<< 2
el. RSMP 1991 - R. Krakowski] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1991] [4 el. RSMP 1991 - R.
Festiwalowy >>
[Rajd Elmot 1991 - lista startowa]
Baza rajdu: Świdnica
Dystans: 403 km, w tym 18 odcinków specjalnych
o łącznej długości 164,4 km.
Odcinki specjalne:
OS 1, 7 i 13: Witoszów - Modliszów (10,1 km); OS 2, 8 i 14:
Dziećmorowice - Zagórze Śląskie (4,4); OS 3, 9 i 15:
Lubachów - Walim (13,3); OS 4, 10 i 16: Wolibórz - Jodłownik (8,7);
OS 5, 11 i 17: Rościszów - Walim (9,1); OS 6, 12 i 18: Sokolec
- Kamionki (9,2).
Nawierzchnia: asfalt
Pogoda: deszcz, zimno
Klasyfikacja generalna: | ||||||||
1. | Marian Bublewicz Ryszard Żyszkowski |
|
Ford Sierra RS Cosworth | 1. kl. A-13 | 1:35:12 | |||
2. | Andrzej Koper Maciej Wisławski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf GTi 16V | 2. kl. A-13 | 1:38:41 | |||
3. | Marek Gieruszczak Maciej Maciejewski |
Automobilklub Karkonoski | Toyota Celica GT4 | 3. kl. A-13 | 1:41:49 | |||
4. | Vitautas Sabataitis Arunas Bukmanas |
Automobilklub Podlaski | Łada 2108 Samara | 1. kl. A-12 | 1:42:50 | |||
5. | Marek Sadowski Grzegorz Gac |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Mazda 323 4WD | 1. kl. N-04 | 1:43:37 | |||
6. | Robert Herba Jakub Mroczkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Opel Kadett GSi 16V | 1. kl. N-03 | 1:44:05 | |||
7. | Romuald Chałas Janusz Siniarski |
Universal - AP Warszawa | Mazda 323 4WD | 4. kl. A-13 | 1:44:30 | |||
8. | Saulius Girdauskas Zilvinas Sakalauskas |
Automobilklub Podlaski | Łada 2108 Samara | 2. kl. A-12 | 1:44:50 | |||
9. | Maciej Kołomyjski Sławomir Łuba |
Autoklub Rzemieślnik
Warszawa AP Warszawa |
Suzuki Swift GTi 16V | 1. kl. N-02 | 1:45:53 | |||
10. | Krzysztof Hołowczyc Robert Ziemski |
OKS Stomil Olsztyn | Mazda 323 4WD | 2. kl. N-04 | 1:46:13 | |||
11. | Robert Zaremba Wiesław Stróż |
Automobilklub Dolnośląski | Lancia Delta HF Integrale | 3. kl. N-04 | 1:46:31 | |||
12. | Wiesław Stec Artur Skorupa |
Automobilklub Lubelski Automobilklub Krakowski |
Opel Manta GTE | 5. kl. A-13 | 1:47:08 | |||
13. | Dariusz Wirkijowski Grzegorz Kłosiński |
Automobilklub Morski | Suzuki Swift GTi | 2. kl. N-02 | 1:47:13 | |||
14. | Piotr Kufrej Maria "Malina" Wiechowska |
Automobilklub Krakowski | Toyota Corolla GTi | 3. kl. A-12 | 1:47:46 | |||
15. | Zbigniew Łacisz Tadeusz Burkacki |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault 5 GT Turbo | 4. kl. N-04 | 1:48:57 | |||
16. | Waldemar Doskocz Małgorzata Zemlińska |
OKS Stomil Olsztyn Automobilklub Krakowski |
Volkswagen Golf GTi | 2. kl. N-03 | 1:49:35 | |||
17. | Kestutis Svedas Kastylis Svedas |
Automobilklub Podlaski | Łada 2108 Samara | 4. kl. A-12 | 1:50:21 | |||
18. | Jerzy Dyszy Zbigniew Atłowski |
Autoklub Rzemieślnik
Warszawa AP Warszawa |
Fiat Uno Turbo | 5. kl. N-04 | 1:52:09 | |||
19. | Vladimir Petrenko (UA) Leonid Kosyaniuk (UA) |
DOSAAF Lwów | Łada 2108 Samara | (kl. A-12) | 1:54:37 | |||
20. | Wiesław Szczytyński Paweł Kobylański |
Automobilklub Dolnośląski | Ford Sierra Cosworth | 6. kl. N-04 | 1:55:09 | |||
21. | Andrzej Białowąs Albert Luda |
Automobilklub Śląski | Volkswagen Golf GTi | 3. kl. N-03 | 1:59:34 | |||
22. | Piotr Granica Marek Kaczmarek |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1500 | 3. kl. N-02 | 2:06:25 | |||
23. | Boris Donskoy (UA) Oleg Rybak (UA) |
