<< 6 el. RSMP 1989 - R. Warszawski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1990] [2 el. RSMP 1990 - R. Krakowski >>
Baza rajdu: Kłodzko
Dystans: 348 km, w tym 12 odcinków specjalnych
o łącznej długości 130 km.
Nawierzchnia: asfalt
Pogoda: sucho, w niewielu miejscach lód.
Klasyfikacja generalna: | |||||
1. | Marian Bublewicz Ryszard Żyszkowski |
OKS Stomil Olsztyn AP Warszawa |
Mazda 323 4WD | 1. kl. A-13 | 1:06:11 |
2. | Paweł Przybylski Krzysztof Gęborys |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Audi Coupe Quattro | 2. kl. A-13 | 1:07:28 |
3. | Andrzej Koper Maciej Wisławski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf GTI 16V | 3. kl. A-13 | 1:08:28 |
4. | Mirosław Krachulec Marek Kusiak |
Automobilklub Częstochowski Automobilklub Śląski |
Mazda 323 4WD | 4. kl. A-13 | 1:10:52 |
5. | Bogdan Herink Barbara Stępkowska |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault 11 Turbo | 5. kl. A-13 | 1:10:54 |
6. | Marek Sadowski Grzegorz Gac |
FSO Sport | Polonez 1500 Turbo | 6. kl. A-13 | 1:11:02 |
7. | Wiesław Stec Cezary Klaczyński |
Automobilklub Lubelski | Opel Manta 2000 | 7. kl. A-13 | 1:12:31 |
8. | Romuald Chałas Janusz Siniarski |
AP Warszawa | Polonez 1600 | 1. kl. A-14 | 1:12:44 |
9. | Robert Kępka Aleksander Dragon |
Automobilklub Śląski | Peugeot 205 GTI | kl. N-04 | 1:13:39 |
10. | Piotr Kufrej Maria "Malina" Wiechowska |
Automobilklub Krakowski | Polonez 1600 | 2. kl. A-14 | 1:13:48 |
11. | Piotr Kozłowiecki Marek Skrobot |
Automobilklub Karkonoski | Suzuki Swift GTI | 1. kl. A-12 | 1:13:58 |
12. | Marek Gieruszczak Maciej Maciejewski |
Automobilklub Karkonoski | Toyota Corolla | ||
13. | Vitautas Slabsinskas Arunas Sufinskas |
Automobilklub Podlaski | Łada 2107 | 2. kl. A-12 | 1:14:31 |
14. |
Piotr Świeboda Wojciech Nosalik |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polonez 1600 | 3. kl. A-14 | |
15. |
Waldemar Doskocz Andrzej Górski |
OKS Stomil Olsztyn | 4. kl. A-14 | ||
16. |
Andrzej Chojnacki Jolanta Cieślak |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polonez 1600 | 5. kl. A-14 | |
17. |
Jerzy Dyszy Jerzy Substyk |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1600 | 6. kl. A-14 | |
18. |
Jarosław Paja Magdalena Stolfa-Paja |
Automobilklub Krakowski | |||
19. |
Bogdan Krachulec Michał Sawka |
Automobilklub Opolski | 7. kl. A-14 | ||
20. |
Grzegorz Skiba Czesław Skiba |
Automobilklub Dolnośląski | 8. kl. A-14 | ||
21. | Mariusz Ficoń Piotr Goworowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 1. kl. A-10 | 1:22:06 |
22. |
Arunas Petrovas Gintras Stasiulevicius |
Automobilklub Podlaski | Łada 2108 Samara | 3. kl. A-11 | |
23. | Krzysztof Żelechowski Marcin Kasztelan |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 126p | 1. kl. N-01 | 1:30:50 |
24. | Dariusz Wirkijowski Jarosław Klęka |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 126p | 2. kl. N-01 | |
25. | Jacek Sikora Jacek Sciciński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 3. kl. N-01 | |
26. | Krzysztof Geritz Marek Łasiewicki |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 2. kl. A-10 | |
27. | Wojciech Bełtowski Piotr Palicki |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 4. kl. N-01 | |
28. | Maciej Maleszko Andrzej Kudyba |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | 3. kl. A-10 | |
29. | Maciej Kołomyjski Piotr Mandzioła |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 5. kl. N-01 | |
30. | Włodzimierz Cierliński Sławomir Gierat |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | 4. kl. A-10 | |
31. | Piotr Gadomski Piotr Górowski |
Automobilklub Śląski Automobilklub Zabrzański |
Polski Fiat 126p | 5. kl. A-10 | |
32. | Jarosław Strzelecki Tomasz Jaszczowski |
Automobilklub Opolski | Polski Fiat 126p | 6. kl. A-10 | |
33. | Paweł Zawadziński Marek Kaliński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 6. kl. N-01 | |
34. | Piotr Oryński Roman Mokiejewski |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | 7. kl. A-10 | |
35. | Jerzy Marcinek Mieczysław Dymek |
Automobilklub Krakowski | FSO 1600 | 9. kl. A-14 | |
36. | Ryszard Plucha Aleksander Suchojad |
AP Warszawa | Polski Fiat 126p | 8. kl. A-10 | |
Odpadli m. in.: | |||||
OS 7 |
Lesław Orski Tomasz Chmiel |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf GTI 16V | kl. A-13 | (wypadek) |
OS 2 |
Adam Grycan ? |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault 11 Turbo | kl. A-13 | (pożar |
OS 1 |
Krzysztof Hołowczyc Robert Burchard |
FSO Sport | Polonez 1500 Turbo | kl. A-13 | (silnik) |
Vitautas Sabataitis ? |
Automobilklub Podlaski | Łada 2108 Samara | |||
Wystartowało 49 załóg, sklasyfikowano 36. | |||||
Zwycięzcy OS-ów: Bublewicz - 8 (2 ex aequo), Koper - 4 (2), Przybylski - 2 |
|||||
Klasyfikacja zespołowa: | |||||
1. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | ||||
2. | Automobilklub Krakowski |
<< 6 el. RSMP 1989 - R. Warszawski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1990] [2 el. RSMP 1990 - R. Krakowski >>