<< 2 el.
RSMP 1986 - R. Elmot] [Strona główna]
[Rajdy] [RSMP 1986]
[4 el. RSMP 1986 - R. Wisły
>>
[R. Krakowski 1986 -
lista startowa]
Baza rajdu: Myślenice
Dystans: ponad 600 km, w tym 30 odcinków
specjalnych
Nawierzchnia: asfalt (27 OS-ów), szuter (3 OS-y)
Pogoda: deszcz i mgła
Klasyfikacja generalna: | |||||||
1. | Andrzej Koper Krzysztof Gęborys |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault 11 Turbo | 1. kl. A-13 | 1:36:24 | ||
2. | Lesław Orski Tomasz Chmiel |
Automobilklub Morski SGPiS Stomil Warszawa |
Volkswagen Golf II GTi | 2. kl. A-13 | 1:40:32 | ||
3. | Andrzej Witkowicz Andrzej Turczyński |
Automobilklub Krakowski | Audi 80 Quattro | 3. kl. A-13 | 1:41:43 | ||
4. | Jerzy Pajdak Wojciech Bernecki |
Automobilklub Krakowski | Toyota Corolla | 4. kl. A-13 | 1:44:27 | ||
5. | Mariusz Kostrzak Marcin Augustyn |
Automobilklub Śląski Automobilklub Morski |
Toyota Corolla GT | 5. kl. A-13 | 1:45:00 | ||
6. | Jerzy Poznański Cezary Wróblewski |
Automobilklub Podlaski | Łada 2105 1600 MTX | 1. kl. B-22 | 1:45:29 | ||
7. |
Bogdan Herink Marcin Syrziste |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1600 | 1. kl. A-14 | 1:46:03 |
||
8. |
Romuald Chałas Grzegorz Gac |
Automobilklub Warszawski | FSO 1600 A | 2. kl. A-14 | 1:46:21 |
||
9. | Michał Kulikowski Sławomir Walentynowicz |
Automobilklub Morski | Łada 2105 1600 MTX | 2. kl. B-22 | 1:46:52 |
||
10. | Tadeusz Buksowicz Wojciech Malanowski |
Automobilklub Warszawski | Polonez 1600 | 3. kl. A-14 | 1:49:00 |
||
11. | Stanisław Pawełczak Edward Korta |
Automobilklub Sudecki | Łada 2105 1300 | 1. kl. A-12 | 1:49:20 | ||
12. |
Paweł Petrys Artur Skorupa |
Automobilklub Krakowski | FSO 1600 | 4. kl. A-14 | |||
13. | Jan Matłacz Tomsz Pszczółkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Warszawski |
FSO 1600 | 5. kl. A-14 | |||
14. | Andrzej Białowąs Janusz Sękowski |
Automobilklub Śląski | FSO 1600 | 6. kl. A-14 | |||
15. | Wiesław Stec Sławomir Piech |
Automobilklub Lubelski | Opel Manta 2.0 E | 6. kl. A-13 | |||
16. | Tomasz Stawowczyk Wojciech Stawowczyk |
Automobilklub Krakowski | Polonez 1500 | 1. kl. B-31 | 1:51:11 | ||
17. | Krzysztof Hołowczyc Marek Omelańczuk |
OKS Stomil Olsztyn | FSO 1500 | 7. kl. A-14 | |||
18. | Marek Sadowski Paweł Ciurzyński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1600 | 8. kl. A-14 | |||
19. | Robert Gryczyński Wojciech Kruzel |
Automobilklub Śląski | Polonez 1600 | 9. kl. A-14 | |||
20. | Robert Kępka Jacek Biasion |
FSM - Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | 1. kl. A-11 | 1:54:41 |
||
21. | Jan Koniecki Janusz Ciupa |
Automobilklub Śląski | Polonez 1500 | 10. kl. A-14 | |||
22. | Krzysztof Koronkiewicz Robert Zaremba |
Automobilklub Dolnośląski | Polonez 1500 | 11. kl. A-14 | |||
23. | Bogdan Krachulec Mariusz Ficoń |
Automobilklub Częstochowski BKM Bielsko-Biała |
Łada 2105 1300 | 2. kl. B-31 | 1:55:42 | ||
24. | Waldemar Doskocz Piotr Prokulewicz |
Automobilklub Śląski | FSO 1300 | 2. kl. A-12 | 1:56:35 |
||
25. | Zbigniew Łacisz Grzegorz Kaziewicz |
Automobilklub Zabrzański | Polski Fiat 126p 650 | 2. kl. A-11 | 1:59:08 |
||
26. | Jarosław Strzelecki Krzysztof Adamski |
Automobilklub Opolski | Polski Fiat 126p | 3. kl. A-11 | 2:03:23 |
||
27. | Piotr Świeboda Janusz Płóciennik |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p 650 | 4. kl. A-11 | |||
28. | Janusz Makówka Gloria Kossak |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 1. kl. N-01 | |||
29. | Krzysztof Winkowski Robert Moritz |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | 2. kl. N-01 | 2:05:09 |
||
30. | Mirosław Świejkowski Włodzimierz Kapolski |
Automobilklub Toruński | Polski Fiat 126p | 5. kl. A-11 | |||
31. | Maciej Taniewski Tomasz Pawłowski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | 6. kl. A-11 | |||
32. | Andrzej Szmerdt Jerzy Marcinek |
Automobilklub Opolski | Polski Fiat 126p | 7. kl. A-11 | |||
33. | Krzysztof Koczur Marek Witta |
Automobilklub Beskidzki | Polski Fiat 126p | 3. kl. N-01 | 2:08:47 |
||
34. | Jerzy Sołtys Tomasz Mikołajczyk |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 8. kl. A-11 | |||
