<< 5 el. RSMP 1992 - R. Wisły] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1992] [1 el. RSMP 1993 - Zimowy R. Dolnośląski >>
[Rajd Karkonoski 1992 - lista startowa] [Rajd Karkonoski 1992 - filmy]


22-24.10.1992 - 12. Rajd Karkonoski - 6 eliminacja RSMP

Baza rajdu: Karpacz
Dystans: 528 km, w tym 22 odcinki specjalne o łącznej długości 253 km.
Nawierzchnia: asfalt (I etap, 13 OS-ów) i szuter (II etap, 9 OS-ów)
Odcinki specjalne:
- 23.10: OS 1: Jelenia Góra - Sobieszów - Piechowice (10,4 km); OS 2: Podzamcze - Sosnówka (23,1); OS 3: Karpacz - Karpacz (7,1); OS 4: Wojków - Janowice Wielkie (14,5); OS 5: Jelenia Góra - Sobieszów - Piechowice (10,4); OS 6: Podzamcze - Sosnówka (23,1); OS 7: Karpacz - Karpacz (7,1); OS 8: Wojków - Janowice Wielkie (14,5); OS 9 (superoes): Jelenia Góra (2,2); OS 10: Wojków - Janowice Wielkie (14,5); OS 11: Jelenia Góra - Sobieszów - Piechowice (10,4); OS 12: Podzamcze - Sosnówka (23,1); OS 13: Karpacz - Karpacz (7,1);
- 24.10: OS 14, 17 i 20: Jelenia Góra (11,7); OS 15, 18 i 21: Karpniki - Przełęcz Karpnicka (6,5); OS 16, 19 i 22: Janowice Wielkie - Jelenia Góra (10,3).

1.

Marian Bublewicz
Ryszard Żyszkowski
OKS Stomil Olsztyn
AP Warszawa
 - Marlboro Rally Team Poland
Ford Sierra Cosworth 4x4 1. m. w kl. A-9 2:45:31
2. Marek Gieruszczak
Marek Skrobot
Automobilklub Karkonoski - Toyota Motor Poland Toyota Celica GT4 2. m. w kl. A-9 2:49:59
3. Paweł Przybylski
Krzysztof Gęborys
Autoklub Rzemieślnik Warszawa - Toyota Motor Poland Toyota Celica GT4 3. m. w kl. A-9 2:51:63
4. Andrzej Koper
Maciej Wisławski
Automobilklub Morski - Rafineria Gdańska Volkswagen Golf II GTi 16V 4. m. w kl. A-9 3:01:15
5. Robert Herba
Jakub Mroczkowski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa - Nissan Rally Team Poland Nissan Sunny GTi-R 1. m. w gr. N
1. m. w kl. N-5
3:01:34
6. Wiesław Stec
Artur Skorupa
Automobilklub Lubelski Mitsubishi Galant VR-4 2. m. w gr. N
2. m. w kl. N-5
3:05:46
7. Bogdan Herink
Tomasz Szostak
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault 11 Turbo 5. m. w kl. A-9 3:07:04
8. Maciej Kołomyjski
Sławomir Łuba
Automobilklub Morski - Rafineria Gdańska Opel Kadett GSi 16V 3. m. w gr. N
1. m. w kl. N-4
3:11:55
9. Dariusz Wirkijowski
Piotr Gulbas
Automobilklub Morski - Rafineria Gdańska Opel Kadett GSi 16V 4. m. w gr. N
2. m. w kl. N-4
3:15:52
10. Waldemar Doskocz
Małgorzata Zemlińska
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Krakowski
Volkswagen Golf II GTi 16V 5. m. w gr. N
3. m. w kl. N-4
3:18:27

11.

Lesław Orski
Tomasz Chmiel
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Golf II GTi 16V 6. m. w kl. A-9

3:23:53

12.

Wolfgang Schroder (D)
Detlef May (D)
VCB Berlin Suzuki Swift GTi (kl. N-3) 3:24:44

13.

Jacek Jerschina
Artur Orlikowski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 205 Rallye 1. m. w kl. A-7 3:31:40

14.

Oldrich Bocek (CS)
Frantisek Ures (CS)
SSZ Usti nad Łabą Skoda 136 L Favorit (kl. A-7)

3:35:57

15.

Wojciech Nosalik
Eryk Szafrański
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Śląski
Volkswagen Golf GTi 16V 6. m. w gr. N
4. m. w kl. N-4
3:37:51

16.

Oleg Rybak
Jan Koniecki
Automobilklub Krakowski
Automobilklub Śląski
Łada 2108 Samara 2. m. w kl. A-7 3:38:37

17.

Eugeniusz Prażmo
Dariusz Palonka
Automobilklub Lubelski Renault 5 GT Turbo 7. m. w gr. N
3. m. w kl. N-5
3:38:44
18. Jan Hamera
Adam Balawajder
Automobilklub Sudecki Łada 2105 3. m. w kl. A-7 3:40:11
19. Bogusław Bach
Julian Obrocki
Automobilklub Dolnośląski Suzuki Swift GTi 16V 8. m. w gr. N
1. m. w kl. N-3
3:40:39

20.

