<< 4 el. RSMP - R. Polski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 2000] [6 el. RSMP 2000 - R. Kormoran >>
Baza rajdu: Świdnica
Dystans: 517,7 km, w tym 23 odcinki specjalne (3
odwołane) o łącznej długości 250 km. 3 z nich zostały
odwołane: OS 5 i 9 (zablokowane przez stojący na trasie
ciągnik), oraz OS 15 (zbyt wielu kibiców).
Odcinki specjalne:
OS 1: Rościszów - Lubachów; OS 2: Zagórze - Jedlina Zdrój;
OS 3: Głuszyca - Wałbrzych; OS 4: Dziećmorowice - Witoszów;
OS 5 (odwołany): Rościszów - Lubachów; OS 6: Zagórze -
Jedlina Zdrój; OS 7: Głuszyca - Wałbrzych; OS 8:
Dziećmorowice - Witoszów; OS 9 (odwołany): Rościszów -
Lubachów; OS 10: Zagórze - Jedlina Zdrój; OS 11: Głuszyca -
Wałbrzych; OS 12: Dziećmorowice - Witoszów; OS 13: Świdnica -
Świdnica; OS 14: Lubachów - Witoszów; OS 15 (odwołany):
Świdnica - Świdnica; OS 16: Zagórze - Walim; OS 17: Wałbrzych
- Zagórze; OS 18: Rzeczka - Kamionki; OS 19: Zagórze - Walim;
OS 20: Lubachów - Witoszów; OS 21: Rzeczka - Kamionki; OS 22:
Wałbrzych - Zagórze; OS 23: Lubachów - Witoszów
Nawierzchnia: asfalt
Klasyfikacja generalna: | ||||||||
1. | Janusz Kulig Jarosław Baran |
Marlboro Ford Mobil 1 {1} - Automobilklub Krakowski | Ford Focus WRC <1> | kl. A-8 | 1:44:20,2 | |||
2. | Leszek Kuzaj Andrzej Górski |
Mocne Rally {2} - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Corolla WRC | kl. A-8 | 1:45:00,6 | |||
3. | Tomasz Kuchar Maciej Szczepaniak |
Polsat - Automobilklub Śląski | Volkswagen Golf Kit Car | 1. kl. A-7 1. F2 |
1:52:22,1 | |||
4. | Cezary Fuchs Maciej Maciejewski |
Dialog Rally Team {3} - Automobilklub Polski | Toyota Celica GT-Four | kl. A-8 | 1:54:24,6 | |||
5. | Tomasz Czopik Dariusz Burkat |
Automobilklub Krakowski | Mitsubishi Lancer Evo VI | 1. gr. N kl. N-4 |
1:54:34,6 | |||
6. | Krzysztof Tercjak Michał Kaźmierczak |
Wrocławskie Towarzystwo Sportowe | Mitsubishi Lancer Evo V | 2. gr. N kl. N-4 |
1:55:44,5 | |||
7. | Damian Gielata [1] Maciej Baran [1] |
Automobilklub Krakowski | Skoda Felicia Kit Car | 1. kl. A-6 2. F2 |
1:56:53,5 | |||
8. | Wiesław Stec Jakub Mroczkowski |
Automobilklub Lubelski Autoklub Rzemieślnik Warszawa |
Mitsubishi Lancer Evo III | 3. gr. N kl. N-4 |
1:59:47,7 | |||
9. | Piotr Marx [2] Robert Bastaja [2] |
Automobilklub Ziemi Kłodzkiej | Subaru Impreza WRX | 4. gr. N kl. N-4 |
2:00:10,4 | |||
10. | Michał Bębenek Grzegorz Bębenek |
Partnerzy Renault Rally Team - Automobilklub Krakowski | Renault Megane Coupe | 2. kl. A-7 3. F2 |
2:00:31,0 | |||
11. | Michał Uliarczyk [3] Bartosz Pyszny [3] |
Peugeot Sport Polska Rally Team - Automobilklub Śląski | Peugeot 306 S16 | 5. gr. N 1. kl. N-3 4. F2 |
2:01:32,8 | |||
12. | Grzegorz Grzyb [4] Przemysław Mazur [4] |
Moto Car 93 Rzeszów Automobilklub Krakowski |
Peugeot 106 Rally | 6. gr. N 1. kl. N-PP 5. F2 |
