<< 2
el. RSMP 2000 - R. Warszawski] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 2000] [4 el. RSMP 2000 - R. Polski
>>
[R. Krakowski 2000 - lista
startowa]
Dystans: 637,82 km. Planowano
rozegranie 19 odcinków specjalnych o łącznej długości 238,25
km. Po tragicznym wypadku, w wyniku którego zginął 7-letni
chłopiec potrącony przez samochód kibiców na przejściu przed
miejscową szkołą, postanowiono odwołać OS-y 6 i 11, a
łączna długość odcinków specjalnych zmalała do 206,57 km.
Odcinki specjalne:
- I etap (12.05): OS 1: Kunice - Kunice (15,84 km); OS 2:
Łapanów - Grabie (8,52); OS 3: Grabie - Czasław (17,03); OS 4:
Dziekanowice - Gorzków (10,31); OS 5: Siepraw - Olszowice (10,88);
OS 6: Kunice - Kunice (odwołany) (15,84); OS 7: Łapanów -
Grabie (8,52); OS 8: Grabie - Czasław (17,03); OS 9:
Dziekanowice - Gorzków (10,31); OS 10: Siepraw - Olszowice (10,88);
OS 11: Kunice - Kunice (odwołany) (15,84); OS 12: Łapanów -
Grabie (8,52); OS 13: Grabie - Czasław (17,03);
- II etap (13,05): OS 14 i 17: Sułkowice - Budzów (18,58); OS
15 i 18: Zembrzyce - Stryszów (7,74); OS 16 i 19: Dąbrówka -
Mucharz (9,53)
Nawierzchnia: asfalt
Pogoda: ciepło, słonecznie
Klasyfikacja generalna: | ||||||||
1. | Leszek Kuzaj Andrzej Górski |
Mocne Rally {1} - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Corolla WRC | kl. A-8 | 1:34:46,8 | |||
2. | Janusz Kulig Jarosław Baran |
Marlboro Ford Mobil 1 {2} - Automobilklub Krakowski | Ford Focus WRC <1> | kl. A-8 | 1:35:35,3 | |||
3. | Robert Herba Jacek Rathe |
Warka Strong Club {3} - Automobilklub Polski | Seat Cordoba WRC E2 | kl. A-8 | 1:40:54,7 | |||
4. | Łukasz Sztuka Zbigniew Cieślar [1] |
Automobilklub Cieszyński | Mitsubishi Lancer Evo VI | 1. gr. N kl. N-4 |
1:41:09,1 | |||
5. | Marcin Turski Emil Horniacek |
Mocne Rally - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Mitsubishi Lancer Evo VI | 2. gr. N kl. N-4 |
1:41:51,9 | |||
6. | Tomasz Czopik Dariusz Burkat |
Automobilklub Krakowski | Mitsubishi Lancer Evo VI | 3. gr. N kl. N-4 |
1:42:44,4 | |||
7. | Michał Bębenek Grzegorz Bębenek |
Michał Bębenek Rally Team - Automobilklub Krakowski | Mitsubishi Lancer Evo III | 4. gr. N kl. N-4 |
1:45:12,1 | |||
8. | Damian Gielata [1] Maciej Baran [2] |
Automobilklub Krakowski | Skoda Felicia Kit Car | 1. kl. A-6 1. F2 |
1:45:23,9 | |||
9. | Michał Uliarczyk [2] Bartosz Pyszny [3] |
Peugeot Sport Polska Rally Team - Automobilklub Śląski | Peugeot 106 Maxi | 2. kl. A-6 2. F2 |
1:45:52,0 | |||
10. | Wiesław Stec Jakub Mroczkowski |
Automobilklub
Lubelski Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
Mitsubishi Lancer Evo III | 5. gr. N kl. N-4 |
1:46:13,9 | |||
11. | Bartłomiej Baniowski Piotr Wieczorek [4] |
Automobilklub Krakowski | Subaru Impreza WRX | 6. gr. N kl. N-4 |
1:46:51,1 | |||
12. | Robert Kępka Bogusław Lepiarz |
Fuchs Oil Rally Team - Automobilklub Polski | Mitsubishi Lancer Evo VI | 7. gr. N kl. N-4 |
1:47:45,8 | |||
13. | Michał Gołębiowski
[3] Igor Tomasiak [5] |
Automobilklub Krakowski | Renault Clio Williams | 8. gr. N 1. kl. N-3 3. F2 |
1:51:39,3 | |||
14. | Marcin Opałka [4] Przemysław Bosek [6] |
Autoklub
Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Krakowski |
Peugeot 106 Rally | 9. gr. N 1. kl. N-PP 4. F2 |
1:54:20,2 | |||
15. | Adam Wrocławski [5] Wojciech Sikora [7] |
Automobilklub Śląski | Peugeot 106 Rally | 10. gr. N 2. kl. N-PP 5. F2 |
