<< 6
el. RSMP 1987 - R. Warszawski] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1988] [2 el. RSMP 1988 - R. Elmot
>>
[Zimowy R. Dolnośląski
1988 - lista startowa]
Baza rajdu: Kłodzko
Dystans: 397,2 km
Odcinki specjalne:
- 30.01: OS 1: Jaszkowa Górna - Ołdrzychowice (10,2 km);
OS 2: Romanowo - Stary Waliszów (7,8); OS 3: Nowy Waliszów -
Idzików (5,9); OS 4: Nowa Bystrzyca - Młoty (21,0); OS 5:
Krosnowice - Stary Wielisław (7,0); OS 6 (SW 1): Kłodzko (8,5);
OS 7 (SW 2): Kłodzko (8,5); OS 8: Jaszkowa Górna -
Ołdrzychowice (10,2); OS 9: Romanowo - Stary Waliszów (7,8); OS
10: Nowy Waliszów - Idzików (5,9); OS 11: Nowa Bystrzyca -
Młoty (21,0); OS 12: Krosnowice - Stary Wielisław (7,0); OS 13:
Jaszkowa Górna - Ołdrzychowice (10,2); OS 14: Romanowo - Stary
Waliszów (7,8); OS 15: Nowy Waliszów - Idzików (5,9); OS 16:
Nowa Bystrzyca - Młoty (21,0); OS 17: Krosnowice - Stary
Wielisław (7,0)
Nawierzchnia: asfalt + śnieg
Pogoda: opady deszczu ze śniegiem
--------------------------
OS - odcinek specjalny
SW - próba szybkości płaskiej
Klasyfikacja generalna: |
|||||||||
1. | (1.*) | Marian Bublewicz Jacek Wypych |
PL PL |
OKS Stomil Olsztyn Automobilklub Łódzki |
Mazda 323 4WD | kl. A-13 | 2:02:10 | ||
2. | (2.*) | Bogdan Herink Barbara Stępkowska |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | 1. kl. A-14 | 2:09:17 | ||
3. | (3.*) | Andrzej Koper Krzysztof Gęborys |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault 11 Turbo | kl. A-13 | 2:09:17 | ||
4. | (4.*) | Dariusz Poletyło Tomasz Szostak |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1600 | 2. kl. A-14 | 2:10:11 | ||
5. | (5.*) | Romuald Chałas Zbigniew Atłowski |
PL PL |
Universal - Automobilklub Warszawski | FSO 1600 A | 3. kl. A-14 | 2:10:52 | ||
6. | (6.*) | Robert Gryczyński Klaudiusz Rak |
PL PL |
Automobilklub Śląski | Polonez 1600 | 4. kl. A-14 | 2:11:41 | ||
7. | (7.*) | Krzysztof Winkowski Mieczysław Sieczkowski |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1600 | 5. kl. A-14 | 2:15:39 | ||
8. | (8.*) | Ryszard Adamek Janusz Bronikowski |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polonez 2000 | gr. B | 2:16:26 | ||
9. | (9.*) | Jan Kościuszko Piotr Wróbel |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polonez 1600 | 6. kl. A-14 | 2:17:26 | ||
10. | (10.*) | Robert Herba Andrzej Terej |
PL PL |
|
Polski Fiat 126p 650 | 1. kl. A-11 | 2:17:31 | ||
11. | (11.*) | Bogdan Rogóż Wiesław Stróż |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | FSO 1600 | 7. kl. A-14 | 2:18:07 | ||
12. | (12.*) | Zbigniew Więcławek Ryszard Więcławek |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | FSO 1600 | 8. kl. A-14 | 2:18:17 | ||
13. | Jiri Pertlicek Vaclav Beranek |
CS CS |
AMK Wojowice | Skoda 130 L | (kl. A-12) | 2:18:36 | |||
14. | (13.*) | Andrzej Chojnacki Jolanta Cieślak |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Warszawski |
Polski Fiat 125p 1500 | 1. kl. N-02 | 2:18:54 | ||
15. |
(14.*) | Jerzy Dyszy Jerzy Substyk |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Warszawski |
Łada 2105 MTX | 1. kl. A-12 | 2:19:27 | ||
16. |
(15.*) | Waldemar Doskocz Andrzej Górski |
PL PL |
Automobilklub Śląski | FSO 1300 | 2. kl. A-12 | 2:21:32 | ||
17. | (16.*) | Lech Koraszewski Piotr Radoń |
PL PL |
Automobilklub Śląski | FSO 1500 | 9. kl. A-14 | 2:22:39 | ||
18. |
(17.*) | Waldemar Kramarz Edward Korta |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1300 | 3. kl. A-12 | 2:22:48 | ||
19. | (18.*) | Marek Sadowski Grzegorz Gac |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polonez 1600 C | 10. kl. A-14 | 2:24:35 | ||
20. | (19.*) | Janusz Siniarski Juraj Csik |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Skoda 130 L MTX | 4. kl. A-12 | 2:24:42 | ||
21. |