DOSAAF Lwów | Łada 2108 Samara | (kl. A-12) | 2:07:44 | |||
24. | Wacław Barański Janusz Obrocki |
Automobilkub Sudecki | Volkswagen Golf GTi 16V | 4. kl. N-03 | 2:08:02 | |||
25. | Krzysztof Koczur Ryszard Ciupka |
Automobilklub Śląski Automobilklub Beskidzki |
Polski Fiat 126p | 1. kl. A-10 | 2:08:03 | |||
26. | Jan Hamera Adam Balawajder |
Automobilkub Sudecki | Polski Fiat 126p | 1. kl. N-01 | 2:11:01 | |||
27. | Henryk Krystoń Ryszard Hupajło |
Automobilklub Karkonoski | FSO 1300 | 4. kl. N-02 | 2:12:01 | |||
28. | Robert Bałtyn Sławomir Mieszkowski |
Automobilklub Karkonoski | Polski Fiat 126p | 2. kl. A-10 | 2:12:04 | |||
29. | Jacek Sikora Jacek Sciciński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 2. kl. N-01 | 2:12:14 | |||
30. | Maciej Maleszko Mariusz Sobczak |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | 3. kl. A-10 | 2:13:18 | |||
31. | Polikarp Kopiec Piotr Gadomski |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | 3. kl. N-01 | 2:14:00 | |||
32. | Jacek Sokólski Jerzy Jędrzejek |
Automobilkub Sudecki | Polski Fiat 126p | 4. kl. A-10 | 2:14:26 | |||
33. | Marek Ryndak Beata Niedzielka |
Stomil Rzeszów | Fiat Ritmo 105 TC | 5. kl. N-02 | 2:14:35 | |||
34. | Włodzimierz Oleksyk Maciej Gleixner |
Automobilklub Opolski | Polski Fiat 126p | 4. kl. N-01 | 2:23:12 | |||
35. | Mariusz Ficoń Andrzej Witek |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | 5. kl. A-10 | 2:28:09 | |||
Odpadli: | ||||||||
OS 17 | Piotr Oryński Jarosław Zbróg |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | kl. A-10 | ||||
OS 16 | Piotr Świeboda Wojciech Nosalik |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polonez 1600 | kl. A-14 | ||||
OS 13 | Janusz Maćkowiak Piotr Krawczyk |
Automobilkub Sudecki | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||||
OS 10 | Krzysztof Godwod Sławomir Kazimierczak |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | FSO 1600 | kl. A-14 | ||||
OS 7 | Marek Skrzypkowski Maciej Flisowski |
Automobilklub
Karkonoski Automobilklub Sudecki |
Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||||
OS 6 | Zbigniew Kotarba Tomasz Wardzała |
AMK Tarnów | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||||
OS 3 | Modestas Jakas Antonius Zilinskas |
Automobilklub Podlaski | Łada 2108 Samara | kl. A-12 | ||||
OS 3 | Piotr Wróbel Andrzej Ślimak |
Automobilklub Krakowski | Polonez 1600 | kl. A-14 | ||||
OS 3 | Artur Orlikowski Przemysław Ulewicz |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Polski Fiat 126p | kl. N-01 | ||||
OS 2 | Krzysztof Żelechowski Piotr Gulbas |
Automobilklub Morski | Suzuki Swift GTi | kl. N-02 | ||||
OS 1 | Ryszard Granica Maciej Hołuj |
Autoklub Rzemieślnik
Warszawa Automobilklub Krakowski |
FSO 1600 | kl. A-14 | ||||
OS 1 | Krzysztof Winkowski Jolanta Cieślak |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Opel Kadett GSi | kl. N-03 | ||||
Wystartowało 47 załóg, sklasyfikowano 35. |
||||||||
Zwycięzcy OS-ów: Bublewicz - 17, Koper - 1 |
||||||||
Klasyfikacja zespołowa: | ||||||||
1. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |||||||
2. | Automobilklub Sudecki | |||||||
3. | Automobilklub Karkonoski | |||||||
4. | Automobilklub Dolnośląski |
<< 2
el. RSMP 1991 - R. Krakowski] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1991] [4 el. RSMP 1991 - R.
Festiwalowy >>
[Rajd Elmot 1991 - lista startowa]