<< 5 el. RSMP 1999 - R. Kormoran] [Strona g堯wna] [Rajdy] [RSMP 1999] [7 el. RSMP 1999 - R. Karkonoski >>
[Rajd Wis造 1999 - filmy]


10-11.09.1999 - 47. Rajd Wis造 - 6 eliminacja RSMP + el. Rajdowych Mistrzostw Europy wsp. 2

Dystans: 526,6 km. Planowano rozegranie 24 odcink闚 specjalnych o 陰cznej d逝go軼i 236,83 km. Ostatecznie, po odwo豉niu OS 16, odby造 si 23 OS-y o 陰cznej d逝go軼i 226,18 km.
Odcinki specjalne:

- 10.09: OS 1: Skocz闚 - D瑿owiec (8,41 km); OS 2: Kostkowice - Gumna (18,67); OS 3: Godzisz闚 - Kozakowice (6,00); OS 4: Nierodzim - Brenna (9,65); OS 5: Pier軼iec - Kiczyce (10,92); OS 6: Skocz闚 - D瑿owiec (8,41); OS 7: Kostkowice - Gumna (18,67); OS 8: Nierodzim - Brenna (9,65); OS 9: Pier軼iec - Kiczyce (10,92); OS 10: Skocz闚 - D瑿owiec (8,41); OS 11: Kostkowice - Gumna (18,67); OS 12: Godzisz闚 - Kozakowice (6,00); OS 13: Nierodzim - Brenna (9,65); OS 14: Pier軼iec - Kiczyce (10,92)
- 11.09: OS 15 i 20: Wis豉 Malinka - Szczyrk Solisko (8,94); OS 16 (odwo豉ny) i 21: Godziszka - Twardorzeczka (10,65); OS 17 i 22: Kamesznica - Koniak闚 Koczy Zamek (10,16); OS 18 i 23: Koniak闚 - Istebna (6,47); OS 19 i 24: Kubalonka - Wis豉 Czarne (4,72)
Nawierzchnia: asfalt

