<< 7
el. RSMP 1993 - R. Karkonoski] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1994] [2 el. RSMP 1994 - R. Krakowski
>>
[Rajd Kormoran 1994 -
filmy]
Baza rajdu: Olsztyn
Dystans: 442 km, w tym 18 odcinków specjalnych
o łącznej długości 89 km.
Nawierzchnia: szuter
Pogoda: opady deszczu, mokro.
Klasyfikacja generalna: | |||||
1. | Paweł Przybylski Krzysztof Gęborys |
Toyota Motor Poland - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Celica GT4 | 1. gr. A 1. kl. A-8 |
1:12:44 |
2. | Krzysztof Hołowczyc Maciej Wisławski |
Toyota Motor Poland - Automobilklub Polski | Toyota Celica GT4 | 1. gr. N 1. kl. N-4 |
1:13:26 |
3. | Sławomir Szaflicki Andrzej Górski |
Klub Przyjaciół Forda Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
Ford Escort RS Cosworth | 2. gr. N 2. kl. N-4 |
1:18:05 |
4. | Wiesław Stec Jerzy Bigos |
I Kom. Bank SA / Rafineria Czechowice - Automobilklub Lubelski | Mitsubishi Galant VR-4 Evo | 3. gr. N 3. kl. N-4 |
1:18:07 |
5. | Bogdan Herink Barbara Stępkowska |
Renault Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 2. gr. A 1. kl. A-7 1. F2 gr. A |
1:19:25 |
6. | Waldemar Doskocz Aleksander Dragon |
Renault Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio 16V | 3. gr. A 2. kl. A-7 2. F2 gr. A |
1:19:45 |
7. | Robert Kępka Klaudiusz Rak |
Renault Polska - Automobilklub Śląski | Renault Clio Williams | 4. gr. N 1. kl. N-3 1. F2 gr. N |
1:20:01 |
8. | Lesław Orski Tomasz Chmiel |
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Volkswagen Golf GTi 16V | 4. gr. A 3. kl. A-7 3. F2 gr. A |
1:20:29 |
9. | Maciej Kołomyjski Sławomir Łuba |
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | 5. gr. N 4. kl. N-4 |
1:23:34 |
10. | Bohdan Ludwiczak Krzysztof Szeszko |
Elf - Moto Klub Olsztyn | Ford Sierra Cosworth 4x4 | 5. gr. A 2. kl. A-8 |
1:24:50 |
11. | Włodzimierz Skrodzki Erwin Meisel |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf GTi 16V | 6. gr. A 4. kl. A-7 4. F2 gr. A |
|
12. | Jacek Sikora Jacek Sciciński |
Rafineria Czechowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 7. gr. A 5. kl. A-7 5. F2 gr. A |
|
13. | Waldemar Malinowski Andrzej Grigorjew |
Automobilklub Polski | Opel Kadett GSi | 6. gr. N 2. kl. N-3 2. F2 gr. N |
|
14. | Janusz Damentko Joanna Zwolińska |
Automobilklub Morski | Toyota Corolla GTi | 7. gr. N 3. kl. N-3 3. F2 gr. N |
|
15. | Cezary Zaleski Krzysztof Rzucidło |
Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p | 8. gr. A 6. kl. A-7 6. F2 gr. A |
|
16. | Bogusław Bach Krzysztof Watała |
Automobilklub Dolnośląski Automobilklub Sudecki |
Suzuki Swift GTi | 8. gr. A 4. kl. N-3 4. F2 gr. N |
|
Odpadli m. in.: | |||||
Zenon Sawicki ? |
Tedex Rally Team - Automobilklub Polski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | kl. N-4 | (chłodnica) |
|
Wojciech Nosalik ? |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Audi 90 Quattro | kl. A-8 | (prądnica) |
|
Robert Herba ? |
Tedex Rally Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Nissan Sunny GTi-R | kl. A-8 | (turbo) |
|
Piotr Kufrej Maciej Hołuj |
Automobilklub Krakowski | Nissan Sunny GTi-R | kl. N-4 | (miska |
|
Dariusz Wirkijowski Marcin Augustyn |
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | (przedni |
||
Wystartowały 23 załogi, sklasyfikowano 16. |
|||||
Zwycięzczy OS-ów: Przybylski - 12 (1 ex aequo), Hołowczyc - 5, Kępka - 1, Szaflicki - 1 (1) | |||||
Klasyfikacja zespołów sponsorskich: | |||||
1. |
Renault Polska | ||||
2. | Toyota Motor Poland | ||||
3. | Rafineria Gdańska | ||||
Klasyfikacja klubowa: | |||||
1. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | ||||
2. | Automobilklub Polski | ||||
3. | Automobilklub Morski |
<< 7
el. RSMP 1993 - R. Karkonoski] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1994] [2 el. RSMP 1994 - R. Krakowski
>>
[Rajd Kormoran 1994 -
filmy]