<< MPRC 1997] [Strona główna] [Rallycross] [MPRC 1999 >>


Mistrzostwa Polski Rallycross 1998

9.05.1998 Toruń - 1 eliminacja MPRC

Pogoda: gorąco

Klasa 4:
1. Adam Polak Automobilklub Polski Toyota Celica GT4
2. Krzysztof Studziński Inowrocławski KS Mitsubishi Galant VR-4
3. Jacek Ptaszek Inowrocławski KS Ford Sierra Cosworth 4x4
4. Piotr Tyszkiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 205 GTi
5. Andrzej Kleina Automobilklub Olsztyński Lancia Delta
6. Stanisław Ambroszkiewicz Inowrocławski KS Mazda 323 4WD
7. ?    

8.

Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski BMW 323
 
Klasa 3:
1. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Łada Samara
2. Krzysztof Szeszko Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla GT
3. Janusz Siniarski Automobilklub Polski Skoda Felicia

4.

Andrzej Grigorjew Automobilklub Polski Volkswagen Golf
5. Piotr Granica Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi 16V
6. ?    
7. Robert Polak Automobilklub Polski Ford Fiesta XR2i
8. Mikołaj Otto Automobilklub Polski Honda Civic VTi
9. ?    

10.

Dominik Bogacki Olsztyński KM Toyota Corolla
...      
15. Łukasz Zoll Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Polo
 
Klasa 2:
1. Jacek Chojnacki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
2. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Nissan Micra
3. Tomasz Skarżyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
4. Tomasz Nowak Automobilklub Polski Fiat Cinquecento 900
5. Marek Andrysz Automobilklub Karkonoski Fiat Cinquecento 900
6. Józef Rutkowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
7. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
8. Bogusław Kurtyka Toruński Klub Motorowy Syrena 105
9. Arkadiusz Leszek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
 
Klasa 1:
1. Tomasz Oleksiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
2. Roman Panek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
3. Tomasz Sokulski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
4. Grzegorz Carzasty Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
5. Bartłomiej Lewandowski Automobilklub Polski Polski Fiat 126p

6.

Piotr Radtke Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
7. Dominik Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
8. ?    
9. Krzysztof Stankiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
...      

16.

Arkadiusz Młotek Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p

10.05.1998 Toruń - 2 eliminacja MPRC

Klasa 4:

1.

Bohdan Ludwiczak Motoklub Olsztyn Ford Escort RS Cosworth
2. Krzysztof Studziński Inowrocławski KS Mitsubishi Galant VR-4
3. Jacek Ptaszek Inowrocławski KS Ford Sierra Cosworth 4x4
4. ?    
5. Andrzej Kalitowicz Automobilklub Olsztyński Mitsubishi
6. Piotr Tyszkiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 205 GTi
7. Stanisław Ambroszkiewicz Inowrocławski KS Mazda 323 4WD

8.

Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski BMW 323
 
Klasa 3:

1.

Robert Polak Automobilklub Polski Ford Fiesta XR2i
2. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Łada Samara
3. Andrzej Grigorjew Automobilklub Polski Volkswagen Golf

4.

Krzysztof Szeszko Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla GT

5.

Janusz Siniarski Automobilklub Polski Skoda Felicia
6. Mikołaj Otto Automobilklub Polski Honda Civic VTi
7. Dominik Bogacki Olsztyński KM Toyota Corolla
...      
11. Piotr Granica Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi 16V
12. Wojciech Koczeski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p

14.

Łukasz Zoll Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Polo
 
Klasa 2:
1. Jacek Chojnacki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
2. Tomasz Skarżyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
3. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Nissan Micra
4. Marek Andrysz Automobilklub Karkonoski Fiat Cinquecento 900
5. Tomasz Nowak Automobilklub Polski Fiat Cinquecento 900
6. ?    
7. Bogusław Kurtyka Toruński Klub Motorowy Syrena 105
8. Józef Rutkowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
9. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900

10.

