<< RSMP 1999] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 2001 >>
18-19.02.2000 | 1 eliminacja RSMP | 14. Zimowy Rajd Dolnośląski | Lista |
14-15.04.2000 | 2 eliminacja RSMP, 1 el. Pucharu Peugeota, 1 el. P. Seicento Sporting | 27. Rajd Warszawski | |
12-13.05.2000 | 3 eliminacja RSMP, 2 el. Pucharu Peugeota, 2 el. P. Seicento Sporting | 23. Rajd Krakowski | Lista |
1-3.06.2000 | 4 eliminacja RSMP, 3 el. Pucharu Peugeota, 1 el. P. Lanosa, 3 el. P. Seicento Sporting | 57. Rajd Polski | Lista |
23-24.06.2000 | 5 eliminacja RSMP, 4 el. Pucharu Peugeota, 2 el. P. Lanosa, 4 el. P. Seicento Sporting | 28. Rajd Elmot | |
20-22.07.2000 | 6 eliminacja RSMP, 5 el. Pucharu Peugeota | 26. Rajd Kormoran | |
12.08.2000 |
3 eliminacja Pucharu Lanosa | 8. Rajd Rzeszowski | |
2-3.09.2000 | 7 eliminacja RSMP, 6 el. Pucharu Peugeota, 4 el. P. Lanosa, 5 el. P. Seicento Sporting | 20. Rajd Karkonoski | |
29-30.09.2000 | 8 eliminacja RSMP, 7 el. Pucharu Peugeota, 5 el. P. Lanosa, 6 el. P. Seicento Sporting | 48. Rajd Wisły |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
||||||||
Klasyfikacja generalna: | ||||||||||||||||
1. | Janusz Kulig Jarosław Baran |
Marlboro Ford Mobil 1 - A. Krakowski | Ford Focus WRC | 20+1 | 15 | 20+1 | 20+1 | 20+1 | 20 | 119 | ||||||
2. | Leszek Kuzaj Andrzej Górski |
Mocne Rally - A. Rzemieślnik Warszawa | Toyota Corolla WRC | 20+1 | 15 | 20+1 | 15 | (12) | 15+1 | 20+1 | 109 | |||||
3. | Robert Herba Jacek Rathe |
Warka Strong Club - Automobilklub Polski | Seat Cordoba WRC E2; Mitsubishi Lancer Evo VI | 15 | 12 | 15 | 10 | 15 | 67 | |||||||
4. | Łukasz Sztuka Zbigniew Cieślar |
Warka Strong Club - A. Cieszyński | Mitsubishi Lancer Evo VI; Seat Cordoba WRC E2 | 10 | 10 | 12 | 4 | 10 | 46 | |||||||
5. | Tomasz Czopik Dariusz Burkat |
Automobilklub Krakowski | Mitsubishi Lancer Evo VI | 10 | 4 | 6 | 8 | 8 | 8 | 44 | ||||||
6. | Paweł Dytko Tomasz Dytko |
Nitrox Rally Team - Automobilklub Opolski | Mitsubishi Lancer Evo IV, V, VI | 12 | 3 | 10 | 6 | 10 | 41 | |||||||
7. | Tomasz Kuchar Maciej Szczepaniak |
Polsat - Automobilklub Śląski | Volkswagen Golf Kit Car; Toyota Corolla WRC | 4 | 6 | 12 | 2 | 12 | 36 | |||||||
8. | Cezary Fuchs | Dialog Rally Team - Automobilklub Polski | Toyota Celica GT-Four | 6 | 4 | 10 | 1 | 3 | 12 | 36 | ||||||
9. | Marcin Turski | Mocne Rally - A. Rzemieślnik Warszawa | Mitsubishi Lancer Evo VI | 6 | 2 | 8 | 8 | 2 | 2 | 28 | ||||||
10. | Krzysztof Tercjak | Wrocławskie Towarzystwo Sportowe | Mitsubishi Lancer Evo V | 8 | 6 | 8 | 22 | |||||||||
11. | Wiesław Stec Jakub Mroczkowski |
Automobilklub
Lubelski Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
Mitsubishi Lancer Evo III | 8 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 15 | ||||||
12. | Wojciech Zaborowski Tomasz Malec |
Turning Point Rally Team - A. Olsztyński | Subaru Impreza WRX; Mitsubishi Lancer Evo VI | 6 | 4 | 10 | ||||||||||
13. | Damian Gielata Maciej Baran |
Automobilklub Krakowski | Skoda Felicia Kit Car; Seat Ibiza GTi 16V | 3 | 3 | 4 | 10 | |||||||||
14. | Michał Bębenek Grzegorz Bębenek |
Partnerzy
Renault RT / M. Bębenek RT - A. Krakowski |
Renault Megane Coupe; Mitsubishi Lancer Evo III | 4 | 1 | 4 | 9 | |||||||||
15. | Jan Kościuszko Janusz Bronikowski |
Chłopskie Jadło / Okocim RT - A. Krakowski | Toyota Celica GT4; Mitsubishi Lancer Evo IV | 2 | 6 | 8 | ||||||||||
16. | Bartłomiej
Baniowski Piotr Wieczorek |
Automobilklub Krakowski | Subaru Impreza WRX | 3 | 2 | 5 | ||||||||||
17. | Sebastian Frycz Jarosław Gieras |
|
Citroen Saxo VTS | 3 | 3 | |||||||||||
18. | Michał Uliarczyk Bartosz Pyszny |
Peugeot Sport Polska Rally Team - A. Śląski | Peugeot 106 Maxi; Peugeot 306 S16 | 2 | 2 | |||||||||||
19. | Piotr Marx Robert Bastaja |
