<< 1 el. RSMP 1982 - R. Krakowski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1982] [3 el. RSMP 1982 - R. Wisły >>


2-3.07.1982 Rajd Pokoju i Przyjaźni - 2 eliminacja RSMP (+ eliminacja Rajdowego Pucharu Pokoju i Przyjaźni)

Baza rajdu: Wrocław
Dystans: 734 km, w tym 18 odcinków specjalnych.

1. (1.*) Andrzej Koper
Włodzimierz Krzemiński
PL
PL
Automobilklub Warszawski Renault 5 Alpine 1. m. w gr. II kl. 8 2:21:19
2.   Vallo Soots
Toomas Putmaker
SU
SU
  Łada 1600 (gr. II kl. 8) 2:25:10.
3.   Heiki Ohu
Toomas Diener
SU
SU
  Łada 1600 (gr. II kl. 8) 2:29:08
4.   Raido Ruutel
Tonu Vunn
SU
SU
  Łada 1600 (gr. II kl. 8) 2:30:21
5.   Georgi Petrov
Ivan Tonev
BG
BG
  Renault 5 Alpine (gr. II) 2:30:58
6. (2.*) Marian Bublewicz
Janusz Wojtyna
PL
PL
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Łódzki
Opel Kadett GT / E 1. m. w gr. II kl. 9-15 2:31:37
7. (3.*) Tomasz Ciecierzyński
Ryszard Żyszkowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polonez 2000 2. m. w gr. II kl. 9-15 2:32:45
8. (4.*) Ryszard Granica
Tomasz Szczęsny
PL
PL
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Warszawski
Renault 5 Alpine 2. m. w gr. II kl. 8 2:41:25
9. (5.*) Stanisław Skrzynecki
Marek Jaczewski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 1. m. w gr. I kl. 8 2:47:57
10. (6.*) Stanisław Wyka
Karol Piekarski
PL
PL
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Warszawski
Ford Escort RS 2000 3. m. w gr. II kl. 9-15 2:49:31
11. (7.*) Paweł Przybylski
Mirosław Danek
PL
PL
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Warszawski
Polski Fiat 125p 1500 3. m. w gr. II kl. 8 2:49:46
12.   Sergiei Vukovich
Andris Zvingievitsh
SU
SU
  Łada 1600 (gr. II kl. 8) 2:49:48
13. (8.*) Mariusz Kostrzak
Witold Bogdański
PL
PL
AMK Budowlani Gdynia Polski Fiat 125p 1500 2. m. w gr. I kl. 8 2:51:13
14.   A. Atanasov
J. Atanasova
BG
BG
  Łada 1600 (gr. II kl. 8) 2:52:00
15. (9.*) Andrzej Witkowicz
Marek Oziębło
PL
PL
Automobilklub Krakowski Volkswagen Golf GTI 3. m. w gr. I kl. 8 2:52:13
16. (10.*) Ryszard Adamek
Jerzy Stopa
PL
PL
Automobilklub Krakowski Łada 1500 S 4. m. w gr. I kl. 8 2:56:11
17. (11.*) Janusz Szerla
Andrzej Orłowski
PL
PL
FSM -  Automobilklub Beskidzki
Automobilklub Krakowski
Polski Fiat 126p 650 1. m. w gr. II kl. 1-3

2:56:32

18. (12.*) Tomasz Barański
Sławomir Wysmyk
PL
PL
Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p 650 2. m. w gr. II kl. 1-3 2:56:52
19. (13.*) Dariusz Poletyło
Bohdan Modliński
PL
PL
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p 1500 5. m. w gr. I kl. 8 2:58:03
20. (14.*) Grzegorz Malinowski
Krzysztof Godwod
PL
PL
Automobilklub Warszawski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Polski Fiat 125p 1500 6. m. w gr. I kl. 8 2:59:06
21. (15.*) Mirosław Krachulec
Marek Kusiak
PL
PL
Automobilklub Częstochowski Łada 21011 4. m. w gr. II kl. 8 3:03:08
22. (16.*) Jerzy Poznański
Andrzej Wojnar
PL
PL
Automobilklub Podlaski Polski Fiat 125p 1300 1. m. w gr. II kl. 4-7 3:04:14
23. (17.*) Wiesław Stec
Zbigniew Stec
PL
PL
Automobilklub Lubelski Polski Fiat 125p 1500 5. m. w gr. II kl. 8 3:05:59
24. (18.*) Jerzy Kobyliński
Andrzej Wodziński
PL
PL
Automobilklub Warszawski Renault 5 Alpine 7. m. w gr. I kl. 8 3:06:34
25. (19.*) Krzysztof Koronkiewicz
Ryszard Korga
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 1500 6. m. w gr. II kl. 8 3:15:30
26. (20.*) Tomasz Stawowczyk
Wojciech Stawowczyk
PL
PL
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 650 3. m. w gr. II kl. 1-3 3:17:28
27. (21.*) Robert Kępka
Jacek Biasion
PL
PL
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 650 4. m. w gr. II kl. 1-3 3:19:25
28. (22.*) Zbigniew Sternal
Karol Widawski
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 1500 7. m. w gr. II kl. 8 3:22:23
29. (23.*) Henryk Pinis
Adam Mazurek
PL
PL
Automobilklub Beskidzki
Automobilklub Śląski
Polski Fiat 126p 650 1. m. w gr. I kl. PF 126p 600 / 650