Arkadiusz Leszek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
 
Klasa 1:
1. Tomasz Oleksiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
2. Roman Panek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
3. Piotr Radtke Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
4. Grzegorz Carzasty Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
5. Bartłomiej Lewandowski Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
6. ?    
7. Krzysztof Stankiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p

8.

Dominik Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
 
Wyścig handicapowy:
1. ?    
2. ?    
3. Robert Polak Automobilklub Polski Ford Fiesta XR2i

27.06.1998 Słomczyn - 3 eliminacja MPRC

Pogoda: deszcz

Klasa 4:
1. Jacek Ptaszek Inowrocławski KS Ford Sierra Cosworth 4x4
2. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski BMW 323
3. Stanisław Ambroszkiewicz Inowrocławski KS Mazda 323 4WD
4. Piotr Tyszkiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 205 GTi

5.

?    
6. Krzysztof Studziński Inowrocławski KS Mitsubishi Galant VR-4

7.

Andrzej Kalitowicz Automobilklub Olsztyński Mitsubishi
 
Klasa 3:
1. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Łada Samara
2. Krzysztof Szeszko Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla GT
3. Marcin Laskowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Citroen AX
4. Wojciech Koczeski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p
5. Piotr Granica Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi 16V
6. ?    
7. Dominik Bogacki Olsztyński KM Toyota Corolla

8.

Robert Polak Automobilklub Polski Ford Fiesta XR2i
 
Klasa 2:
1. Antoni Skudło Hella Polska - Automobilklub Śląski Nissan Micra
2. Jacek Chojnacki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
3. Tomasz Skarżyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
4. Tomasz Nowak Automobilklub Polski Fiat Cinquecento 900
5. Bogusław Kurtyka Toruński Klub Motorowy Syrena 105
6. Marek Andrysz Automobilklub Karkonoski Fiat Cinquecento 900
7. Józef Rutkowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
 
Klasa 1:
1. Roman Panek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
2. Tomasz Oleksiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
3. Grzegorz Carzasty Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
4. Bartłomiej Lewandowski Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
5. Arkadiusz Młotek Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
6. Piotr Radtke Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
7. Tomasz Sokulski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
...      
10. Krzysztof Stankiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p

14.

Dominik Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
Wystartowało 22 zawodników.

28.06.1998 Słomczyn - 4 eliminacja MPRC

Pogoda: deszcz

Klasa 4:
1. Adam Polak Automobilklub Polski Toyota Celica GT4
2. Bohdan Ludwiczak Motoklub Olsztyn Ford Escort RS Cosworth
3. Krzysztof Studziński Inowrocławski KS Mitsubishi Galant VR-4
4. Jacek Ptaszek Inowrocławski KS Ford Sierra Cosworth 4x4
5. Piotr Tyszkiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 205 GTi
6. Stanisław Ambroszkiewicz Inowrocławski KS Mazda 323 4WD
7. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski BMW 323
 
Klasa 3:
1. Krzysztof Szeszko Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla GT
2. Piotr Granica Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi 16V
3. Wiesław Białka Inowrocławski KS Ford Fiesta XR2i
4. Andrzej Grigorjew Automobilklub Polski Volkswagen Golf
5. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Łada Samara
6. Dominik Bogacki Olsztyński KM Toyota Corolla
7. ?    
8. Wojciech Koczeski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p
9. ?    

10.

Mikołaj Otto Automobilklub Polski Honda Civic VTi

11.

Łukasz Zoll Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Polo
 
Klasa 2:
1. Jacek Chojnacki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
2. Antoni Skudło Hella Polska - Automobilklub Śląski Nissan Micra
3. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
4. Tomasz Skarżyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
5. Tomasz Nowak Automobilklub Polski Fiat Cinquecento 900
6. Bogusław Kurtyka Toruński Klub Motorowy Syrena 105
7. Józef Rutkowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
 
Klasa 1:
1. Tomasz Oleksiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
2. Piotr Radtke Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
3. Grzegorz Carzasty Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
4. Arkadiusz Młotek Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
5. Roman Panek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
6. Tomasz Sokulski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
7. Krzysztof Stankiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
...      

