<< 2
el. RSMP 1995 - R. Kormoran] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1995] [4 el. RSMP 1995 - R. Polski
>>
[Rajd Elmot 1995 - filmy]
Baza rajdu: Świdnica
Dystans: 407 km, w tym 19 odcinków specjalnych
o łącznej długości 177 km.
- 19.05: Superoes Zagórze (7,7 km x 3 = 23,1 km)
- 20.05: OS 1, 7 i 13: Świdnica - Złoty Las (6,6 km); OS 2, 8 i
14: Dziećmorowice - Zagórze (4,4); OS 3, 9 i 15: Lubachów -
Walim (13,3); OS 4, 10 i 16: Wolibórz - Jodłownik (8,7); OS 5,
11 i 17: Rościszów - Walim (9,1); OS 6, 12 i 18: Sokolec -
Kamionki (9,2)
Nawierzchnia: asfalt
Klasyfikacja generalna: | ||||||||
1. | Paweł Przybylski Krzysztof Gęborys |
Rafineria Czechowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Ford Escort RS Cosworth | 1. kl. A-8 | 1:30:57 | |||
2. | Krzysztof Hołowczyc Maciej Wisławski |
Toyota Motor Poland / Castrol / Stomil Olsztyn - Automobilklub Polski | Toyota Celica 4WD | 2. kl. A-8 | 1:32:23 | |||
3. | Waldemar Doskocz Aleksander Dragon |
Renault Elf Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 1. kl. A-7 1. F2 |
1:34:47 | |||
4. | Wiesław Stec Artur Skorupa |
|
Ford Escort RS Cosworth | 1. gr. N 1. kl. N-4 |
1:36:07 | |||
5. | Robert Herba Andrzej Górski |
Tedex Rally Team - Automobilklub Polski | Mitsubishi Lancer Evo 2 | 2. gr. N 2. kl. N-4 |
1:37:55 | |||
6. | Andrzej Buziuk Marek Skrobot |
Automobilklub Karkonoski | Mitsubishi Lancer Evo 2 | 3. gr. N 3. kl. N-4 |
1:39:53 | |||
7. | Zenon Sawicki Jarosław Baran |
Automobilklub
Polski Automobilklub Krakowski |
Ford Sierra Cosworth 4x4 | 3. kl. A-8 | 1:41:24 | |||
8. | Andrzej Koper Jakub Mroczkowski |
Andrzej Koper Rally Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Subaru Impreza WRX | 4. gr. N 4. kl. N-4 |
1:41:45 | |||
9. | Romuald Chałas Zbigniew Atłowski |
Mobil Motor Rally Team - Automobilklub Polski | Ford Escort RS Cosworth | 5. gr. N 5. kl. N-4 |
1:42:12 | |||
10. | Jerzy Dyszy Krzysztof Różański |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio 16V | 6. gr. N 1. kl. N-3 2. F2 |
1:46:53 | |||
11. | Piotr Cekiera Artur Kobos |
Automobilklub Krakowski | Honda Civic VTi | 7. gr. N 1. kl. N-2 3. F2 |
1:47:17 | |||
12. | Włodzimierz Skrodzki Erwin Meisel |
|
Honda Civic VTi | 8. gr. N 2. kl. N-2 4. F2 |
1:47:53 | |||
13. | Jarosław Pineles Henryk Pineles |
Nokia Liberty Team - Automobilklub Śląski | Opel Astra GSi 16V | 9. gr. N 2. kl. N-3 5. F2 |
1:48:17 | |||
14. | Michał Rej Robert Bromke |
Mobil Motor Rally Team - Automobilklub Polski | Nissan Sunny GTi | 10. gr. N 3. kl. N-3 6. F2 |
1:48:42 | |||
15. | Roman Wrona Lech Wójcik |
Rafineria Jedlicze - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Williams | 11. gr. N 4. kl. N-3 7. F2 |
1:49:00 | |||
16. | Waldemar Malinowski Andrzej Grigorjew |
Mobil Motor Rally Team - Automobilklub Polski | Opel Kadett GSi 16V | 12. gr. N 5. kl. N-3 8. F2 |
1:49:17 | |||
