[Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1994] [Poznań - 3 el. WSMP 1994 - wyniki]
Lista zgłoszeń: | |||
Klasa E-1600 / E-2000: |
|||
1. | Andrzej Godula | Radio RMF / Elf - Automobilklub Krakowski | Estonia 25-Lancia |
2. | Bohdan Leśniak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |
3. | Krzysztof Woźniak | Automobilklub Wielkopolski | Reynard 883-Volkswagen |
4. | Tomasz Szczęsny | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia |
5. | Ryszard Luciński | Castrol Racing Team - Automobilklub Wielkopolski | Estonia 25 |
6. | Hieronim Kochański | Rak Racing - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25 |
7. | Artur Skwarzyński | Castrol Racing Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25 |
9. | Wojciech Gąsecki | Automobilklub Morski | Estonia 25 |
10. | Cezary Czub | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |
11. | Ivo Palmi | (CZ) | Reynard 2000 |
12. | Wojciech Jankowski | Rak Racing - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |
14. | Wojciech Tuszyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |
15. | Wiktor Gasenko | Automobilklub Wielkopolski | Estonia 25 |
21. | Rafał Podolski | Automobilklub Kielecki | Estonia 25 |
22. | Józef Gutmacher | Automobilklub Szczeciński | Estonia 21 |
24. | Wojciech Bełtowski | Automobilklub Krakowski | |
25. | Tom Sedivy | (CZ) | Ralt |
27. | Jiri Vesely | (CZ) | RAF 88 |
Klasa E-1300: | |||
31. | Kazimierz Sołtowski | Automobilklub Szczeciński | Promot 80 |
32. | Andrzej Podsiadło | Automobilklub Kielecki | Estonia 21 |
33. | Krzysztof Wodziński | Castrol Racing Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Promot 86 |
34. | Janusz Sączyński | Automobilklub Morski | Estonia |
35. | Marek Nowak | Rak Racing - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |
36. | Piotr Kaźmierczak | Automobilklub Krakowski | |
37. | Michał Gil | Automobilklub Kielecki | Estonia 21 |
38. | Tomasz Jeromin | Automobilklub Wielkopolski | |
39. | Mirosław Krachulec | Automobilklub Częstochowski | Estonia |
40. | Andrzej Wodziński | Mustang Jeans - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |
41. | Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | Estonia 21 |
42. | Jacek Witke | Automobilklub Wielkopolski | Estonia |
43. | Robert Gajór | Automobilklub Morski | Promot 86 |
47. | Andrzej Grabowski | Automobilklub Morski | Promot |
49. | Józef Liszczak | Automobilklub Szczeciński | |
50. | Władysław Starkowski | Automobilklub Dolnośląski | MTX |
52. | Przemysław Walknowski | Automobilklub Morski | Estonia |
53. | Paweł Mickiewicz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |
54. | Jarosław Kamiński | Automobilklub Łódzki | Estonia |
55. | Jacek Marciniak | Automobilklub Łódzki | Estonia |
58. | Jarosław Podsiadło | Automobilklub Kielecki | Estonia |
60. | Wacław Podolski | Automobilklub Kielecki | |
61. | Mariusz Podkalicki | Automobilklub Szczeciński | Promot |
62. | Dariusz Komaracki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |
64. | Grzegorz Kamiński | Automobilklub Toruński | |
65. | Leszek Gąsiorowski | Automobilklub Toruński | |
68. | Grzegorz Grygiel | Automobilklub Wielkopolski | |
Klasa H pow. 1600: | |||
31. | Tadeusz Myszkier | Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | BMW M3 |
32. | Krzysztof Gałecki | Automobilklub Morski | Audi Coupe |
33. | Sławomir Szaflicki | Klub Przyjaciół Forda Olsztyn | Ford Escort RS Cosworth |
34. | Tadeusz Kudłaty | Automobilklub Dolnośląski | Alfa Romeo |
35. | Piotr Bednarek | Automobilklub Wielkopolski | BMW 318 |
36. | Marek Troszyński | Automobilklub Wielkopolski | Volkswagen Scirocco |
38. | Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Ford Sierra Cosworth 4x4 |
39. | Piotr Urbański | Automobilklub Wielkopolski | Ford Sierra Cosworth 4x4 |
41. | Edward Kinderman | Automobilklub Śląski | Lancia Delta |
42. | Slavko Umicević | Automobilklub Dolnośląski | Mercedes |
43. | Wojciech Urbański | Automobilklub Śląski | Volkswagen Golf GTi 16V |
44. | Zdzisław Ulkowski | Automobilklub Morski | Audi Quattro |
46. | Jerzy Wierzbołowski | Automobilklub Dolnośląski | Volkswagen Golf |
48. |
Wojciech Michalak | Automobilklub Łódzki | Audi |
50. |
Zygmunt Konieczek | Automobilklub Morski | BMW |
54. | Krzysztof Adamski | Automobilklub Krakowski | Skoda |
58. | Andrzej Kleina | Automobilklub Wielkopolski | Ford |