12.

Dominik Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
Wystartowało 22 zawodników.

18.07.1998 Słomczyn - 5 eliminacja MPRC

Pogoda: gorąco

Klasa 4:
1. Bohdan Ludwiczak Motoklub Olsztyn Ford Escort RS Cosworth
2. Adam Polak Automobilklub Polski Toyota Celica GT4
3. Andrzej Kalitowicz Automobilklub Olsztyński Mitsubishi Galant VR-4
4. Jacek Ptaszek Inowrocławski KS Ford Sierra Cosworth 4x4
5. Andrzej Kleina Automobilklub Olsztyński Lancia Delta
6. Tomasz Ryborz Automobilklub Śląski Toyota Celica GT4
7. ?    
8. Piotr Tyszkiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 205 GTi
9. Krzysztof Studziński Inowrocławski KS Mitsubishi Galant VR-4
10. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski BMW 323

11.

Stanisław Ambroszkiewicz Inowrocławski KS Mazda 323 4WD
 
Klasa 3:
1. Krzysztof Szeszko Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla GT
2. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Łada Samara
3. Piotr Granica Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi 16V

4.

Mikołaj Otto Automobilklub Polski Honda Civic VTi

5.

Andrzej Grigorjew Automobilklub Polski Volkswagen Golf

6.

Robert Polak Automobilklub Polski Ford Fiesta XR2i
7. ?    
8. Dominik Bogacki Olsztyński KM Toyota Corolla
9. Łukasz Zoll Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Polo

10.

Wojciech Koczeski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p
 
Klasa 2:
1. Jacek Chojnacki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
2. Marek Andrysz Automobilklub Karkonoski Fiat Cinquecento 900
3. Antoni Skudło Hella Polska - Automobilklub Śląski Nissan Micra

4.

Tomasz Skarżyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
5. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
6. Józef Rutkowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
7. Bogusław Kurtyka Toruński Klub Motorowy Syrena 105
8. Arkadiusz Leszek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
9. Tomasz Nowak Automobilklub Polski Fiat Cinquecento 900
 
Klasa 1:
1. Tomasz Oleksiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
2. Piotr Radtke Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
3. Dominik Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p

4.

Roman Panek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p

5.

Tomasz Sokulski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p

6.

Grzegorz Carzasty Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
7. ?    
8. Tomasz Skinder Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
9. ?    
10. Krzysztof Stankiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
11. Arkadiusz Młotek Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
12. Bartłomiej Lewandowski Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
 
Wyścig handicapowy:

1.

Antoni Skudło Hella Polska - Automobilklub Śląski Nissan Micra

19.07.1998 Słomczyn - 6 eliminacja MPRC

Pogoda: gorąco

Klasa 4:
1. Adam Polak Automobilklub Polski Toyota Celica GT4
2. Bohdan Ludwiczak Motoklub Olsztyn Ford Escort RS Cosworth
3. Andrzej Kalitowicz Automobilklub Olsztyński Mitsubishi Galant VR-4
4. Jacek Ptaszek Inowrocławski KS Ford Sierra Cosworth 4x4
5. Tomasz Ryborz Automobilklub Śląski Toyota Celica GT4
6. Krzysztof Studziński Inowrocławski KS Mitsubishi Galant VR-4
7. Piotr Tyszkiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 205 GTi
8. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski BMW 323
9. Stanisław Ambroszkiewicz Inowrocławski KS Mazda 323 4WD
 
Klasa 3:
1. Krzysztof Szeszko Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla GT
2. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Łada Samara
3. Janusz Siniarski Automobilklub Polski Skoda Felicia

4.