1:55:24,4 | |||
16. | Piotr Adamus [6] Magdalena Zacharko [8] |
Automobilklub Krakowski | Peugeot 106 Rally | 11. gr. N 3. kl. N-PP 6. F2 |
||||
17. | Jakub Golec [7] Tomasz Płaczek |
Peugeot Czabajska - Automobilklub Wielkopolski | Peugeot 106 Rally | 12. gr. N 4. kl. N-PP 7. F2 |
||||
18. | Krzysztof Koczur Ryszard Ciupka |
Automobilklub Polski | Peugeot 106 Rally | 13. gr. N 5. kl. N-PP 8. F2 |
1:56:40,8 | |||
19. | Piotr Starczukowski Bartosz Siodła [9] |
Nissan Mazur Motorsport {4} - Automobilklub Wałbrzyski | Nissan Micra | 1. kl. A-5 9. F2 |
1:57:13,0 | |||
20. | Michał Nowosiadły [8] Bartłomiej Boba [10] |
|
Peugeot 106 Rally | 14. gr. N 6. kl. N-PP 10. F2 |
1:57:27,9 | |||
21. | Krzysztof Dunat [9] Damian Mojżyszek [11] |
Autoklub
Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Śląski |
Peugeot 106 Rally | 15. gr. N 7. kl. N-PP 11. F2 |
1:57:44,5 | |||
22. | Tadeusz Nowak [10] Marcin Hoim |
AMK Tarnów | Peugeot 106 Rally | 16. gr. N 8. kl. N-PP 12. F2 |
1:58:49,2 | |||
23. | Jan Kościuszko Janusz Bronikowski |
Chłopskie Jadło / Okocim Racing Team - Automobilklub Krakowski | Mitsubishi Lancer Evo IV | kl. A-8 | 1:58:53,4 | |||
24. | Adam Dzitko [11] Paweł Młocek [12] |
Automobilklub
Polski Automobilklub Łódzki |
Opel Astra GSi 16V | 17. gr. N 2. kl. N-3 13. F2 |
2:00:44,8 | |||
25. | Mariusz Woźniczko [12] Emil Nestorow [13] |
Automobilklub Dolnośląski | Opel Astra GSi | 18. gr. N 3. kl. N-3 14. F2 |
2:01:36,6 | |||
26. | Zbigniew Gabryś [13] Robert Hundla [14] |
Automobilklub Krakowski | Peugeot 106 Rally | 19. gr. N 9. kl. N-PP 15. F2 |
2:01:39,1 | |||
27. | Dariusz Chudobiński [14] Przemysław Szulc [15] |
Automobilklub Polski | Peugeot 106 Rally | 20. gr. N 10. kl. N-PP 16. F2 |
2:01:51,1 | |||
28. | Marcin Majcher [15] Daniel Leśniak [16] |
Automobilklub Sudecki | Peugeot 106 Rally | 21. gr. N 11. kl. N-PP 17. F2 |
2:06:23,7 | |||
29. | Marek Skrzypkowski Adam Balawajder |
Nissan Mazur Motorsport - Automobilklub Wielka Sowa | Nissan Micra | 2. kl. A-5 18. F2 |
2:06:30,2 | |||
30. | Dariusz Poloński [16] Grzegorz Dobosz [17] |
Automobilklub Śląski | Fiat Seicento Sporting | 22. gr. N 1. kl. N-PSS 19. F2 |
2:07:21,3 | |||
31. | Maciej Lubiak [17] Michał Kozłowski [18] |
Automobilklub Olsztyński | Fiat Seicento Sporting | 23. gr. N 2. kl. N-PSS 20. F2 |
2:07:37,6 | |||
32. | Grzegorz Kamiński [18] Marek Sałajczyk [19] |
Automobilklub
Krakowski Automobilklub Rzeszowski |
Fiat Seicento Sporting | 24. gr. N 3. kl. N-PSS 21. F2 |
2:08:00,9 | |||
33. | Robert Kus Erwin Meisel |
Automobilklub Krakowski | Fiat Seicento Sporting | 3. kl. A-5 22. F2 |
2:08:55,8 | |||
34. | Jarosław Wal [19] Rafał Ćwięczek [20] |
Automobilklub Polski | Fiat Seicento Sporting | 25. gr. N 4. kl. N-PSS 23. F2 |
2:09:23,8 | |||
35. | Jacek Płonka [20] Tomasz Janik [21] |
Automobilklub Śląski | Fiat Seicento Sporting | 26. gr. N 5. kl. N-PSS 24. F2 |
2:09:36,7 | |||
36. | Gerhard Singer (D) Dieter Schauer (D) |
Deutscher Sport Fahrerkreis DSR E. V. | Audi S2 Quattro | (kl. N-4) | 2:09:55,9 | |||
37. | Maksymilian Kilanowski Dariusz Krygier |
Automobilklub Olsztyński | Fiat Seicento Sporting | 27. gr. N 6. kl. N-PSS 25. F2 |
2:10:00,9 | |||
38. | Łukasz Szterleja [21] Marek Lisicki [22] |
Automobilklub Karkonoski | Nissan Micra | 4. kl. A-5 26. F2 |
2:10:13,7 | |||