Automobilklub Ziemi Kłodzkiej | Subaru Impreza WRX | 2 | 2 | |||||||||||
20. | Jarosław Pineles Jarosław Dragon |
Automobilklub Krakowski | Mitsubishi Lancer Evo IV | 1 | 1 | |||||||||||
21. | Zbigniew Gabryś Robert Hundla |
Automobilklub Krakowski | Skoda Felicia Kit Car; Peugeot 106 Rally | 1 | 1 | |||||||||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
||||||||
Grupa N: | ||||||||||||||||
1. | Tomasz
Czopik Dariusz Burkat |
Automobilklub Krakowski | Mitsubishi Lancer Evo VI | 6 | 4 | 4 | 10 | 10 | 10 | 44 | ||||||
2. | Łukasz
Sztuka Zbigniew Cieślar |
Automobilklub Cieszyński | Mitsubishi Lancer Evo VI | 10 | 10 | 10 | 4 | 34 | ||||||||
3. | Paweł Dytko Tomasz Dytko |
Nitrox Rally Team - Automobilklub Opolski | Mitsubishi Lancer Evo IV, V, VI | 10 | 3 | 6 | 6 | 6 | 31 | |||||||
4. | Marcin Turski | Mocne Rally - A. Rzemieślnik Warszawa | Mitsubishi Lancer Evo VI | 3 | 2 | 6 | 4 | 4 | 2 | 21 | ||||||
5. | Krzysztof Tercjak | Wrocławskie Towarzystwo Sportowe | Mitsubishi Lancer Evo V | 6 | 6 | 4 | 16 | |||||||||
6. | Wiesław Stec Jakub Mroczkowski |
Automobilklub
Lubelski Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
Mitsubishi Lancer Evo III | 4 | 1 | 2 | 2 | 4 | 3 | 16 | ||||||
7. | Wojciech Zaborowski Tomasz Malec |
Turning Point Rally Team - A. Olsztyński | Subaru Impreza WRX; Mitsubishi Lancer Evo VI | 6 | 3 | 9 | ||||||||||
8. | Bartłomiej
Baniowski Piotr Wieczorek |
Automobilklub Krakowski | Subaru Impreza WRX | 2 | 1 | 3 | 2 | 8 | ||||||||
9. | Piotr Marx Robert Bastaja |
Automobilklub Ziemi Kłodzkiej | Subaru Impreza WRX | 1 | 3 | 4 | ||||||||||
10. | Michał Uliarczyk Bartosz Pyszny |
Peugeot Sport Polska Rally Team - A. Śląski | Peugeot 306 S16 | 2 | 2 | |||||||||||
11. | Jarosław Pineles Jarosław Dragon |
Automobilklub Krakowski | Mitsubishi Lancer Evo IV | 1 | 1 | 2 | ||||||||||
12. | Grzegorz Grzyb Przemysław Mazur |
Moto Car
93 Rzeszów Automobilklub Krakowski |
Peugeot 106 Rally | 1 | 1 | 2 | ||||||||||
13. | Marcin Majcher Daniel Leśniak |
Automobilklub Sudecki | Peugeot 106 Rally | 2 | 2 | |||||||||||
14. | Maciej Woda Bartłomiej Sitek |
Automobilklub Polski | Peugeot 106 Rally | 1 | 1 | |||||||||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
||||||||
Formuła 2: | ||||||||||||||||
1. | Tomasz
Kuchar Maciej Szczepaniak |
Polsat - Automobilklub Śląski | Volkswagen Golf Kit Car | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 50 | |||||||
2. | Damian
Gielata Maciej Baran |
Automobilklub Krakowski | Skoda Felicia Kit Car; Seat Ibiza GTi 16V | 4 | 10 | 6 | 6 | 6 | 32 | |||||||
3. | Damian Jurczak | JVC Autorex Mobil 1 Rally Team - A. Polski | Fiat Seicento Kit Car | 2 | 10 | 4 | 1 | 17 | ||||||||
4. | Michał Uliarczyk Bartosz Pyszny |
Peugeot Sport Polska Rally Team - A. Śląski | Peugeot 306 S16; Peugeot 106 Maxi | 6 | 6 | 3 | 15 | |||||||||
5. | Michał Bębenek Grzegorz Bębenek |
Partnerzy Renault Rally Team - A. Krakowski | Renault Megane Coupe | 4 | 4 | 6 | 14 | |||||||||
6. | Sebastian Frycz Jarosław Gieras |
|
Citroen Saxo VTS | 3 | 10 | 13 | ||||||||||
7. | Grzegorz Grzyb Przemysław Mazur |
Moto Car
93 Rzeszów Automobilklub Krakowski |
Peugeot 106 Rally | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 11 | |||||||
8. | Michał
Gołębiowski Igor Tomasiak |
Automobilklub Krakowski | Renault Clio Williams | 1 | 4 | 3 | 3 | 11 | ||||||||
9. | Marcin Opałka Przemysław Bosek |
Autoklub
Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Krakowski |
Peugeot 106 Rally | 3 | 3 | 3 | 9 | |||||||||
10. | Maciej Woda Bartłomiej Sitek |
Automobilklub Polski | Peugeot 106 Rally | 2 | 1 | 3 | 2 | 8 | ||||||||
11. | Tomasz Ratajczyk Mariusz Sobczak |
Automobilklub Polski | Volkswagen Golf GTi 16V | 6 | 1 | 7 | ||||||||||