Mikołaj Otto Automobilklub Polski Honda Civic VTi
5. Andrzej Grigorjew Automobilklub Polski Volkswagen Golf
6. Piotr Granica Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi 16V
7. ?    
8. Dominik Bogacki Olsztyński KM Toyota Corolla
9. Łukasz Zoll Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Polo

10.

Wojciech Koczeski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p
 
Klasa 2:
1. Marek Andrysz Automobilklub Karkonoski Fiat Cinquecento 900
2. Antoni Skudło Hella Polska - Automobilklub Śląski Nissan Micra
3. Tomasz Skarżyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
4. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
5. Bogusław Kurtyka Toruński Klub Motorowy Syrena 105
6. Tomasz Nowak Automobilklub Polski Fiat Cinquecento 900
7. Arkadiusz Leszek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
 
Klasa 1:
1. Tomasz Oleksiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
2. Piotr Radtke Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
3. Dominik Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
4. Arkadiusz Młotek Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
5. Grzegorz Carzasty Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
6. Tomasz Skinder Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
...      
9. Krzysztof Stankiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p

11.

Tomasz Sokulski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
 
Wyścig handicapowy:

1.

Tomasz Oleksiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p

22-23.08.1998 Słomczyn - 7 eliminacja MPRC

Klasa 4:
1. Adam Polak Castrol - Automobilklub Polski Toyota Celica GT4  
2. Bohdan Ludwiczak Motoklub Olsztyn Ford Escort RS Cosworth  
3. Tomasz Ryborz Automobilklub Śląski Toyota Celica GT4  

4.

Sławomir Szaflicki   Lancia Delta  
5. Piotr Tyszkiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 205 GTi  
6. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski BMW 323  
7. Krzysztof Studziński Inowrocławski KS Mitsubishi Galant VR-4  
8. ?      
9. Andrzej Kalitowicz Automobilklub Olsztyński Mitsubishi Lancer RS Evo III  
Odpadli m. in.:
  Jacek Ptaszek Inowrocławski KS  

(most napędowy)

 
Klasa 3:
1. Krzysztof Szeszko Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla GT  
2. Janusz Siniarski Automobilklub Polski Skoda Felicia  
3. Mikołaj Otto Automobilklub Polski Honda Civic VTi  
...        
6. Andrzej Grigorjew Automobilklub Polski Volkswagen Golf  
7. Piotr Granica Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi 16V  
8. Łukasz Zoll Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Polo  
9. Wojciech Koczeski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p  

11.

Dominik Bogacki Olsztyński KM Toyota Corolla  
Odpadli m. in.:
  Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Łada Samara

(korbowód)

 
Klasa 2:
1. Jacek Chojnacki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900  
2. Tomasz Skarżyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900  
3. Antoni Skudło Hella Polska - Automobilklub Śląski Nissan Micra  
4. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900  
5. Arkadiusz Leszek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p  
6. Józef Rutkowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900  
 
Klasa 1:
1. Piotr Radtke Automobilklub Polski Polski Fiat 126p  
2. Tomasz Oleksiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
3. Dominik Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p  
4. Roman Panek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p  
5. Bartłomiej Lewandowski Automobilklub Polski Polski Fiat 126p  
6. Arkadiusz Młotek Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
7. ?      
8. Tomasz Sokulski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  
...        

11.

Tomasz Skinder Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p  

12.

