<< 6 el. RSMP 1988 - Rajd Krakowski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1989] [2 el. RSMP 1989 - R. Elmot >>


28-29.01.1989 - 5. Dolnośląski Rajd Zimowy - 1 eliminacja RSMP

Baza rajdu: Kłodzko.
Dystans: 516,5 km, w tym 18 odcinków specjalnych o łącznej długości 186 km.
Nawierzchnia: asfalt, w niektórych miejscach pokryty lodem.

1. Marian Bublewicz
Ryszard Żyszkowski
OKS Stomil Olsztyn
AP Warszawa
Mazda 323 4WD kl. N-04 2:06:10
2. Mirosław Krachulec
Marek Kusiak
Automobilklub Częstochowski
Automobilklub Śląski
Mazda 323 4WD 1. m. w kl. A-13 2:13:09
3. Andrzej Koper
Krzysztof Gęborys
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Lancia Delta HF 4WD kl. N-04 2:15:02
4. Krzysztof Hołowczyc
Andrzej Kuńczik
OKS Stomil Olsztyn Polonez 1600 1. m. w kl. A-14 2:18:33
5. Piotr Kufrej
Maria "Malina" Wiechowska
Automobilklub Krakowski Polonez 1600 2. m. w kl. A-14 2:19:58
6. Bogdan Herink
Barbara Stępkowska
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault 11 Turbo 2. m. w kl. A-13 2:20:02
7. Romuald Chałas
Zbigniew Atłowski
AP Warszawa Polonez 1600 3. m. w kl. A-14 2:20:23
8. Paweł Petrys
Artur Skorupa
Automobilklub Krakowski Polonez 1600 4. m. w kl. A-14 2:20:35
9. Waldemar Doskocz
Andrzej Górski
Automobilklub Śląski Polonez 1600 5. m. w kl. A-14 2:27:37
10. Krzysztof Łudzeń
Janusz Trzop
Automobilklub Krakowski FSO 1500 6. m. w kl. A-14 2:30:42
11. Krzysztof Skalski
Jakub Mroczkowski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa FSO 1500 1. m. w kl. N-02 2:30:51

12.

Marek Sadowski
Grzegorz Gac
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Uno Turbo 3. m. w kl. A-13  
13. Bogdan Rogóż
Wiesław Stróż
Automobilklub Dolnośląski FSO 1500 7. m. w kl. A-14  
14. Zbigniew Łacisz
Tadeusz Burkacki
Autoklub Rzemieślnik Warszawa FSO 1300 1. m. w kl. A-12 2:32:04
15. Krzysztof Godwod
Marek Kaczmarek
Autoklub Rzemieślnik Warszawa FSO 1300 2. m. w kl. A-12  
16. Janusz Makówka
Marek Leśniak
Automobilklub Krakowski FSO 1500 2. m. w kl. N-02  
17. Andrzej Chojnacki
Jolanta Cieślak
Autoklub Rzemieślnik Warszawa FSO 1500 3. m. w kl. N-02  

18.

Ryszard Trzciński
Maciej Hołuj
Automobilklub Krakowski Łada VFTS 1. m. w gr. B

2:20:43

19.

Krzysztof Koczur
Tadeusz Gasiński
FSM - BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p Bis 3. m. w kl. A-12

2:38:05

20. Marek Gieruszczak
Maciej Maciejewski
Automobilklub Karkonoski Polski Fiat 126p 1. m. w kl. A-10 2:38:30
           
  Michał Kulikowski
Gloria Kossak
Automobilklub Morski
Automobilklub Krakowski
  4. m. w kl. A-12  
  Andrzej Baran
Jerzy Męka
Automobilklub Śląski
Automobilklub Krakowski
  5. m. w kl. A-12  

24.

Robert Herba
Tomasz Ryborz
FSM - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p Bis 6. m. w kl. A-12

2:43:25

26. Polikarp Kopiec
Mirosław Szulik
Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 1. m. w kl. N-01 2:50:45

28.

Paweł Budzyń
Marek Buszkiewicz
Automotoklub Karkonoski Suzuki Swift GTi kl. N-03  
           
  Wiesław Stec
Jerzy Bigos
Automobilklub Lubelski   2. m. w gr. B  
  Ryszard Adamek
Janusz Bronikowski
Automobilklub Krakowski   3. m. w gr. B  
  Witold Smolarczyk
Zdzisław Skrętkowicz
BKM Bielsko-Biała Polski Fiat 126p 2. m. w kl. A-10  
  Adam Grycan
Dariusz Olesiński
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 3. m. w kl. A-10  
  Sławomir Wiesławski
Sławomir Wysmyk
Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p 4. m. w kl. A-10  
  Marek Zech
Piotr Ognik
Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 5. m. w kl. A-10  
  Andrzej Knapczyński
Jerzy Karos
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p 6. m. w kl. A-10  
  Maciej Grabski
Robert Rupiewicz
Autoklub Rzemieślnik Warszawa   4. m. w kl. N-02  
  Włodzimierz Skrodzki
Marian Straszak
AP Warszawa   5. m. w kl. N-02  
  Piotr Gadomski
Piotr Górowski
Automobilklub Zabrzański Polski Fiat 126p 2. m. w kl. N-01  
  Maciej Kołomyjski
Piotr Madziała
Automobilklub Morski Polski Fiat 126p 3. m. w kl. N-01  
  Wojciech Bełtowski
Piotr Palicki
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p 4. m. w kl. N-01  
  Jan Hamera
Marian Grabowiecki
Automobilklub Sudecki Polski Fiat 126p 5. m. w kl. N-01  
  Krzysztof Geritz
Joanna Żyła
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Krakowski
Polski Fiat 126p 6. m. w kl. N-01  
Odpadli m. in.:

OS 17

Lesław Orski
Tomasz Chmiel
Automobilklub Morski
AP Warszawa
Volkswagen Golf GTi 16V kl. A-13

(wypadek)

OS 6

Paweł Przybylski
?
FSO - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polonez 1500 Turbo  

(wypadek)

Wystartowały 64 załogi, sklasyfikowano 44.
Zwycięzcy OS-ów: Bublewicz - 17 (2 ex aequo), Petrys - 1, Krachulec - 1 (1), Orski - 1 (1)
Klasyfikacja zespołowa:
1. Autoklub Rzemieślnik Warszawa 22 pkt.
2. Automobilklub Śląski 20 pkt.
3. Automobilklub Krakowski 19 pkt.

<< 6 el. RSMP 1988 - Rajd Krakowski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1989] [2 el. RSMP 1989 - R. Elmot >>