2:04:18,4 | |||
13. | Jakub Golec [5] Tomasz Płaczek |
Peugeot Czabajska - Automobilklub Wielkopolski | Peugeot 106 Rally | 7. gr. N 2. kl. N-PP 6. F2 |
2:05:06,1 | |||
14. | Maciej Woda [6] Bartłomiej Sitek [5] |
Automobilklub Polski | Peugeot 106 Rally | 8. gr. N 3. kl. N-PP 7. F2 |
2:05:28,1 | |||
15. | Sebastian Frycz [7] Jarosław Gieras [6] |
|
Citroen Saxo VTS | 9. gr. N 1. kl. N-2 8. F2 |
2:05:59,4 | |||
16. | Piotr Adamus [8] Magdalena Zacharko [7] |
Automobilklub Krakowski | Peugeot 106 Rally | 10. gr. N 4. kl. N-PP 9. F2 |
2:06:53,6 | |||
17. | Marcin Opałka [9] Przemysław Bosek [8] |
Autoklub Rzemieślnik
Warszawa Automobilklub Krakowski |
Peugeot 106 Rally | 11. gr. N 5. kl. N-PP 10. F2 |
2:07:08,7 | |||
18. | Marek Glier Tomasz Chmiel |
Automobilklub Polski Automobilklub Łódzki |
Opel Astra SL 16V | 12. gr. N 2. kl. N-3 11. F2 |
2:07:17,1 | |||
19. | Adam Dzitko [10] Paweł Młocek [9] |
Automobilklub Polski Automobilklub Łódzki |
Opel Astra GSi 16V | 13. gr. N 3. kl. N-3 12. F2 |
2:07:17,8 | |||
20. | Michał Nowosiadły [11] Bartłomiej Boba [10] |
|
Peugeot 106 Rally | 14. gr. N 6. kl. N-PP 13. F2 |
2:07:29,2 | |||
21. | Marek Skrzypkowski Adam Balawajder |
Automobilklub Wielka Sowa | Nissan Micra | 1. kl. A-5 14. F2 |
2:07:58,1 | |||
22. | Łukasz Szterleja [12] Mariusz Matys [11] |
Automobilklub Karkonoski | Nissan Micra | 2. kl. A-5 15. F2 |
2:08:18,4 | |||
23. | Marcin Majcher [13] Daniel Leśniak [12] |
Automobilklub Sudecki | Peugeot 106 Rally | 15. gr. N 7. kl. N-PP 16. F2 |
2:08:19,4 | |||
24. | Mariusz Woźniak Jarosław Gawroński [13] |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Citroen Saxo VTS | 16. gr. N 2. kl. N-2 17. F2 |
2:09:39,6 | |||
25. | Andrzej Spława-Neyman [14] Paweł Żak [14] |
Autoklub Rzemieślnik
Warszawa Automobilklub Częstochowski |
Daewoo Lanos | 17. gr. N 1. kl. N-PDL 18. F2 |
2:11:24,6 | |||
26. | Jacek Sikora Lech Wójcik |
Automobilklub Polski | Daewoo Lanos | 18. gr. N 2. kl. N-PDL 19. F2 |
2:11:37,3 | |||
27. | Dariusz Chudobiński [15] Przemysław Szulc [15] |
Automobilklub Polski | Peugeot 106 Rally | 19. gr. N 8. kl. N-PP 20. F2 |
2:11:43,1 | |||
28. | Grzegorz Rybka [16] Roman Wyszogrodzki [16] |
Automobilklub Cieszyński | Peugeot 106 Rally | 20. gr. N 3. kl. N-2 21. F2 |
2:11:51,3 | |||
29. | Jan Chudzikiewicz Jerzy Marcinek |
Automobilklub Krakowski | Daewoo Lanos | 21. gr. N 3. kl. N-PDL 22. F2 |
2:13:17,1 | |||
30. | Dariusz Solarski Tomasz Pędzikiewicz [17] |
Automobilklub Śląski | Daewoo Lanos | 22. gr. N 4. kl. N-PDL 23. F2 |
2:13:35,9 | |||
31. | Maciej Krymowski [17] Tomasz Kwiatkowski [18] |
Automobilklub Ziemi Kłodzkiej | Opel Astra GSi | 23. gr. N 4. kl. N-3 24. F2 |
2:13:54,5 | |||
32. | Piotr Zając Przemysław Brzoza |