Grzegorz Carzasty Automobilklub Polski Polski Fiat 126p  

26.09.1998 Toruń - 8 eliminacja MPRC

Klasa 4:
1. Adam Polak Castrol - Automobilklub Polski Toyota Celica GT4
2. Jacek Ptaszek Inowrocławski KS Ford Sierra Cosworth 4x4
3. Krzysztof Studziński Inowrocławski KS Mitsubishi Galant VR-4
4. Tomasz Ryborz Automobilklub Śląski Toyota Celica GT4
5. Andrzej Kleina Automobilklub Olsztyński Lancia Delta
6. Bohdan Ludwiczak Motoklub Olsztyn Ford Escort RS Cosworth
7. Piotr Tyszkiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 205 GTi
8. Stanisław Ambroszkiewicz Inowrocławski KS Mazda 323 4WD
 
Klasa 3:
1. Mikołaj Otto Automobilklub Polski Honda Civic VTi
2. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Łada Samara
3. Robert Polak Automobilklub Polski Ford Fiesta XR2i
4. Dominik Bogacki Olsztyński KM Toyota Corolla
5. Piotr Granica Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi 16V
6. Janusz Siniarski Automobilklub Polski Skoda Felicia
7. Krzysztof Szeszko Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla GT
8. ?    
9. Łukasz Zoll Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Polo
 
Klasa 2:
1. Tomasz Skarżyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
2. Jacek Chojnacki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
3. Arkadiusz Leszek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p

4.

Marek Andrysz Automobilklub Karkonoski Fiat Cinquecento 900

5.

Antoni Skudło Hella Polska - Automobilklub Śląski Nissan Micra
6. Tomasz Nowak Automobilklub Polski Fiat Cinquecento 900
7. Józef Rutkowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
8. Tomasz Carzasty Automobilklub Polski Fiat Cinquecento 900
 
Klasa 1:
1. Grzegorz Carzasty Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
2. Tomasz Sokulski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
3. Tomasz Skinder Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
4. Piotr Radtke Automobilklub Polski Polski Fiat 126p

5.

?    
6. Tomasz Oleksiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
7. ?    
8. Dominik Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
...      
11. Arkadiusz Młotek Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p

27.09.1998 Toruń - 9 eliminacja MPRC

Klasa 4:
1. Adam Polak Castrol - Automobilklub Polski Toyota Celica GT4
2. Jacek Ptaszek Inowrocławski KS Ford Sierra Cosworth 4x4
3. Stanisław Ambroszkiewicz Inowrocławski KS Mazda 323 4WD
4. Piotr Tyszkiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 205 GTi
5. ?    
6. Andrzej Kleina Automobilklub Olsztyński Lancia Delta
7. Krzysztof Studziński Inowrocławski KS Mitsubishi Galant VR-4

8.

Bohdan Ludwiczak Motoklub Olsztyn Ford Escort RS Cosworth
 
Klasa 3:
1. Grzegorz Baran Autoklub Rzemieślnik Warszawa Łada Samara
2. Krzysztof Szeszko Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla GT
3. Robert Polak Automobilklub Polski Ford Fiesta XR2i
4. Mikołaj Otto Automobilklub Polski Honda Civic VTi
5. Łukasz Zoll Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Polo
6. Dominik Bogacki Olsztyński KM Toyota Corolla
...      

10.

Janusz Siniarski Automobilklub Polski Skoda Felicia
 
Klasa 2:
1. Antoni Skudło Hella Polska - Automobilklub Śląski Nissan Micra
2. Tomasz Nowak Automobilklub Polski Fiat Cinquecento 900
3. Jacek Chojnacki Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900

4.

Tomasz Skarżyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
5. Marek Andrysz Automobilklub Karkonoski Fiat Cinquecento 900
6. Arkadiusz Leszek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
7. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
8. Józef Rutkowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900

9.