3:22:59

30. (24.*) Robert Gryczyński
Janusz Lorenz
PL
PL
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 650 2. m. w gr. I kl. PF 126p 600 / 650 3:23:53
31. (25.*) Krzysztof Adamski
Wiesław Gaik
PL
PL
Automobilklub Krakowski Zastava 1100 2. m. w gr. II kl. 4-7 3:26:43
32. (26.*) Krzysztof Winkowski
Paweł Grzegorczyk
PL
PL
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p 650 3. m. w gr. I kl. PF 126p 600 / 650 3:27:40
33.   Slavczo Christov
Stojan Radev
BG
BG
  Łada 1600 (gr. II kl. 8) 3:41:05
34. (27.*) Jerzy Janik
Zdzisław Swaczyna
PL
PL
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 650 4. m. w gr. I kl. PF 126p 600 / 650 3:42:30
35. (28.*) Konstanty Kawardis
Robert Salwa
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p 650 5. m. w gr. II kl. 1-3 3:45:36
36. (29.*) Marek Ryndak
Tadeusz Kwiatek
PL
PL
Stomil Dębica Polski Fiat 126p 650 6. m. w gr. II kl. 1-3 3:48:09
37. (30.*) Krzysztof Sanecznik
Marian Nowak
PL
PL
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 650 5. m. w gr. I kl. PF 126p 600 / 650 3:48:25
38. (31.*) Andrzej Szyjkowski
Kazimierz Krawczyk
PL
PL
Automobilklub Gorzowski Polski Fiat 126p 650 7. m. w gr. II kl. 1-3 3:51:12
39. (32.*) Lesław Orski
Stanisław Hałasa
PL
PL
GAMK Budowlani Gdańsk Renault 5 Alpine 8. m. w gr. II kl. 8 3:54:35
40. (33.*) Jerzy Wierzbołowski
Janusz Błaszkiewicz
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 125p 1600 MC 9. m. w gr. II kl. 8 3:57:43
41. (34.*) Andrzej Pięta
Paweł Ciężki
PL
PL
Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p 650 8. m. w gr. II kl. 1-3 3:59:48
42. (35.*) Piotr Ogrodzki
Stanisław Niwczyk
PL
PL
Automobilklub Cieszyński Polski Fiat 126p 600 6. m. w kl. PF 126p 600 / 650 4:08:15
43. (36.*) Andrzej Lubiak
Maciej Wisławski
PL
PL
FSM - Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 650 7. m. w kl. PF 126p 600 / 650 4:08:36
44. (37.*) Andrzej Iwaszkiewicz
Adam Przyborowski
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p 600 8. m. w kl. PF 126p 600 / 650 4:30:31
45. (38.*) Dariusz Smoliński
Tadeusz Burkacki
PL
PL
Automobilklub Śląski Autobianchi A 112 Abarth 3. m. w gr. II kl. 4-7 4:35:52

* - miejsca w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski

Odpadli m. in.:
  Tadeusz Betlej
Piotr Wróbel
PL
PL
Automobilklub Krakowski Renault 5 TS gr. II kl. 4-7

(wypadek)

  Krzysztof Łudzeń
Zbigniew Dziadkowiec
PL
PL
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 600 gr. I kl. PF 126p 600

(wypadek)

Wystartowało 66 załóg, ukończyło rajd 45.

<< 1 el. RSMP 1982 - R. Krakowski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1982] [3 el. RSMP 1982 - R. Wisły >>