<< RSMP 1994] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1996 >>
21-22.04.1995 | 1 eliminacja RSMP | 20. Rajd Krakowski | Lista | Filmy |
1-3.05.1995 | 2 eliminacja RSMP | 21. Rajd Kormoran | Filmy | |
19-20.05.1995 | 3 eliminacja RSMP | 23. Rajd Elmot | Filmy | |
8-10.06.1995 | 4 eliminacja RSMP, 1 el. Pucharu Cinquecento | 52. Rajd Polski | Lista | |
29.06-1.07.1995 | 5 eliminacja RSMP, 2 el. Pucharu Cinquecento | 15. Rajd Karkonoski | Lista | |
4-5.08.1995 | 6 eliminacja RSMP, 3 el. Pucharu Cinquecento | 7. Rajd Castrol Gemer | ||
1-2.09.1995 | 4 eliminacja Pucharu Cinquecento | 27. Rajd Tatry (SK) | ||
22-23.09.1995 | 7 eliminacja RSMP, 5 el. Pucharu Cinquecento | 43. Rajd Wisły | Lista |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||||||
Klasyfikacja generalna: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ||||||||
1. | Krzysztof
Hołowczyc Maciej Wisławski |
Toyota / Castrol / Stomil Olsztyn / Mobil - A. Polski | Toyota Celica 4WD | 15 | 20 | 15 | 20 | (15) | 20 | 90 | |||||
2. | Paweł
Przybylski Krzysztof Gęborys |
Rafineria Czechowice - A. Rzemieślnik Warszawa | Ford Escort RS Cosworth | 20 | 15 | 20 | 15 | 70 | |||||||
3. | Robert Herba Andrzej Górski |
Tedex Rally Team - Automobilklub Polski | Mitsubishi Lancer Evo 2 | 12 | 12 | (8) | 10 | (8) | 10 | 15 | 59 | ||||
4. | Waldemar Doskocz Aleksander Dragon |
Renault Elf Polska - A. Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 12 | 8 | 12 | 12 | 12 | 56 | ||||||
5. | Bogdan Herink Barbara Stępkowska |
Renault Elf Polska - A. Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Maxi; Renault Clio Williams | 12 | 20 | 15 | 47 | ||||||||
6. | Wiesław Stec Artur Skorupa |
|
Ford Escort RS Cosworth | 8 | 10 | 10 | 6 | 8 | 42 | ||||||
7. | Andrzej Chojnacki | Polisa - Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | 10 | 4 | 10 | 24 | ||||||||
8. | Robert Gryczyński Tomasz Ryborz |
Toyota Castrol Rally Team - Automobilklub Śląski | Toyota Celica 4WD | 20 | 20 | ||||||||||
8. | Janusz Kulig Dariusz Burkat |
Aquila Rally - Automobilklub Krakowski | Opel Kadett GSi 16V | 3 | 2 | 3 | 4 | 8 | 20 | ||||||
10. | Romuald Chałas Zbigniew Atłowski |
Mobil Motor Rally Team - Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | 6 | 8 | 2 | 16 | ||||||||
10. | Andrzej Koper Jakub Mroczkowski |
A. Koper Rally Team - A. Rzemieślnik Warszawa | Subaru Impreza WRX | 3 | 1 | 6 | 6 | 16 | |||||||
12. | Cezary Fuchs Mikołaj Madej |
Automobilklub
Dolnośląski Automobilklub Łódzki |
Ford Escort RS Cosworth | 2 | 10 | 12 | |||||||||
12. | Robert Kępka Klaudiusz Rak |
Renault Elf Polska - Automobilklub Polski | Renault Clio Williams | 6 | 6 | 12 | |||||||||
12. | Zenon Sawicki Jarosław Baran |
Automobilklub
Polski Automobilklub Krakowski |
Ford Sierra Cosworth 4x4 / RS Cosworth | 4 | 4 | 4 | 12 | ||||||||
15. | Michał Rej Robert Bromke |
Mobil Motor Rally Team - Automobilklub Polski | Nissan Sunny GTi | 1 | 4 | 3 | 1 | 9 | |||||||
16. | Andrzej Buziuk Marek Skrobot |
Automobilklub Karkonoski | Mitsubishi Lancer Evo 2 | 6 | 6 | ||||||||||
17. | Bartłomiej Baniowski | Rafineria Czechowice - Automobilklub Krakowski | Nissan Sunny GTi-R | 4 | 4 | ||||||||||
17. | Mirosław Skrobotowicz | Automobilklub Dolnośląski | Ford Escort RS Cosworth | 4 | 4 | ||||||||||
19. | Marek Sadowski Dariusz Dekuczyński |
Toyota Motor / Castrol - A. Rzemieślnik Wa-wa | Toyota Celica 4WD | 3 | 3 | ||||||||||
19. | Piotr Świeboda Maria "Malina" Wiechowska |
