<< 2 el. RSMP 1982 - R. Pokoju i Przyjaźni] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1982] [1 el. RSMP 1983 - R. Krokusy >>


8-10.10.1982 - 30. Rajd Wisły - 3 eliminacja RSMP

Baza rajdu: Wisła
Dystans: 521 km, w tym 28 prób sportowych (26 odcinków specjalnych (21 rozegranych) + 1 próba górska + 1 próba wyścigowa) o łącznej długości 118 km.
Próby sportowe: OS 1: Wisła Czarna - Wisła Kubalonka (3 km); OS 2: Dobka Ślepa - Dobka Szczyt (2); OS 3: Brenna - Lipowiec (3); OS 4: Cisownica Las - Goleszów Pomnik (5); OS 5: Babilon - Kostkowice (4); OS 6: Kostkowice Szkoła - Łączka (4); OS 7: Dębowiec Podlesie - Ochaby Małe (3); OS 8: Ochaby - Gołysz (4); OS 9: Jaworze Nałęże - Górki Wielkie (4); OS 10: Brenna - Lipowiec (3); OS 11: Wisła Czarna - Wisła Kubalonka (3); OS 12: Cisownica Las - Goleszów Pomnik (5); OS 13: Babilon - Kostkowice (4); OS 14: Kostkowice Szkoła - Łączka (4); OS 15: Dębowiec Podlesie - Ochaby Małe (3); OS 16: Ochaby - Gołysz (4); OS 17: Jaworze Nałęże - Górki Wielkie (4); OS 18: Brenna - Lipowiec (3); OS 19: Ustroń Zawodzie PKS Sokół - Ustroń Jaszowiec "Leśnik" (3); OS 20: Dobka Ślepa - Dobka Szczyt (2); OS 21: Szczyrk Salmopol PKS - Wisła Malinka (8); OS 22: Wisła Kubalonka - Wisła Czarna (3); OS 23: Dobka Ślepa - Dobka Szczyt (2); OS 24: Wisła Kubalonka - Wisła Czarna (3); SW 1: Ustroń Jaszowiec most - Ustroń Jaszowiec OSP (20); SG 1: Ustroń Jaszowiec - Równica (5); OS 25: Równica Schronisko - Ustroń Zawodzie Sokół PKS (7); OS 26: Wisła Kubalonka - Wisła Czarna (3).

1.

Marian Bublewicz
Janusz Wojtyna
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Łódzki
Opel Kadett GT / E   1:02:44,3

2.

Andrzej Koper
Włodzimierz Krzemiński
Automobilklub Warszawski Renault 5 Alpine 1. m. w gr. II kl. 8 1:03:10,3
3. Adam Polak
Zbigniew Kabulski
OBRSO - Automobilklub Warszawski Polonez 2000   1:05:00,2
4. Lesław Orski
Stanisław Hałasa
GAMK Budowlani Gdańsk Renault 5 Alpine 2. m. w gr. II kl. 8 1:05:21,0
5. Andrzej Kleina
Krzysztof Gęborys
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Opel Kadett GT / E   1:08:44,9

6.

Wiktor Polak
Marcin Osiowski
Automobilklub Krakowski
Automobilklub Warszawski
Talbot Sunbeam 1600 TI 1. m. w gr. I kl. 8 1:09:43,4

7.

Janusz Szerla
Andrzej Orłowski
FSM Automobilklub Beskidzki
Automobilklub Krakowski
Polski Fiat 126p 650 1. m. w gr. II kl. 1-3 1:13:04,7
8. Jerzy Kobyliński
Krzysztof Godwod
Automobilklub Warszawski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Renault 5 Alpine 2. m. w gr. I kl. 8 1:13:14,3
9. Grzegorz Malinowski
Marek Pawłowski
Automobilklub Warszawski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Polski Fiat 125p 1500 3. m. w gr. I kl. 8 1:13:45,4
10. Stanisław Skrzynecki
Jerzy Substyk
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 4. m. w gr. I kl. 8 1:14:34,2
11. Mariusz Kostrzak
Witold Bogdański
AMK Budowlani Gdynia Polski Fiat 125p 1500 5. m. w gr. I kl. 8 1:14:45,6
12. Ryszard Adamek
Jerzy Stopa
Automobilklub Krakowski Łada 1500 S 6. m. w gr. I kl. 8 1:16:16,6
13. Ryszard Granica
Tomasz Szczęsny
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Warszawski
Renault 5 Alpine 3. m. w gr. II kl. 8 1:17:26,0
14. Tomasz Barański
Sławomir Wysmyk
Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p 650 2. m. w gr. II kl. 1-3 1:17:30,7
15. Dariusz Poletyło
Bohdan Modliński
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p 1500 7. m. w gr. I kl. 8 1:17:40,9

16.

