[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1998] [Rajd Elmot 1998 - wyniki] [Rajd Elmot 1998 - filmy]


Lista startowa Rajdu Elmot 1998

1. Janusz Kulig
Jarosław Baran
Renault Polska Rally Team - Automobilklub Krakowski Renault Maxi Megane kl. A-7
2. Robert Gryczyński
Tadeusz Burkacki
Toyota-Castrol Rally Team - Automobilklub Śląski Toyota Corolla WRC kl. A-8
3. Piotr Świeboda
Artur Skorupa
Tedex Oil Rally Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Mitsubishi Lancer RS Evo IV kl. N-4
4. Robert Herba
Andrzej Górski
Warka Strong Club -  Automobilklub Polski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Mitsubishi Carisma GT kl. N-4
5. Jarosław Pineles
Maciej Wodniak
Mobil 1 / Eurostal Rally Team - Automobilklub Krakowski Mitsubishi Lancer RS Evo IV kl. N-4
6. Wiesław Stec
Stanisław Bazan
Boryszew SA - Automobilklub Lubelski Mitsubishi Lancer RS Evo III kl. N-4
7. Jerzy Wierzbołowski
Bogusław Lepiarz
Automobilklub Dolnośląski Ford Escort RS Cosworth kl. A-8
8. Arunas Lekavicius (LT)
Arvidas Vasiliauskas (LT)
TSK Pilenai Mitsubishi Lancer RS Evo IV kl. N-4
9. Marek Gieruszczak
Maciej Maciejewski
Mobil 1 Rally Team - Automobilklub Karkonoski Toyota Celica Turbo 4WD kl. A-8
11. Krzysztof Tercjak
Jacek Mikrut
Automobilklub Dolnośląski Ford Escort RS Cosworth kl. A-8

12.