59. | Piotr Bocheński | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Mirafiori |
60. |
Andrzej Stachowiak | Automobilklub Morski | Toyota |
61. | Ryszard Lenart | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | BMW |
62. | Mariusz Kostrzak | Automobilklub Morski | |
63. |
Ryszard Granica | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Mitsubishi |
65. | Tomasz Dąbrowski | Klub Przyjaciół Forda Olsztyn | Ford Sierra |
67. |
Krzysztof Federowicz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Ford |
div. 5 pow. 2000 cm3: | |||
30. |
Josef Venc | (CZ) | BMW M3 |
div. 2 do 2000 cm3: | |||
53. |
Petr Manas | (CZ) | BMW 318 |
100. |
Vaclav Bervid | (CZ) | BMW 318i |
kl. N pow. 2000 cm3: | |||
1. | Bretislav Enge | (CZ) Svet Motoru / Charouz Racing System | Ford Escort RS Cosworth |
2. | Ladislav Bares | (CZ) Svet Motoru / Charouz Racing System | Ford Escort RS Cosworth |
3. | Walter Lechner | (A) Wolf Racing | |
4. | Petr Vojacek | (CZ) ART Praha | |
5. | Richard Chlad | (CZ) Racing NOVO Team | |
6. | Jaroslav Paral | (CZ) Svet Motoru / Charouz Racing System | Ford Escort RS Cosworth |
7. | Claudia Hurtgen | (D) Wolf Racing | |
8. | Tomas Sohaj | (CZ) RJD Motorsport | |
9. | Sergey Drobot | (UA) Motorsport Ukraina | Ford Escort RS Cosworth |
10. | Petr Ponizil | (CZ) Pool Racing Team | Ford Escort RS Cosworth |
11. | Fritz Huber | (D) Wolf Racing | |
12. | Wolfgang Krankenmann | (D) Wolf Racing | |
13. | Henrich Kurus | (SK) Matador Puchov | |
14. | Stanislav Chovanec | (CZ) Matador Puchov | |
15. | Tomas Vavrinec | (CZ) Castrol Racing | Ford Escort RS Cosworth |
16. | Janos Klink | (H) Spectrum - ICO | |
17. | Vaclav Arazim | (CZ) Chemopetrol Racing | |
18. | Jaromir Zupka | (CZ) Barum IGTT Team | Ford Escort RS Cosworth |
19. | Josef Petak | (CZ) Barum IGTT Team | |
20. | Gunther Gabath | (A) Gabath Tuning | |
21. | Jiri Marsicek | (CZ) TKL Motorsport | |
22. | Harmut Bohme | (D) Autohaus Bohme | |
23. | Tom Sedivy | (CZ) Charouz Racing System | |
24. | Tomas Enge | (CZ) Svet Motoru / Charouz Racing System | Ford Escort RS Cosworth |
25. | Wolfgang Miksch | (D) Rentex Motorsport | |
26. | Petr Formanek | (CZ) RJD Motorsport | |
27. | Zoltan Batho | (H) Afor SC | |
28. | Mariusz Ficoń | Rafineria Czechowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Ford Escort RS Cosworth |
Klasa H-1600: | |||
1. | Sebastian Mielcarek | Automobilklub Wielkopolski | Honda |
2. | Xawery Mielcarek | Automobilklub Wielkopolski | Volkswagen Scirocco |
3. | Stanisław Fiedor | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Honda Civic VTi |
5. | Henryk Mandera | Rafineria Czechowice - Automobilklub Wielkopolski | Suzuki Swift GTi 16V |
6. |
Leszek Grynhoff | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p-Honda |
7. |
Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p-Honda |
8. | Piotr Nartowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota |
11. | Tomasz Jaskłowski | Mobil Racing Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Ford Fiesta XR 2i |
12. | Jarosław Koziczak | Automobilklub Wielkopolski | Toyota |
15. | Adam Polak | Automobilklub Polski | Ford Fiesta XR 2i |
17. |
Ryszard Piątek | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p-Honda |
18. |
Mariusz Kasprzak | Automobilklub Łódzki | BMW |
25. | Andrzej Dziurka | Automobilklub Polski | Ford Fiesta XR 2i |
51. | Rocco Berger | (D) | Łada 2105 |
52. | Mario Berger | (D) | Łada 2105 |
53. | Mario Noack | (D) | Łada 2105 |
54. | Ralf Gerl | (D) | Łada 2105 |
55. | John Rainer | (D) | Skoda 130 |
56. | Heiner Lubner | (D) | Łada 2108 Samara |
57. | Andreas Ortelbach | (D) | Łada 2105 |
58. | Dirk Gohre | (D) | Łada 2105 |
59. | Mirko Lubner | (D) | Łada Samara |
60. | Wolfgang Weis | (D) | Skoda 130 |
61. | Klaus-Dieter Pchayek | (D) | Łada 2105 |
62. | Peter Robke | (D) | Łada 2105 |
102. | Dieter Hoffmann | (D) | Trabant |
103. | Ralf Grunewald | (D) | Trabant |
104. | Ines Richter | (D) | Trabant |
106. | Jurgen Guttler | (D) | Trabant |
107. | Andreas-Alex Freitag | (D) | Trabant |
108. | Ingo Krueger | (D) | Trabant |
109. | Hans-Georg Steinmetz | (D) | Trabant |
112. | Rolf Krueger | (D) | Trabant |
113. | Gunter Doktor | (D) | Trabant |
114. | Erwin Rauer | (D) | Trabant |
116. | Armin Freitag | (D) | Trabant |
117. | Wilfried Fietz | (D) | Trabant |
118. | Mario Schumann | (D) | Trabant |
122. | Peter Leihbecher | (D) | Trabant |
