<< 3 el. RSMP 1974 - R. Polski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1974] [5 el. RSMP 1974 - R. Warszawski >>
Baza rajdu: Wisła
Dystans: 881 km, w tym 14 odcinków specjalnych (2 z
nich zostało odwołane) i 3 próby szybkości górskiej (1 z
nich odwołana).
Próby sportowe:
- 20.09: OS 1: Międzybrodzie - Straconka (7,0 km); OS 2: Szczyrk
- Wisła Malinka (8,8); SG 1: Wisła Czarne - Kubalonka (4,0); OS
3: (?) Lipowiec - Górki Wielkie (3,0); OS 4: Wisła Głębce -
Wisła Czarne (8,5); OS 5: Wisła Malinka - Szczyrk (8,8); OS 6:
Straconka - Międzybrodzie (7,0);
- 21.09: OS 7: Międzybrodzie - Straconka (7,0); OS 8: Szczyrk -
Wisła Malinka (8,8); SG 2: Wisła Czarne - Kubalonka (4,0); OS 9:
Lipowiec - Górki Wielkie (3,0); OS 10: Górki Wielkie - Lipowiec
(3,0); OS 11: Kubalonka - Wisła Czarne (4,0); OS 12: Wisła
Malinka - Szczyrk (8,8); OS 13: Straconka - Międzybrodzie (7,0);
SG 3: Jaszowiec - Równica (4,2) (odwołano); OS 14: Równica -
Jaszowiec (3,5) (odwołano).
Nawierzchnia: asfalt
Pogoda: deszcz, mgła
--------------------------
OS - odcinek specjalny
SG - próba szybkości górskiej
Klasyfikacja generalna: | |||||
1. | Błażej Krupa Jerzy Landsberg |
AMK Stomil Olsztyn | Renault R 12 Gordini | 1. gr. II kl. 7-8 | 3374,6 pkt. (0:56:14,6) |
2. | Andrzej Jaroszewicz Janusz Wojtyna |
OBR FSO - Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1800 Acropolis | 2. gr. II kl. 7-8 | 3478,6 pkt. (0:57:58,6) |
3. | Lelio Lattari Marek Szramowski |
Automobilklub Warszawski | Alfa Romeo 2000 GTV | 1. gr. I kl. 9-13 | 3561,8 pkt. (0:59:21,8) |
4. | Jerzy Bachtin Małgorzata Kujawińska |
AMK Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1600 Monte Carlo | 3. gr. II kl. 7-8 | 3617,2 pkt. (1:00:17,2) |
5. | Henryk Mandera Jerzy Sobczyk |
Automobilklub Śląski | Wartburg 353 | 1. gr. II kl. 5-6 | 3696,4 pkt. (1:01:36,4) |
6. | Tomasz Ciecierzyński Piotr Mystkowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 1. gr. I kl. 8 | 3752,0 pkt. (1:02:32,0) |
... |
|||||
Krystian Bielowski Jerzy Kordas |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1300 | 1. gr. I kl. 7 | 3800,8 pkt. (1:03:20,8) |
|
10. |
Jerzy Kobyliński Daniel Frenkler |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 2. gr. I kl. 8 | 3875,8
pkt. (1:04:35,8) |
11. |
Marek Karczewski Paweł Żaboklicki |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 3. gr. I kl. 8 | 3877,4
pkt. (1:04:37,4) |
12. |
Jeremi Doria-Dernałowicz Karol Łosiak |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 4. gr. I kl. 8 | 3883,2
pkt. (1:04:43,2) |
14. |
Tadeusz Dębowski Grzegorz Lewandowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | 5. gr. I kl. 8 | 3904,2
pkt. (1:05:04,2) |
15. |
Albin Śliski Krzysztof Szaykowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1300 | 4. gr. II kl. 7-8 | 4024,2