AST Rally Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Opel Kadett GSi 16V; Opel Astra GSi 16V | 3 | 3 | ||||||||||
19. | Adam Magaczewski Andrzej Białowąs |
Automobilklub Śląski | Ford Escort RS Cosworth; Mazda 323 4WD | 3 | 3 | ||||||||||
22. | Krzysztof Wołkowyski | ARDO - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Peugeot 309 GTi 16V; Opel Kadett GSi | 2 | 2 | ||||||||||
22. | Piotr Kufrej Maciej Hołuj |
Automobilklub Krakowski | Nissan Sunny GTi-R | 2 | 2 | ||||||||||
22. | Waldemar Malinowski Andrzej Grigorjew |
Mobil Motor Rally Team - Automobilklub Polski | Opel Kadett GSi 16V | 2 | 2 | ||||||||||
22. | Lech Koraszewski | Automobilklub Opolski | Audi S2 | 2 | 2 | ||||||||||
26. | Piotr Cekiera Artur Kobos |
Automobilklub Krakowski | Honda Civic VTi | 1 | 1 | ||||||||||
26. | Włodzimierz
Skrodzki Erwin Meisel |
|
Honda Civic VTi | 1 | 1 | ||||||||||
26. | Jerzy Dyszy Krzysztof Różański |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio 16V; Renault Clio Williams | 1 | 1 | ||||||||||
26. | Wojciech Nosalik | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf GTi 16V | 1 | 1 | ||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||||||
Grupa N: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ||||||||
1. | Robert Herba Andrzej Górski |
Tedex Rally Team - Automobilklub Polski | Mitsubishi Lancer Evo 2 | 9 | 9 | 6 | 9 | (6) | 9 | 42 | |||||
2. | Wiesław
Stec Artur Skorupa |
|
Ford Escort RS Cosworth | 4 | 6 | 9 | 6 | 6 | (3) | 31 | |||||
3. | Andrzej Chojnacki | Polisa - Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | 6 | 4 | 9 | 19 | ||||||||
4. | Michał Rej Robert Bromke |
Mobil Motor Rally Team - Automobilklub Polski | Nissan Sunny GTi | 1 | 3 | 3 | 6 | 13 | |||||||
5. | Cezary Fuchs Mikołaj Madej |
Automobilklub
Dolnośląski Automobilklub Łódzki |
Ford Escort RS Cosworth | 1 | 9 | 10 | |||||||||
5. | Janusz Kulig Dariusz Burkat |
Aquila Rally - Automobilklub Krakowski | Opel Kadett GSi 16V | 2 | 2 | 2 | 4 | 10 | |||||||
7. | Romuald Chałas Zbigniew Atłowski |
Mobil Motor Rally Team - Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | 3 | 4 | 2 | 9 | ||||||||
8. | Andrzej Koper Jakub Mroczkowski |
A. Koper Rally Team - A. Rzemieślnik Warszawa | Subaru Impreza WRX | 3 | 1 | 4 | 8 | ||||||||
9. | Piotr Świeboda Maria "Malina" Wiechowska |
AST Rally Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Opel Kadett GSi 16V; Opel Astra GSi 16V | 3 | 2 | 5 | |||||||||
10. | Roman Wrona Lech Wójcik |
Rafineria Jedlicze - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 4 | 4 | ||||||||||
10. | Andrzej Buziuk Marek Skrobot |
Automobilklub Karkonoski | Mitsubishi Lancer Evo 2 | 4 | 4 | ||||||||||
10. | Mirosław Skrobotowicz | Automobilklub Dolnośląski | Ford Escort RS Cosworth | 4 | 4 | ||||||||||
13. | Marek Sadowski Dariusz Dekuczyński |
Toyota Motor / Castrol - Rzemieślnik Wa-wa | Toyota Celica 4WD | 3 | 3 | ||||||||||
14. | Piotr Kufrej Maciej Hołuj |
Automobilklub Krakowski | Nissan Sunny GTi-R | 2 | 2 | ||||||||||
14. | Waldemar Malinowski Andrzej Grigorjew |
Mobil Motor Rally Team - Automobilklub Polski | Opel Kadett GSi 16V | 2 | 2 | ||||||||||
16. | Cezary Zaleski Krzysztof Rzucidło |
Mobil Motor Rally Team - Automobilklub Polski | Honda Civic | 1 | 1 | ||||||||||
16. | Jerzy Dyszy Krzysztof Różański |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio 16V; Renault Clio Williams | 1 | 1 | ||||||||||
16. | Krzysztof Wołkowyski | ARDO - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Peugeot 309 GTi 16V; Opel Kadett GSi | 1 | 1 | ||||||||||
