<< 6 el.
RSMP 1994 - R. Wisły] [Strona główna]
[Rajdy] [RSMP 1994]
[1 el. RSMP 1995 - R.
Krakowski >>
[Rajd Dolnośląski 1994 - lista
startowa]
Baza rajdu: Kłodzko
Dystans: 442 km, w tym 17 odcinków specjalnych
o łącznej długości 179 km.
Odcinki specjalne:
- I etap (14.10): OS 1: Kłodzko; OS 2: Wojbórz - Młynów
- II etap (15.10): OS 3, 8 i 13: Wielisław - Stara Łomnica; OS
4, 9 i 14: Nowa Bystrzyca - Mostowice; OS 5, 10 i 15: Zieleniec -
Kozia Hala; OS 6, 11 i 16: Jeleniów - Łężyce; OS 7, 12 i 17:
Polanica Górna - Szczytna Batorów.
Klasyfikacja generalna: | ||||||||
1. | Bogdan Herink Barbara Stępkowska |
Renault Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 1. gr. A 1. kl. A-7 1. F2 gr. A |
1:50:54 | |||
2. | Krzysztof Hołowczyc Maciej Wisławski |
Toyota Motor Poland - Automobilklub Polski | Toyota Celica Turbo 4WD | 1. gr. N 1. kl. N-4 |
1:51:27 | |||
3. | Robert Herba Artur Skorupa |
Tedex Rally Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Nissan Sunny GTi-R | 2. gr. A 1. kl. A-8 |
1:52:57 | |||
4. | Wiesław Stec Maciej Maciejewski |
I Kom. Bank SA / Rafineria Czechowice - A. Lubelski | Mitsubishi Galant VR-4 Evo | 2. gr. N 2. kl. N-4 |
1:53:01 | |||
5. | Waldemar Doskocz Aleksander Dragon |
Renault Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio 16V | 3. gr. A 2. kl. A-7 2. F2 gr. A |
1:53:52 | |||
6. | Andrzej Chojnacki Piotr Namysłowski |
T. A. I. - Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | 3. gr. N 3. kl. N-4 |
1:54:04 | |||
7. | Andrzej Koper Jakub Mroczkowski |
Elf Lubrifiants - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio 16V | 4. gr. A 3. kl. A-7 3. F2 gr. A |
1:54:12 | |||
8. | Maciej Kołomyjski Sławomir Łuba |
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | 4. gr. N 4. kl. N-4 |
1:57:51 | |||
9. | Cezary Fuchs Andrzej Górski |
|
Ford Escort RS Cosworth | 5. gr. N 5. kl. N-4 |
1:58:43 | |||
10. | Zenon Sawicki Jarosław Baran |
|
Ford Sierra Cosworth 4x4 | 6. gr. N 6. kl. N-4 |
1:59:44 | |||
11. |
Robert Gryczyński Tomasz Ryborz |
Browar Żywiec Rally Team - Automobilklub Śląski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | 7. gr. N 7. kl. N-4 |
2:01:22 | |||
12. |
Piotr Świeboda Maria "Malina" Wiechowska |
Browar Żywiec Rally Team - Automobilklub Śląski | Opel Kadett GSi 16V | 5. gr. A 4. kl. A-7 4. F2 gr. A |
2:01:42 | |||
13. |
Jacek Jerschina Andrzej Białowąs |
Shell Helix Motor Oil Team - Automobilklub Polski | Peugeot 309 GTi 16V | 8. gr. N 1. kl. N-3 1. F2 gr. N |
2:04:39 | |||
14. |
Lesław Orski Tomasz Chmiel |
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Volkswagen Golf GTi 16V | 6. gr. A 5. kl. A-7 5. F2 gr. A |
2:05:03 | |||
15. |
Jarosław Pineles Henryk Pineles |
Radio Katowice - Automobilklub Śląski | Opel Astra GSi 16V | 9. gr. N 2. kl. N-3 2. F2 gr. N |
2:05:14 | |||
16. |
Roman Wrona Erwin Meisel |