12. | Zbigniew Gabryś Robert Hundla |
Automobilklub Krakowski | Skoda Felicia Kit Car; Peugeot 106 Rally | 6 | 6 | |||||||||||
13. | Marcin Majcher Daniel Leśniak |
Automobilklub Sudecki | Peugeot 106 Rally | 4 | 4 | |||||||||||
14. | Piotr Adamus Magdalena Zacharko |
Automobilklub Krakowski | Peugeot 106 Rally | 1 | 2 | 1 | 4 | |||||||||
15. | Adam Wrocławski Wojciech Sikora |
Automobilklub Śląski | Peugeot 106 Rally | 2 | 2 | |||||||||||
16. | Jakub Golec Tomasz Płaczek |
Peugeot Czabajska - A. Wielkopolski | Peugeot 106 Rally | 1 | 1 | |||||||||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
||||||||
Klasa A-7: | ||||||||||||||||
1. | Tomasz Kuchar Maciej Szczepaniak |
Polsat - Automobilklub Śląski | Volkswagen Golf Kit Car | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 11 | |||||||
2. | Michał Bębenek Grzegorz Bębenek |
Partnerzy Renault Rally Team - A. Krakowski | Renault Megane Coupe | 2 | 1 | 1 | 4 | |||||||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
||||||||
Klasa A-6: | ||||||||||||||||
1. | Damian Gielata Maciej Baran |
Automobilklub Krakowski | Skoda Felicia Kit Car | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 | 10 | |||||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
||||||||
Klasa A-5: | ||||||||||||||||
1. | Damian Jurczak | JVC Autorex Mobil 1 Rally Team - A. Polski | Fiat Seicento Kit Car | 10 | 10 | 10 | 10 | 6 | 46 | |||||||
2. | Piotr Starczukowski Bartosz Siodła |
Nissan Mazur Motorsport - A. Wałbrzyski | Nissan Micra Kit Car | 6 | 10 | 10 | 6 | 32 | ||||||||
3. | Łukasz Szterleja | Automobilklub Karkonoski | Nissan Micra | 3 | 4 | 6 | 3 | 4 | 20 | |||||||
4. | Marek Skrzypkowski | Nissan Mazur Motorsport - A. Wielka Sowa | Nissan Micra | 2 | 6 | 10 | 18 | |||||||||
5. | Włodzimierz
Groblewski Januariusz Czerwoniec |
Automobilklub Orski | Volkswagen Polo 16V | 3 | 6 | 4 | 13 | |||||||||
6. | Piotr Gadomski Romuald Porębski |
Automobilklub Śląski | Skoda Felicia Kit Car | 4 | 6 | 10 | ||||||||||
7. | Marek Ryndak | Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento Sporting | 4 | 3 | 7 | ||||||||||
8. | Tomasz Grychtoł Ryszard Radko |
Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento | 3 | 2 | 5 | ||||||||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
||||||||
Klasa N-3: | ||||||||||||||||
1. | Michał
Gołębiowski Igor Tomasiak |
Automobilklub Krakowski | Renault Clio Williams | 6 | 10 | 10 | 6 | 4 | 36 | |||||||
2. | Tomasz Ratajczyk Mariusz Sobczak |
Automobilklub Polski | Volkswagen Golf GTi 16V | 4 | 10 | 10 | 6 | 3 | 33 | |||||||
3. | Adam Dzitko Paweł Młocek |
Automobilklub
Polski Automobilklub Łódzki |
Opel Astra GSi 16V | 3 | 6 | 4 | 4 | 4 | 4 | 25 | ||||||
4. | Michał Uliarczyk Bartosz Pyszny |
Peugeot Sport Polska Rally Team - A. Śląski | Peugeot 306 S16 | 10 | 10 | 20 | ||||||||||
5. | Maciej Krymowski | Automobilklub Ziemi Kłodzkiej | Opel Astra GSi | 3 | 3 | 3 | 9 | |||||||||
6. | Adam Górski Mariusz Lewicki |
Automobilklub Ziemi Kłodzkiej | Opel Astra GSi 16V | 2 | 6 | 8 | ||||||||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
||||||||
Klasa N-2: | ||||||||||||||||
1. | Sebastian Frycz Jarosław Gieras |
|
Citroen Saxo VTS | 10 | 3 | 3 | 16 | |||||||||
2. | Mariusz Woźniak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Citroen Saxo VTS | 2 | 2 | 2 | 2 | 8 | ||||||||
3. | Grzegorz Rybka | Automobilklub Cieszyński | Peugeot 106 Rally | 1 | 2 | 1 | 4 | |||||||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
||||||||
Klasa N-1: | ||||||||||||||||
1. | Magdalena Cieślik | Automobilklub Polski | Fiat Seicento Sporting | 3 | 6 | 10 | 10 | 4 | 33 | |||||||
2. | Robert Romuzga | AMK Limanowa | Fiat Cinquecento Sporting | 4 | 10 | 14 | ||||||||||