17. | Wojciech Nosalik Andrzej Białowąs |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Volkswagen Golf GTi 16V | 2. kl. A-7 9. F2 |
1:50:22 | |||
18. | Cezary Zaleski Krzysztof Rzucidło |
Mobil Motor Rally Team - Automobilklub Polski | Honda Civic | 13. gr. N 3. kl. N-2 10. F2 |
1:53:36 | |||
19. |
Andrzej Krzywda (D) Wolfgang Grychtoł |
ADAC Automobilklub Śląski |
Ford Sierra Cosworth 4x4 | (kl. N-4) | 1:54:15 |
|||
20. | Ireneusz Wrzesiński Krzysztof Andrzejewski |
Automobilklub Sudecki | Peugeot 205 Rallye | 1. kl. A-5 11. F2 |
1:56:42 | |||
21. | Adam Magaczewski Andrzej Magaczewski |
Automobilklub Śląski | Lancia Delta HF Integrale | 4. kl. A-8 | 1:57:00 | |||
22. | Filip Rybacki Mariusz Sudoł |
Automobilklub Dolnośląski | Opel Astra GSi | 14. gr. N 6. kl. N-3 12. F2 |
1:58:51 | |||
23. | Dariusz Gałecki Mirosław Gąssowski |
Automobilklub Dolnośląski | Łada 2105 | 2. kl. A-5 13. F2 |
2:04:32 | |||
24. | Aleksander Bubel Grzegorz Osiński |
Polmozbyt Wrocław - Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento 900 | 3. kl. A-5 14. F2 |
2:10:22 | |||
25. | Marek Nawarecki Jarosław Kaszyński |
KIM Rally - Automobilklub Krakowski | Peugeot 309 GTi 16V | 3. kl. A-7 15. F2 |
2:10:33 | |||
26. | Marek Ryndak Stanisław Bernadzik |
Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento 900 | 4. kl. A-5 16. F2 |
2:12:59 | |||
27. | Jarosław Buczek Apolinary Lechki |
Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento 900 | 15. gr. N 4. kl. N-2 17. F2 |
2:16:43 | |||
28. |
Tomasz Kończyło Jacek Wyrzykowski |
Automobilklub Dolnośląski | Peugeot 309 GTi | 16. gr. N 7. kl. N-3 18. F2 |
2:36:25 |
|||
Zdyskwalifikowani (niezgodność chłodnicy z homolagacją): | ||||||||
Piotr Świeboda Maria "Malina" Wiechowska |
AST Rally Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Opel Astra GSi 16V | kl. N-3 | 1:43:17 |
||||
Odpadli m. in.: | ||||||||
OS 10 |
Bohdan Ludwiczak ? |
Motoklub Olsztyn | Ford Escort RS Cosworth | (wypadek) |
||||
OS 7 |
Piotr Wróblewski Marek Kaczmarek |
Polskie Książki Telefoniczne R.T. - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Corolla | (wypadek) |
||||
OS 4 |
Robert Kępka ? |
Renault Elf Polska - Automobilklub Polski | Renault Clio | (napęd) |
||||
OS 1 |
Bogdan Herink Artur Wodniak |
Renault Elf Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio Maxi | kl. A-7 | (skrzynia |
|||
Janusz Kulig Dariusz Burkat |
Aquila Rally - Automobilklub Krakowski | Opel Kadett GSi 16V | kl. N-3 | (wypadek) |
||||
Jacek Sikora Jacek Sciciński |
Rafineria Czechowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | (wypadek) |
|||||
Wystartowało 46 załóg, sklasyfikowano 28. | ||||||||
Zwycięzcy OS-ów: Przybylski - 17 (1 ex aequo), Hołowczyc - 3 (1) | ||||||||
Klasyfikacja zespołów sponsorskich: | ||||||||
1. | Rafineria Czechowice | |||||||
2. | Mobil Motor Rally Team |
<< 2
el. RSMP 1995 - R. Kormoran] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 1995] [4 el. RSMP 1995 - R. Polski
>>
[Rajd Elmot 1995 - filmy]