123. | Peter Nickel | (D) | Trabant |
? | Axel Hennes | (D) | Trabant |
Klasa A-850: | |||
74. | Krzysztof Gawroński | Rak Racing - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
75. | Jacek Raczkowski | Automobilklub Kielecki | Polski Fiat 126p |
76. | Zbigniew Czarnocki | Piranha Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
77. | Dariusz Stróżyk | Team Warta - Automobilklub Kielecki | Polski Fiat 126p |
78. | Jarosław Hercog | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p |
79. | Waldemar Mrówczyński | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p |
81. | Jarosław Zagajewski | Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p |
82. | Rajmund Wiśniewski | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p |
91. | Marcin Kaczmarek | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p |
92. | Bartłomiej Kulesza | Piranha Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
93. | Robert Urbański | Automobilklub Kielecki | Polski Fiat 126p |
94. | Krzysztof Wiklak | Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p |
96. | Mieczysław Błaszczyński | Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p |
Klasa Cinquecento A: | |||
121. | Krzysztof Federowicz | Rafineria Czechowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
122. | Adam Tuszyński | Rak Racing / Piranha Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
123. | Paweł Kałuża | Team Warta - Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento 900 |
124. | Zdzisław Brymora | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 |
130. | Antoni Skudło | Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento 900 |
133. | Włodzimierz Pawluczuk | Castrol Racing Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
134. | Zbigniew Łacisz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
135. | Marek Oczkowski | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 |
143. | Tomasz Krukowski | Team Warta - Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento 900 |
172. |
Piotr Kłys | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
181. | Tytus Tuszyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
Klasa N-126p: | |||
101. | Jacek Rathe | Piranha Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
102. | Cezary Klimek | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p |
103. | Jacek Chojnacki | Castrol Racing Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
105. | Michał Tuszyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
107. | Marcin Turski | Castrol Racing Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
108. |
Arkadiusz Nowicki | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p |
109. |
Tomasz Porawski | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p |
110. | Robert Lipiecki | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p |
111. | Lech Wójcik | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
114. | Robert Babiuch | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p |
115. | Arkadiusz Walus | Rak Racing - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
116. | Jacek Grzymała-Sojecki | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p |
118. | Mariusz Borczyk | Automobilklub Rzeszowski | Polski Fiat 126p |
119. | Piotr Galik | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p |
120. | Paweł Olejniczak | Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p |
? | Dariusz Smoliński | Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p |
? | Bartosz Nafalski | Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p |
Puchar Cinquecento / klasa markowa Cinquecento: | |||
1. | Cezary Klimek | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 |
2. | Włodzimierz Pawluczuk | Castrol Racing Team / Car Serwis - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
3. | Grzegorz Karczewski | Auto-Service Kalisz - Automobilklub Kaliski | Fiat Cinquecento 900 |
4. | Robert Kisiel | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
5. | Michał Pinis | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
6. | Jacek Leon Krawczyk | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento 900 |
7. | Tomasz Jeromin | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 |
8. | Marek Oczkowski | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 |
9. |
Wiesław Mrówczyński | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento 900 |
