<< 6
el. RSMP 1985 - R. Kormoran] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1986] [2 el. RSMP 1986 - R. Elmot
>>
[Zimowy R. Dolnośląski
1986 - lista zgłoszeń]
Baza rajdu: Kłodzko
Dystans: 433 km
Odcinki specjalne:
- 1 etap (10.01): OS 1: Wielisław - Krosnowice (7,4 km);
OS 2: Gorzanów - Zabłocie (4,5); OS 3: Bystrzyca Kłodzka -
Ponikwa (7,3); OS 4: Domaszków - Goworów (7,5); OS 5:
Międzylesie - Różanka (13,5); OS 6: Poręba - Nowa Bystrzyca (16,6);
OS 7: Młoty - Lasówka (8,4); OS 8: Zieleniec - Kozia Hala (8,1);
OS 9: Kudowa - Radków (18,8); OS 10: Wambierzyce - Chocieszów (7,1);
OS 11: Chocieszów Czarna Droga - Szczytna Śląska (10,3)
- 2 etap (11.01): OS 12: Wielisław - Krosnowice (7,4); OS 13:
Gorzanów - Zabłocie (4,5); OS 14: Bystrzyca Kłodzka - Ponikwa
(7,3); OS 15: Domaszków - Goworów (7,5); OS 16: Międzylesie -
Różanka (13,5); OS 17: Nowa Bystrzyca - Lasówka (13,5); OS 18:
Zieleniec - Kozia Hala (8,1); OS 19: Kudowa - Radków (18,8); OS
20: Wambierzyce - Chocieszów (7,1); OS 21: Chocieszów Czarna
Droga - Szczytna Śląska (10,3)
Nawierzchnia: asfalt, lód, śnieg
Pogoda: lód, śnieg
Klasyfikacja generalna: | |||||||
1. | Marian Bublewicz Ryszard Żyszkowski |
|
Polonez 2000 Turbo | 1. kl. B-31 | 2:15:27 | ||
2. | Bogdan Wozowicz Witold Wozowicz |
Automobilklub Sudecki | Ford Escort RS 2000 MK II | 2. kl. B-31 | 2:21:43 | ||
3. | Andrzej Koper Krzysztof Gęborys |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault 11 Turbo | kl. A-13 | 2:27:42 | ||
4. | Romuald Chałas Zbigniew Atłowski |
Automobilklub Warszawski | FSO 1600 A | 1. kl. A-14 | 2:28:08 | ||
5. | Józef Ważny Wojciech Rutkiewicz |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Morski |
Polonez 2000 | 3. kl. B-31 | 2:31:37 | ||
6. |
Mariusz Kostrzak Marcin Augustyn |
Automobilklub Śląski Automobilklub Morski |
Toyota Corolla GT | kl. A-13 | |||
7. | Piotr Kufrej Adam Ziąber |
Automobilklub Krakowski | FSO 1600 A | 2. kl. A-14 | |||
8. | Bogdan Herink Marcin Syrziste |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Łada 2105 1300 | 1. kl. A-12 | |||
9. | Marek Sadowski Tadeusz Kołczyński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | 3. kl. A-14 | |||
10. |
Wacław Janowski Leszek Adamczyk |
Automobilklub Dolnośląski | Fiat X 1/9 | 4. kl. B-31 | |||
11. |
Krzysztof Hołowczyc Marek Omelańczuk |
OKS Stomil Olsztyn | FSO 1600 A | 4. kl. A-14 | |||
12. |
Jan Kościuszko Zbigniew Baran |
Automobilklub Krakowski | FSO 1600 A | 5. kl. A-14 | |||
13. | Mirosław Krachulec Marek Kusiak |
Automobilklub Częstochowski | Ford Escort RS 2000 | 5. kl. B-31 | |||
14. | Wiesław Stec Marian Janusek |
Automobilklub Lubelski | FSO 1600 | 6. kl. A-14 | |||
15. | Robert Kępka Jacek Biasion |
FSM - Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | 1. kl. A-11 | |||
16. | Jerzy Poznański Tadeusz Wieczeryński |
Automobilklub Podlaski | Łada 2105 1600 MTX | kl. B-22 | |||
17. | Michał Kulikowski Sławomir Walentynowicz |
Automobilklub Morski | Łada 2105 1600 MTX | kl. B-22 | |||
18. | Waldemar Kramarz Andrzej Mocie |
Automobilklub Krakowski | FSO 1300 | 2. kl. A-12 | |||
19. | Marek Gąsecki Andrzej Stawski |
Automobilklub Morski | FSO 1600 | 7. kl. A-14 | |||
20. | Marek Ryndak Zbigniew Grzyb |
Klub Sportowy Maraton Warszawa | FSO 1300 | 3. kl. A-12 | |||
21. | Piotr Świeboda Wojciech Król |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 650 | 2. kl. A-11 | |||