16. | Piotr Cekiera Artur Kobos |
Automobilklub Krakowski | Honda Civic VTi | 1 | 1 | ||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||||||
Formuła 2: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ||||||||
1. | Waldemar
Doskocz Aleksander Dragon |
Renault Elf Polska - A. Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 9 | 6 | 6 | 6 | 9 | 36 | ||||||
2. | Bogdan
Herink Barbara Stępkowska |
Renault Elf Polska - A. Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Maxi; Renault Clio Williams | 9 | 9 | 9 | 27 | ||||||||
3. | Janusz Kulig Dariusz Burkat |
Aquila Rally - Automobilklub Krakowski | Opel Kadett GSi 16V | 9 | 4 | 4 | 3 | (3) | 6 | 26 | |||||
4. | Michał Rej Robert Bromke |
Mobil Motor Rally Team - Automobilklub Polski | Nissan Sunny GTi | 2 | 3 | (1) | 2 | 4 | (2) | 4 | 15 | ||||
5. | Robert Kępka Klaudiusz Rak |
Renault Elf Polska - Automobilklub Polski | Renault Clio Williams | 9 | 4 | 13 | |||||||||
6. | Piotr Świeboda Maria "Malina" Wiechowska |
AST Rally Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Opel Kadett GSi 16V; Opel Astra GSi 16V | 6 | 2 | 8 | |||||||||
6. | Krzysztof Wołkowyski | ARDO - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Peugeot 309 GTi 16V; Opel Kadett GSi | 6 | 2 | 8 | |||||||||
8. | Piotr Cekiera Artur Kobos |
Automobilklub Krakowski | Honda Civic VTi | 3 | 4 | 7 | |||||||||
9. | Włodzimierz
Skrodzki Erwin Meisel |
|
Honda Civic VTi | 3 | 1 | 2 | 6 | ||||||||
9. | Jerzy Dyszy Krzysztof Różański |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio 16V; Renault Clio Williams | 6 | 6 | ||||||||||
11. | Jarosław Pineles Henryk Pineles |
Nokia Liberty Team - Automobilklub Śląski | Opel Astra GSi 16V | 2 | 3 | 5 | |||||||||
12. | Wojciech Nosalik | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf GTi 16V | 4 | 4 | ||||||||||
13. | Roman Wrona Lech Wójcik |
Rafineria Jedlicze - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 3 | 3 | ||||||||||
13. | Waldemar Malinowski Andrzej Grigorjew |
Mobil Motor Rally Team - Automobilklub Polski | Opel Kadett GSi 16V | 1 | 1 | 1 | 3 | ||||||||
15. | Cezary Zaleski Krzysztof Rzucidło |
Mobil Motor Rally Team - Automobilklub Polski | Honda Civic | 1 | 1 | 2 | |||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||||||
Klasa A-8: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ||||||||
1. | Krzysztof
Hołowczyc Maciej Wisławski |
Toyota / Castrol / Stomil Olsztyn / Mobil - A. Polski | Toyota Celica 4WD | 6 | 6 | 9 | 6 | 27 | |||||||
2. | Paweł
Przybylski Krzysztof Gęborys |
Rafineria Czechowice - A. Rzemieślnik Warszawa | Ford Escort RS Cosworth | 9 | 9 | 6 | 24 | ||||||||
3. | Zenon
Sawicki Jarosław Baran |
Automobilklub
Polski Automobilklub Krakowski |
Ford Sierra Cosworth 4x4 / RS Cosworth | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 18 | ||||||
4. | Bogdan Herink Barbara Stępkowska |
Renault Elf Polska - A. Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Maxi | 9 | 9 | ||||||||||
4. | Robert Gryczyński Tomasz Ryborz |
Toyota Castrol Rally Team - Automobilklub Śląski | Toyota Celica 4WD | 9 | 9 | ||||||||||
6. | Robert Herba Andrzej Górski |
Tedex Rally Team - Automobilklub Polski | Mitsubishi Lancer Evo 2 | 6 | 6 | ||||||||||
7. | Adam Magaczewski | Rafineria Czechowice - Automobilklub Śląski | Ford Escort RS; Lancia Delta; Mazda 323 | 3 | 2 | 5 | |||||||||
8. | Waldemar Doskocz Aleksander Dragon |