Klasyfikacja generalna:
1. Krzysztof Ho這wczyc
Jean-Marc Fortin
Wizja TV / Turning Point RT - Automobilklub Olszty雟ki Subaru Impreza WRC 98 kl. A-8 2:11:58,4
2. Janusz Kulig
Jaros豉w Baran
Marlboro / Mobil 1 Rally Team - Automobilklub Krakowski Ford Escort WRC kl. A-8 2:12:20,8
3. Marek Gieruszczak
Artur Skorupa
Mobil 1 Rally Team - Automobilklub Karkonoski Toyota Celica GT-Four kl. A-8 2:16:59,5
4. Robert Herba
Jacek Rathe
Warka Strong Club - Automobilklub Polski
Autoklub Rzemie郵nik Warszawa
Mitsubishi Lancer RS Evo VI 1. gr. N
kl. N-4
2:18:02,4
5. Pawe Dytko [1]
Tomasz Dytko [1]
Automobilklub Opolski Mitsubishi Lancer RS Evo IV 2. gr. N
kl. N-4
2:21:25,6
6. Krzysztof Tercjak
Bart這miej Czeka雟ki
Automobilklub Dolno郵御ki Mitsubishi Lancer RS Evo V 3. gr. N
kl. N-4
2:21:32,8
7. Wies豉w Stec
Maciej Maciejewski
Automobilklub Lubelski Mitsubishi Lancer RS Evo III 4. gr. N
kl. N-4
2:25:11,0
8. Lech Koraszewski
Grzegorz Dudek [2]
Automobilklub K璠zierzy雟ko-Kozielski Audi S2 kl. A-8 2:26:14,7
9. Jacek Jerschina
Andrzej Bia這w御
Peugeot Sport Polska - Automobilklub Polski
Automobilklub 奸御ki
Peugeot 106 Maxi 1. kl. A-6
1. F-2
2:26:29,9
10. Tomasz Czopik
Dariusz Burkat [3]
Pennzoil / Excellent Rally Team - Automobilklub Krakowski Mitsubishi Lancer RS Evo III 5. gr. N
kl. N-4
2:29:12,1
11. Aleksander Bubel
Maciej Pas豉wski
Automobilklub Dolno郵御ki Opel Astra GSi 16V 6. gr. N
1. kl. N-3
2. F-2
2:30:58,8
12. Tomasz Ratajczyk
Mariusz Sobczak
Automobilklub Polski Volkswagen Golf GTi 16V 7. gr. N
2. kl. N-3
3. F-2
2:31:39,0
13. Adam Szyma
Jaros豉w Gieras [4]
Automobilklub 奸御ki
AMK Gliwice
Peugeot 106 Rallye 8. gr. N
1. kl. N-PP
4. F-2
2:35:18,2
14. Marek Glier
Tomasz Chmiel
Automobilklub Orski Opel Astra GSi 16V 9. gr. N
3. kl. N-3
5. F-2
2:35:37,0
15. Piotr Adamus [2]
Magdalena Zacharko [5]
Automobilklub Krakowski Peugeot 106 Rallye 10. gr. N
2. kl. N-PP
6. F-2
2:35:39,5
16. Piotr Starczukowski [3]
Bartosz Siod豉 [6]
Nissan Mazur Motorsport - Automobilklub Sudecki Nissan Micra 1. kl. A-5
7. F-2
2:38:34,6
17. Zbigniew Gabry
Andrzej Witek
Automobilklub Krakowski Peugeot 106 Rallye 11. gr. N
3. kl. N-PP
8. F-2
2:38:50,9
18. Grzegorz Kawalec
Marek Mularczyk [7]
Automobilklub 奸御ki Opel Astra GSi 16V 12. gr. N
4. kl. N-3
9. F-2
2:40:36,8
19. Piotr Gadomski
Romuald Por瑿ski
Automobilklub 奸御ki Skoda Felicia LX 2. kl. A-5
10. F-2
2:41:13,7
20. Micha Nowosiad造 [4]
Marcin 奸usarczyk [8]
Automobilklub Polski Peugeot 106 Rallye 13. gr. N
4. kl. N-PP
11. F-2
2:41:17,8
21. Marcin Turski
Przemys豉w Bosek [9]
Autoklub Rzemie郵nik Warszawa
Automobilklub Krakowski
Peugeot 106 Rallye 14. gr. N
5. kl. N-PP
12. F-2
2:42:33,2
22. Jerzy Mazur
Jacek Storm
Nissan Mazur Motorsport - Automobilklub Sudecki Nissan Micra 3. kl. A-5
13. F-2
2:44:41,5
23. Maciej Woda [5]
Bart這miej Sitek [10]
Automobilklub Polski Fiat Seicento Sporting 15. gr. N
1. kl. N-PSS
14. F-2
2:47:09,4
24. Damian Jurczak
Marek Grabiec
Automobilklub Polski Fiat Seicento Sporting 16. gr. N
2. kl. N-PSS
15. F-2
2:47:32,6
25. Sebastian Lewandowski
Mariusz Andruszko
Andruszko-Lewandowski RT - Autoklub Rzemie郵nik Warszawa Fiat Seicento Sporting 17. gr. N
3. kl. N-PSS
16. F-2
2:48:54,7
26. Krzysztof Dunat [6]
Damian Kago [11]
Autoklub Rzemie郵nik Warszawa
Automobilklub 奸御ki
Fiat Seicento Sporting 18. gr. N
4. kl. N-PSS
17. F-2
2:49:18,8
27. Aleksander Raczy雟ki
ㄆkasz Godula
Automobilklub Polski Fiat Seicento Sporting 19. gr. N
5. kl. N-PSS
18. F-2
2:49:32,5
28. Maciej Boche雟ki [7]
Marek Sa豉jczyk [12]
Autoklub Rzemie郵nik Warszawa Fiat Seicento Sporting 20. gr. N
6. kl. N-PSS
19. F-2
2:49:43,2
29. Grzegorz Kami雟ki [8]
Przemys豉w Mazur [13]
Automobilklub Krakowski Fiat Seicento Sporting 21. gr. N
7. kl. N-PSS
20. F-2
2:50:21,1
30. Grzegorz Grzyb [9]
Jacek Scici雟ki
Moto Car 93 Rzesz闚 Fiat Seicento Sporting 22. gr. N
8. kl. N-PSS
21. F-2
2:50:45,2
31. Magdalena Cie郵ik [10]
Gra篡na Choma
Automobilklub Krakowski Fiat Seicento Sporting 23. gr. N
9. kl. N-PSS
22. F-2
2:51:58,3
32. Piotr Krotoszy雟ki [11]
Jan S豉bikowski [14]
Automobilklub Orski Fiat Seicento Sporting 24. gr. N
10. kl. N-PSS
23. F-2
2:52:18,6
33. Marcin Opa趾a
Krzysztof Dejewski [15]
Autoklub Rzemie郵nik Warszawa Peugeot 106 Rallye 25. gr. N
6. kl. N-PP
24. F-2
2:52:39,2
34. Marek Ryndak
Rafa Rzemie [16]
Moto Car 93 Rzesz闚 Fiat Cinquecento Sporting 26. gr. N
1. kl. N-1
25. F-2
2:52:46,4
35. Pawe Zych
Iwona Kaliwoda [17]
Automobilklub Krakowski Fiat Seicento Sporting 27. gr. N
11. kl. N-PSS
26. F-2
2:54:27,8
36. Micha Kwiatkowski
Pawe Wieczorek [18]
Autoklub Rzemie郵nik Warszawa Fiat Seicento Sporting 28. gr. N
12. kl. N-PSS
27. F-2
2:55:37,2
37. Miros豉w Dro盥 [12]
Dariusz Miko豉jczyk [19]
Automobilklub Rzeszowski Fiat Seicento Sporting 29. gr. N
13. kl. N-PSS
28. F-2
2:56:11,4
38. Rafa Hoffmann [13]
Marek Dobrowolski
Automobilklub 奸御ki Fiat Seicento Sporting 30. gr. N
14. kl. N-PSS
29. F-2
2:56:19,8
39. Dariusz Polo雟ki
Izabela Kamska [20]
Automobilklub 奸御ki Fiat Seicento Sporting 31. gr. N
15. kl. N-PSS
30. F-2
2:57:51,5
40. ㄆkasz Szterleja
Mariusz Matys [21]
Automobilklub Karkonoski Fiat Cinquecento Sporting 32. gr. N
2. kl. N-1
31. F-2
2:58:57,6
41. Miros豉w G御ecki [14]
Wojciech Skiba [22]
Automobilklub Orski Fiat Seicento Sporting 33. gr. N
16. kl. N-PSS
32. F-2
2:59:54,3
42. Rafa Kaczmarczyk
Rafa Bo瞠k [23]
Automobilklub Olszty雟ki Fiat Seicento Sporting 34. gr. N
17. kl. N-PSS
33. F-2
3:00:27,1
43. Marek Haczyk [15]
Marcin Kowalczyk [24]
Automobilklub Krakowski Fiat Seicento Sporting 35. gr. N
18. kl. N-PSS
34. F-2
3:00:52,1
44. Pawe Mieszcza雟ki
Dominik Pacak [25]
Automobilklub Cz瘰tochowski Fiat Seicento Sporting 36. gr. N
19. kl. N-PSS
35. F-2
3:01:55,2
45. Tomasz Grychto
Lech Bekierz [26]
Automobilklub 奸御ki Fiat Cinquecento 900 4. kl. A-5
36. F-2
3:03:59,4
46. Artur Walczak
Marcin Melon [27]
Autoklub Rzemie郵nik Warszawa Fiat Seicento Sporting 37. gr. N
3. kl. N-1
37. F-2
3:05:43,2
[1], [2], [3], ... - miejsca w klasyfikacjach promocyjnych kierowc闚 i pilot闚
Odpadli m. in.:
OS 21 Marcin 奸您ok
?
Automobilklub 奸御ki     (wypadek)
po
OS 14
Damian Gielata
Maciej Baran
Automobilklub Krakowski      
po
OS 14
Jaros豉w Pineles
?
Mobil 1 / Eurostal Rally Team - Automobilklub Krakowski   kl. N-4 (wycofali
si)

