[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1994] [Rajd Karkonoski 1994 - wyniki] [Rajd Karkonoski 1994 - filmy]
Lista startowa: | |||||||
1. | Paweł Przybylski Krzysztof Gęborys |
Toyota Motor Poland - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Celica GT4 | kl. A-8 | |||
2. | Wiesław Stec Maciej Maciejewski |
|
Mitsubishi Galant VR-4 Evo | kl. N-4 | |||
3. | Robert Herba Artur Skorupa |
Tedex Rally Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Nissan Sunny GTi-R | kl. A-8 | |||
4. | Waldemar Doskocz Aleksander Dragon |
Renault Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio 16V | kl. A-7 | |||
5. | Krzysztof Hołowczyc Maciej Wisławski |
Toyota Motor Poland - Automobilklub Polski | Toyota Celica GT4 | kl. N-4 | |||
6. | Romuald Chałas Zbigniew Atłowski |
Mobil Rally Team - Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | kl. N-4 | |||
7. | Stanislav Chovanec (CZ) Henrich Kurus (SK) |
Matador R. Team | Ford Escort RS Cosworth | kl. A-8 | |||
8. | Bogdan Herink Barbara Stępkowska |
Renault Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | kl. A-7 | |||
9. |
Andrzej Chojnacki Piotr Namysłowski |
T. A. I. - Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | kl. N-4 | |||
10. |
Marek Sadowski Dariusz Dekuczyński |
Toyota Motor Poland - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Celica GT4 | kl. A-8 | |||
12. | Ryszard Granica Mieczysław Sieczkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Mitsubishi Galant VR-4 | kl. A-8 | |||
14. | Bohdan Ludwiczak Krzysztof Szeszko |
Elf - Moto Klub Olsztyn | Ford Sierra Cosworth 4x4 | kl. A-8 | |||
15. | Dariusz Wirkijowski Marcin Augustyn |
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | kl. A-8 | |||
16. |
Wojciech Nosalik Eryk Szafrański |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Audi 90 Quatro | kl. A-8 | |||
19. | Andrzej Koper Jakub Mroczkowski |
Elf Lubrifiants - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | kl. A-7 | |||
20. |
Robert Gryczyński Tomasz Ryborz |
Browar Żywiec Rally Team - Automobilklub Śląski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | kl. N-4 | |||
22. | Mariusz Ficoń Marek Skrobot |
|
Ford Escort RS Cosworth | kl. N-4 | |||
23. | Maciej Kołomyjski Sławomir Łuba |
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | kl. N-4 | |||
27. | Wiesław Szczytyński Dariusz Marciniak |
Automobilklub Dolnośląski | Toyota Celica Turbo 4WD | kl. N-4 | |||
28. |
Vladimir Chopenko (UA) Alexander Seropov (UA) |
StarPro Racing | Lancia Delta Integrale | kl. N-4 | |||
29. |
Jan Zemann (D) Karl-Volker Zemann (D) |
PRS Berlin | Opel Kadett GSi | kl. A-7 | |||
30. |
Dmitri Toptchi (UA) Alexander Movrsin (UA) |
StarPro Racing | Lancia Delta Integrale | kl. N-4 | |||
32. |
Małgorzata Zemlińska Katarzna Misky |
Automobilklub
Krakowski AMK Gliwice |
Mazda 323 4WD | kl. N-4 | |||
33. | Piotr Świeboda Maria "Malina" Wiechowska |
Browar Żywiec Rally Team - Automobilklub Śląski | Opel Kadett GSi 16V | kl. A-7 | |||
34. | Lesław Orski Tomasz Chmiel |
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Volkswagen Golf II GTi 16V | kl. A-7 | |||
35. | Włodzimierz Skrodzki Erwin Meisel |
Autoklub
Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Krakowski |
Volkswagen Golf GTi 16V | kl. A-7 | |||
36. | Jerzy Wierzbołowski Maciej Pasławski |
Automobilklub Dolnośląski | Volkswagen Golf GTi 16V | kl. A-7 | |||
38. | Robert Kępka Klaudiusz Rak |
Renault Polska - Automobilklub Śląski | Renault Clio Williams | kl. N-3 | |||
39. | Janusz Kulig Dariusz Burkat |
Aquila Rally Team - Automobilklub Krakowski | Opel Kadett GSi 16V | kl. N-3 | |||
40. | Waldemar Malinowski Andrzej Grigorjew |
