<< 1 el.
RSMP 1989 - Dolnośląski R. Zimowy] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1989] [3 el. RSMP 1989 - R. Krakowski
>>
[Rajd Elmot 1989 - filmy]
Baza rajdu: Świdnica
Dystans: 432 km, w tym 20 odcinków specjalnych
o łącznej długości 179 km.
Nawierzchnia: asfalt
Pogoda: ciepło, chwilami słonecznie
Klasyfikacja generalna: | ||||||||
1. | Andrzej Koper Krzysztof Duniec |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault 11 Turbo | 1. kl. A-13 | 1:39:16 | |||
2. | Lesław Orski Tomasz Chmiel |
Automobilklub Morski AP Warszawa |
Volkswagen Golf GTi 16V | 2. kl. A-13 | 1:40:17 | |||
3. | Marian Bublewicz Ryszard Żyszkowski |
OKS Stomil Olsztyn AP Warszawa |
Mazda 323 4WD | 3. kl. A-13 | 1:40:49 | |||
4. | Mirosław Krachulec Marek Kusiak |
Automobilklub
Częstochowski Automobilklub Śląski |
Mazda 323 4WD | 4. kl. A-13 | 1:43:27 | |||
5. | Bogdan Herink Barbara Stępkowska |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault 11 Turbo | 5. kl. A-13 | 1:43:27 | |||
6. | Mariusz Kostrzak Marcin Augustyn |
Automobilklub Śląski Automobilklub Morski |
Lancia Delta Integrale | 1. kl. N-04 | 1:45:48 | |||
7. | Wiesław Stec Jerzy Bigos |
Automobilklub Lubelski | Opel Manta 2000 | 6. kl. A-13 | 1:47:02 | |||
8. | Paweł Przybylski Maciej Wisławski |
|
Polonez 1500 Turbo | 1:48:45 | ||||
9. | Piotr Kozłowiecki Marek Skrobot |
Automobilklub Karkonoski | Suzuki Swift GTi | 1. kl. A-12 | ||||
10. | Andrzej Buziuk Witold Michalski |
Automotoklub Tarnowski | Suzuki Swift GTi | 2. kl. N-04 | ||||
11. | Jan Kościuszko Piotr Wróbel |
Automobilklub Krakowski | Suzuki Swift GTi | 3. kl. N-04 | ||||
12. | Paweł Budzyń Marek Buszkiewicz |
Automobilklub Karkonoski | Suzuki Swift GTi | 2. kl. A-12 | ||||
13. |
Jerzy Dyszy Jerzy Substyk |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | 1. kl. A-14 | 1:51:55 | |||
14. |
Piotr Kufrej Maria "Malina" Wiechowska |
Automobilklub Krakowski | 2. kl. A-14 | |||||
15. |
Piotr Świeboda Wojciech Nosalik |
Automobilklub Śląski | Polonez 1600 | 3. kl. A-14 | ||||
16. | Boris Fiedotov (SU) Garbatnik (SU) |
Łada Samara 1300 | ||||||
17. | Paweł Petrys Artur Skorupa |
Automobilklub Krakowski | Polonez 1600 | 4. kl. A-14 | ||||
18. | Robert Gryczyński Klaudiusz Rak |
Automobilklub Śląski | Polonez 1600 | 5. kl. A-14 | ||||
19. | Dariusz Poletyło Robert Burchard |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polonez 1600 | 6. kl. A-14 | ||||
20. | Krzysztof Łudzeń Janusz Trzop |
Automobilklub Krakowski | FSO 1600 | 7. kl. A-14 | ||||
Krzysztof Godwod Marek Kaczmarek |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 3. kl. A-12 | ||||||
25. | Stanisław Pawełczak Andrzej Mocie |
Automobilklub Krakowski | Łada 2105 | 4. kl. A-12 | ||||
29. | Marek Sadowski Grzegorz Gac |
FSO - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polonez 1500 Turbo | 4. kl. N-04 | ||||
Andrzej Chojnacki Jolanta Cieślak |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | 1. kl. N-02 | 1:57:23 |
||||
32. | Janusz Makówka Marek Leśniak |
Automobilklub Krakowski | FSO 1500 | 2. kl. N-02 | ||||
33. | Adam Gajek Sławomir Kazimierczak |
OKS Stomil Olsztyn | 3. kl. N-02 | |||||
34. | Ryszard Granica ? |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 4. kl. N-02 | |||||
35. | Tomasz Stawowczyk Wojciech Stawowczyk |
Automobilklub Krakowski | 5. kl. N-02 | |||||
Marek Flisiński Andrzej Ślimak |
Automobilklub Beskidzki Automobilklub Krakowski |
6. kl. N-02 | ||||||
Michał Kulikowski Gloria Kossak |
Automobilklub Morski Automobilklub Krakowski |
5. kl. A-12 | ||||||
Andrzej Baran Jerzy Męka |
Automobilklub Śląski Automobilklub Krakowski |
6. kl. A-12 | ||||||
Jarosław Strzelecki Krzysztof Adamski |
Automobilklub Opolski | Polski Fiat 126p | 1. kl. A-10 | 2:03:38 | ||||
Mariusz Ficoń Piotr Goworowski |
BKM Bielsko-Biała | Polski Fiat 126p | 2. kl. A-10 | |||||
Witold Smolarczyk Piotr Prokulewicz |
BKM Bielsko-Biała Automobilklub Śląski |
Polski Fiat 126p | 3. kl. A-10 | |||||
Włodzimierz Pawluczuk Edyta Czerwińska |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 4. kl. A-10 | |||||
Włodzimierz Cierliński Sławomir Gierat |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | 5. kl. A-10 | |||||
Piotr Oryński Roman Mokiejewski |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | 6. kl. A-10 | |||||
Jan Hamera Adam Balawajder |
Automobilklub Sudecki | Polski Fiat 126p | 1. kl. N-01 | 2:17:24 | ||||
Krzysztof Geritz Piotr Novak |
Autoklub Rzemieślnik
Warszawa Automobilklub Krakowski |
Polski Fiat 126p | 2. kl. N-01 | |||||
Jacek Sikora Jacek Sciciński |
LKS Iglopol Dębica | Polski Fiat 126p | 3. kl. N-01 | |||||
Polikarp Kopiec Mirosław Szulik |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | 4. kl. N-01 | |||||
Piotr Gadomski Piotr Górowski |
Automobilklub Zabrzański | Polski Fiat 126p | 5. kl. N-01 | |||||
Krzysztof Jugowski Marek Łasiewicki |
Automobilklub Krakowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
Polski Fiat 126p | 6. kl. N-01 | |||||
Odpadli m. in.: | ||||||||
Krzysztof Skalski Jakub Mroczkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | kl. N-02 | (wypadek) |
||||
Rajd ukończyło 66 załóg. |
<< 1 el.
RSMP 1989 - Dolnośląski R. Zimowy] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1989] [3 el. RSMP 1989 - R. Krakowski
>>
[Rajd Elmot 1989 - filmy]