3. | Rafał Kaczmarczyk Rafał Bożek |
Automobilklub Olsztyński | Fiat Seicento Sporting | 6 | 4 | 3 | 13 | |||||||||
4. | Grzegorz Sieklucki Bartosz Fołtynowicz |
Automobilklub Dolnośląski | Fiat Cinquecento Sporting | 2 | 6 | 8 | ||||||||||
5. | Krzysztof Górski | Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento Sporting | 3 | 2 | 2 | 7 | |||||||||
6. | Jacek Melcer Paweł Teplik |
Automobilklub Karkonoski | Fiat Cinquecento Sporting | 1 | 4 | 1 | 6 | |||||||||
7. | Marek Ryndak | Rafineria Jasło SA - Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento Sporting | 4 | 2 | 6 | ||||||||||
8. | Paweł Mieszczański Dominik Pacak |
Automobilklub Częstochowski | Fiat Seicento Sporting | 3 | 3 | 6 | ||||||||||
9. | Adam Pietrzak Przemysław Słodkowski |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 2 | 2 | 4 | ||||||||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
||||||||
Puchar Peugeota: | ||||||||||||||||
1. | Marcin Opałka Przemysław Bosek |
Autoklub
Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Krakowski |
Peugeot 106 Rally | 50 | 50 | 50 | 32 | 42 | 34 | 258 | ||||||
2. | Grzegorz Grzyb Przemysław Mazur |
Moto Car
93 Rzeszów Automobilklub Krakowski |
Peugeot 106 Rally | 37 | 42 | 50 | 50 | 50 | 229 | |||||||
3. | Jakub Golec Tomasz Płaczek |
Peugeot Czabajska - A. Wielkopolski | Peugeot 106 Rally | 28 | 34 | 34 | 42 | 37 | 34 | 209 | ||||||
4. | Piotr Adamus Magdalena Zacharko |
Automobilklub Krakowski | Peugeot 106 Rally | (20) | 37 | 32 | 34 | 30 | 37 | 37 | 207 | |||||
5. | Maciej Woda Barłomiej Sitek |
Automobilklub Polski | Peugeot 106 Rally | 42 | 37 | 37 | 42 | 42 | 200 | |||||||
6. | Marcin Majcher Daniel Leśniak |
Automobilklub Sudecki | Peugeot 106 Rally | 20 | 26 | 28 | 28 | 50 | 32 | 184 | ||||||
7. |
Michał Nowosiadły Bartłomiej Boba |
|
Peugeot 106 Rally | 26 | 30 | 30 | 32 | 30 | 30 | 178 | ||||||
8. | Dariusz Chudobiński Przemysław Szulc |
Automobilklub Polski | Peugeot 106 Rally | 18 | 22 | 30 | 26 | 32 | 128 | |||||||
9. | Sebastian Żabiński | Automobilklub Cieszyński | Peugeot 106 Rally | 22 | 26 | 28 | 28 | 104 | ||||||||
10. | Zbigniew Gabryś Robert Hundla |
Automobilklub Krakowski | Peugeot 106 Rally | 30 | 24 | 34 | 88 | |||||||||
11. | Adam Wrocławski Wojciech Sikora |
Automobilklub Śląski | Peugeot 106 Rally | 32 | 42 | 74 | ||||||||||
12. | Tadeusz Nowak Marcin Hoim |
AMK Tarnów | Peugeot 106 Rally | 16 | 26 | 28 | 70 | |||||||||
13. | Krzysztof Koczur Ryszard Ciupka |
Automobilklub Polski | Peugeot 106 Rally | 34 | 32 | 66 | ||||||||||
14. | Krzysztof Dunat Damian Mojżyszek |
Autoklub
Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Śląski |
Peugeot 106 Rally | 24 | 28 | 52 | ||||||||||
15. | Piotr Zając Przemysław Brzoza |
Automobilklub Dolnośląski | Peugeot 106 Rally | 24 | 24 | 48 | ||||||||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
||||||||
Klasa N-PP: | ||||||||||||||||
1. | Marcin
Opałka Przemysław Bosek |
Autoklub
Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Krakowski |
Peugeot 106 Rally | 10 | 10 | 10 | 2 | 6 | 3 | 41 | ||||||
2. | Grzegorz
Grzyb Przemysław Mazur |
Moto Car
93 Rzeszów Automobilklub Krakowski |
Peugeot 106 Rally | 4 | 6 | 10 | 10 | 10 | 40 | |||||||
3. | Maciej Woda Barłomiej Sitek |
Automobilklub Polski | Peugeot 106 Rally | 6 | 4 | 4 | 6 | 6 | 26 | |||||||
4. | Jakub Golec Tomasz Płaczek |
Peugeot Czabajska - A. Wielkopolski | Peugeot 106 Rally | 3 | 3 | 6 | 4 | 3 | 19 | |||||||
5. | Piotr Adamus Magdalena Zacharko |
Automobilklub Krakowski | Peugeot 106 Rally | 4 | 2 | 3 | 1 | 4 | 4 | 18 | ||||||
6. | Marcin Majcher Daniel Leśniak |
Automobilklub Sudecki | Peugeot 106 Rally | 10 | 2 | 12 | ||||||||||
7. | Adam Wrocławski Wojciech Sikora |