pkt. (1:07:04,2) |
Ryszard Grychtoł Wojciech Ondraczek |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 125p 1300 | 2. gr. I kl. 7 | ||
19. |
Franciszek Aromiński Andrzej Komorowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1300 | 3. gr. I kl. 7 | 4107,6
pkt. (1:08:27,6) |
Andrzej Świder ? |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 127p | 2. gr. I kl. 5-6 | ||
Marek Rompel Andrzej Witkowicz |
Automobilklub Krakowski | Wartburg 353 | 5. gr. I kl. 5-6 | ||
22. |
Zbigniew Eysmont Marek Pawłowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 127p | 6. gr. I kl. 5-6 | 4141,8
pkt. (1:09:01,8) |
Adam Masłowiec Krzysztof Piotrowski |
Automobilklub Śląski | Syrena 105 | 1. gr. I-II kl. 3-4 | ||
Jerzy Janczak Jerzy Baran |
Automobilklub Śląski | Syrena 104 | 2. gr. I-II kl. 3-4 | 4311,4 pkt. (1:11:51,4) |
|
Andrzej Lubiak Marek Szczepaniak |
Automobilklub Morski | Trabant 601 | 1. gr. II kl. 1-2 | 4322,0 pkt. (1:12:02,0) |
|
Zbigniew Baranowski Bogumił Baranowski |
Automobilklub Śląski | Trabant 601 | 1. gr. I kl. 1-2 | 4491,6 pkt. (1:14:51,6) |
|
Wacław Janowski Henryk Krakowczyk |
Automobilklub Śląski | Wartburg 353 | 3. gr. II kl. 5-6 | ||
Kazimierz Jaromin ? |
Automobilklub Krakowski | 4. gr. II kl. 5-6 | |||
Zygmunt Chełstowski ? |
Automobilklub Wielkopolski | Volvo 144 S | 2. gr. I kl. 9-13 | ||
Henryk Ziemski Wiesław Grabarczyk |
AMK Stomil Olsztyn | BMW 2002 Ti | 3. gr. I kl. 9-13 | ||
Bogusław Grum Zenon Charoński |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p 1300 | 5. gr. II kl. 7-8 | ||
Zbigniew Baran Jan Wodnicki |
Automobilklub Krakowski | Syrena 104 | 3. gr. I-II kl. 3-4 | ||
Marek Ryndak ? |
Automobilklub Stomil Dębica | Syrena 104 | 4. gr. I-II kl. 3-4 | ||
Andrzej Radecki Zygmunt Domagalski |
AMK Stomil Olsztyn | Trabant 601 | 2. gr. II kl. 1-2 | ||
Zbigniew Bieniewski ? |
Automobilklub Warszawski | Trabant 601 | 4. gr. II kl. 1-2 | ||
Andrzej Grzegorzek Damian Jona |
Automobilklub Śląski | Trabant 601 | 2. gr. I kl. 1-2 | ||
Alojzy Orawiec ? |
Automobilklub Śląski | Trabant 601 | 3. gr. I kl. 1-2 | ||
Andrzej Nowicki Ryszard Luciński |
Automobilklub Warszawski | Trabant 601 | 4. gr. I kl. 1-2 | ||
Marek Sikora ? |
Automobilklub Kielecki | Polski Fiat 126p | 6. gr. I kl. 1-2 | ||
Odpadli m. in.: | |||||
Krzysztof Komornicki ? |
AMK Stomil Olsztyn | Polski Fiat 125p 1600 | (silnik) |
||
Janusz Książkiewicz ? |
AMK Stomil Olsztyn | Polski Fiat 126p | |||
Wystartowało 51 załóg, sklasyfikowano 44. |
|||||
Klasyfikacja zespołowa: | |||||
1. | Automobilklub Śląski I | 27 pkt. |
|||
2. | Automobilklub Warszawski I | 24 pkt. | |||
3. | Auto-Moto-Klub Stomil Olsztyn | 18 pkt. |
<< 3 el. RSMP 1974 - R. Polski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1974] [5 el. RSMP 1974 - R. Warszawski >>