39. | Jacek Stroński [22] Tomasz Króliczek [23] |
Automobilklub Śląski | Fiat Seicento Sporting | 28. gr. N 7. kl. N-PSS 27. F2 |
2:10:34,4 | |||
40. | Paweł Stefanicki [23] Marcin Jaworski [24] |
Automobilklub Orski | Fiat Seicento Sporting | 29. gr. N 8. kl. N-PSS 28. F2 |
2:10:47,0 | |||
41. | Magdalena Cieślik [24] Magdalena Lukas [25] |
Automobilklub Polski | Fiat Seicento Sporting | 30. gr. N 1. kl. N-1 29. F2 |
2:12:53,7 | |||
42. | Adam Rutkiewicz [25] Robert Cybulko [26] |
Automobilklub Podlaski | Fiat Seicento Sporting | 31. gr. N 9. kl. N-PSS 30. F2 |
2:13:31,7 | |||
43. | Michał Kwiatkowski [26] Paweł Wieczorek [27] |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Seicento Sporting | 32. gr. N 10. kl. N-PSS 31. F2 |
2:13:47,1 | |||
44. | Stanisław Strzelski [27] Tomasz Starmach [28] |
Automobilklub Krakowski | Fiat Seicento Sporting | 33. gr. N 2. kl. N-1 32. F2 |
2:15:01,9 | |||
45. | Bartłomiej Habas [28] Michał Szostak [29] |
Automobilklub Śląski | Fiat Seicento Sporting | 34. gr. N 11. kl. N-PSS 33. F2 |
2:15:07,4 | |||
46. | Marek Ryndak Piotr Fedor |
Rafineria Jasło SA - Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento Sporting | 35. gr. N 3. kl. N-1 34. F2 |
2:15:55,8 | |||
47. | Paweł Mieszczański [29] Dominik Pacak [30] |
Automobilklub Częstochowski | Fiat Seicento Sporting | 36. gr. N 4. kl. N-1 35. F2 |
2:17:00,1 | |||
48. | Tomasz Sierpowski [30] Rafał Rybacki [31] |
Automobilklub Leszczyński | Fiat Seicento Sporting | 37. gr. N 12. kl. N-PSS 36. F2 |
2:19:44,2 | |||
49. | Michał Jackiewicz [31] Tomasz Kotucz |
Automobilklub Lubelski | Fiat Seicento Sporting | 38. gr. N 13. kl. N-PSS 37. F2 |
2:23:45,3 | |||
50. | Dominik Ośko [32] Paweł Stelmach [32] |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Seicento Sporting | 39. gr. N 14. kl. N-PSS 38. F2 |
2:29:53,6 | |||
51. | Adam Pietrzak [33] Przemysław Słodkowski [33] |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 40. gr. N 5. kl. N-1 39. F2 |
2:34:04,6 | |||
[1], [2],
[3], ... - miejsca w klasyfikacjach
promocyjnych kierowców i pilotów {1}, {2}, {3}, ... - miejsca w klasyfikacji zespołów sponsorskich <1>, <2>, <3>, ... - miejsca w klasyfikacji zespołów producentów |
||||||||
Wykluczeni: | ||||||||
Ryszard Plucha Zdzisław Garbiński |
ZAZ 1102 Tavria | kl. A-5 | ||||||
Odpadli: | ||||||||
po |
Grzegorz Grzyb Przemysław Mazur |
Moto Car
93 Rzeszów Automobilklub Krakowski |
Peugeot 106 Rally | kl. N-PP | (sprzęgło) | |||
OS 14 |
Krzysztof Baranowski Jacek Sciciński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Seicento Sporting | kl. N-PSS | (wypadek) | |||
OS 8 | Tomasz Kuchar Maciej Szczepaniak |
Polsat - Automobilklub Śląski | Volkswagen Golf Kit Car | kl. A-7 | (silnik) | |||
OS 3 | Maciej Woda Barłomiej Sitek |
Automobilklub Polski | Peugeot 106 Rally | kl. N-PP | (wypadek) | |||
OS 2 | Robert Gryczyński Tadeusz Burkacki |
Toyota Tedex Rally Team - Automobilklub Śląski | Toyota Corolla WRC | kl. A-8 | (hamulce, wypadek) |
|||
przed OS 2 |
Michał Godusławski Wojciech Skiba |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | kl. N-1 | (wypadek) | |||
przed startem |
Dariusz Poletyło Piotr Ruciński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Subaru Impreza WRX | kl. N-4 | (kluczyk
do stacyjki) |
|||
Lech Koraszewski Grzegorz Dudek |
Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski | Audi Coupe S2 | kl. A-8 | |||||