Bogusław Kurtyka Toruński Klub Motorowy Syrena 105
 
Klasa 1:
1. Tomasz Oleksiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
2. Piotr Radtke Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
3. Grzegorz Carzasty Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
4. ?    
5. Tomasz Skinder Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
6. Tomasz Sokulski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
7. ?    
8. Bartłomiej Lewandowski Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
9. ?    
10. Krzysztof Stankiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
11. ?    
12. Arkadiusz Młotek Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p

17.10.1998 Słomczyn - 10 eliminacja MPRC

Pogoda: słonecznie, silny wiatr

Klasa 4:
1. Adam Polak Jet-Castrol - Automobilklub Polski Toyota Celica GT4
2. Robert Polak Jet-Castrol - Automobilklub Polski Toyota Celica GT4
3. Bohdan Ludwiczak Motoklub Olsztyn Ford Escort RS Cosworth
4. Jacek Ptaszek Inowrocławski KS Ford Sierra Cosworth 4x4
5. Andrzej Kalitowicz Automobilklub Olsztyński Mitsubishi
6. Piotr Tyszkiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 205 GTi
7. Krzysztof Studziński Inowrocławski KS Mitsubishi Galant VR-4
8. ?    
9. Stanisław Ambroszkiewicz Inowrocławski KS Mazda 323 4WD
 
Klasa 3:
1. Piotr Granica Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi 16V
2. Grzegorz Baran Jet-Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Łada Samara
3. Krzysztof Szeszko Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla GT
4. Andrzej Grigorjew Automobilklub Polski Volkswagen Golf
5. ?    
6. Mikołaj Otto Automobilklub Polski Honda Civic VTi
7. ?    
8. Wojciech Koczeski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p
9. Łukasz Zoll Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Polo
10. ?    
11. Dominik Bogacki Olsztyński KM Toyota Corolla
 
Klasa 2:
1. Antoni Skudło Hella Polska - Automobilklub Śląski Nissan Micra
2. Jacek Chojnacki Jet-Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
3. Tomasz Nowak Automobilklub Polski Fiat Cinquecento 900
4. Tomasz Skarżyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
5. Józef Rutkowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
6. Marek Andrysz Automobilklub Karkonoski Fiat Cinquecento 900
7. Tomasz Carzasty Automobilklub Polski Fiat Cinquecento 900
8. Bogusław Kurtyka Toruński Klub Motorowy Syrena 105
9. Arkadiusz Leszek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
 
Klasa 1:
1. Tomasz Oleksiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
2. Tomasz Sokulski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
3. Piotr Radtke Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
4. Bartłomiej Lewandowski Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
5. Grzegorz Carzasty Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
6. Dominik Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
7. Tomasz Skinder Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
...      
10. Arkadiusz Młotek Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p

11.

Roman Panek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
 
Wyścig handicapowy:

1.

Roman Panek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p

18.10.1998 Słomczyn - 11 eliminacja MPRC

Pogoda: słonecznie, silny wiatr

Klasa 4:
1. Adam Polak Jet-Castrol - Automobilklub Polski Toyota Celica GT4
2. Robert Polak Jet-Castrol - Automobilklub Polski Toyota Celica GT4
3. Jacek Ptaszek Inowrocławski KS Ford Sierra Cosworth 4x4
4. ?    
5. Piotr Tyszkiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 205 GTI
6. Bohdan Ludwiczak Motoklub Olsztyn Ford Escort RS Cosworth
7. Andrzej Kalitowicz Automobilklub Olsztyński Mitsubishi
8. Krzysztof Studziński Inowrocławski KS Mitsubishi Galant VR-4
9. Stanisław Ambroszkiewicz Inowrocławski KS Mazda 323 4WD
 
Klasa 3:
1. Grzegorz Baran Jet-Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Łada Samara
2. Piotr Granica Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi 16V
3. Krzysztof Szeszko Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla GT
4. Andrzej Grigorjew Automobilklub Polski Volkswagen Golf
5. Mikołaj Otto Automobilklub Polski Honda Civic VTi
...      
8. Dominik Bogacki Olsztyński KM Toyota Corolla
9. Wojciech Koczeski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p

10.

Łukasz Zoll Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Polo
 
Klasa 2:
1. Antoni Skudło Hella Polska - Automobilklub Śląski Nissan Micra
2. Marek Andrysz Automobilklub Karkonoski Fiat Cinquecento 900
3. Jacek Chojnacki Jet-Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
4. Tomasz Nowak Automobilklub Polski Fiat Cinquecento 900
5. ?    
6. Tomasz Skarżyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
7. Józef Rutkowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900
8. Arkadiusz Leszek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
9. Tomasz Carzasty Automobilklub Polski Fiat Cinquecento 900

10.