Automobilklub Śląski | Peugeot 106 Rally | 2 | 6 | 8 | ||||||||||
8. |
Michał Nowosiadły Bartłomiej Boba |
|
Peugeot 106 Rally | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 6 | |||||||
9. | Krzysztof Koczur Ryszard Ciupka |
Automobilklub Polski | Peugeot 106 Rally | 3 | 2 | 5 | ||||||||||
10. | Zbigniew Gabryś Robert Hundla |
Automobilklub Krakowski | Peugeot 106 Rally | 1 | 3 | 4 | ||||||||||
11. | Dariusz Chudobiński Przemysław Szulc |
Automobilklub Polski | Peugeot 106 Rally | 1 | 2 | 3 | ||||||||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
||||||||
Puchar Daewoo Lanosa: | 3 | |||||||||||||||
1. | Jacek Sikora | Automobilklub Polski | Daewoo Lanos 1.6 SX | 20 | 20 | 25 | 20 | 85 | ||||||||
2. | Jan Chudzikiewicz Jerzy Marcinek |
Automobilklub Krakowski | Daewoo Lanos 1.6 SX | 16 | 16 | 20 | 11 | 13 | 76 | |||||||
3. | Dariusz Solarski | Automobilklub Śląski | Daewoo Lanos 1.6 SX | 13 | 13 | 16 | 13 | 16 | 71 | |||||||
4. | Marcin Urbanowski Władysław Barzdo |
Automobilklub Wrocławski | Daewoo Lanos 1.6 SX | 11 | 13 | 20 | 44 | |||||||||
5. | Piotr Skowron Tomasz Szpila |
OKM
Olsztyn Automobilklub Wałbrzyski |
Daewoo Lanos 1.6 SX | 11 | 16 | 11 | 38 | |||||||||
6. | Andrzej Szarama | Automobilklub Olsztyński | Daewoo Lanos 1.6 SX | 11 | 10 | 10 | 31 | |||||||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
||||||||
Klasa N-PDL: | 3 | |||||||||||||||
1. | Spława-Neyman Paweł Żak |
Autoklub
Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Częstochowski |
Daewoo Lanos 1.6 SX | 10 | 10 | 10 | 10 | 40 | ||||||||
2. | Jacek Sikora | Automobilklub Polski | Daewoo Lanos 1.6 SX | 6 | 6 | 10 | 6 | 28 | ||||||||
3. | Jan Chudzikiewicz Jerzy Marcinek |
Automobilklub Krakowski | Daewoo Lanos 1.6 SX | 4 | 4 | 6 | 2 | 3 | 19 | |||||||
4. | Dariusz Solarski | Automobilklub Śląski | Daewoo Lanos 1.6 SX | 3 | 3 | 4 | 3 | 4 | 17 | |||||||
5. | Marcin Urbanowski Władysław Barzdo |
Automobilklub Wrocławski | Daewoo Lanos 1.6 SX | 2 | 3 | 6 | 11 | |||||||||
6. | Piotr Skowron Tomasz Szpila |
OKM
Olsztyn Automobilklub Wałbrzyski |
Daewoo Lanos 1.6 SX | 2 | 4 | 2 | 8 | |||||||||
7. |
Andrzej Szarama | Automobilklub Olsztyński | Daewoo Lanos 1.6 SX | 2 | 1 | 1 | 4 | |||||||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
||||||||
Puchar Seicento Sporting: | ||||||||||||||||
1. | Maciej Lubiak Michał Kozłowski |
Automobilklub Olsztyński | Fiat Seicento Sporting | 50 | 42 | 50 | 50 | 42 | 234 | |||||||
2. | Dariusz Poloński Grzegorz Dobosz |
Automobilklub Śląski | Fiat Seicento Sporting | 34 | 50 | 42 | 32 | 50 | 208 | |||||||
3. | Aleksander
Raczyński Łukasz Godula |
Automobilklub Polski | Fiat Seicento Sporting | 42 | 42 | 50 | 24 | 37 | 195 | |||||||
4. | Maksymilian
Kilanowski Dariusz Krygier |
Automobilklub Olsztyński | Fiat Seicento Sporting | 26 | 30 | 28 | 34 | 42 | 28 | 188 | ||||||
5. | Grzegorz Kamiński Marek Sałajczyk |
Automobilklub
Krakowski Automobilklub Rzeszowski |
Fiat Seicento Sporting | 28 | 37 | 37 | 32 | 28 | 162 | |||||||
6. | Adam Pol Patryk Olejniczak |
Automobilklub Śląski | Fiat Seicento Sporting | 22 | 34 | 37 | 34 | 34 | 161 | |||||||
7. | Jacek Stroński | Automobilklub Śląski | Fiat Seicento Sporting | 16 | 28 | 32 | 22 | 30 | 128 | |||||||
8. | Krzysztof Baranowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Seicento Sporting | 24 | 30 | 37 | 26 | 117 | ||||||||
9. | Jarosław Wal | Automobilklub Polski | Fiat Seicento Sporting | 24 | 34 | 30 | 28 | 116 | ||||||||
10. | Dominik Ośko Paweł Stelmach |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Seicento Sporting | 7 | 14 | 20 | 18 | 26 | 16 | 101 | ||||||
11. | Jacek Płonka | JATA Fiat Dealer Rally Team - A. Śląski | Fiat Seicento Sporting | 32 | 20 | 32 | 84 | |||||||||