Dariusz Solarski Jakub Jankowski |
Automobilklub Śląski | Ford Escort RS Cosworth | kl. A-8 | |||||
Wojciech Nosalik Andrzej Białowąs |
Volkswagen Golf | kl. A-7 | ||||||
Damian Jurczak Marek Grabiec |
JVC Autorex Mobil 1 Rally Team - Automobilklub Polski | Fiat Seicento Kit Car | kl. A-5 | (skrzynia |
||||
Jacek Wyrzykowski Maciej Ziemek |
Lukas Bank - Automobilklub Dolnośląski | Nissan Micra | kl. A-5 | |||||
Piotr Gadomski Romuald Porębski |
Automobilklub Śląski | Skoda Felicia Kit Car | kl. A-5 | |||||
Tomasz Kochański Jarosław Gawroński |
Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento | kl. A-5 | |||||
Bartłomiej Barancewicz Bartosz Żabiński |
Automobilklub Polski | Fiat Cinquecento | kl. A-5 | |||||
Paweł Dytko Tomasz Dytko |
Nitrox Rally Team - Automobilklub Opolski | Mitsubishi Lancer Evo V | kl. N-4 | (silnik) | ||||
Krzysztof Tercjak Bartłomiej Czekański |
Wrocławskie Towarzystwo Sportowe | Mitsubishi Lancer Evo V | kl. N-4 | (wypadek) | ||||
Istvan Csukovics (H) Miklos Mihalovics (H) |
Mitsubishi Lancer Evo V | kl. N-4 | ||||||
Włodzimierz Nędzka Paweł Nędzka |
Seat Ibiza Cupra | kl. N-3 | ||||||
Tomasz Ratajczyk Mariusz Sobczak |
Automobilklub Polski | Volkswagen Golf GTi 16V | kl. N-3 | |||||
Tomasz Grochowalski Paweł Kamiński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Opel Astra GSi 16V | kl. N-3 | |||||
Przemysław Sztuka Adam Ogierman |
Automobilklub Cieszyński | Peugeot 306 S16 | kl. N-3 | |||||
Sebastian Frycz Jarosław Gieras |
|
Citroen Saxo VTS | kl. N-2 | |||||
Grzegorz Rybka Arkadiusz Wisełka |
Automobilklub Cieszyński | Peugeot 106 Rally | kl. N-2 | |||||
Krzysztof Górski Tomasz Grychtoł |
Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento Sporting | kl. N-1 | |||||
Paweł Zych Iwona Kaliwoda |
Automobilklub Polski | Fiat Seicento Sporting | kl. N-1 | |||||
Rafał Hoffmann Marek Dobrowolski |
WD 40 Rally Team - Automobilklub Śląski | Fiat Seicento Sporting | kl. N-1 | |||||
Tomasz Talar Krzysztof Stankiewicz |
Fiat Seicento Sporting | kl. N-1 | ||||||
Andrzej Spława-Neyman Paweł Żak |
Autoklub
Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Częstochowski |
Peugeot 106 Rally | kl. N-PP | |||||
Dariusz Biedrzyński Maciej Pasławski |
Automobilklub Dolnośląski | Peugeot 106 Rally | kl. N-PP | |||||
Aleksander Raczyński Łukasz Godula |
Automobilklub Polski | Fiat Seicento Sporting | kl. N-PSS | |||||
Maciej Bocheński Marek Kaczmarek |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Seicento Sporting | kl. N-PSS | |||||
Adam Pol Patryk Olejniczak |
Automobilklub Śląski | Fiat Seicento Sporting | kl. N-PSS | |||||
Piotr Krotoszyński Jan Słabikowski |
Automobilklub Polski | Fiat Seicento Sporting | kl. N-PSS | |||||
Rafał Rzemień Jarosław Hebzda |
Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Seicento Sporting | kl. N-PSS | |||||
Robert Wilkosz Witold Wilkosz |
Automobilklub Cieszyński | Fiat Seicento Sporting | kl. N-PSS | |||||
Janusz Jania Jakub Praus |
Automobilklub Krakowski | Fiat Seicento Sporting | kl. N-PSS | |||||
Wystartowało 89 załóg, sklasyfikowano 51. | ||||||||
Zwycięzcy OS-ów: Kuzaj - 11; Kulig - 5 | ||||||||
Prowadzenie w rajdzie: OS 2-19: Kuzaj |
<< 2
el. RSMP 2000 - R. Warszawski] [Strona
główna] [Rajdy] [RSMP 2000] [4 el. RSMP 2000 - R. Polski
>>
[R. Krakowski 2000 - lista
startowa]