(20.*) | Janusz Makówka Marcin Łopot |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | 2. kl. N-02 | 2:24:45 | ||
22. | (21.*) | Robert Kępka Adam Mazurek |
PL PL |
FSM - Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p Bis | gr. B | 2:27:01 | ||
23. | (22.*) | Marek Nowacki Waldemar Małecki |
PL PL |
Automobilklub Sudecki | Łada 2105 | 3. kl. N-02 | 2:27:22 | ||
24. | (23.*) | Marek Ryndak Stanisław Bazan |
PL PL |
Klub Sportowy Maraton Warszawa | FSO 1300 | 5. kl. A-12 | 2:27:55 | ||
25. | (24.*) | Andrzej Kuńczik Dariusz Pieńkowski |
PL PL |
OKS Stomil Olsztyn | Polski Fiat 126p | 2. kl. A-11 | 2:28:06 | ||
26. | (25.*) | Leszek Bronclik Marek Skrobot |
PL PL |
Automobilklub Karkonoski | Polski Fiat 126p | 3. kl. A-11 | 2:29:25 | ||
27. | (26.*) | Jacek Sikora Jacek Sciciński |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | 1. kl. N-01 | 2:30:43 | ||
28. | (27.*) | Arkadiusz Gajek Sławomir Kazimierczak |
PL PL |
OKS Stomil Olsztyn | FSO 1500 | 4. kl. N-02 | 2:30:57 | ||
29. | (28.*) | Krzysztof Kilka Stanisław Kilka |
PL PL |
Automobilklub Tarnogórski | Polski Fiat 126p 650 | 4. kl. A-11 | 2:31:25 | ||
30. | (29.*) | Eligiusz Klemm Sławomir Kaim |
PL PL |
OKS Stomil Olsztyn | FSO 1500 | 5. kl. N-02 | 2:33:48 | ||
31. | (30.*) | Andrzej Sołoduszkiewicz Gloria Kossak |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 2. kl. N-01 | 2:35:15 | ||
32. | (31.*) | Mariusz Ficoń Jerzy Mleczko |
PL PL |
BKM Bielsko-Biała Automobilklub Beskidzki |
Polski Fiat 126p | 3. kl. N-01 | 2:35:51 | ||
33. | (32.*) | Włodzimierz Pawluczuk Krzysztof Duniec |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 4. kl. N-01 | 2:36:14 | ||
34. | (33.*) | Włodzimierz Skrodzki Piotr Pudłowski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | 5. kl. A-11 | 2:39:37 | ||
35. | (34.*) | Robert Zaremba Karol Chwaleba |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | Polonez 2000 | gr. B | 2:40:36 | ||
36. | (35.*) | Wojciech Bogusławski M. Domżał |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | 5. kl. N-01 | 2:45:35 | ||
37. | (36.*) | Ryszard Plucha Andrzej Wyrożemski |
PL PL |
Automobilklub Warszawski | Polski Fiat 126p | 6. kl. A-11 | 2:46:43 | ||
38. | (37.*) | Tadeusz Kubielski Waldemar Kowalski |
PL PL |
Automobilklub Sieradzki | Polski Fiat 126p | 6. kl. N-01 | 2:49:41 | ||
39. | (38.*) | Andrzej Knapczyński Piotr Kuprewicz |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | 7. kl. A-11 | 2:51:43 | ||
40. | (39.*) | Andrzej Buziuk Witold Bieńkowski |
PL PL |
Automobilklub Karkonoski | Polski Fiat 126p 650 | 8. kl. A-11 | 3:00:22 | ||
41. | (40.*) | Henryk Rejza Zdzisław Rejza |
PL PL |
Automobilklub Łódzki | Polski Fiat 126p | 7. kl. N-01 | 3:06:33 | ||
42. | (41.*) | Bartłomiej Baniowski Piotr Łopata |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 125p 1500 | 6. kl. N-02 | 3:08:54 | ||
* - miejsca w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski | |||||||||
Wykluczeni (niedozwolone przeróbki): |
|||||||||
Bogdan Ślęga Piotr Lelakowski |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | |||||
Krzysztof Geritz Dariusz Olesiński |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | |||||
Odpadli: |
|||||||||
OS 13 | Artur Norin Marek Michalski |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | kl. A-14 | ||||
OS 12 | Marek Gieruszczak Maciej Maciejewski |
PL PL |
Automobilklub Karkonoski | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||||
OS 12 | Leszek Kozieł Arkadiusz Goryl |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||||
po |
Krzysztof Hołowczyc Mirosław Szulc |
PL PL |
OKS Stomil Olsztyn | FSO 1500 | kl. A-14 | ||||
OS 10 | Wiesław Szczytyński Jerzy Lityński |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | Polonez 2000 | gr. B | ||||
OS 10 | Witold Smolarczyk Piotr Prokulewicz |