Automobilklub Polski | Opel Kadett GSi 16V | kl. N-3 | |||
42. | Roman Wrona Lech Wójcik |
Elf Lubrifiants - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | kl. N-3 | |||
43. | Krzysztof Wołkowyski Robert Domański |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Opel Kadett GSi 16V | kl. N-3 | |||
44. | Jacek Jerschina Andrzej Białowąs |
Shell Helix Motor Oil Team - Automobilklub Polski | Peugeot 309 GTi 16V | kl. N-3 | |||
46. | Michał Rej Robert Bromke |
Mobil Poland Rally Team - Automobilklub Polski | Nissan Sunny GTi | kl. N-3 | |||
47. | Jarosław Pineles Henryk Pineles |
Radio Katowice - Automobilklub Śląski | Opel Astra GSi 16V | kl. N-3 | |||
50. |
Andrzej Dudkowiak Mariusz Sobczak |
Automobilklub Dolnośląski | Renault Clio 16V | kl. N-3 | |||
52. | Filip Rybacki Mariusz Sudoł |
Automobilklub Dolnośląski | Renault Clio 16V | kl. N-3 | |||
53. |
Jerzy Dyszy Krzysztof Różański |
Shell Helix Motor Oil Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Peugeot 205 Rally | kl. A-5 | |||
54. | Artur Wodniak Maciej Wodniak |
Aquila Rally Team - Automobilklub Krakowski | Polonez 1600 C | kl. A-6 | |||
55. | Ryszard Plucha Tomasz Jendrysik |
Automobilklub
Polski Automobilklub Karkonoski |
Polonez 1600 C | kl. A-6 | |||
57. | Piotr Granica Marek Kaczmarek |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Suzuki Swift GTi | kl. A-5 | |||
58. | Bogdan Jankowski Marcin Wiertlewski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Łada 2108 Samara | kl. A-6 | |||
59. | Piotr Sapko Olgierd Koperkiewicz |
Automobilklub Krakowski | FSO 1600 | kl. A-6 | |||
60. | Piotr Cekiera Artur Kobos |
Aquila Rally Team - Automobilklub Krakowski | Honda Civic VTEC | kl. N-2 | |||
64. | Janusz Damentko Joanna Zwolińska |
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Toyota Corolla GTi | kl. N-2 | |||
65. | Konrad Gałusza Tomasz Malec |
Automobilklub Dolnośląski | Honda Civic VTEC | kl. N-2 | |||
66. | Marek Skrzypkowski Krzysztof Watała |
Automobilklub Sudecki | Opel Corsa GSi | kl. N-2 | |||
68. | Jindrich Stolfa (CZ) Miroslav Fanta (CZ) |
Skoda Motorsport | Skoda Favorit 136 L | kl. A-5 | |||
71. | Marek Nawarecki Wojciech Więcek |
Automobilklub
Krakowski KKS Elita |
Łada 2108 Samara | kl. A-6 | |||
72. | Boris Donskoy (UA) Oleg Rybak (UA) |
AK
Sławutycz Automobilklub Galicyjski |
Łada 2108 Samara | kl. A-6 | |||
74. | Bogusław Bach Adam Balawajder |
Automobilklub Dolnośląski | Suzuki Swift GTi | kl. N-2 | |||
75. | Vaclav Zezulka (CZ) Danuse Kopryvova (CZ) |
PAMK Klatowy | Skoda Favorit | kl. N-2 | |||
76. | Jacek Sikora Jacek Sciciński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | kl. A-5 | |||
77. | Włodzimierz Pawluczuk Marek Bała |
Castrol Racing Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | kl. A-5 | |||
80. | Piotr Gadomski Romuald Porębski |
Autotak Team Sport - Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento | kl. A-5 | |||
81. | Jan Chudzikiewicz Jarosław Przybyła |
Aquila Rally Team - Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | kl. A-FSM | |||
82. | Wojciech Gruszczyński Tomasz Kubacki |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | kl. A-FSM | |||
83. | Zbigniew Kotarba Krzysztof Schenk |
|
Polski Fiat 126p | kl. A-FSM | |||
84. | Cezary Zaleski Krzysztof Rzucidło |
Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p | kl. A-FSM | |||
85. | Piotr Grabek Grzegorz Dobosz |
Automobilklub Częstochowski | Polski Fiat 126p | kl. A-FSM | |||
89. | Vladislav Marik (CZ) Tomas Reitmeier (CZ) |
PAMK Klatowy | Trabant 601 | kl. A-5 |
[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1994] [Rajd Karkonoski 1994 - wyniki] [Rajd Karkonoski 1994 - filmy]