Cezary Fuchs
Robert Ziemski
Sprandi Poland Rally Team -  Automobilklub Dolnośląski
Automobilklub Olsztyński
Toyota Celica GT-Four kl. A-8
14. Tomasz Mikołajczyk
Grzegorz Malm
Automobilklub Polski Ford Escort RS Cosworth kl. A-8
15. Stanisław Kołodziej
Monika Dudek
Automobilklub Krakowski Toyota Celica 4WD kl. A-8
16. Lech Koraszewski
Grzegorz Dudek
Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski Audi S2 kl. A-8
17. Wojciech Zaborowski
Tomasz Malec
Hołowczyc Management - Automobilklub Olsztyński Mitsubishi Lancer RS Evo III kl. N-4
18. Zbigniew Stec
Robert Bromke
Stec Motorsport -  Automobilklub Lubelski
Automobilklub Polski
Mitsubishi Lancer RS Evo III kl. N-4
19. Dariusz Poletyło
Jacek Sciciński
Domex Prestige Rally Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Subaru Impreza WRX kl. N-4
20. Bartłomiej Baniowski
Piotr Wieczorek
Fox Rally Team - Automobilklub Krakowski Subaru Impreza WRX kl. N-4
21. Paweł Dytko
Maciej Gleixner
Automobilklub Opolski Ford Escort RS Cosworth kl. N-4
22. Mirosław Dudzik
Jarosław Gieras
Automobilklub Polski
Automobilklub Śląski
Ford Escort RS Cosworth kl. N-4
24. Mariusz Ficoń
Tomasz Ochman
Polifarb Cieszyn-Wrocław - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault Clio Williams kl. N-3
25. Tomasz Kuchar
Maciej Szczepaniak
Polsat -  Automobilklub Śląski
Automobilklub Dolnośląski
Peugeot 306 S16 kl. N-3
27. Piotr Banachowicz
Piotr Łopata
Automobilklub Krakowski Nissan Sunny GTi-R kl. N-4
28. Tomasz Ratajczyk
Mariusz Sobczak
Automobilklub Polski Seat Ibiza GTi 16V kl. N-3
29. Maciej Kalarus
Igor Tomasiak
Alko Volvo - Automobilklub Śląski Volvo S 40 kl. N-3
30. Adam Wrocławski
Marcjanna Grenda
Automobilklub Śląski Opel Astra GSi 16V kl. N-3
31. Michał Bębenek
Grzegorz Bębenek
Automobilklub Krakowski Renault Clio Williams kl. N-3
32. Jacek Bagniuk
Krzysztof Andrzejewski
Automobilklub Karkonoski Renault Clio Williams kl. N-3
33. Robert Kabański
Marcin Raszyński
Automobilklub Olsztyński Opel Astra GSi 16V kl. N-3
35. Maciej Ławiński
Adam Skowroński
Jacky - Automobilklub Dolnośląski Opel Astra GSi 16V kl. N-3
36. Waldemar Malinowski
Andrzej Grigorjew
Automobilklub Polski Opel Astra GSi 16V kl. N-3
37. Łukasz Sztuka
Jan Szymczak
Automobilklub Cieszyński Nissan Sunny GTi 16V kl. N-3
38. Jacek Jerschina
Jacek Rathe
Automobilklub Polski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Peugeot 106 Kit Car kl. A-6
39. Waldemar Doskocz
Marek Dobrowolski
Alda - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 106 Rallye kl. N-2
40. Tomasz Czopik
Łukasz Wroński
Automobilklub Krakowski Honda Civic VTi kl. N-2
41. Damian Gielata
Przemysław Bosek
Automobilklub Krakowski Peugeot 106 Rallye kl. N-2
42. Krzysztof Koczur
Ryszard Ciupka
Peugeot Magurka - Automobilklub Śląski Peugeot 106 Rallye kl. N-2
43. Marcin Opałka
Krzysztof Dejewski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 106 Rallye kl. N-2
44. Adam Szyma
Piotr Fredyk
Automobilklub Śląski Peugeot 106 Rallye kl. N-2
45. Włodzimierz Skrodzki
Maria "Malina" Wiechowska
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Honda Civic VTi kl. N-2
46. Krzysztof Wołkowyski
Tomasz Twardowski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Polski
Honda Civic VTi kl. N-2
47. Czesław Zadygowicz
Krzysztof Budryk
Automobilklub Podlaski Peugeot 106 Rallye kl. N-2
48. Cezary Zaleski
Krzysztof Rzucidło
Mobil 1 Rally Team - Automobilklub Polski Skoda Felicia Kit Car kl. A-5
49. Marcin Turski
Dariusz Burkat
Toyota-Castrol Rally Team -  Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Krakowski
Toyota Corolla G6 kl. A-5
51. Marek Goczał
Maciej Baran
Automobilklub Krakowski Skoda Felicia LX kl. A-5
53. Dariusz Gałecki
Krzysztof Wolarz
Automobilklub Dolnośląski Peugeot 106 XSi kl. A-5
54. Jarosław Buczek
Konrad Kwiatkowski
Automobilklub Sudecki Łada 2105 kl. A-5
55. Jacek Sikora
Marek Kaczmarek
Autorex PPI ETC -  Automobilklub Polski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
57. Juliusz Palonka
Jacek Jaroszyński
Automobilklub Lubelski Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
58. Jerzy Dyszy
Miłosz Majewski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
59. Krzysztof Górski
Tomasz Grychtoł
Automobilklub Krakowski Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
60. Sebastian Lewandowski
Mariusz Andruszko
Autoklub Rzmieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
61. Adam Baczyński
Krzysztof Barnat
Automobilklub Śląski Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
62. Aleksander Bubel
Maciej Pasławski
Automobilklub Dolnośląski Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
63. Jan Chudzikiewicz
Rafał Chronowski
Automobilklub Krakowski Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
64. Mirosław Drożdż
Dariusz Mikołajczyk
Automobilklub Rzeszowski Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
65. Krzysztof Dunat
Damian Kagoń
Pestanpol / Vienna Leas Int. -  Autoklub Rzmieślnik Warszawa
Automobilklub Śląski
Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
66. Michał Gołębiowski
Artur Dwernicki
Automobilklub Krakowski Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
67. Tomasz Gryc
Filip Kołodziejczyk
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
68. Grzegorz Grzyb
Bartłomiej Sitek
Moto Hurt Ropczyce - Moto Car 93 Rzeszów Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
70. Damian Jurczak
Marek Grabiec
Autoklub Rzmieślnik Warszawa
Automobilklub Śląski
Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
71. Grzegorz Kamiński
Adrian Sipek
Automobilklub Krakowski Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
72. Marcin Keller
Grzegorz Dobosz
Automobilklub Śląski Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
73. Maksymilian Kilanowski
Dariusz Krygier
Automobilklub Olsztyński Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
74. Bartosz Koprzywa
Damian Mojżyszek
Automobilklub Śląski Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
75. Maciej Lubiak
Tomasz Styp-Rekowski
AST Colgate Mobil - Automobilklub Morski Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
76. Paweł Mieszczański
Paweł Żak
Automobilklub Częstochowski Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
77. Robert Nowosiad
Iwona Biernacka
Automobilklub Wałbrzyski Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
79. Tomasz Paluch
Rafał Wychowanek
Automobilklub Karkonoski Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
80. Tomasz Płaczek
Adam Kamisiński
M plus M / Auto Cent. -  Automobilklub Wielkopolski
Automobilklub Kielecki
Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
81. Adam Pol
Jarosław Dragon
Automobilklub Śląski Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
83. Jacek Sokólski
Michał Matuszyk
Automobilklub Krakowski Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
84. Andrzej Spława-Neyman
Paweł Wieczorek
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
85. Paweł Stefanicki
Mirosław Gąsecki
Automobilklub Orski Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
86. Marcin Ślązok
Marek Boryczka
Automobilklub Śląski Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
87. Jarosław Wal
Stanisław Bernadzik
Automobilklub Polski Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1
88. Maciej Woda
Wojciech Więcek
Automobilklub Polski
Automobilklub Podkarpacki
Fiat Cinquecento Sporting kl. N-1

[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1998] [Rajd Elmot 1998 - wyniki] [Rajd Elmot 1998 - filmy]