Renault Elf Polska - A. Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 4 | 4 | ||||||||||
8. | Andrzej Koper Jakub Mroczkowski |
A. Koper Rally Team - A. Rzemieślnik Warszawa | Subaru Impreza WRX | 4 | 4 | ||||||||||
10. | Bogdan Ludwiczak Krzysztof Szeszko |
Motoklub Olsztyn | Ford Escort RS Cosworth | 3 | 3 | ||||||||||
11. | Jerzy Wierzbołowski | Automobilklub Dolnośląski | Volkswagen Golf GTi 16V | 2 | 2 | ||||||||||
12. | Lech Koraszewski | Automobilklub Opolski | Audi S2 | 1 | 1 | ||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||||||
Klasa A-7: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ||||||||
1. | Wojciech Nosalik | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf GTi 16V | 9 | 6 | 6 | 4 | 25 | |||||||
2. | Waldemar
Doskocz Aleksander Dragon |
Renault Elf Polska - A. Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 9 | 6 | 9 | 24 | ||||||||
3. | Jerzy Wierzbołowski | Nastar Team - Automobilklub Dolnośląski | Volkswagen Golf GTi 16V | 6 | 4 | 10 | |||||||||
4. | Robert Kępka Klaudiusz Rak |
Renault Elf Polska - Automobilklub Polski | Renault Clio Williams | 9 | 9 | ||||||||||
4. | Bogdan Herink Barbara Stępkowska |
Renault Elf Polska - A.Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Maxi; Renault Clio Williams | 9 | 9 | ||||||||||
6. | Marek Nawarecki | KIM Rally - Automobilklub Krakowski | Peugeot 309 GTi 16V | 4 | 3 | 7 | |||||||||
7. | Maciej Pasławski | Nastar Team - Automobilklub Dolnośląski | Volkswagen Golf GTi 16V | 6 | 6 | ||||||||||
7. | Janusz Kulig Dariusz Burkat |
Aquila Rally - Automobilklub Krakowski | Opel Kadett GSi 16V | 6 | 6 | ||||||||||
9. | Andrzej Białowąs | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf GTi 16V | 4 | 4 | ||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||||||
Klasa A-6: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ||||||||
1. | Piotr Gadomski Romuald Porębski |
Autotak / Tissot - Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento 900 | 9 | 6 | 15 | |||||||||
2. | Janusz Damentko | Automobilklub Morski | Toyota Corolla GTi | 9 | 9 | ||||||||||
3. | Jacek Sikora Jacek Sciciński |
Rafineria Czechowice - A. Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 6 | 6 | ||||||||||
4. | Piotr Wróblewski Marek Kaczmarek |
Polskie Książki Telefoniczne - Rzemieślnik Warszawa | Toyota Corolla | 4 | 4 | ||||||||||
4. | Dariusz Gałecki | Automobilklub Dolnośląski | Łada 2105 | 4 | 4 | ||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||||||
Klasa A-5: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ||||||||
1. | Ireneusz Wrzesiński | Automobilklub Sudecki | Peugeot 205 Rallye | 9 | 9 | 9 | 27 | ||||||||
2. | Aleksander Bubel | Polmozbyt Wrocław - Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento 900 | 4 | 6 | 10 | |||||||||
3. | Dariusz Gałecki | Automobilklub Dolnośląski | Łada 2105 | 6 | 6 | ||||||||||
3. | Piotr Gadomski Romuald Porębski |
Autotak / Tissot - Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento 900 | 6 | 6 | ||||||||||
5. | Waldemar Morawiec | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento Sporting | 4 | 4 | ||||||||||
6. | Marek Ryndak | Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento 900 | 3 | 3 | ||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||||||
Klasa A-0: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ||||||||
1. | Jacek Sikora Jacek Sciciński |
Rafineria Czechowice - A. Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 9 | 9 | ||||||||||
2. | Piotr Gadomski Romuald Porębski |
Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento 900 | 6 | 6 | ||||||||||
3. | Włodzimierz
Pawluczuk Marek Bała |
Castrol R. T. / Carservice - A. Rzemieślnik Wa-wa | Fiat Cinquecento 900 | 4 | 4 | ||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||||||
Klasa N-4: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ||||||||
1. | Robert Herba Andrzej Górski |
Tedex Rally Team - Automobilklub Polski | Mitsubishi Lancer Evo 2 | 9 | 6 | 9 | 6 | 30 | |||||||
2. | Wiesław
Stec Artur Skorupa |
|
Ford Escort RS Cosworth | 4 | 9 | 6 | 6 | 25 | |||||||
3. | Andrzej Chojnacki | Polisa - Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | 6 | 4 | 9 | 19 | ||||||||
4. | Cezary Fuchs Mikołaj Madej |
Automobilklub
Dolnośląski Automobilklub Łódzki |
Ford Escort RS Cosworth | 3 | 9 | 12 | |||||||||
5. | Andrzej Koper Jakub Mroczkowski |
A. Koper Rally Team - A. Rzemieślnik Warszawa | Subaru Impreza WRX | 3 | 1 | 4 | 8 | ||||||||
6. | Romuald Chałas Zbigniew Atłowski |
Mobil Motor Rally Team - Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | 3 | 2 | 2 | 7 | ||||||||
7. | Mirosław Skrobotowicz | Automobilklub Dolnośląski | Ford Escort RS Cosworth | 4 | 4 | ||||||||||
7. | Andrzej Buziuk Marek Skrobot |
Automobilklub Karkonoski | Mitsubishi Lancer Evo 2 | 4 | 4 | ||||||||||
9. | Marek Sadowski Dariusz Dekuczyński |
Toyota Motor / Castrol - A. Rzemieślnik Wa-wa | Toyota Celica 4WD | 3 | 3 | ||||||||||
10. | Piotr Kufrej Maciej Hołuj |
Automobilklub Krakowski | Nissan Sunny GTi-R | 2 | 2 | ||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||||||
Klasa N-3: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ||||||||
1. | Janusz Kulig Dariusz Burkat |
Aquila Rally - Automobilklub Krakowski | Opel Kadett GSi 16V | 9 | 6 | 9 | 6 | 9 | 39 | ||||||
2. | Michał Rej Robert Bromke |
Mobil Motor Rally Team - Automobilklub Polski | Nissan Sunny GTi | 4 | 4 | (4) | (4) | 9 | 6 | 9 | 32 | ||||
3. | Waldemar
Malinowski Andrzej Grigorjew |
Mobil Motor Rally Team - Automobilklub Polski | Opel Kadett GSi 16V | 3 | 2 | (2) | 3 | 3 | 4 | 15 | |||||
4. | Jarosław Pineles Henryk Pineles |
Nokia Liberty Team - Automobilklub Śląski | Opel Astra GSi 16V | 6 | 6 | 2 | 14 | ||||||||
4. | Piotr Świeboda Maria "Malina" Wiechowska |
AST Rally Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Opel Kadett GSi 16V; Opel Astra GSi 16V | 9 | 1 | 4 | 14 | ||||||||
6. | Jerzy Dyszy Krzysztof Różański |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio 16V; Renault Clio Williams | 1 | 9 | 10 | |||||||||
7. | Krzysztof Wołkowyski | ARDO - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Peugeot 309 GTi 16V; Opel Kadett GSi | 6 | 3 | 9 | |||||||||
7. | Roman Wrona Lech Wójcik |
Rafineria Jedlicze - A. Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 3 | 6 | 9 | |||||||||
9. | Jacek Bagniuk | Automobilklub Sudecki | Renault Clio 16V | 3 | 3 | 6 | |||||||||
9. | Mariusz Mszyca | Automobilklub Dolnośląski | Opel Astra GSi | 2 | 4 | 6 | |||||||||
11. | Tomasz Kuchar | Automobilklub Dolnośląski | Opel Astra | 2 | 2 | ||||||||||
11. | Filip Rybacki | Automobilklub Dolnośląski | Opel Astra GSi | 1 | 1 | 2 | |||||||||
11. | Paweł Puchalski Marek Łasiewicki |
Automobilklub
Polski Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
Opel Kadett GSi 16V | 2 | 2 | ||||||||||
14. | Wojciech Pepłowski | Automobilklub Dolnośląski | Opel Astra GSi | 1 | 1 | ||||||||||
14. | Wojciech
Gruszczyński Piotr Sapko |
