<< 5 el. RSMP 1990 - R. Wisły] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1990] [1 el. RSMP 1991 - Dolnośląski R. Zimowy >>
Baza rajdu: Jelenia Góra
Dystans: 385,8 km, w tym 21 odcinków
specjalnych o łącznej długości 180 km.
Nawierzchnia: I etap - asfalt, II etap - szuter
Odcinki specjalne:
- 19.10: OS 1, 5 i 9: Sosnówka - Przesieka (13,0 km); OS 2, 6 i
10: Piechowice - Jagniątków (7,9); OS 3, 7 i 11: Podzamcze -
Podgórzyn (7,2); OS 4, 8 i 12: Karpacz - Karpacz (6,5);
- 20.10: OS 13, 16 i 19: Bukowiec - Karpniki (10,7); OS 14, 17 i
20: Karpniki - Przełęcz Karpnicka (6,3); OS 15, 18 i 21:
Janowice Wielkie - Radomierz (8,5)
Klasyfikacja generalna: | |||||
1. | Paweł Przybylski Krzysztof Gęborys |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Audi Coupe Quattro | 1. kl. A-13 | 2:03,51 |
2. | Andrzej Koper Maciej Wisławski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf II GTI 16V | 2. kl. A-13 | 2:06:15 |
3. | Wiesław Stec Artur Skorupa |
Automobilklub Lubelski Automobilklub Krakowski |
Opel Manta 2000 | 3. kl. A-13 | 2:12:08 |
4. | Vitautas Sabataitis Arunas Bukmanas |
Automobilklub Podlaski | Łada 2108 Samara | 1. kl. A-12 | 2:13:12 |
5. | Bogdan Herink Barbara Stępkowska |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault 11 Turbo | 4. kl. A-13 | 2:14:06 |
6. | Dariusz Poletyło Tomasz Szostak |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Corolla GTI | 2. kl. A-12 | 2:19:22 |
7. | Marek Gieruszczak Maciej Maciejewski |
Automobilklub Karkonoski | Toyota Corolla GT | 3. kl. A-12 | 2:19:23 |
8. | Robert Herba Jakub Mroczkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Łada 2108 Samara | 1. kl. A-11 | 2:23:54 |
9. | Piotr Kufrej Maria "Malina" Wiechowska |
Automobilklub Krakowski | Polonez 1600 | 1. kl. A-14 | 2:23:59 |
10. | Zenonas Balciunas Vladas Vaitkus |
Automobilklub Podlaski | Łada 2108 Samara | 2. kl. A-11 | 2:25:35 |
11. |
Jerzy Panicz (D) Zenon Sawicki (D) |
Dusseldorf | Toyota Corolla GT | (kl. A-12) | 2:25:51 |
12. | Algis Poteliunas Gudelis Algimautas |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Łada 2108 Samara | 3. kl. A-11 | 2:27:27 |
13. |
Viktor Balakan (SU) Leonid Afanasjew (SU) |
FAS Leningrad | Łada 21074 | (kl. A-12) | 2:27:41 |
14. |
Josef Mlynarcik (CS) Radovan Simon (CS) |
RK Liberec | Skoda 136 L Favorit | (kl. A-11) | 2:31:15 |
15. | Jerzy Dyszy Jerzy Substyk |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1600 | 2. kl. A-14 | 2:33:48 |
16. | Mariusz Ficoń Piotr Goworowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 1. kl. A-10 | 2:36:37 |
17. | Włodzimierz Cierliński Dariusz Pieńkowski |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p 650 | 2. kl. A-10 | 2:44:40 |
18. | Jacek Sikora Jacek Sciciński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | 2:46:23 |
19. | Henryk Krystoń Ryszard Hupajło |
Automobilklub Karkonoski | FSO 1300 | 4. kl. A-11 | 2:49:52 |
20. | Maciej Maleszko Mariusz Sobczak |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | 3. kl. A-10 | 3:04:37 |
Odpadli m. in.: | |||||
OS 19 |
Romuald Chałas Janusz Siniarski |
AP Warszawa | Mazda 323 4WD | kl. N-04 | (wypadek) |
OS 1 |
Lesław Orski Tomasz Chmiel |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf II GTI 16V | kl. A-13 | (pasek |
OS 1 |
Rolandas Mackavicius Juozas Leonavicius |
Automobilklub Podlaski | Łada 2108 Samara | kl. A-11 | (wypadek) |
Piotr Świeboda Wojciech Nosalik |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polonez 1600 | kl. A-14 | (opona) |
|
Sławomir Szaflicki Andrzej Górski |
OKS Stomil Olsztyn | Mazda 323 4WD | kl. A-13 | ||
Saulius Girdauskas Zilvinas Sakalauskas |
Automobilklub Podlaski | Łada 2108 Samara | kl. A-12 | ||
Modestas Jakas Audrius Mockus |
Automobilklub Podlaski | Lada 2108 Samara | kl. A-12 | ||
Piotr Oryński Roman Mokiejewski |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | kl. A-10 | ||
Waldemar Malinowski Krzysztof Karpowicz |
AP Warszawa | Polski Fiat 126p | kl. A-10 | ||
Mirosław Krachulec Marek Kusiak |
Automobilklub Częstochowski | Mazda 323 4WD | kl. N-04 | (skrzynia |
|
Andrzej Chojnacki Piotr Namysłowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Opel Kadett GSI 16V | kl. N-04 | ||
Dariusz Wirkijowski Jarosław Klęka |
Automobilklub Morski | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||
Sergey Merkushev (SU) Aleksandr Karpychev (SU) |
Łada 2107 | ||||
Wystartowało 39 załóg, sklasyfikowano 20. |
|||||
Zwycięzcy OS-ów: Przybylski - 13 (1 ex aequo), Koper - 9 (1) | |||||
Klasyfikacja zespołowa: | |||||
1. |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
<< 5 el. RSMP 1990 - R. Wisły] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1990] [1 el. RSMP 1991 - Dolnośląski R. Zimowy >>