoda Felicia 17 20 11 13     11 17 11 100
5. Andrzej Grigorjew Automobilklub Polski Polski Fiat 125p; Volkswagen Golf 13 8 12 17 12 10 10 10 (4) 92
6. Grzegorz Baran A. Rzemieślnik Wa-wa Suzuki Swift GTi     13 15 11 15 13   12 79
7. Wojciech Koczeski A. Rzemieślnik Wa-wa Polski Fiat 125p     10 10 9 9 8 11 9 66
8. Wiesław Białka Inowrocławski K. S. Ford Fiesta XR2i   5 7   10 8 9 12 10 61
9. Marcin Laskowski A. Rzemieślnik Wa-wa Citroen AX 10 12     13 13 12     60
10. Cezary Zaleski Automobilklub Polski Skoda Felicia; Skoda 136     2 11 17 11     15 56
11. Wojciech Białowąs A. Rzemieślnik Wa-wa Fiat Cinquecento Sporting; Łada Samara 12 15 8 7   7 7     56
12. Jacek Kalitowicz Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla     4   6 5 6 9 7 37
13. Łukasz Zoll A. Rzemieślnik Wa-wa Volkswagen Polo 7 7 9 9 3         35
14. Piotr Chodzeń Automobilklub Polski Toyota Corolla     5 6 8 6     8 33
15. Andrzej Siniarski Automobilklub Polski Skoda 136 8 6     5 3     5 27
16. Jan Kocemba Automobilklub Śląski Polonez 1600     3 8 4 4     6 25
17. Henryk Strzelecki Inowrocławski K. S. Volkswagen Scirocco 9 13               22
 
Klasa 2 (+ 2A):

2

2A

  1 2 3 4 5 6 7 8 9  
1. 1. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 17 20 17 (15) 20 20 20 20 20 154
2.   Paweł Kałuża Automobilklub Polski Fiat Cinquecento 900 12 (12) 15 13 17 17 15 17 17 123
3. 2. Jacek Chojnacki Automobilklub Polski Polski Fiat 126p 20 15 12 (11) 15 15 17 12 15 121
4. 3. Piotr Radtke Automobilklub Polski Polski Fiat 126p 9 13 13 17 12 12 (9) 15 12 103
5.   Włodzimierz Pawluczuk A. Rzemieślnik Wa-wa Fiat Cinquecento 900; Polski Fiat 126p 15 17 20 20 13 13       98
6. 4. Tomasz Skarżyński A. Rzemieślnik Wa-wa Polski Fiat 126p 11 11 10 12 9 (7) 13 13 11 90
7. 5. Miłosz Majewski A. Rzemieślnik Wa-wa Polski Fiat 126p 13 10 11 7 7 8 12 7   75
8.   Marek Andrysz A. Karkonoski Fiat Cinquecento 900         11 11 11 11 13 57
9. 6. Józef Woźniak Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p   8 8 8 6 9 7 8   54
10.   Bogusław Kurtyka Automobilklub Toruński Syrena 105     7 9 8   8 9 10 51
11. 7. Bartłomiej Lewandowski Automobilklub Polski Polski Fiat 126p         10 10 6 10 7 43
12. 8. Grzegorz Rochna A. Rzemieślnik Wa-wa Polski Fiat 126p   9   10     10   9 38
13. 9. Jacek Grzybowski A. Rzemieślnik Wa-wa Polski Fiat 126 Bis 10 7               17
 