Automobilklub Krakowski | Renault Clio 16V | 1 | 1 | ||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||||||
Klasa N-2: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ||||||||
1. | Piotr
Cekiera Artur Kobos |
Automobilklub Krakowski | Honda Civic VTi | 9 | 9 | 6 | (4) | 9 | 6 | 39 | |||||
2. | Włodzimierz
Skrodzki Erwin Meisel |
|
Honda Civic VTi | 6 | 6 | 9 | 9 | 30 | |||||||
3. | Cezary
Zaleski Krzysztof Rzucidło |
Mobil Motor Rally Team - Automobilklub Polski | Honda Civic | 4 | 3 | 6 | 9 | 22 | |||||||
4. | Marek Skrzypkowski Krzysztof Watała |
Automobilklub Sudecki | Opel Corsa GSi | 4 | 4 | ||||||||||
4. | Krzysztof Górski | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento 900 | 4 | 4 | ||||||||||
6. | Jarosław Buczek | Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento 900 | 3 | 3 | ||||||||||
7. | Konrad Gałusza Tomasz Malec |
Radio Eska - Automobilklub Dolnośląski | Opel Corsa GSi | 2 | 2 | ||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||||||
Puchar Cinquecento / Klasa A-PCA: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||||||||||
1. | Jacek Sikora Jacek Sciciński |
Rafineria Czechowice / Autorex - A. Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Abarth | 9 | 9 | 9 | 6 | 33 | |||||||
2. |
Mariusz Ficoń Sławomir Mieszkowski |
|
Fiat Cinquecento Abarth | 6 | (2) | 9 | 6 | 9 | 30 | ||||||
3. | Damian Gielata | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento Abarth | 4 | 6 | 4 | 3 | 17 | |||||||
4. | Jan Chudzikiewicz | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento Abarth | 2 | 6 | 4 | 2 | 14 | |||||||
5. | Marek Ryndak | Polmozbyt Rzeszów - Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento Abarth | 3 | 3 | 4 | 10 | ||||||||
6. | Włodzimierz Pawluczuk | Castrol Racing Team / Carservice - A. Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Abarth | 1 | 4 | 5 | |||||||||
7. | Piotr Sapko | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento Abarth | 4 | 4 | ||||||||||
7. | Marek Bała | Castrol Racing Team / Carservice - A. Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Abarth | 4 | 4 | ||||||||||
7. | Filip Rybacki | Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento Abarth | 2 | 2 | 4 | |||||||||
10. | Maciej Kołomyjski | Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento Abarth | 3 | 3 | ||||||||||
10. | Leszek Kuzaj Paweł Boratyn |
Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento Abarth | 3 | 3 | ||||||||||
12. | Andrzej Mocie | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento Abarth | 2 | 2 | ||||||||||
12. | Mariusz Sudoł | Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento Abarth | 2 | 2 | ||||||||||
14. | Marek Gąsecki Tomasz Chmiel |
Automobilklub Morski | Fiat Cinquecento Abarth | 1 | 1 | ||||||||||
14. | Marek Andrysz | Castrol Racing Team / Carservice - A. Karkonoski | Fiat Cinquecento Abarth | 1 | 1 | ||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | ||||||||
Klasyfikacja zespołów sponsorskich: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | ||||||||
1. | Mobil Motor Rally Team | 6 | 9 | 6 | 6 | 9 | 36 | ||||||||
2. | Rafineria Czechowice | 9 | 9 | 9 | 27 | ||||||||||
Pogrubioną czcionką wyróżniono zdobywców tytułów Mistrzów i Wicemistrzów Polski. |
Podział samochodów startujących w RSMP według
regulaminów FIA:
- Grupa A - Samochody turystyczne wyprodukowane w
ilości co najmniej 2500 egzemplarzy w ciągu kolejnych 12
miesięcy z dużą ilością możliwych przeróbek
polepszających osiągi pojazdu.
