<< 2 el. RSMP 1983 - R. Pokoju i Przyjaźni] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1983] [4 el. RSMP 1983 - R. Wisły >>


8-9.10.1983 - 11. Rajd Kormoran - 3 eliminacja RSMP

Baza rajdu: Olsztyn
Dystans: 720 km, w tym 24 odcinki specjalne o łącznej długości ok. 200 km
Nawierzchnia: szuter
Pogoda: deszcz, zamglenia.

1. Marian Bublewicz
Ryszard Żyszkowski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Warszawski
Polonez 2000 1. m. w gr. II kl. 9-15  
2. Paweł Przybylski
Mirosław Szulc
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
OKS Stomil Olsztyn
FSO 1600 1. m. w gr. A kl. FSO  
3. Andrzej Białowąs
Wojciech Ondraczek
Automobilklub Śląski FSO 1500 2. m. w gr. A kl. FSO  
4. Grzegorz Malinowski
Marek Pawłowski
Automobilklub Warszawski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
FSO 1600 3. m. w gr. A kl. FSO  
5. Czesław Zadygowicz
Tadeusz Wieczeryński
Automobilklub Podlaski Polonez 2000 2. m. w gr. II kl. 9-15  
6. Marek Sadowski
Michał Broniatowski
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 1. m. w gr. I kl. 1-8  
7. Andrzej Bagiński
Wojciech Rutkiewicz
Automobilklub Morski Renault 5 Alpine 1. m. w gr. II kl. 8  

8.

Mariusz Kostrzak
Witold Bogdański
Automobilklub Śląski Polski Fiat 125p 4. m. w gr. A kl. FSO  
9. Andrzej Witkowicz
Marek Oziębło
Automobilklub Krakowski Ford Escort RS 1600i 2. m. w gr. I kl. 1-8  
10. Romuald Chałas
Grzegorz Gac
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 3. m. w gr. I kl. 1-8  

11.

Stanisław Skrzynecki
Krzysztof Szymczak
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 125p 1500 5. m. w gr. A kl. FSO  

12.

Dariusz Poletyło
Michał Gąsiewicz
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 125p 1500 4. m. w gr. I kl. 1-8  
13. Andrzej Lubiak
Maciej Wisławski
FSM - Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 650 1. m. w gr. II kl. 1-3  
14. Robert Kępka
Jacek Biasion
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 650 1. m. w gr. I kl. FSM  
15. Jerzy Poznański
Tomasz Chmiel
Automobilklub Podlaski
GAMK Budowlani Gdańsk
Polski Fiat 125p 1300 1. m. w gr. II kl. 4-7  
           
  Wiesław Stec
Sławomir Piech
Automobilklub Lubelski Polski Fiat 125p 1300 2. m. w gr. II kl. 4-7  
  Wiesław Surynowicz
Marek Sztromajer
Automobilklub Podlaski Polski Fiat 125p 1300 3. m. w gr. II kl. 4-7  
  Juliusz Szulc
Lech Wójcik
Automobilklub Łódzki Zastava 1300 4. m. w gr. II kl. 4-7  
  Andrzej Pięta
Paweł Ciężki
Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p 650 2. m. w gr. II kl. 1-3  
  Wojciech Augustowski
Krzysztof Wodziński
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 650 3. m. w gr. II kl. 1-3  
  Andrzej Szyjkowski
Ryszard Romanowski
Automobilklub Gorzowski Polski Fiat 126p 650 4. m. w gr. II kl. 1-3  
  Cezary Wróblewski
?
Automobilklub Podlaski Polski Fiat 126p 650 5. m. w gr. II kl. 1-3  
  Jerzy Kauczyński
?
Automobilklub Bydgoski Polski Fiat 126p 650 6. m. w gr. II kl. 1-3  
  Robert Gryczyński
Wojciech Kruzel
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 650 2. m. w gr. I kl. FSM  
  Krzysztof Winkowski
Paweł Grzegorczyk
Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p 650 3. m. w gr. I kl. FSM  
  Michał Pinis
Adam Mazurek
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Śląski
Polski Fiat 126p 650 4. m. w gr. I kl. FSM  
Odpadli m. in.:
  Wiktor Polak
Małgorzata Bajorska
Automobilklub Krakowski Talbot 1600 TI gr. II kl. 8 (uszczelka
pod głowicą)
  Józef Ważny
Janusz Książkiewicz
OKS Stomil Olsztyn Polski Fiat 125p 1600 gr. A kl. FSO (skrzynia
biegów)
  Andrzej Koper
Jacek Lewandowski
Automobilklub Warszawski Renault 5 Alpine gr. II kl. 8 (sprzęgło)
Wystartowało 48 załóg, ukończyło rajd 26.
Klasyfikacja zespołowa:
1. Automobilklub Śląski 21 pkt.
2. Automobilklub Podlaski 19 pkt.
3. Automobilklub Warszawski 15 pkt.
4. Autoklub Rzemieślnik Warszawa 15 pkt.

<< 2 el. RSMP 1983 - R. Pokoju i Przyjaźni] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1983] [4 el. RSMP 1983 - R. Wisły >>