12. | Michał Kwiatkowski Paweł Wieczorek |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Seicento Sporting | 20 | 22 | 22 | 20 | 84 | ||||||||
13. | Tomasz Sierpowski | Automobilklub Leszczyński | Fiat Seicento Sporting | 18 | 30 | 22 | 70 | |||||||||
14. | Adam Rutkiewicz Robert Cybulko |
Automobilklub Podlaski | Fiat Seicento Sporting | 14 | 24 | 26 | 64 | |||||||||
15. | Maciej Bocheński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Seicento Sporting | 37 | 26 | 63 | ||||||||||
16. | Paweł Stefanicki Marcin Jaworski |
Automobilklub Orski | Fiat Seicento Sporting | 32 | 26 | 58 | ||||||||||
17. | Robert Wilkosz Witold Wilkosz |
Automobilklub Cieszyński | Fiat Seicento Sporting | 10 | 14 | 24 | 48 | |||||||||
18. | Michał Jackiewicz | Automobilklub Lubelski | Fiat Seicento Sporting | 16 | 12 | 18 | 46 | |||||||||
19. | Piotr Krotoszyński Damian Kinda |
Automobilklub Polski | Fiat Seicento Sporting | 18 | 22 | 40 | ||||||||||
20. | Janusz Jania Jakub Praus |
Automobilklub Krakowski | Fiat Seicento Sporting | 9 | 24 | 33 | ||||||||||
21. | Rafał Rzemień Tomasz Grzyb |
Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Seicento Sporting | 12 | 16 | 28 | ||||||||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
||||||||
Klasa N-PSS: | ||||||||||||||||
1. | Maciej
Lubiak Michał Kozłowski |
Automobilklub Olsztyński | Fiat Seicento Sporting | 10 | 6 | 10 | 10 | 6 | 42 | |||||||
2. | Dariusz
Poloński Grzegorz Dobosz |
Automobilklub Śląski | Fiat Seicento Sporting | 3 | 10 | 6 | 2 | 10 | 31 | |||||||
3. | Aleksander
Raczyński Łukasz Godula |
Automobilklub Polski | Fiat Seicento Sporting | 6 | 6 | 10 | 4 | 26 | ||||||||
4. | Adam Pol Patryk Olejniczak |
Automobilklub Śląski | Fiat Seicento Sporting | 3 | 4 | 3 | 3 | 13 | ||||||||
5. | Maksymilian
Kilanowski Dariusz Krygier |
Automobilklub Olsztyński | Fiat Seicento Sporting | 1 | 3 | 6 | 10 | |||||||||
6. | Grzegorz Kamiński Marek Sałajczyk |
Automobilklub
Krakowski Automobilklub Rzeszowski |
Fiat Seicento Sporting | 4 | 4 | 2 | 10 | |||||||||
7. | Krzysztof Baranowski | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Seicento Sporting | 1 | 4 | 5 | ||||||||||
8. | Jacek Płonka | JATA Fiat Dealer Rally Team - A. Śląski | Fiat Seicento Sporting | 2 | 2 | 4 | ||||||||||
9. | Jarosław Wal | Automobilklub Polski | Fiat Seicento Sporting | 3 | 1 | 4 | ||||||||||
10. | Maciej Bocheński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Seicento Sporting | 4 | 4 | |||||||||||
11. | Jacek Stroński | Automobilklub Śląski | Fiat Seicento Sporting | 2 | 1 | 3 | ||||||||||
12. | Paweł Stefanicki Marcin Jaworski |
Automobilklub Orski | Fiat Seicento Sporting | 2 | 2 | |||||||||||
13. | Tomasz Sierpowski | Automobilklub Leszczyński | Fiat Seicento Sporting | 1 | 1 | |||||||||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
||||||||
Klasyfikacja promocyjna kierowców: | ||||||||||||||||
1. | Damian Gielata | Automobilklub Krakowski | Skoda Felicia Kit Car; Seat Ibiza GTi 16V | 6 | 10 | 10 | 10 | 6 | 42 | |||||||
2. | Michał Uliarczyk | Peugeot Sport Polska Rally Team - A. Śląski | Peugeot 306 S16; Peugeot 106 Maxi | 10 | 6 | 4 | 20 | |||||||||
3. | Grzegorz Grzyb | Moto Car 93 Rzeszów | Peugeot 106 Rally | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 17 | ||||||
4. | Michał Gołębiowski | Automobilklub Krakowski | Renault Clio Williams | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 17 | |||||||
5. | Sebastian Frycz | Citroen Polska - BKM Bielsko-Biała | Citroen Saxo VTS | 4 | 2 | 10 | 16 | |||||||||
6. | Marcin Opałka | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Peugeot 106 Rally | 6 | 3 | 4 | 2 | 1 | 16 | |||||||
