<< 5
el. RSMP 1971 - R. Warszawski] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1972] [2 el. RSMP 1972 - R.
Dolnośląski >>
[Rajd Stomil 1972 - lista startowa]
Baza rajdu:
Kraków
Dystans: 1123 km
Próby sportowe:
- I etap (3.03): OS 1: Chełm - Bielany (5 km); OS 2: Młynne -
Żegocina (7); OS 3: Tymowa - Iwkowa (6); OS 4: Dąbrowa -
Gródek nad Dunajcem (11); OS 5: Gładyszów - Małostów (7); OS
6: Przysietnica - Izdebki (6); OS 7: Tyrawa Wołoska - Załuż (8)
- I etap (4.03): OS 8: Mchawa - Kalnica (5); OS 9: Krasna -
Korczyna (9); OS 10: Załuż - Tyrawa Wołoska (8); OS 11:
Izdebki - Przysietnica (6); OS 12: Korczyna - Krasna (9)
- II etap (4.03): SZH: Dębica, plac przed zakładem "Stomil";
OS 13: Rzuchowa - Janowice (8); OS 14: Gródek nad Dunajcem -
Dąbrowa (11); OS 15: Iwkowa - Tymowa (6); OS 16: Żegocina -
Młynne (7); SG: Stara Wieś - Góra Ostra (6); OS 17: Kasina
Wielka - Skrzydlna (5); OS 18: Bielany - Chełm (5)
Nawierzchnia: asfalt
----------------------------------
OS - odcinek specjalny
SZH - próba zrywu i hamowania
SG - próba szybkości górskiej
Klasyfikacja generalna: |
|||||||
1. | (1.*) | Marian Bień Zbigniew Kołaczkowski |
PL PL |
Centralne Laboratorium Oponiarskie - Automobilklub Krakowski | Porsche 911 T | gr. III-IV kl. 1-13 | 5869,6 pkt. (1:37:49,6) |
2. | (2.*) | Andrzej Jaroszewicz Tomasz Ciecierzyński |
PL PL |
FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 1. gr. II kl. 8 | 6028,2 pkt. (1:40:28,2) |
3. | Ewald Pauli Ryszard Żyszkowski |
D PL |
Automobilklub Warszawski |
BMW 2002 Ti | (gr. II kl. 9-13) | 6221,1 pkt. (1:43:41,1) |
|
4. | (3.*) | Jerzy Landsberg Marian Wangrat |
PL PL |
Auto Moto Klub OZOS Olsztyn | Polski Fiat 125p 1500 | 2. gr. II kl. 8 | 6496,2 pkt. (1:48:16,2) |
5. | (4.*) | Marek Szramowski Marek Muszyński |
PL PL |
FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1300 | 1. gr. II kl. 7 | 6546,6 pkt. (1:49:06,6) |
6. | (5.*) | Włodzimierz Groblewski Janusz Książkiewicz |
PL PL |
Auto Moto Klub OZOS Olsztyn | Polski Fiat 125p 1500 | 1. gr. I kl. 8 | 7113,9 pkt. (1:58:33,9) |
7. | (6.*) | Eugeniusz Bogusz Jan Ożóg |
PL PL |
Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 125p 1300 | 1. gr. I kl. 7 | 7197,0 pkt. (1:59:57,0) |
8. | (7.*) | Marek Varisella Antoni Ryniak |
PL PL |
FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1300 | 2. gr. II kl. 7 | 7231,1 pkt. (2:00:31,1) |
9. | (8.*) | Kazimierz Jaromin Krzysztof Paczka |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Zastava 750 | 1. gr. II kl. 3-4 | 7505,0 pkt. (2:05:05,0) |
10. | (9.*) | Krzysztof Strykier Błażej Krupa |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 3. gr. II kl. 8 | 7937,1 pkt. (2:12:17,1) |
11. | (10.*) | Adam Masłowiec Konrad Rutkowski |
PL PL |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1300 | 3. gr. II kl. 7 | 7968,5 pkt. (2:12:48,5) |
12. | (11.*) | Janusz Wojtyna Janusz Kordis |
PL PL |
Auto Moto Klub OZOS Olsztyn | BMW 2002 Ti | 1. gr. II kl. 9-13 | 8033,7 pkt. (2:13:53,7) |