PL PL |
Automobilklub Tarnogórski Automobilklub Śląski |
Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||||
OS 9 | Bogdan Muzyka Wojciech Olczyk |
PL PL |
OKS Stomil Olsztyn | FSO 1300 | kl. A-12 | ||||
OS 8 | Piotr Kufrej Maria "Malina" Wiechowska |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | FSO 1500 A | kl. A-14 | ||||
OS 8 | Jarosław Strzelecki Krzysztof Adamski |
PL PL |
Automobilklub Opolski | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||||
OS 7 | Tomasz Stawowczyk Wojciech Stawowczyk |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Polonez 1600 | gr. B | ||||
OS 7 | Adam Grycan Marek Pyrzyna |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||||
OS 7 | Marek Oryński Maciej Maleszko |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | (wypadek) |
|||
OS 6 | Ryszard Trzciński Maciej Hołuj |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Łada 2105 VFTS | gr. B | ||||
OS 6 | Marek Zech Piotr Ognik |
PL PL |
Automobilklub Wielkopolski | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||||
OS 5 | Wojciech Madurowicz Jacek Kutkowski |
PL PL |
Automobilklub Zabrzański | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||||
OS 5 | Piotr Świeboda Mirosław Knapik |
PL PL |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||||
OS 5 | Ryszard Wąsek Marek Kosuciński |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||||
OS 4 | Jarosław Paja Magdalena Stolfa-Paja |
PL PL |
Klub Sportowy Maraton Warszawa | FSO 1600 | kl. A-14 | ||||
OS 4 | Jan Matłacz Tomasz Pszczółkowski |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Warszawski |
FSO 1500 | kl. A-14 | ||||
OS 4 | Wiesław Stec Sławomir Barszczewski |
PL PL |
Automobilklub Lubelski | Opel Manta 2.0 E | kl. A-13 | ||||
OS 4 | Stanisław Pawełczak Adam Ziąber |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Łada 2105 | kl. A-12 | ||||
OS 4 | Zbigniew Łacisz Andrzej Białowąs |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Śląski |
Polski Fiat 126p 650 | kl. A-11 | ||||
OS 4 | Grzegorz Smoleń Tomasz Karzynski |
PL PL |
Automobilklub Sudecki | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||||
OS 4 | Piotr Kozłowiecki Mariusz Michalski |
PL PL |
Automobilklub Karkonoski | Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||||
OS 4 | Krzysztof Koczur Tadeusz Gasiński |
PL PL |
FSM - BKM Bielsko-Biała | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||||
OS 4 | Marek Skrzypkowski Roman Bortkiewicz |
PL PL |
Automobilklub Sudecki | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||||
OS 3 | Bohdan Ludwiczak Sławomir Chmielewski |
PL PL |
OKS Stomil Olsztyn | Polonez 1500 | kl. A-14 | ||||
OS 2 | Krzysztof Skalski Hubert Tępiński |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | kl. N-02 | ||||
OS 2 | Bohdan Leśniak Paweł Różański |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Warszawski |
Polski Fiat 126p | kl. A-11 | ||||
OS 1 |
Lesław Orski Lech Wójcik |
PL PL |
Automobilklub Morski KAM Łódź |
Volkswagen Golf II GTi 16V | kl. A-13 | (wypadek) |
|||
Wystartowały 74 załogi, sklasyfikowano 42 |
|||||||||
Klasyfikacja zespołowa: |
|||||||||
1. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa II (Herink, Chojnacki, Pawluczuk) |
21 | |||||||
2. | Automobilklub Śląski (Herba, Doskocz, Gryczyński) |
18 | |||||||
3. | Automobilklub Warszawski (Sikora, Chałas, Siniarski) |
16 | |||||||
4. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa III (Dyszy, Poletyło, Sadowski) | 15 | |||||||
5. | OKS Stomil Olsztyn (Kuńczik, Gajek, Klemm) | 13 | |||||||
6. | Automobilklub Krakowski (Makówka, Kramarz, Kościuszko) | 11 |
<< 6
el. RSMP 1987 - R. Warszawski] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1988] [2 el. RSMP 1988 - R. Elmot
>>
[Zimowy R. Dolnośląski
1988 - lista startowa]