Włodzimierz Pawluczuk
Marek Kaczmarek
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Maruti 4. m. w kl. A-7 3:43:32

21.

Wiesław Szczytyński
Paweł Kobylański
Automobilklub Dolnośląski Toyota Celica GT4 9. m. w gr. N
4. m. w kl. N-5
3:43:34
22. Zenon Sawicki
Grzegorz Smoleń
Automobilklub Dolnośląski Toyota Corolla GT 10. m. w gr. N
2. m. w kl. N-3
3:55:15

23.

Werner Rottenberg (D)
Volker Monch (D)
VCB Berlin Toyota Corolla GT (kl. N-3)

3:57:24

24. Ryszard Plucha
Jacek Sokólski
AP Warszawa
Automobilklub Dolnośląski
Polonez 1600 C 5. m. w kl. A-7 3:57:35

25.

Robert Bałtyn
Sławomir Blat
Automobilklub Karkonoski Polski Fiat 126p 6. m. w kl. A-7 4:01:26

26.

Andrzej Dudkowiak
Dariusz Dudkowiak
Automobilklub Dolnośląski Opel Corsa 11. m. w gr. N
3. m. w kl. N-3
4:05:52

27.

Zbigniew Natkański
Paweł Koprowski
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p 12. m. w gr. N
1. m. w kl. N-1
4:09:00

28.

Gracjan Chruszcz
Arkadiusz Wojciechowski
Automobilklub Karkonoski Polski Fiat 126p 13. m. w gr. N
2. m. w kl. N-1

4:17:36

Odpadli:

OS 8

Jerzy Dyszy
Jerzy Substyk
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Opel Kadett GSi 16V

kl. N-4

 

OS 8

Willy Duvel (D)
Mirosław Skrobotowicz
ADAC
Automobilklub Dolnośląski
Mazda 323 GTX

kl. N-5

 

OS 6

Saulius Girdauskas (LT)
Zilvinas Sakalauskas (LT)
Banga Rallye Team Łada 2108 Samara kl. A-7 (wypadek)

OS 4

Grzegorz Malinowski
Tomasz Pacek (NL)
AP Warszawa Lancia Delta Integrale 16V

kl. N-5

(wypadek)

  Robert Kępka
Tomasz Ryborz
Automobilklub Śląski Peugeot 309 GTi 16V kl. A-9

(zbiornik
paliwa)

  Jiri Bocek (CS)
Karel Lapacek (CS)
SSZ Usti nad Łabą Volkswagen Golf GTi 16V

kl. A-9

 
  Krzysztof Godwod
Sławomir Kazimierczak
Autoklub Rzemieślnik Warszawa FSO 1600

kl. A-7

(koło)
  Piotr Świeboda
Maria "Malina" Wiechowska
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Łada 2108 Samara

kl. A-7

 
  Mariusz Ficoń
Marek Drozd
Autoklub Rzemieślnik Warszawa - Suzuki Motor Poland Suzuki Swift GTi

kl. A-7

(zawieszenie)

  Arkadiusz Błaszczyk
Krzysztof Wojtkowski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polonez 1500

kl. A-7

 
  Janusz Kulig
Dariusz Burkat
Automobilklub Karkonoski Polski Fiat 126p

kl. A-7

 
  Jerzy Panicz
Mieczysław Flisowski
Automobilklub Sudecki Toyota Corolla

kl. A-7

 
  Krzysztof Hołowczyc
Robert Ziemski
Automobilklub Morski - Rafineria Gdańska Toyota Celica GT4

kl. N-5

 
  Marek Kusiak
Michał Sawka
Automobilklub Częstochowski Mazda 323 GTX

kl. N-5

 
  Jerzy Wierzbołowski
Stefan Gramiak
Automobilklub Dolnośląski Mazda 323 4WD

kl. N-5

 
  Kurt Wallenwein (D)
Reinhold Hetz (D)
Frankfurt nad Menem Mitsubishi Galant VR-4

kl. N-5

 
  Cezary Fuchs
Mikołaj Madej
Automobilklub Dolnośląski
Rainbow Łódź
Opel Kadett GSi 16V kl. N-4

(wypadek)

  Thomas Geister (D)
Eva Geister (D)
VCB Berlin Opel Kadett GSi 16V

kl. N-4

 
  Jan Zemann (D)
Karl-Volker Zemann (D)
ADAC Berlin Opel Kadett GSi

kl. N-4

 
  Janusz Damentko
Zbigniew Skutkiewicz
Automobilklub Morski - Rafineria Gdańska Toyota GTi 16V kl. N-3  

Wystartowało 48 załóg, sklasyfikowano 28.

Zwycięzcy OS-ów: Bublewicz - 13, Gieruszczak - 8, Przybylski - 1


<< 5 el. RSMP 1992 - R. Wisły] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1992] [1 el. RSMP 1993 - Zimowy R. Dolnośląski >>
[Rajd Karkonoski 1992 - lista startowa] [Rajd Karkonoski 1992 - filmy]