13. | Ferenc Kelemen Karoly Pulvary |
H H |
Polski Fiat 125p 1500 | (gr. I kl. 8) | |||
14. | (12.*) | Jerzy Puchalski Stanisław Brzozowski |
PL PL |
Centralne Laboratorium Oponiarskie - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 2. gr. I kl. 8 | 8110,6 pkt. (2:15:10,6) |
15. | (13.*) | Henryk Mandera Zenon Keller |
PL PL |
Automobilklub Śląski | Wartburg 353 | 1. gr. II kl. 5-6 | 8836,3 pkt. (2:27:16,3) |
16. | (14.*) | Andrzej Świder Marian Wloka |
PL PL |
Automobilklub Śląski | Trabant 601 | 1. gr. II kl. 1-2 | 9085,9 pkt. (2:31:25,9) |
17. | (15.*) | Andrzej Radecki Zygmunt Domagalski |
PL PL |
Auto Moto Klub OZOS Olsztyn | Trabant 601 | 2. gr. II kl. 1-2 | 9244,0 pkt. (2:34:04,0) |
18. | (16.*) | Henryk Krakowczyk Janusz Dąbrowski |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | Wartburg 353 | 1. gr. I kl. 3-4 | 9824,6 pkt. (2:43:44,6) |
19. | (17.*) | Krystian Bielowski Anastazy Stanik |
PL PL |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1300 | 2. gr. I kl. 7 | 9839,9 pkt. (2:43:59,9) |
20. |
(18.*) | Karol Fober Kazimierz Lanc |
PL PL |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1300 | 3. gr. I kl. 7 | |
21. | (19.*) | Alojzy Orawiec Andrzej Kapitan |
PL PL |
Automobilklub Śląski | Syrena 104 | 2. gr. II kl. 3-4 | 10849,7 pkt. (3:00:49,7) |
22. | Gyoergy Szenttornyai Laszlo Szenttornyai |
H H |
Trabant 601 | (gr. I kl. 1-2) | 10899,7
pkt. |
||
23. | (20.*) | Tomasz Gozdecki Bogdan Drągowski |
PL PL |
Automobilklub
Rzeszowski Automobilklub Warszawski |
Honda Z 600 | 3. gr. II kl. 1-2 | 13094,7 pkt. (3:38:14,7) |
* - miejsca w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski | |||||||
Zdyskwalifikowani: |
|||||||
Włodzimierz Markowski Włodzimierz Śniady |
PL PL |
Automobilklub Warmińsko-Mazurski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | (niedozwolone |
||
Odpadli m. in.: |
|||||||
Adam Smorawiński Andrzej Zembrzuski |
PL PL |
Centralne Laboratorium Oponiarskie - Automobilklub Wielkopolski | BMW 2002 Ti Alpina | gr II kl. 9-13 | (tylny |
||
Janusz Zemła Jacek Łucyszyn |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Warszawa 202 | gr. II kl. 9-13 | (wykluczenie |
||
Jerzy Dobrzański Wojciech Schramm |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. II kl. 8 | |||
Bogdan Słowikowski Andrzej Stachurski |
PL PL |
Automobilklub Lubelski | Polski Fiat 125p 1500 | gr. I kl. 8 | (łożysko |
||
Edmund Oprocha Mieczysław Banaś |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. II kl. 7 | |||
Bogusław Jasina Jerzy Burdzanowski |
PL PL |
Automobilklub Lubelski | Polski Fiat 125p 1300 | gr. I kl. 7 | (wypadek) |
||
Zbigniew Nadolny Lech Wójcik |
PL PL |
Automobilklub Łódź | Trabant 600 | gr. I kl. 1-2 | |||
Wystartowało 51 załóg, ukończyło rajd 31, sklasyfikowano 23. |
<< 5
el. RSMP 1971 - R. Warszawski] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1972] [2 el. RSMP 1972 - R.
Dolnośląski >>
[Rajd Stomil 1972 - lista startowa]