Bogusław Kurtyka Toruński Klub Motorowy Syrena 105
 
Klasa 1:
1. Tomasz Oleksiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
2. Roman Panek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
3. Dominik Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p
4. Piotr Radtke Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
5. Tomasz Skinder Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
6. Tomasz Sokulski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
7. Grzegorz Carzasty Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
8. ?    
9. Bartłomiej Lewandowski Automobilklub Polski Polski Fiat 126p
10. Arkadiusz Młotek Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
11. ?    
12. Krzysztof Stankiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p
 
Wyścig handicapowy:
1. Antoni Skudło Hella Polska - Automobilklub Śląski Nissan Micra

Klasyfikacje Mistrzostw Polski Rallycross 1998

Klasa 4:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  
1. Adam Polak Jet-Castrol - Automobilklub Polski Toyota Celica GT4 20     20 17 20 20 20 20 20 20 177
2. Jacek Ptaszek Inowrocławski KS Ford Sierra Cosworth 4x4 15 15 20 13 13 13   17 17 13 15 151
3. Bohdan Ludwiczak Motoklub Olsztyn Ford Escort RS Cosworth   20   17 20 17 17 11 9 15 11 137
4. Krzysztof Studziński Inowrocławski KS Mitsubishi Galant VR-4 17 17 11 15 8 11 10 15 10 10 9 133
5. Piotr Tyszkiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 205 GTi 13 11 13 12 9 10 12 10 13 11 12 126
6. Stanisław Ambroszkiewicz Inowrocławski KS Mazda 323 4WD 11 10 15 11 6 8   9 15 8 8 101
7. Andrzej Kalitowicz Automobilklub Olsztyński Mitsubishi Lancer RS Evo III / Galant VR-4   12 10   15 15 8     12 10 82
8. Aleksander Michałowski Automobilklub Lubelski BMW 323 9 9 17 10 7 9 11         72
9. Tomasz Ryborz Automobilklub Śląski Toyota Celica GT4         11 12 15 13       51
10. Andrzej Kleina Automobilklub Olsztyński Lancia Delta 12       12     12 11     47
Sklasyfikowano 16 zawodników.
 

Klasa 3:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  
1. Krzysztof Szeszko Automobilklub Olsztyński Toyota Corolla GT 17 13 17 20 20 20 20 10 17 15 15 184
2. Grzegorz Baran Jet-Castrol - A. Rzemieślnik Warszawa Łada Samara 20 17 20 12 17 17   17 20 17 20 177
3. Piotr Granica Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi 16V 12 6 12 17 15 11 10 12   20 17 132
4. Mikołaj Otto Automobilklub Polski Honda Civic VTi 9 11   7 13 13 15 20 13 11 12 124
5. Andrzej Grigorjew Automobilklub Polski Volkswagen Golf 13 15   13 12 12 11     13 13 102
6. Dominik Bogacki Olsztyński KM Toyota Corolla 7 10 10 11 9 9 6 13 11 6 9 101
7. Robert Polak Automobilklub Polski Ford Fiesta XR2i 10 20 9   11     15 15     80
8. Janusz Siniarski Automobilklub Polski Skoda Felicia 15 12       15 17 11 7     77
9. Łukasz Zoll Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Polo 2 3   6 8 8 9 8 12 8 7 71
10. Wojciech Koczeski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p   5 13 9 7 7 8     9 8 66
Sklasyfikowano 24 zawodników.
 