10. | Grzegorz Kozłowski | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 |
11. | Robert Podolski | Trans-Auto Zabrze - Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento 900 |
12. | Tadeusz Burkacki | Leta - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
13. | Krzysztof Skotarek | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento 900 |
14. | Zygmunt Stanek | Autopol Piaseczno - Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento 900 |
15. | Tomasz Wywiał | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 |
16. | Juliusz Palonka | Posicz Polmozbyt Lublin - Automobilklub Lubelski | Fiat Cinquecento 900 |
17. | Jan Matłacz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
18. | Andrzej Dąbrowski | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento 900 |
19. | Juliusz Podolski | HA Roma Mielec - Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento 900 |
20. | Zdzisław Łagan | Automobilklub Radomski | Fiat Cinquecento 900 |
21. | Krzysztof Karczewski | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento 900 |
22. | Andrzej Jaroszewicz | Prodex Warszawa - Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento 900 |
23. | Czesław Cebula | Automobilklub Opolski | Fiat Cinquecento 900 |
24. | Mirosław Pikulski | Automobilklub Radomski | Fiat Cinquecento 900 |
25. | Henryk Pinis | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 |
26. | Tomasz Jęcka | Automobilklub Morski | Fiat Cinquecento 900 |
27. | Leszek Grynhoff | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 |
28. | Maciej Chrobak | Automobilklub Rzeszowski | Fiat Cinquecento 900 |
29. | Krzysztof Wodziński | Italmot - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
30. | Zbigniew Czarnocki | Brus-Auto - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
31. | Mariusz Miękoś | Polmozbyt Łódź - Automobilklub Łódzki | Fiat Cinquecento 900 |
32. | Jacek Iwański | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento 900 |
33. | Arkadiusz Nowicki | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 |
34. | Ewa Piątek | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 |
35. | Andrzej Kopczyński | Fiat Autosław Wieluń - Automobilklub Łódzki | Fiat Cinquecento 900 |
36. | Wojciech Bełtowski | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento 900 |
37. | Zbigniew Szwagierczak | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 |
38. | Grzegorz Grzyb | Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento 900 |
39. | Zenon Urbański | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento 900 |
40. | Piotr Sopa | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 |
41. | Andrzej Grochowski | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento 900 |
42. | Tomasz Tomalski | Automobilklub Rzeszowski | Fiat Cinquecento 900 |
43. | Marek Kujawa | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 |
44. | Witold Pomin | KM "Winogrady" Poznań | Fiat Cinquecento 900 |
45. | Grzegorz Baran | Castrol Racing Team / Auto Golf - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
46. |
Tomasz Kubelski | Automobilklub Słupski | Fiat Cinquecento 900 |
47. | Magdalena Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 |
48. | Andrzej Wodziński | Mustang Jeans - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
49. | Paweł Woźniak | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 |
50. | Tomasz Ryborz | Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento 900 |
51. | Piotr Nowicki | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 |
52. | Mariusz Sojecki | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 |
53. | Paweł Mickiewicz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
54. | Jan Hamera | Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento 900 |
55. |
Zdzisław Brymora | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 |
56. | Cezary Zaleski | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento 900 |
57. | Andrzej Węglarz | Autoservice - Automobilklub Stalowa Wola | Fiat Cinquecento 900 |
58. | Zbigniew Łacisz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
59. |
Henryk Mandera | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 |
60. | Jerzy Kusiak | Automobilklub Rzeszowski | Fiat Cinquecento 900 |
61. | Dariusz Smoliński | Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento 900 |
62. | Wojciech Bilewski | Automobilklub Radomski | Fiat Cinquecento 900 |
