<< 4 el. RSMP 1968 - R. Wisły] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1969] [2 el. RSMP 1969 - R. Dolnośląski >>
Baza rajdu: Olsztyn
Dystans: 1360 km
Próby sportowe:
- 18.04 - SW: Olsztyn (15,0 km), OS 1: Rapaty - Zawady Małe (3,5
km), SWK: Wierzno Wlk. - autostrada (1,0).
- 19.04 - OS 2: Łężany - Bredynki (4,5), OS 3: Olsztyn -
Szczęsne (3,8), OS 4: Pasym - Grom (5,0), SZH: Giżycko, SZ:
Szczytno, OS 5: Grom - Pasym (5,0), OS 6: Szczęsne - Olsztyn (3,8),
SH: Olsztyn, OS 7: Wigwałd - Ostrowin (3,4), OS 8: Bredynki -
Łężany (4,5).
Pogoda: opady śniegu z deszczem.
Nawierzchnia: szuter + asfalt
-----------------------------
- OS - odcinek specjalny
- SH - próba hamowania
- SW - próba wyścigowa.
- SWK - próba wyścigowa na dwupoziomowym skrzyżowaniu dróg.
- SZ - próba zręcznościowa
- SZH - prób zrywu i hamowania
Klasyfikacja generalna: | |||||
1. | Krzysztof Komornicki Zygmunt Wiśniowski |
Automobilklub Warszawski | Alpine Renault A-110 1300 | 1. gr. III | 663 pkt. (11:03) |
2. | Adam Smorawiński Andrzej Zembrzuski |
Automobilklub Wielkopolski | BMW 1600 Ti | 1. kl. 5 | 714 pkt. (11:54) |
3. | Andrzej Komorowski Longin Bielak |
Automobilklub Warszawski | Renault 8 Gordini | 1. kl. 4 | 726 pkt. (12:06) |
4. | Błażej Krupa Piotr Dąbkowski |
Automobilklub Warszawski | Fiat 124 Sport Coupe | 2. kl. 5 | 798 pkt. (13:18) |
5. | Ryszard Żyszkowski Piotr Mystkowski |
Automobilklub Warszawski | Alfa Romeo Giulia 1600 TI | 3. kl. 5 | 844 pkt. (14:04) |
6. | Krzysztof Strykier Janusz Stawiński |
Automobilklub Warszawski | BMW 2002 Ti | 1. kl. 6 | 883 pkt. (14:43) |
7. | Ryszard Nowicki Marian Bień |
Automobilklub Krakowski | Renault 8 Gordini | 2. kl. 4 | 925 pkt. (15:25) |
8. | Marian Wangrat Włodzimierz Markowski |
Automobilklub Warszawski | Porsche 912 | 2. gr. III | |
9. | Franciszek Aromiński Domnik Mydlarski |
Automobilklub Warszawski | Renault 10 | 1. kl. 3 | 998 pkt. (16:38) |
10. | Kazimierz Jaromin Andrzej Nytko |
Automobilklub Krakowski | Zastava 750 | 1. kl. 2 | 1116 pkt. (18:36) |
11. | Maciej Jasiński Joanna Jasińska |
Automobilklub Warszawski | Honda N 600 | 1. kl. 1 | 1169 pkt. (19:29) |
12. | Janusz Bronikowski Mieczysław Urtnowski |
Automobilklub Warszawski | NSU 1000 C | 2. kl. 3 | 1216 pkt. (20:16) |
13. | Marek Wachowski Eugeniusz Pach |
Automobilklub Krakowski Automobilklub Olsztyński |
MG 1100 | 3. kl. 4 | 1570 pkt. (26:10) |
14. | Henryk Krakowczyk Eugeniusz Koper |
Automobilklub Dolnośląski | Wartburg 353 | 3. kl. 3 | 1636 pkt. (27:16) |
15. | Jerzy Wilbik Jarosław Bieniek |
Automobilklub Warszawski | Trabant 601 | 2. kl. 1 | 1778 pkt. (29:38) |
16. | Mieczysław Dziewulski Ryszard Wesołowski |
Automobilklub Łódzki | Zastava 750 | 2. kl. 2 | 1778 pkt. (29:38) |
17. | Wojciech Noworyta W. Rybicki |
Automobilklub Morski | Syrena 104 | 3. kl. 2 | 1806 pkt. (30:06) |
18. |
Krzysztof Rogalski Grazyna Dyksinska |
Automobilklub Warszawski | Fiat 124 | 4. kl. 4 | 1815 pkt. |
19. | Wiesław Gawron Monika Gawron |
Automobilklub Olsztyński | Trabant 601 | 3. kl. 1 | 1867 pkt. (31:07) |
Odpadli m. in.: | |||||
OS 1 |
Marek Barański Andrzej Wojciechowski |
Automobilklub Warszawski | Renault 8 Gordini | kl. 4 | (wypadek) |
Marian Skrzypek Eugeniusz Oprocha |
Automobilklub Śląski | BMW 1600 | kl. 5 | ||
Wystartowało 46 załóg, ukończyło rajd 19. |
<< 4 el. RSMP 1968 - R. Wisły] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1969] [2 el. RSMP 1969 - R. Dolnośląski >>