Klasa 2:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  
1. Antoni Skudło Hella Polska - Automobilklub Śląski Nissan Micra 17 15 20 17 15 17 15 12 20 20 20 188
2. Jacek Chojnacki Jet-Castrol - A. Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 20 20 17 20 20   20 17 15 17 15 181
3. Tomasz Skarżyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 15 17 15 13 13 15 17 20 13 13 11 162
4. Marek Andrysz Automobilklub Karkonoski Fiat Cinquecento 900 12 13 11   17 20   13 12 11 17 126
5. Tomasz Nowak Automobilklub Polski Fiat Cinquecento 900 13 12 13 12 8 11   11 17 15 13 125
6. Józef Rutkowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 11 9 10 10 11   11 10 9 12 10 103
7. Arkadiusz Leszek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p 8 7     9 10 12 15 11 8 9 89
8. Bogusław Kurtyka Toruński Klub Motorowy Syrena 105 9 10 12 11 10 12     8 9 7 88
9. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 10 8   15 12 13 13   10     81
10. Tomasz Carzasty Automobilklub Polski Fiat Cinquecento 900               9   10 8 27
Sklasyfikowano 13 zawodników.
 

Klasa 1:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  
1. Tomasz Oleksiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 20 20 17 20 20 20 17 11 20 20 20 205
2. Piotr Radtke Automobilklub Polski Polski Fiat 126p 11 15 11 17 17 17 20 13 17 15 13 166
3. Grzegorz Carzasty Automobilklub Polski Polski Fiat 126p 13 13 15 15 11 12 5 20 15 12 10 141
4. Tomasz Sokulski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 15   10 11 12 6 9 17 11 17 11 119
5. Roman Panek Automobilklub Polski Polski Fiat 126p 17 17 20 12 13   13     6 17 115
6. Dominik Brymora Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p 10 9 3 5 15 15 15 9   11 15 107
7. Bartłomiej Lewandowski Automobilklub Polski Polski Fiat 126p 12 12 13   5   12   9 13 8 84
8. Arkadiusz Młotek Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 1   12 13 6 13 11 6 5 7 7 81
9. Tomasz Skinder Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p         9 11 6 15 12 10 12 75
10. Krzysztof Stankiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p

8

10

7

10

7

8

   

7

 

5

62

Sklasyfikowano 30 zawodników.
 

Wyścigi handicapowe:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  

1.

Mikołaj Otto Automobilklub Polski Honda Civic VTi                        

Podział samochodów na grupy według regulaminów FIA:
- Grupa A - Samochody turystyczne wyprodukowane w ilości co najmniej 2500 egzemplarzy w ciągu kolejnych 12 miesięcy z dużą ilością możliwych przeróbek polepszających osiągi pojazdu.
- Grupa N - Samochody turystyczne wyprodukowane w ilości co najmniej 2500 egzemplarzy w ciągu kolejnych 12 miesięcy. Prawie całkowity zakaz przeróbek mających na celu poprawienie osiągów samochodu.
- Dywizja 1 - Samochody grupy A przygotowane do startu w rallycrossie, przy czym dozwolony był tu znacznie większy zakres modyfikacji.
- Dywizja 2 - Samochody grupy N przygotowane do startu w rallycrossie.

Samochody startujące w MPRC podzielone były na klasy:
- klasa 1 - samochody Polski Fiat 126p 650 grupy A.
- klasa 2 - samochody jednonapędowe do 1000 cm3 dywizji 2.
- klasa 3 - samochody jednonapędowe do 1600 cm3 dywizji 2.
- klasa 4 - samochody powyżej 1600 cm3 dywizji 2.

System punktacji:
Punkty do MPRC przyznawano zawodnikom za 16 pierwszych miejsc według systemu: 20-17-15-13-12-11-10-9-8-7-6-5-4-3-2-1.


Źródła:
- Auto Sport 1998
- Auto Moto Puls 1998
- "Wielkie ściganie 1998" - Mirosław Rutkowski


<< MPRC 1997] [Strona główna] [Rallycross] [MPRC 1999 >>