Klasa 1: 1 2 3 4 5 6 7 8 9  
1. Tomasz Oleksiak A. Rzemieślnik Wa-wa Polski Fiat 126p   20 20 20 20 20 20 20 15 155
2. Roman Panek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p 20 11 11 17 (8) 12 17 12 13 113
3. Grzegorz Carzasty Automobilklub Polski Polski Fiat 126p 13 15 (7) 12 17 17 8 15 12 109
4. Tomasz Sokulski A. Rzemieślnik Wa-wa Polski Fiat 126p 17 12 (5) 6 6 7 15 17 20 100
5. Henryk Pinis A. Częstochowski Polski Fiat 126p 11 9 15 10 15 15 9 13   97
6. Marek Nalewajko A. Rzemieślnik Wa-wa Polski Fiat 126p 12 17 13 11 13 9 7 8   90
7. Michał Piotrowski A. Rzemieślnik Wa-wa Polski Fiat 126p 15 13 17 8   5 10 9 9 86
8. Lucjan Kulpiński A. Rzeszowski Polski Fiat 126p 10 7 10 15 9 2 11 10 (2) 74
9. Dominik Brymora A. Częstochowski Polski Fiat 126p 5 5 9 5 7 11 (4) 11 10 63
10. Krzysztof Stankiewicz A. Rzemieślnik Wa-wa Polski Fiat 126p   6 12 9 11 6     17 61
11. Jakub Kraszewski A. Rzemieślnik Wa-wa Polski Fiat 126p       13 12 13 12 7 1 58
12. Rafał Kaliński A. Rzemieślnik Wa-wa Polski Fiat 126p   10 4 3 10 8 13   6 54
13. Paweł Wieczorek A. Rzemieślnik Wa-wa Polski Fiat 126p 9 8 8 7 5 3 (2) 5 8 53
14. Marcin Ślusarczyk A. Rzemieślnik Wa-wa Polski Fiat 126p         3 10 5 6 11 35
15. Szczepan Rogala A. Rzemieślnik Wa-wa Polski Fiat 126p 8   6     4 3 3 3 27
15. Rafał Tokarski A. Rzemieślnik Wa-wa Polski Fiat 126p 6 4         6 4 7 27
17. Tomasz Bartoś Automobilklub Polski Polski Fiat 126p 7 3   4 4 1     4 23
 

Wielka Nagroda Brus Auto (wyścigi handicapowe):

1. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 100 pkt.
2. Leszek Kuzaj Automobilklub Krakowski Toyota Celica Turbo 4WD; Mitsubishi Lancer RS Evo III 85 pkt.
3. Adam Polak Automobilklub Polski Toyota Celica GT4; Toyota Celica Turbo 4WD 76 pkt.
4. Robert Polak Automobilklub Polski Ford Fiesta XR2i 68 pkt.
5. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900; Polski Fiat 126p 56 pkt.
6. Bohdan Ludwiczak Motoklub Olsztyn Ford Escort RS Cosworth 52 pkt.

Podział samochodów na grupy według regulaminów FIA:
- Grupa A - Samochody turystyczne wyprodukowane w ilości co najmniej 2500 egzemplarzy w ciągu kolejnych 12 miesięcy z dużą ilością możliwych przeróbek polepszających osiągi pojazdu.
- Grupa N - Samochody turystyczne wyprodukowane w ilości co najmniej 2500 egzemplarzy w ciągu kolejnych 12 miesięcy. Prawie całkowity zakaz przeróbek mających na celu poprawienie osiągów samochodu.
- Dywizja 1 - Samochody grupy A przygotowane do startu w rallycrossie, przy czym dozwolony był tu znacznie większy zakres modyfikacji.
- Dywizja 2 - Samochody grupy N przygotowane do startu w rallycrossie

Samochody startujące w MPRC podzielone były na klasy:
- klasa 1 - samochody Polski Fiat 126p 650 grupy A.
- klasa 2 - samochody jednonapędowe do 1000 cm3 dywizji 2.
- podklasa 2A - samochody Polski Fiat 126p i 126 Bis dywizji 2.
- klasa 3 - samochody jednonapędowe do 1600 cm3 dywizji 2.
- klasa 4 - samochody powyżej 1600 cm3 dywizji 2.
Klasę stanowiło minimum 6 samochodów.

Wszystkie wyścigi MPRC rozgrywano na dystansie 6 okrążeń.
Wyścigi handicapowe odbywały się na zakończenie każdej z eliminacji i startowali w nich zawodnicy, którzy w swoich klasach zajęli jedno z trzech czołowych miejsc, oraz zwycięzcy podklasy 2A.

System punktacji:
Punkty do MPRC przyznawano zawodnikom za 16 pierwszych miejsc według systemu: 20-17-15-13-12-11-10-9-8-7-6-5-4-3-2-1. Do końcowej klasyfikacji zaliczano kierowcom 8 najlepszych wyników .
W wyścigach handicapowych do końcowej punktacji zaliczano wszystkie wyniki.


Źródła:
- Auto Sport 1997
- "Wielkie ściganie 1997" - Mirosław Rutkowski
- Moto Puls 1997


<< MPRC 1996] [Strona główna] [Rallycross] [MPRC 1998 >>