Tadeusz Betlej
Piotr Wróbel
Automobilklub Krakowski Renault 5 TS 1. m. w gr. II kl. 4-7 1:20:18,5
17. Jerzy Poznański
Cezary Wróblewski
Automobilklub Podlaski Polski Fiat 125p 1300 2. m. w gr. II kl. 4-7 1:22:34,0
18. Robert Kępka
Jacek Biasion
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 650 3. m. w gr. II kl. 1-3 1:23:06,9
19. Krzysztof Adamski
Wiesław Gaik
Automobilklub Krakowski Zastava 1100 3. m. w gr. II kl. 4-7 1:27:31,4

20.

Henryk Pinis
Adam Mazurek
Automobilklub Beskidzki
Automobilklub Śląski
Polski Fiat 126p 650 1. m. w kl. PF 126p 600 / 650 1:27:50,6
21. Krzysztof Winkowski
Paweł Grzegorczyk
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p 650 2. m. w kl. PF 126p 600 / 650 1:28:15,9
22. Jerzy Panicz
Zygmunt Zalewski
Automobilklub Gorzowski Polski Fiat 126p 650 4. m. w gr. II kl. 1-3 1:30:27,7
23. Andrzej Lubiak
Maciej Wisławski
FSM - Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 650 3. m. w kl. PF 126p 600 / 650 1:33:24,6
24. Zygmunt Molin
Czesław Baranowski
Automobilklub Cieszyński Polski Fiat 126p 650 5. m. w gr. II kl. 1-3 1:39:34,5
25. Konstanty Kawardis
Robert Salwa
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p 650 6. m. w gr. II kl. 1-3 1:39:56,5

26.

Krzysztof Łudzeń
Zbigniew Dziadkowiec
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 600 4. m. w kl. PF 126p 600 / 650 1:40:04,0
27. Jerzy Szulc
Lech Wójcik
Automobilklub Łódzki Zastava 1100 4. m. w gr. II kl. 4-7 1:40:16,6
Wykluczeni:
  Marek Gąsecki
Ryszard Zygmunt
AMK Budowlani Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8 1:16:18,0
(odstępstwa techniczne)
  Tomasz Stawowczyk
Wojciech Stawowczyk
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 650 gr. II kl. 1-3 1:22:16,6
(wykluczenie dyscyplinarne)
  Robert Gryczyński
Janusz Lorenz
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 650 kl. PF 126p 600 / 650 1:27:16,2
(odstępstwa techniczne)
Odpadli:
OS 25 Wiesław Stec
Zbigniew Stec
Automobilklub Lubelski Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8  
OS 24 Zbigniew Baran
Andrzej Mocie
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 128 / 3p gr. II kl. 4-7  
OS 23 Grzegorz Niśkiewicz
Krzysztof Płachciński
Automobilklub Łódzki Innocenti 120 L gr. II kl. 4-7  

OS 17

Mirosław Kordek
Jerzy Janik
Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 650 kl. PF 126p 600 / 650  

OS 14

Krzysztof Sanecznik
Marian Nowak
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 600 kl. PF 126p 600 / 650  

OS 9

Andrzej Pięta
Paweł Ciężki
Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p gr. II kl. 1-3  

OS 7

Jan Krzemiński
Tomasz Krzemiński
Automobilklub Częstochowski Polski Fiat 126p 650 gr. II kl. 1-3  

OS 7

Piotr Ogrodzki
Stanisław Niwczyk
Automobilklub Cieszyński Polski Fiat 126p 600 kl. PF 126p 600 / 650  
OS 5 Krzysztof Knobloch
Arkadiusz Goryl
Automobilklub Cieszyński Polski Fiat 126p gr. II kl. 1-3  
OS 5 Paweł Przybylski
Piotr Leżakowski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p 1500 gr. II kl. 8  
OS 3 Andrzej Białowąs
Wojciech Ondraczek
Automobilklub Śląski Łada 21011 gr. II kl. 8  
OS 3 Marek Grzywnowicz
Grzegorz Kołodziejczyk
Stomil SGPiS Warszawa Polski Fiat 125p 1500 gr. I kl. 8  
OS 2 Andrzej Witkowicz
Marek Oziębło
Automobilklub Krakowski Volkswagen Golf GTI gr. I kl. 8  
OS 2 Mirosław Krachulec
Marek Kusiak
Automobilklub Częstochowski Łada 21011 gr. II kl. 8  
OS 2 Wiesław Cygan
Andrzej Witek
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Beskidzki
Polski Fiat 126p 650 gr. II kl. 1-3  

OS 1

Marian Czapka
Tomasz Krzemiński
Automobilklub Cieszyński Trabant 601 gr. II kl. 1-3  
Wystartowało 46 załóg, sklasyfikowano 27.

<< 2 el. RSMP 1982 - R. Pokoju i Przyjaźni] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1982] [1 el. RSMP 1983 - R. Krokusy >>