Automobilklub Dolnośląski | Peugeot 106 Rally | 24. gr. N 9. kl. N-PP 25. F2 |
2:17:09,6 | |||
33. | Aleksander Raczyński [18] Łukasz Godula [19] |
Automobilklub Polski | Fiat Seicento Sporting | 25. gr. N 1. kl. N-PSS 26. F2 |
2:18:04,1 | |||
34. | Marcin Urbanowski [19] Władysław Barzdo |
Automobilklub Wrocławski | Daewoo Lanos | 26. gr. N 5. N-PDL 27. F2 |
2:18:23,9 | |||
35. | Dariusz Poloński [20] Grzegorz Dobosz [20] |
Automobilklub Śląski | Fiat Seicento Sporting | 27. gr. N 2. kl. N-PSS 28. F2 |
2:18:46,5 | |||
36. | Adam Pol [21] Patryk Olejniczak [21] |
Automobilklub Śląski | Fiat Seicento Sporting | 28. gr. N 3. kl. N-PSS 29. F2 |
2:19:09,6 | |||
37. | Maksymilian Kilanowski Dariusz Krygier |
Automobilklub Olsztyński | Fiat Seicento Sporting | 29. gr. N 4. kl. N-PSS 30. F2 |
2:19:32,9 | |||
38. | Magdalena Cieślik [22] Magdalena Lukas [22] |
Automobilklub Polski | Fiat Seicento Sporting | 30. gr. N 1. kl. N-1 31. F2 |
2:19:48,3 | |||
39. | Grzegorz Kamiński [23] Marek Sałajczyk [23] |
Automobilklub Krakowski Automobilklub Rzeszowski |
Fiat Seicento Sporting | 31. gr. N 5. kl. N-PSS 32. F2 |
2:20:38,4 | |||
40. | Krzysztof Baranowski [24] Marcin Ślusarczyk [24] |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Seicento Sporting | 32. gr. N 6. kl. N-PSS 33. F2 |
2:21:53,3 | |||
41. | Jarosław Wal [25] Rafał Ćwięczek [25] |
Automobilklub Polski | Fiat Seicento Sporting | 33. gr. N 7. kl. N-PSS 34. F2 |
2:23:20,6 | |||
42. | Maciej Bocheński [26] Piotr Karniewicz [26] |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Seicento Sporting | 34. gr. N 8. kl. N-PSS 35. F2 |
2:23:44,3 | |||
43. | Sebastian Żabiński Tomasz Czudek [27] |
Automobilklub Cieszyński | Peugeot 106 Rally | 35. gr. N 10. kl. N-PP 36. F2 |
2:23:57,5 | |||
44. | Janusz Jania [27] Jakub Praus [28] |
Automobilklub Krakowski | Fiat Seicento Sporting | 36. gr. N 9. kl. N-PSS 37. F2 |
2:27:08,1 | |||
45. | Marek Ryndak Jarosław Haik |
Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento Sporting | 3. kl. A-5 38. F2 |
2:27:25,0 | |||
46. | Jacek Stroński [28] Wojciech Kucia [29] |
Automobilklub Śląski | Fiat Seicento Sporting | 37. gr. N 10. kl. N-PSS 39. F2 |
2:28:27,0 | |||
47. | Jacek Płonka [29] Tomasz Janik [30] |
JATA Fiat Dealer Rally Team {5} - Automobilklub Śląski | Fiat Seicento Sporting | 38. gr. N 11. kl. N-PSS 40. F2 |
2:31:10,0 | |||
48. | Dominik Ośko [30] Paweł Stelmach [31] |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Seicento Sporting | 39. gr. N 12. kl. N-PSS 41. F2 |
2:31:11,2 | |||
49. | Rafał Rzemień [31] Tomasz Grzyb [32] |
Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Seicento Sporting | 40. gr. N 13. kl. N-PSS 42. F2 |
2:31:50,7 | |||
50. | Krzysztof Górski Robert Kojsar |
Automobilklub Krakowski | Fiat Cinquecento Sporting | 41. gr. N 2. kl. N-1 43. F2 |
