[Strona główna] [Rajdy terenowe] [RMPST 1994] [Rajd Jelcza 1994 - klasyfikacja RMPST] [Rajd Jelcza 1994 - klasyfikacja międzynarodowa]


Lista startowa Rajdu Jelcza 1994 (załogi samochodowe)

21. Dariusz Andrzejewski
Edward Nowicki
PL
PL
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Jeep Wrangler gr. II

22.

Maciej Majchrzak
Paweł Broncher
PL
PL
Autotraper Łódź Mitsubishi Pajero gr. II

23.

Stanisław Lisowski
Piotr Binaś
PL
PL
Automobilklub Gorzowski Jeep Dodge gr. II

24.

Piotr Małuszyński
Jacek Czerwiński
PL
PL
Autotraper Łódź Scout 4x4 gr. II
25. Francois Dzimira
William Grouard
F
F
  Renault-Foguet Buggy gr. II
26. Leszek Woźniak
Czesław Chmielowski
PL
PL
Autotraper Łódź Jeep Wrangler gr. II

27.

Jean-Paul Pain
Jean-Pierre Hontanx
F
F
  Mitsubishi Pajero gr. II
28. Gerhard Bulla
Martin Halle
D
D
European Trophy Team Range Rover gr. II
29. Roman Uchański
Jarosław Uchański
PL
PL
Automobilklub Gorzowski Jeep Wrangler gr. II

30.

Piotr Cholaś
Marcin Broncher
PL
PL
Autotraper Łódź Suzuki Samurai gr. II

31.

Jacques Lete
Pierre-Francois Carrasco
F
F
  Toyota Hi Lux gr. II
32. Wojciech Mętel
Tadeusz Andrzejewski
PL
PL
Autotraper Łódź Toyota Land Cruiser gr. II
34. Andrzej Dudziak
Włodzimierz Wojtkiewicz
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski GAZ 69 gr. II

35.

Arkadiusz Sąsara
Zbigniew Stawski
PL
PL
Automobilklub Polski GAZ 67 B gr. II
36. Jacek Dmochowski
Piotr Buczek
PL
PL
Autotraper Łódź Mitsubishi Pajero gr. II
38. Piotr Beaupre
Jacek Lisicki
PL
PL
Autotraper Łódź Ford Mutt M 151-A2 gr. II
39. Mariusz Laskowski
Piotr Lemieszek
PL
PL
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Samurai gr. II
41. Stephan Plettner
Stefan Lohrer
D
D
European Trophy Team Mahindra CJ 540 gr. II

42.

Mario Hummeltensberg
Peter Altenberger
D
A
European Trophy Team Mercedes G gr. II
43. Eliza Kordyl
Agnieszka Kozłowska
PL
PL
Automobilklub Gorzowski GAZ 69 AN gr. II
44. Henrik Strasser
Markus Hubinger
D
D
Aigner Off-Road Team Mercedes G Jeep gr. II

45.

Volker Erst Graf
Heike Jung
D
D
Aigner Off-Road Team Mercedes G Jeep

gr. IV

46. Jaroslav Buchar
Ladislav Cisar
CZ
CZ
UAMK Semily UAZ Maraton TD gr. II
47. Reimund Kuster
Stefan Hollwey
D
D
Aigner Off-Road Team Chevrolet Pick-Up gr. II
49. Franz Huber
Matthias Stover
D
D
European Trophy Team Toyota LC BJ 42 gr. II
50. Dariusz Frankiewicz
Jerzy Kociński
PL
PL
Autotraper Łódź Ford Mutt M 151 gr. II
51. Michael Rehm
Michael Vollmer
D
D
European Trophy Team Daihatsu Wildcat F 60 gr. IV
52. Jerzy Dębski
Tadeusz Andrzejewski jr
PL
PL
Autotraper Łódź Mercedes 280 GE gr. II
53. Andrzej Martynkin
Tomasz Tokarski
PL
PL
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Samurai gr. II
54. Franz Sigl
Zoltan Mezzofoldi
D
D
Aigner Off-Road Team Nissan Patrol gr. IV
55. Jacek Piwowarski
Marek Flaga
PL
PL
Automobilklub Krakowski Jeep Wrangler gr. II
56. Max Lanzinger
Anton Zimmermann
D
D
European Trophy Team Nissan Patrol GR gr. IV
58. Dirk Lohschmid
Michael Kurbs
D
D
Aigner Off-Road Team Suzuki Jeep gr. II
59. Roger Dieckmann
Uwe Komogowski
D
D
European Trophy Team Jeep Cherokee gr. IV
62. Stephen Kraft
Christoph Kraft
D
D
Aigner Off-Road Team Nissan Patrol gr. IV
63. Jacek Paśkiewicz
Alicja Paśkiewicz
PL
PL
Automobilklub Gorzowski UAZ 469 B gr. II
64. Roman Flaga
Ewa Flaga
PL
PL
Automobilklub Krakowski Łada Niva gr. II
65. Albert Gasser
Rainer Buchmann
D
D
Aigner Off-Road Team Unimog 404 S gr. II
67. Dieter Chojnacki
Brigitte Chojnacki
PL
PL
Automobilklub Gorzowski Jeep M 715 gr. II
68. Stefan Aerts
Marian Glabus
B
B
Aigner Off-Road Team Unimog 404 S gr. II
70. Rudolf Herrmann
Richard Hermann
D
D
  Daihatsu Rocky gr. II
71. Tadeusz Rzepka
Jarosław Najwer
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski GAZ 69 M gr. II
72. Krzysztof Wychowaniec
Jerzy Gruhn
PL
PL
Automobilklub Polski GAZ 69 M gr. II
73. Mieczysław Kaplita
Dariusz Drzewiecki
PL
PL
Automobilklub Gorzowski UAZ 469 B gr. II
74. Roland Kania
Bartłomiej Dynasiewicz
PL
PL
Automobilklub Opolski GAZ 69 Lic
75. Andrzej Derkacz
Piotr Pikulicki
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski UAZ 469 B gr. II
76. Franz Mitterfelner
Barny Iberl
D
D
European Trophy Team Land Rover gr. IV
81. Jan Kornicki
Zbigniew Klofta
PL
PL
Jelczańskie Zakłady Samochodowe Jelcz S-442 gr. III
83. Jan Popiłko
Ireneusz Skoreński
PL
PL
Jelczańskie Zakłady Samochodowe Jelcz S-442 gr. III
84. Klaus Leihener
Franz Aigner
D
D
Aigner Off-Road Team MAN 14240 FAEG gr. III
85. Jacek Kuchmistrz
Tomasz Zackiewicz
PL
PL
Jelczańskie Zakłady Samochodowe Jelcz S-442 gr. III
86. Rainer Braunsdorf
Josef Kramser
D
A
Aigner Off-Road Team Ural 4320 gr. III
87. Adam Król
Marek Król
Zbigniew Witana
PL
PL
PL
SC Rymar KRAZ 255 B gr. III
88. Walter Lietz
Franz Wieczorek
D
D
Aigner Off-Road Team Steyr Puch Pinzgauer gr. III

[Strona główna] [Rajdy terenowe] [RMPST 1994] [Rajd Jelcza 1994 - klasyfikacja RMPST] [Rajd Jelcza 1994 - klasyfikacja międzynarodowa]