<< 3 el. RSMP 1969 - R. Polski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1969] [1 el. RSMP 1970 - R. 1001 Jezior >>
Baza rajdu: Wisła
Dystans: 1275 km
Próby sportowe:
- 12.09: SZH, SZ, S1: Chorzów; OS 1: Nierodzim - Górki
Wielkie (3,2 km); OS 2: Straconka szczyt - Międzybrodzie (3,0).
- 13.09: SG 1 / OS 3: Wisła Malinka - Salmopol (meta SG
1 - 5,5 km) - Szczyrk (meta OS 3 - 9,0 km); OS 4: Górki Wielkie
- Nierodzim (3,2); SG 2: Międzybrodzie - Straconka szczyt (3,0);
OS 5 / SG 3: Szczyrk - Salmopol (meta SG 3 - 3,5 km) - Wisła
Malinka (meta OS 5 - 9,0 km); SW1: Zabrze Maciejów; SH, SW2:
autostrada, Gliwice; OS 6: Szczyrk - Wisła Malinka (9,0); SG 4:
Ustroń Polana - Równica (4,2); OS 7: Równica - Ustroń Polana
(3,5)
Nawierzchnia: asfalt
---------------------------
OS - odcinek specjałny
S1 - próba zręczności
SG - próba szybkości górskiej
SH - próba hamowania
SW - próba wyścigowa
SZ - próba zwrotności
SZH - próba zrywu i hamowania
Klasyfikacja generalna: | |||||
1. | Sobiesław Zasada Ewa Zasada |
Automobilklub Krakowski | Porsche 911 S | 1. kl. 6 | |
2. | Ryszard Nowicki Marian Bień |
Automobilklub Krakowski | Renault 8 Gordini | 1. kl. 4-5 | 891
pkt. |
3. | Marek Barański Elżbieta Wojtowicz |
Automobilklub Warszawski | Renault 8 Gordini | 2. kl. 4-5 | 966
pkt. |
4. | Andrzej Wojciechowski Konrad Kertyński |
Automobilklub Dolnośląski | Renault 8 Gordini | 3. kl. 4-5 | 976
pkt. |
5. | Marek Wachowski Piotr Mystkowski |
Automobilklub Krakowski | MG 1100 | 4. kl. 4-5 | |
6. | Mieczysław Urtnowski Janusz Bronikowski |
Automobilklub Warszawski | NSU 1000 C | 1. kl. 2-3 | 1040
pkt. |
7. | Adam Masłowiec Ireneusz Stankiewicz |
Automobilklub Śląski | Syrena 104 | 2. kl. 2-3 | 1046
pkt. |
8. | Andrzej Nytko Jacek Chmielewski |
Automobilklub Krakowski | Fiat 850 Coupe | 3. kl. 2-3 | 1051
pkt. |
9. | Jerzy Bachtin Janusz Stawiński |
Automobilklub Olsztyński | Trabant 601 | 1. kl. 1 | 1087
pkt. |
10. | Karol Fober Kazimierz Lanc |
Automobilklub Śląski | Syrena 104 | 4. kl. 2-3 | |
11. | Andrzej Komorowski Bohun Zwoliński |
Automobilklub Warszawski | Renault 8 Gordini | 5. kl. 4-5 | |
12. | Wiesław Gawron Monika Gawron |
Automobilklub Olsztyński | Trabant 601 | 2. kl. 1 | 1355
pkt. |
13. | Tadeusz Kudłaty Wacław Wal |
||||
14. | Zdzisław Łagan Zbigniew Klimecki |
Automobilklub Radomski | Trabant 601 | 3. kl. 1 | 1625
pkt. |
15. | Krzysztof Gałganek Krzysztof Paczka |
Automobilklub Krakowski | |||
Wykluczeni (przekroczenie limitu spóźnień): | |||||
Marian Skrzypek Wiesław Nicieja |
Automobilklub Krakowski | Fiat 850 Coupe | kl. 2-3 | ||
Odpadli: | |||||
OS 1 |
Jacek Żukowski Jerzy Sobczyk |
Automobilklub Śląski | Trabant 601 | kl. 1 | (resor) |
Franciszek Aromiński Aleksander Burman |
Automobilklub Warszawski | Renault 8 | kl. 4-5 | (wypadek) |
|
Jerzy Łukaszewski ? |
Trabant 601 | kl. 1 | (sprzęgło) | ||
Dominik Mydlarski ? |
Mini Cooper | kl. 1 | (sprzęgło) | ||
Wystartowało 20 załóg, ukończyło rajd 15. | |||||
Klasyfikacja zespołowa: | |||||
1. |
Automobilklub Krakowski (Zasada, Nowicki, Nytko) |
<< 3 el. RSMP 1969 - R. Polski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1969] [1 el. RSMP 1970 - R. 1001 Jezior >>