7. | Maciej Woda | Automobilklub Polski | Peugeot 106 Rally | 4 | 2 | 1 | 6 | 2 | 15 | |||||||
8. | Piotr Marx | Automobilklub Ziemi Kłodzkiej | Subaru Impreza WRX | 6 | 6 | 12 | ||||||||||
9. | Marcin Majcher | Automobilklub Sudecki | Peugeot 106 Rally | 10 | 10 | |||||||||||
10. | Zbigniew Gabryś | Automobilklub Krakowski | Skoda Felicia Kit Car; Peugeot 106 Rally | 1 | 6 | 7 | ||||||||||
11. | Piotr Adamus | Automobilklub Krakowski | Peugeot 106 Rally | 1 | 4 | 1 | 6 | |||||||||
12. | Jakub Golec | Peugeot Czabajska - A. Wielkopolski | Peugeot 106 Rally | 1 | 2 | 1 | 4 | |||||||||
13. | Adam Wrocławski | Automobilklub Śląski | Peugeot 106 Rally | 2 | 2 | 4 | ||||||||||
14. | Adam Dzitko | Automobilklub Polski | Opel Astra GSi 16V | 2 | 2 | |||||||||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
||||||||
Klasyfikacja promocyjna pilotów: | ||||||||||||||||
1. | Zbigniew Cieślar | Warka Strong Club - A. Cieszyński | Mitsubishi Lancer Evo VI; Seat Cordoba WRC E2 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 50 | |||||||
2. | Maciej Baran | Automobilklub Krakowski | Skoda Felicia Kit Car; Seat Ibiza GTi 16V | 4 | 6 | 6 | 10 | 4 | 30 | |||||||
3. | Piotr Wieczorek | Automobilklub Krakowski | Subaru Impreza WRX | 10 | 3 | 3 | 4 | 3 | 23 | |||||||
4. | Jarosław Gieras | Citroen Polska - Automobilklub Śląski | Citroen Saxo VTS | 3 | 1 | 10 | 14 | |||||||||
5. | Bartosz Pyszny | Peugeot Sport Polska Rally Team - A. Śląski | Peugeot 306 S16; Peugeot 106 Maxi | 6 | 4 | 4 | 14 | |||||||||
6. | Igor Tomasiak | Automobilklub Krakowski | Renault Clio Williams | 2 | 2 | 2 | 1 | 3 | 10 | |||||||
7. | Robert Bastaja | Automobilklub Ziemi Kłodzkiej | Subaru Impreza WRX | 3 | 6 | 9 | ||||||||||
8. | Przemysław Mazur | Automobilklub Krakowski | Peugeot 106 Rally | 1 | 3 | 1 | 4 | 9 | ||||||||
9. | Bartłomiej Sitek | Automobilklub Polski | Peugeot 106 Rally | 2 | 4 | 2 | 8 | |||||||||
10. | Robert Hundla | Automobilklub Krakowski | Skoda Felicia Kit Car; Peugeot 106 Rally | 6 | 6 | |||||||||||
11. | Daniel Leśniak | Automobilklub Sudecki | Peugeot 106 Rally | 6 | 6 | |||||||||||
12. | Magdalena Zacharko | Automobilklub Krakowski | Peugeot 106 Rally | 3 | 1 | 4 | ||||||||||
13. | Przemysław Bosek | Automobilklub Krakowski | Peugeot 106 Rally | 1 | 1 | 2 | 4 | |||||||||
14. | Bartosz Siodła | Nissan Mazur Motorsport - A. Wałbrzyski | Nissan Micra | 2 | 2 | |||||||||||
15. | Paweł Młocek | Automobilklub Łódzki | Opel Astra GSi 16V | 1 | 1 | |||||||||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
||||||||
Klasyfikacja zespołów producentów: |
||||||||||||||||
1. | Ford | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 | ||||||||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
||||||||
Klasyfikacja zespołów sponsorskich: |
||||||||||||||||
1. | Marlboro Ford Mobil 1 | 10 | 4 | 3 | 10 | 4 | 4 | 35 | ||||||||
2. | Mocne Rally | 10 | 6 | 6 | 6 | 3 | (3) | 4 | 35 | |||||||
3. | Warka Strong Club | 6 | 3 | 2 | 2 | 2 | 15 | |||||||||
4. | Dialog Rally Team | 1 | 4 | 1 | 1 | 3 | 10 | |||||||||
5. | Nissan Mazur Motorsport | 2 | 2 | 2 | 6 | |||||||||||
Pogrubioną czcionką wyróżniono zdobywców tytułów Mistrzów i Wicemistrzów Polski. |
Podział samochodów startujących w RSMP według
regulaminów FIA:
- Grupa A - Samochody turystyczne wyprodukowane w
ilości co najmniej 2 500 egzemplarzy w ciągu kolejnych 12
miesięcy z dużą ilością możliwych przeróbek
polepszających osiągi pojazdu. Do grupy A zaliczano też
pojazdy kategorii WRC (World Rally Cars). W samochodach tych
dopuszczano bardzo duże modyfikacje w stosunku do modelu
bazowego. Roczna produkcja samochodu WRC nie mogła być mniejsza
niż 20 egzemplarzy, z tym że model bazowy musiał być
produkowany w serii co najmniej 25 000 sztuk rocznie.