35. | Andrzej Chojnacki Jolanta Cieślak |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 125p 1500 | kl. N-02 | |||
36. | Janusz Wichrowski Tomasz Terepeta |
Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p | 4. kl. N-01 | |||
37. | Waldemar Lasota Mikołaj Madej |
Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p | 9. kl. A-11 | |||
38. | Wiesław Cygan Zdzisław Swaczyna |
|
Polski Fiat 126p 650 | 3. kl. B-31 | 2:26:34 | ||
39. | Wiesław Nasiłowski Artur Dudek |
Automobilklub Krakowski | Polonez 2000 | 3. kl. B-22 | 2:29:34 | ||
40. | Tadeusz Kubielski Jan Wojtanka |
Automobilklub Sudecki Automobilklub Sieradzki |
Polski Fiat 126p | 5. kl. N-01 | |||
41. | Klaudiusz Rak Wacław Czachara |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | 6. kl. N-01 | |||
Odpadli: | |||||||
OS 3 |
Marian Bublewicz Ryszard Żyszkowski |
|
Polonez 2000 Turbo | kl. B-31 | (silnik) |
||
Adam Ziąber Maria "Malina" Wiechowska |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p | kl. B-31 | (dachowanie) | |||
Józef Ważny Wojciech Rutkiewicz |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Morski |
Polonez 2000 | kl. B-31 | ||||
Józef Kus Marcin Kus |
Automobilklub Krakowski | Polonez 2000 | kl. B-31 | ||||
Mieczysław Błaszczyński Kazimierz Kolinka |
Automobilklub Łódzki | Ford Escort RS 2000 MK II | kl. B-31 | ||||
Ryszard Adamek Zbigniew Baran |
Automobilklub Krakowski | Polonez 2000 | kl. B-22 | ||||
Jerzy Dyszy Maciej Wisławski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Klub Sportowy Maraton Warszawa |
Łada 2105 1600 MTX | kl. B-21 | ||||
Cezary Pachnik Paweł Puchalski |
SGPiS Stomil Warszawa | Łada 2105 MTX | kl. B-21 | ||||
Piotr Kufrej Maciej Hołuj |
Automobilklub Krakowski | FSO 1600 A | kl. A-14 | (defekt) |
|||
Kazimierz Serafin Marek Rorat |
Automobilklub Skierniewicki | Polonez | kl. A-14 | (wypadek) |
|||
Jan Kościuszko Piotr Wróbel |
Automobilklub Krakowski | FSO 1600 A | kl. A-14 | ||||
Mirosław Mikołajczyk Hubert Michalczyk |
Automobilklub Krakowski | FSO 1500 | kl. A-14 | ||||
Marek Ryndak Adam Nowak |
Klub Sportowy Maraton Warszawa | Polski Fiat 125p 1300 | kl. A-13 | ||||
Henryk Krystoń Leszek Chłodnicki |
Automobilklub Karkonoski | FSO 1300 | kl. A-13 | ||||
Waldemar Kramarz Andrzej Mocie |
Automobilklub Krakowski | FSO 1300 | kl. A-12 | ||||
Bogdan Muzyka Dariusz Markowski |
OKS Stomil Olsztyn | Dacia 1300 | kl. A-12 | ||||
Piotr Szwankowski Ireneusz Brzozowski |
Automobilklub Sieradzki | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||||
Dariusz Szczerbiński Marek Skrobot |
Automobilklub Karkonoski | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||||
Wojciech Śmiechowski Tomasz Pogorzelski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||||
Andrzej Szyjkowski Andrzej Martynkin |
Automobilklub Gorzowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
Polski Fiat 126p 650 | kl. A-11 | ||||
Robert Herba Jacek Jędraski |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||||
Jacek Lis Wiesław Gaik |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||||
Bartłomiej Baniowski Ryszard Wójcik |
Automobilklub Dolnośląski | FSO 1500 | kl. N-02 | ||||
Ryszard Wąsek Andrzej Dynowski |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||||
Wojciech Bogusławski Andrzej Wyrożemski |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||||
Krzysztof Geritz Krzysztof Skalski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||||
Marcin Kasztelan Krzysztof Żelechowski |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||||
Nie wystartowali: | |||||||
Dariusz Poletyło Tomasz Szostak |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1600 A | kl. A-14 | ||||
Wystartowało 69 załóg, sklasyfikowano 41. | |||||||
Klasyfikacja zespołowa: |
|||||||
1. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 18 pkt. | |||||
2. | Automobilklub Śląski | 17 pkt. | |||||
3. | Automobilklub Warszawski | 16 pkt. | |||||
4. |
Automobilklub Krakowski |
<< 2 el.
RSMP 1986 - R. Elmot] [Strona główna]
[Rajdy] [RSMP 1986]
[4 el. RSMP 1986 - R. Wisły
>>
[R. Krakowski 1986 -
lista startowa]