[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1993] [Rajd Elmot 1993 - wyniki] [Rajd Elmot 1993 - filmy]
Lista startowa: | |||||||
2. | Paweł Przybylski Krzysztof Gęborys |
Toyota Motor Poland - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Celica GT4 | kl. A-10 | |||
3. |
Marek Gieruszczak Marek Skrobot |
Toyota Motor Poland - Automobilklub Karkonoski | Toyota Celica GT4 | kl. A-10 | |||
4. | Wiesław Stec Maciej Maciejewski |
|
Mitsubishi Galant VR-4 Evo 2 | kl. N-5 | |||
5. | Robert Herba Artur Skorupa |
Nissan Tedex - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Nissan Sunny GTi-R | kl. N-5 | |||
6. | Waldemar Doskocz Jarosław Baran |
Autoklub Rzemieślnik
Warszawa Automobilklub Krakowski |
Peugeot 309 GTi 16V | kl. A-9 | |||
7. | Bogdan Herink Barbara Stępkowska |
Renault Elf Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio 16V | kl. A-9 | |||
8. | Romuald Chałas Zbigniew Atłowski |
Automobilklub Polski | Mazda 323 4WD | kl. A-10 | |||
10. | Lesław Orski Tomasz Chmiel |
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Volkswagen Golf GTi 16V | kl. A-9 | |||
12. |
Robert Kępka Andrzej Górski |
Automobilklub Opolski | Peugeot 309 GTi 16V | kl. A-9 | |||
14. |
Włodzimierz Skrodzki Jolanta Cieślak |
Automobilklub Polski | Volkswagen Golf GTi 16V | kl. A-9 | |||
15. |
Fredrik Donner Julian Obrocki |
Automobilklub Dolnośląski | Subaru Legacy RS | kl. N-5 | |||
16. | Piotr Kufrej Maciej Hołuj |
Rafineria Trzebinia - Automobilklub Krakowski | Nissan Sunny GTi-R | kl. N-5 | |||
17. | Krzysztof Hołowczyc Maciej Wisławski |
|
Toyota Celica GT4 | kl. N-5 | |||
18. | Marek Sadowski Jakub Mroczkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Lancia Delta HF Integrale 16V | kl. N-5 | |||
20. |
Cezary Fuchs Mirosław Skrobotowicz |
Automobilklub Dolnośląski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | kl. N-5 | |||
21. | Zenon Sawicki Dariusz Dekuczyński |
Automobilklub Lubelski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | kl. N-5 | |||
22. |
Grzegorz Skiba Igor Bielecki |
Automobilklub Dolnośląski | Lancia Delta HF Integrale 16V | kl. N-5 | |||
25. | Małgorzata Zemlińska Janusz Trzop |
Rafineria Trzebinia - Automobilklub Krakowski | Mazda 323 4WD | kl. N-5 | |||
28. | Wojciech Nosalik Eryk Szafrański |
Autoklub Rzemieślnik
Warszawa Automobilklub Śląski |
Volkswagen Golf 1,9 E | kl. N-5 | |||
31. | Piotr Świeboda Maria "Malina" Wiechowska |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Łada 2108 Samara | kl. A-8 | |||
32. | Saulius Girdauskas Zilvinas Sakalauskas |
Automobilklub Polski | Łada 2108 Samara | kl. A-8 | |||
33. |
Janusz Kulig Dariusz Burkat |
Rafineria Trzebinia - Automobilklub Krakowski | Toyota Corolla 16V | kl. A-8 | |||
35. | Piotr Kuprewicz Dariusz Wasylkowski |
Automobilklub Dolnośląski | Toyota Corolla | kl. A-8 | |||
36. | Jan Hamera Adam Balawajder |
Automobilklub Dolnośląski | Łada 2105 | kl. A-8 | |||
37. | Boris Donskoy Oleg Rybak |
Rafineria Trzebinia - Automobilklub Krakowski | Łada 2108 Samara | kl. A-8 | |||
38. |
Ryszard Plucha Tomasz Jendrysik |
Automobilklub Polski Automobilklub Karkonoski |
Polonez 1600 | kl. A-8 | |||
39. | Eugeniusz Prażmo Dariusz Palonka |
Automobilklub Lubelski | Toyota Corolla GTi 16V | kl. N-3 | |||
40. | Janusz Damentko Mirosław Rusiecki |
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Toyota Corolla GTi 16V | kl. N-3 | |||
41. | Jarosław Misiewicz Andrzej Wroński |
Automobilklub Lubelski | Opel Corsa GSi | kl. N-3 | |||
42. |
Tadeusz Majcher Bogdan Brzeziński |
Automobilklub Dolnośląski | FSO | kl. N-3 | |||
43. | Mariusz Ficoń Andrzej Witek |
Rafineria Czechowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | kl. A-7 | |||
44. | Jacek Sikora Jacek Sciciński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | kl. A-7 | |||
46. |
Krzysztof Wiąckiewicz Tomasz Krysztofik |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | kl. A-7 | |||
47. | Robert Masłowski Robert Gniot |
Automobilklub Sudecki | Peugeot 205 GTi | kl. A-8 | |||
48. |
Krzysztof Mleczko Arkadiusz Wojciechowski |
Automobilklub Sudecki Automobilklub Karkonoski |
Łada 2105 | kl. A-8 | |||
49. | Krzysztof Górski Tomasz Grychtoł |
Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento | kl. N-3 | |||
50. | Dariusz Marciniak Dariusz Majewski |
Automobilklub
Dolnośląski Automobilklub Karkonoski |
Polski Fiat 126p | kl. N-3 | |||
51. | Bartłomiej Kulesza Adam Klepadło |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | kl. A-7 | |||
52. |
Zbigniew Natkański Paweł Koprowski |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | kl. N-3 | |||
54. |
Maciej Kołomyjski Sławomir Łuba |
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Lancia Delta HF Integrale | kl. N-5 | |||
55. | Marcin Osiowski Jacek Wajs |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Lancia Delta HF Integrale | kl. N-5 | |||
56. |
Jerzy Skadorwa Ryszard Hupajło |
Automobilklub Karkonoski | Renault 19 16V | kl. N-5 | |||
57. |
Krzysztof Lemański Sławomir Mieszkowski |
Automobilklub Karkonoski | Suzuki Swift GTi | kl. A-8 | |||
58. | Robert Skadorwa Marek Andrysz |
Automobilklub Karkonoski | Toyota Corolla GTi 16V | kl. N-3 | |||
59. |
Dariusz Bieda Mariusz Sudoł |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | kl. A-7 |
[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1993] [Rajd Elmot 1993 - wyniki] [Rajd Elmot 1993 - filmy]