63. | Bogdan Krachulec | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 |
64. | Maciej Kołomyjski | Auto-Mobil Wejherowo - Automobilklub Morski | Fiat Cinquecento 900 |
65. | Marek Zawadzki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
66. | Wojciech Jankowski | Rak Racing / Silicon - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
67. | Jacek Chojnacki | Castrol Racing Team / Auto-Rex - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
68. |
Marcin Majewski | Team Warta - Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento 900 |
69. | Bernard Klarzyński | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 |
70. | Paweł Kałuża | Team Warta - Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento 900 |
71. | Otto Bartkowiak | Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento 900 |
72. | Jerzy Dyszy | Dukiewicz SC - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
73. | Adam Sowa | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
74. | Marek Ryndak | Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento 900 |
75. | Jarosław Buczek | Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento 900 |
76. | Małgorzata Serbin | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
77. | Artur Glinczewski | Diamykoon - Automobilklub Morski | Fiat Cinquecento 900 |
78. | Jakub Golec | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 |
79. | Eugeniusz Zarzycki | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
80. | Jakub Pietruszyński | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 |
81. | Michał Tuszyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
82. |
Tomasz Ciecierzyński | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento 900 |
83. | Andrzej Bobrowski | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 |
84. | Tomasz Krukowski | Team Warta - Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento 900 |
85. | Sebastian Lewandowski | Castrol Racing Team / Auto-Rex - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
86. | Mariusz Pych | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento 900 |
87. | Włodzimierz Krukowski | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento 900 |
88. | Dariusz Szorc | Motozbyt Ełk - Automobilklub Suwalski | Fiat Cinquecento 900 |
89. | Waldemar Huczek | Polmozbyt Zielona Góra - Klub Motorowy "Duet" | Fiat Cinquecento 900 |
90. | Michał Sawka | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento 900 |
91. | Dariusz Stróżyk | Team Warta - Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento 900 |
92. | Igor Kurkowski | Automobilklub Radomski | Fiat Cinquecento 900 |
93. | Zygmunt Karbowski | Automobilklub Suwalski | Fiat Cinquecento 900 |
94. | Piotr Cekiera | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento 900 |
96. | Piotr Kaźmierczak | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento 900 |
97. | Adam Majewski | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento 900 |
98. | Adam Tuszyński | Piranha Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
99. | Karol Buks | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 |
100. |
Marek Szymczyk | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 |
102. | Krzysztof Woźniak | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 |
104. | Eugeniusz Prażmo | Auto-Bimot Puławy - Automobilklub Lubelski | Fiat Cinquecento 900 |
105. | Aleksander Bubel | Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento 900 |
106. | Grzegorz Kamiński | Polmozbyt Toruń - Automobilklub Toruński | Fiat Cinquecento 900 |
107. | Sebastian Mielcarek | Polmozbyt Piła - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 |
108. | Krzysztof Caputa | Automobilklub Beskidzki | Fiat Cinquecento 900 |
109. | Jarosław Czarnik | Automobilklub Rzeszowski | Fiat Cinquecento 900 |
110. | Wiesław Jezierski | Gedpol Moto Team Gdańsk - Auto Klub Dziennikarzy | Fiat Cinquecento 900 |
111. |
Tadeusz Późniak | Polmozbyt Opole - Auto Klub Dziennikarzy | Fiat Cinquecento 900 |
112. |
Andrzej Słowiński | Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento 900 |
114. |
Jacek Jurecki | Jan Pol - Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento 900 |
115. |
Marcin Błaszczyński | Fiat Dealer MAREDI - Automobilklub Łódzki | Fiat Cinquecento 900 |
[Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1994] [Poznań - 3 el. WSMP 1994 - wyniki]