OS 14

Dominik Bartelak
Krzysztof Stankiewicz
Automobilklub Cz瘰tochowski ζda 2108 Samara  

(wjazd na PKC z
przeciwnej strony)

OS 13 Micha Go喚biowski
?
Automobilklub Krakowski     (skrzynia
bieg闚)
OS 11 Leszek Kuzaj
Andrzej G鏎ski
Autoklub Rzemie郵nik Warszawa Subaru Impreza WRC kl. A-8 (wypadek)
OS 9 Dariusz Polety這
?
Autoklub Rzemie郵nik Warszawa     (uk豉d
elektroniczny)
po
OS 8
Jan Ko軼iuszko
?
Ch這pskie Jad這 / Okocim Racing Team - A. Krakowski     (turbospr篹arka)
OS 8 Tomasz Kuchar
Maciej Szczepaniak
Polsat Dialog Rally Team - Automobilklub 奸御ki Volkswagen Golf Kit Car kl. A-8 (silnik)
po
OS 5
ㄆkasz Sztuka
Zbigniew Cie郵ar
Automobilklub Cieszy雟ki Skoda Felicia Kit Car kl. A-6 (uszkodzenia
po wypadku)
po
OS 5
Waldemar Doskocz
Wojciech Nosalik
  Volkswagen Golf III kl. A-8 (hamulce)
OS 5 Micha Uliarczyk
?
Automobilklub 奸御ki Peugeot 306 S16 kl. N-3 (wypadek)
OS 5 Jacek Sikora
?
Automobilklub Polski     (wypadek)
OS 4 Jan Chudzikiewicz
Marek Kaczmarek
Automobilklub Krakowski     (ch這dnica)
po
OS 3
Bart這miej Baniowski
?
Automobilklub Krakowski     (sprz璕這)
OS 2 Adam Wroc豉wski
Wojciech Sikora
Automobilklub 奸御ki Peugeot 106 Rallye kl. N-PP (wypadek)
OS 1 Robert Gryczy雟ki
Tadeusz Burkacki
Toyota / Castrol Rally Team - Automobilklub 奸御ki Toyota Corolla WRC kl. A-8 (skrzynia
bieg闚)
przed
startem
Maciej Kalarus
?
      (sprz璕這)
  Krzysztof Koczur
Ryszard Ciupka
Automobilklub Polski Peugeot 106 Rallye kl. N-PP (skrzynia
bieg闚)
Wystartowa這 90 za堯g, sklasyfikowano 46.
Zwyci瞛cy OS-闚: Kulig - 8, Ho這wczyc - 8 (1 ex aequo), Kuzaj - 6, Gieruszczak - 2 (1)
Prowadzenie w rajdzie: OS 1: Kulig; OS 2 - 10: Kuzaj; OS 11 - 17: Kulig; OS 18 - 24: Ho這wczyc

<< 5 el. RSMP 1999 - R. Kormoran] [Strona g堯wna] [Rajdy] [RSMP 1999] [7 el. RSMP 1999 - R. Karkonoski >>
[Rajd Wis造 1999 - filmy]