Elf Lubrifiants - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio 16V | 10. gr. N 3. kl. N-3 3. F2 gr. N |
2:05:39 | |||
17. |
Michał Rej Robert Bromke |
Mobil Poland Rally Team - Automobilklub Polski | Nissan Sunny GTi | 11. gr. N 4. kl. N-3 4. F2 gr. N |
2:05:42 |
|||
18. |
Bohdan Ludwiczak Krzysztof Szeszko |
Elf - Moto Klub Olsztyn | Ford Sierra Cosworth 4x4 | 7. gr. A 2. kl. A-8 |
2:07:54 | |||
19. |
Jerzy Dyszy Krzysztof Różański |
Shell Helix Motor Oil Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Peugeot 205 Rally | 8. gr. A 1. kl. A-6 6. F2 gr. A |
2:09:26 | |||
20. |
Marek Skrzypkowski Krzysztof Watała |
Automobilklub Sudecki | Opel Corsa GSi | 12. gr. N 1. kl. N-2 5. F2 gr. N |
2:10:35 | |||
21. |
Mariusz Mszyca Paweł Koprowski |
Automobilklub Dolnośląski | Opel Kadett GSi | 13. gr. N 5. kl. N-3 6. F2 gr. N |
2:11:03 |
|||
22. |
Jacek Sikora Jacek Sciciński |
Rafineria Czechowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | 9. gr. A 1. kl. A-0 7. F2 gr. A |
2:13:17 | |||
23. |
Dariusz Marciniak Marek Andrysz |
Automobilklub Dolnośląski | Toyota Corolla GTi | 14. gr. N 2. kl. N-2 7. F2 gr. N |
2:13:54 | |||
24. |
Jerzy Wierzbołowski Maciej Pasławski |
Nastar Rally Team - Automobilklub Dolnośląski | Volkswagen Golf GTi 16V | 10. gr. A 6. kl. A-7 8. F2 gr. A |
2:14:41 |
|||
25. |
Konrad Gałusza Tomasz Malec |
Automobilklub Dolnośląski | Honda Civic VTEC | 15. gr. N 3. kl. N-2 8. F2 gr. N |
2:16:53 | |||
26. |
Małgorzata Zemlińska Edmund Olczak |
Automobilklub
Krakowski KKS Elita |
Mazda 323 4WD | 16. gr. N 8. kl. N-4 |
2:18:42 |
|||
27. |
Piotr Gadomski Romuald Porębski |
Autotak Sport Team - Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento | 11. gr. A 2. kl. A-0 9. F2 gr. A |
2:26:06 | |||
28. |
Ryszard Plucha Tomasz Paluch |
Automobilklub Polski | Polonez 1600 C | 12. gr. A 2. kl. A-6 10. F2 gr. A |
2:26:39 | |||
29. |
Dariusz Gałecki Joanna Adamczyk |
Automobilklub Dolnośląski | Łada 2105 | 13. gr. A 3. kl. A-6 11. F2 gr. A |
2:27:55 | |||
30. |
Marek Ryndak Grzegorz Grzyb |
Rafineria Jedlicze - Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento | 14. gr. A 3. kl. A-0 12. F2 gr. A |
2:30:51 | |||
31. |
Jan Chudzikiewicz Wojciech Więcek |
Aquila Rally Team - Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | 15. gr. A 1. kl. A-FSM 13. F2 gr. A |
2:32:57 | |||
32. |
Andrzej Dudkowiak Mariusz Sobczak |
Automobilklub Dolnośląski | Renault Clio 16V | 17. gr. N 6. kl. N-3 9. F2 gr. N |
2:35:57 |
|||
33. |
Jarosław Buczek Apolinary Lechki |
Automobilklub
Dolnośląski Automobilklub Opolski |
Fiat Cinquecento | 16. gr. A 4. kl. A-0 14. F2 gr. A |
2:38:43 |
|||
34. |
Tadeusz Majcher Bogdan Brzeziński |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 125p | 18. gr. N 4. kl. N-2 10. F2 gr. N |
2:39:11 |
|||
35. |
Marcin Leśnik Robert Wiatkowski |
Automobilklub Dolnośląski | Polski Fiat 126p | 17. gr. A 2. kl. A-FSM 15. F2 gr. A |
2:55:38 | |||
36. |