- Grupa N - Samochody turystyczne wyprodukowane w ilości co
najmniej 2 500 egzemplarzy w ciągu kolejnych 12 miesięcy.
Prawie całkowity zakaz przeróbek mających na celu poprawienie
osiągów samochodu.
- Formuła 2 - Samochody gr. A lub N z napędem na jedną oś, o
pojemności skokowej silnika do 2000 cm3, bez
turbodoładowania. Do kategorii tej zaliczano też tzw. "kit
cars" - pojazdy oparte o grupę A (lecz z większym zakresem
dozwolonych modyfikacji) z napędem na jedną oś, o pojemności
skokowej silnika do 2000 cm3, bez turbodoładowania,
produkowane w ilości co najmniej 25 tysięcy egzemplarzy w
ciągu roku, zaś roczna produkcja silników danej wersji nie
mogła być mniejsza niż 2500. Producent miał obowiązek
przygotowania minimum 50 zestawów ("kitów")
pozwalających zamienić seryjny samochód w kit car.
Grupy A i N podzielone były na klasy:
- kl. A-8 - pow. 2000 cm3
- kl. A-7 - do 2000 cm3
- kl. A-6 - do 1600 cm3
- kl. A-5 - do 1400 cm3
- kl. N-4 - pow. 2000 cm3
- kl. N-3 - do 2000 cm3
- kl. N-2 - do 1600 cm3
- kl. N-1 - do 1150 cm3
Samochody z silnikami z doładowaniem klasyfikowane były z
wykorzystaniem współczynnika 1,7 przez który mnożona była
pojemność skokowa silnika.
Oprócz tego w RSMP istniały klasy markowe:
- kl. N-PP - Puchar Peugeota - samochody Peugeot 106 Rally gr. N
- kl. N-PDL - Puchar Lanosa - samochody Daewoo Lanos 1.6 SX gr. N.
- kl. N-PSS - Puchar Seicento Sporting - samochody Fiat Seicento
Sporting gr. N. Startować mogli zawodnicy do 30 roku życia.
Klasyfikacje promocyjne:
W klasyfikacjach promocyjnych kierowców i pilotów
klasyfikowano zawodników urodzonych w roku 1970 i młodszych,
oraz którzy do tej pory nie zdobyli
żadnego tytułu mistrza lub wicemistrza RSMP.
System punktacji:
Punkty w klasyfikacji generalnej przyznawano za 10
pierwszych miejsc według systemu: 20-15-12-10-8-6-5-4-3-2-1.
Dodatkowy punkt zdobywał kierowca, który wygrał największą
ilość OS-ów.
Wgrupie N, F2, klasach, klasyfikacjach promocyjnych i
zespołowych, punkty przyznawano za 6 pierwszych miejsc według
systemu: 10-6-4-3-2-1.
W Pucharach Seicento Sporting i Peugeota punktacja obejmowała 25
pierwszych miejsc wg systemu: 50-42-37-34-32-30-28-26-24-22-20-18-16-14-12-10-9
itd.
W Pucharze Daewoo Lanosa punkty przyznawano za 15 pierwszych
miejsc według sytemu: 25-20-16-13-11-10-9-8-7-6-5-4-3-2-1.
W grupie A, oraz klasach A-8 i N-4 nie prowadzono klasyfikacji
rocznej.
W klasyfikacjach indywidualnych i zespołowych liczone były punkty ze wszystkich rund minus dwie najgorsze, a w klasach pucharowych liczono
punkty ze wszystkich rund.
Zawodnik wykluczony za odstępstwa techniczne w dowolnym rajdzie nie mógł otrzymać tytułu mistrzowskiego w żadnej dyscyplinie podlegającej GKSS.
Źródła:
- Auto Sport 2000
- Materiały: Grzegorz Chyła (Rajd Polski), Jacek Ślopek
- Oes 2000
- Sport 2000
- "Wielkie ściganie 2000" - Mirosław Rutkowski
<< RSMP 1999] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 2001 >>