22. | Robert Gryczyński Wojciech Kruzel |
Automobilklub Śląski | FSO 1500 | 8. kl. A-14 | |||
23. | Krzysztof Winkowski Robert Moritz |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | 1. kl. N-01 | |||
24. | Janusz Makówka Gloria Kossak |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 2. kl. N-01 | |||
25. | Wiesław Szczytyński Zbigniew Sternal |
Automobilklub Dolnośląski | Polonez 2000 | 6. kl. B-31 | |||
26. | Stanisław Pawełczak Edward Korta |
Automobilklub Sudecki | Zastava 1300 | 7. kl. B-31 | |||
27. | Henryk Brodnicki Wojciech Dmytrów |
Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | 3. kl. A-11 | |||
28. | Robert Herba Jacek Jędraski |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | 4. kl. A-11 | |||
29. | Zbigniew Więcławek Ryszard Więcławek |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | 5. kl. A-11 | |||
30. | Bogdan Krachulec Mariusz Ficoń |
Automobilklub Częstochowski Automobilklub Beskidzki |
Łada 2105 1300 | 8. kl. B-31 | |||
31. | Waldemar Doskocz Piotr Prokulewicz |
Automobilklub Śląski | FSO 1300 | 4. kl. A-12 | |||
32. | Bogdan Muzyka Wojciech Olczyk |
OKS Stomil Olsztyn | Dacia 1300 | 5. kl. A-12 | |||
33. | Krzysztof Koronkiewicz Robert Zaremba |
Automobilklub Dolnośląski | Polonez 1500 | 9. kl. A-14 | |||
34. | Mirosław Świejkowski Włodzimierz Kapolski |
Automobilklub Toruński | Polski Fiat 126p | 6. kl. A-11 | |||
35. | Jacek Lis Wiesław Gaik |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 7. kl. A-11 | |||
36. |
Jerzy Dyszy Andrzej Chojnacki |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Warszawski |
Łada 2105 1600 MTX | kl. B-22 | |||
37. | Maciej Taniewski Dariusz Górecki |
Automobilklub Warszawski Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
Polski Fiat 126p | 8. kl. A-11 | |||
38. | Jacek Orłanowski Andrzej Terej |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | 9. kl. A-11 | |||
39. | Tadeusz Kubielski Jan Wojtanka |
Automobilklub Sudecki Automobilklub Sieradzki |
Polski Fiat 126p | 3. kl. N-01 | |||
40. |
Piotr Banachowicz Stanisław Adamczyk |
Automobilklub Dolnośląski | FSO 1500 | 10. kl. A-14 | |||
41. | Jerzy Janik Tadeusz Gasiński |
Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p 650 | 4. kl. N-01 | |||
42. | Wojciech Śmiechowski Dariusz Płudowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | 10. kl. A-11 | |||
43. | Przemysław Moszczyński Jacek Kutkowski |
Automobilklub Krakowski Automobilklub Zabrzański |
Polski Fiat 126p | 11. kl. A-11 | |||
44. |
Henryk Krystoń Bogdan Burski |
Automobilklub Krakowski | FSO 1300 | 6. kl. A-12 | |||
Odpadli m. in.: | |||||||
Janusz Szerla Jerzy Stopa |
FSO Sport - Automobilklub Krakowski | Polonez 2000 C | kl. B-31 | (defekt) |
|||
Andrzej Witkowicz Andrzej Turczyński |
Automobilklub Krakowski | Audi 80 Quattro | kl. B-31 | ||||
Wystartowało 69 załóg, sklasyfikowano 44. | |||||||
Zwycięzcy OS-ów: Bublewicz - 19, Chałas - 1. | |||||||
Klasayfikacja zespołowa: |
|||||||
1. | Automobilklub Krakowski | 18 pkt. | |||||
2. | Automobilklub Śląski | 18 pkt. | |||||
3. | Automobilklub Warszawski | 18 pkt. | |||||
4. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | ||||||
5. | Automobilklub Dolnośląski |
<< 6
el. RSMP 1985 - R. Kormoran] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1986] [2 el. RSMP 1986 - R. Elmot
>>
[Zimowy R. Dolnośląski
1986 - lista zgłoszeń]