2:33:19,2 | |||
51. | Robert Wilkosz [32] Witold Wilkosz |
Automobilklub Cieszyński | Fiat Seicento Sporting | 42. gr. N 14. kl. N-PSS 44. F2 |
2:34:30,4 | |||
52. | Michał Jackiewicz [33] Przemysław Słodkowski [33] |
Automobilklub Lubelski | Fiat Seicento Sporting | 43. gr. N 15. kl. N-PSS 45. F2 |
2:39:07,1 | |||
[1], [2],
[3], ... - miejsca w klasyfikacjach
promocyjnych kierowców i pilotów {1}, {2}, {3}, ... - miejsca w klasyfikacji zespołów sponsorskich <1>, <2>, <3>, ... - miejsca w klasyfikacji zespołów producentów |
||||||||
Wykluczeni: | ||||||||
Łukasz Sztuka Zbigniew Cieślar |
Automobilklub Cieszyński | Mitsubishi Lancer Evo VI | kl. N-4 | (odstępstwa |
||||
Maciej Lubiak Michał Kozłowski |
Automobilklub Olsztyński | Fiat Seicento Sporting | kl. N-PSS | (odstępstwa techniczne) |
||||
Odpadli m. in.: | ||||||||
OS 18 |
Adam Wrocławski Marek Dobrowolski |
Automobilklub Śląski | Peugeot 106 Rally | kl. N-PP | (wypadek) |
|||
po |
Andrzej Szarama Michał Czopp |
Automobilklub Olsztyński | Daewoo Lanos | kl. N-PDL | (uszkodzenia |
|||
OS 4 |
Robert Kępka Bogusław Lepiarz |
Fuchs Oil Rally Team - Automobilklub Polski | Mitsubishi Lancer Evo VI | kl. N-4 | (wypadek) |
|||
OS 2 | Marcin Turski Emil Horniacek |
Mocne Rally - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Mitsubishi Lancer Evo VI | kl. N-4 | (układ kierowniczy) |
|||
OS 1 | Robert Herba Jacek Rathe |
Warka Strong Club - Automobilklub Polski | Seat Cordoba WRC E2 | kl. A-8 | (sprzęgło) | |||
Damian Jurczak Marek Grabiec |
JVC Autorex Mobil 1 Rally Team - Automobilklub Polski | Fiat Seicento Kit Car | kl. A-5 | (wypadek) |
||||
Paweł Dytko Tomasz Dytko |
Nitrox Rally Team - Automobilklub Opolski | Mitsubishi Lancer Evo VI | kl. N-4 | (sprzęgło) | ||||
Dariusz Poletyło Piotr Ruciński |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Subaru Impreza WRX | kl. N-4 | |||||
Michał Gołębiowski Igor Tomasiak |
Automobilklub Krakowski | Renault Clio Williams | kl. N-3 | |||||
Tomasz Ratajczyk Mariusz Sobczak |
Automobilklub Polski | Volkswagen Golf GTi 16V | kl. N-3 | |||||
Piotr Skowron Tomasz Szpila |
OKM Olsztyn Automobilklub Wałbrzyski |
Daewoo Lanos | kl. N-PDL | (wypadek) |
||||
Krzysztof Koczur ? |
Automobilklub Polski | Peugeot 106 Rally | kl. N-PP | |||||
Wojciech Nosalik ? |
Volkswagen Golf | (półoś) |
||||||
Dariusz Biedrzyński ? |
Automobilklub Dolnośląski | Peugeot 106 Rally | (półoś) |
|||||
Krzysztof Dunat ? |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | (wypadek) |
||||||
Jacek Wyrzykowski Maciej Ziemek |
Automobilklub Dolnośląski | (wypadek) |
||||||
Wystartowały 83 załogi, sklasyfikowano 52 | ||||||||
Zwycięzcy OS-ów: Kulig - 14; Kuzaj - 6 |
<< 4 el. RSMP - R. Polski] [Strona główna] [Rajdy] [RSMP 2000] [6 el. RSMP 2000 - R. Kormoran >>