- Grupa N - Samochody turystyczne wyprodukowane w ilości co
najmniej 2500 egzemplarzy w ciągu kolejnych 12 miesięcy. Prawie
całkowity zakaz przeróbek mających na celu poprawienie
osiągów samochodu.
- Formuła 2 - Samochody gr. A lub N z napędem na jedną oś, o
pojemności skokowej silnika do 2000 cm3, bez
turbodoładowania. Do kategorii tej zaliczano też tzw. "kit
cars" - pojazdy oparte o grupę A (lecz z większym zakresem
dozwolonych modyfikacji) z napędem na jedną oś, o pojemności
skokowej silnika do 2000 cm3, bez turbodoładowania,
produkowane w ilości co najmniej 25 tysięcy egzemplarzy w
ciągu roku, zaś roczna produkcja silników danej wersji nie
mogła być mniejsza niż 2500. Producent miał obowiązek
przygotowania minimum 50 zestawów ("kitów")
pozwalających zamienić seryjny samochód w kit car.
Grupy A i N podzielone były na klasy:
- kl. A-8 - pow. 2000 cm3
- kl. A-7 - do 2000 cm3
- kl. A-6 - do 1600 cm3
- kl. A-5 - do 1300 cm3
- kl. A-0 - do 1000 cm3
- kl. N-4 - pow. 2000 cm3
- kl. N-3 - do 2000 cm3
- kl. N-2 - do 1600 cm3
- kl. N-1 - do 1300 cm3
- kl. N-0 - do 1000 cm3
Samochody z silnikami z doładowaniem klasyfikowane były z
wykorzystaniem współczynnika 1,7 przez który mnożona była
pojemność skokowa silnika.
Puchar Cinquecento (kl. A-PCA) - samochody Fiat Cinquecento Abarth przydzielane zawodnikom drogą losowania. Nie posiadały one homologacji i dlatego nie były uwzględniane w międzynarodowych klasyfikacjach rajdów.
W grupie A nie prowadzono klasyfikacji rocznej.
Punkty w klasyfikacji generalnej przyznawano za 10 pierwszych
miejsc według systemu: 20-15-12-10-8-6-5-4-3-2-1.
Punkty w grupie N, F2, Pucharze Cinquecento i w klasach
przyznawano za 6 pierwszych miejsc według systemu: 9-6-4-3-2-1.
Do końcowych punktacji zaliczano zawodnikom 5 najlepszych
wyników. Wyjątkiem był Puchar C-C gdzie liczły się 4
najlepsze wyniki.
Źródła:
- Auto International 1995
- Auto Świat 1995
- Informator Rajdu Krakowskiego 1995
- Materiały: AdamT, Grzegorz Chyła (Rajd Polski), Jacek Ślopek, Mirek:)
- Motor 1995
- Sport 1995
- "Wielkie ściganie 1995" - Mirosław Rutkowski
<< RSMP 1994] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1996 >>