Ryszard Borowski Robert Borowski |
Automobilklub Śląski | Polski Fiat 126p | 18. gr. A 3. kl. A-FSM 16. F2 gr. A |
3:02:54 | |||
Odpadli: | ||||||||
OS 15 |
Janusz Kulig Dariusz Burkat |
Aquila Rally Team - Automobilklub Krakowski | Opel Kadett GSi 16V | kl. N-3 | (miska |
|||
OS 14 | Zbigniew Kotarba Krzysztof Schenk |
|
Polski Fiat 126p | kl. A-FSM | ||||
OS 13 | Cezary Zaleski Krzysztof Rzucidło |
Automobilklub Polski | Polski Fiat 126p | kl. A-FSM | ||||
OS 12 |
Dariusz Wirkijowski Marcin Augustyn |
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | kl. N-4 | (skrzynia |
|||
OS 11 |
Krzysztof Koczur Ryszard Ciupka |
Browar Żywiec Rally Team - Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento | kl. A-0 | ||||
PKC 9 |
Romuald Chałas Zbigniew Atłowski |
Mobil Rally Team - Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | kl. N-4 | (skrzynia |
|||
OS 7 |
Artur Wodniak Maciej Wodniak |
Aquila Rally Team - Automobilklub Krakowski | Polonez 1600 C | kl. A-6 | ||||
OS 6 |
Robert Kępka Klaudiusz Rak |
Renault Polska - Automobilklub Śląski | Renault Clio Williams | kl. N-3 | (drążek |
|||
OS 5 |
Paweł Przybylski Krzysztof Gęborys |
Toyota Motor Poland - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Celica GT4 | kl. A-8 | (elektronika) |
|||
PKC 6 | Krzysztof Wołkowyski Robert Domański |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Opel Kadett GSi 16V | kl. N-3 | ||||
PKC 6 | Filip Rybacki Mariusz Sudoł |
Automobilklub Dolnośląski | Renault Clio 16V | kl. N-3 | ||||
PKC 6 | Bogdan Jankowski Marcin Wiertlewski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Łada 2108 Samara | kl. A-6 | ||||
OS 3 | Damian Gielata Paweł Boratyn |
Automobilklub
Krakowski KKS Elita |
Toyota Corolla GTi | kl. N-2 | ||||
PKC 2 | Grzegorz Skiba Igor Bielecki |
Automobilklub Dolnośląski | Lancia Delta Integrale | kl. A-8 | ||||
OS 2 | Wojciech Gruszczyński Tomasz Kubacki |
Automobilklub Krakowski | Polski Fiat 126p | kl. A-FSM | ||||
Start | Zbigniew Natkański Piotr Pikulicki |
Automobilklub Dolnośląski | Opel Kadett GSi 16V | kl. N-3 | ||||
Wystartowały 52 załogi, sklasyfikowano 36 | ||||||||
Zwycięzcy OS-ów: Herink - 5, Gryczyński - 4, Przybylski - 3, Hołowczyc - 2, Herba - 1, Stec - 1, Doskocz - 1 | ||||||||
Klasyfikacja zespołów sponsorskich: | ||||||||
1. | Renault Polska | 15 pkt. | ||||||
2. | Rafineria Gdańska | 5 pkt. | ||||||
3. | Browar Żywiec Rally Team | 3 pkt. | ||||||
Klasyfikacja klubowa: | ||||||||
1. | Automobilklub Polski | 27 pkt. | ||||||
2. | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | 27 pkt. | ||||||
3. | Automobilklub Dolnośląski | 16 pkt. | ||||||
4. | Automobilklub Śląski | 16 pkt. | ||||||
5. | Automobilklub Krakowski | 9 pkt. | ||||||
6. | Automobilklub Morski | 5 pkt. |
<< 6 el.
RSMP 1994 - R. Wisły] [Strona główna]
[Rajdy] [RSMP 1994]
[1 el. RSMP 1995 - R.
Krakowski >>
[Rajd Dolnośląski 1994 - lista
startowa]