<< RMPST 1993] [Strona główna] [Rajdy terenowe] [RMPST 1995 >>


Rajdowe Mistrzostwa Polski Samochodów Terenowych 1994

13-15.05.1994 Gorzów - 1 eliminacja RMPST

1. Maciej Majchrzak Autotraper Łódź Mitsubishi Pajero 1. m. w kl. O 703,9
2. Piotr Małuszyński Autotraper Łódź Scout 4x4 2. m. w kl. O 709,9
3. Stanisław Lisowski Automobilklub Gorzowski Willys MB-Mercedes 3. m. w kl. O 719,3
4. Roman Uchański Automobilklub Gorzowski Jeep Wrangler 1. m. w kl. S2 744,4
5. Stefan Jarkowski Automobilklub Gorzowski   4. m. w kl. O 799,4
6. Lothar Koll Automobilklub Gorzowski   2. m. w kl. S2 803,0
7. Andrzej Dudziak Automobilklub Dolnośląski GAZ 69 1. m. w kl. P 805,5
8. Mariusz Laskowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Samurai 1. m. w kl. S1 806,0
9. Henryk Lisowski Automobilklub Gorzowski Willys MB-Mercedes 5. m. w kl. O 840,9

10.

Dariusz Drzewiecki Automobilklub Gorzowski   2. m. w kl. S1 844,1
11. Dariusz Andrzejewski Mobil Oil Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Jeep Wrangler 3. m. w kl. S2 853,5
12. Janusz Czechowicz Automobilklub Gorzowski Willys MB 2. m. w kl. P 862,6
13. Piotr Ilski Automobilklub Gorzowski   3. m. w kl. P 890,8
14. Leszek Woźniak Autotraper Łódź   4. m. w kl. S2 912,8
15. Jacek Dmochowski Autotraper Łódź   5. m. w kl. S2 938,8
16. Jakub Nowakowski Automobilklub Gorzowski   3. m. w kl. S1 947,0
17. Jerzy Dębski Autotraper Łódź   6. m. w kl. S2 969,5
18. Wojciech Mętel Autotraper Łódź   6. m. w kl. O 973,4

19.

Rajmund Wolfram Baruth Off Road   7. m. w kl. S2

980,0

20. Eliza Kordyl Automobilklub Gorzowski   4. m. w kl. S1 986,1
21. Andrzej Hepp Automobilklub Gorzowski   4. m. w kl. P 1006,6

22.

Jacek Piwowarski Automobilklub Krakowski   8. m. w kl. S2

1010,3

23. Arkadiusz Sąsara Automobilklub Polski   5. m. w kl. P 1010,4
24. Piotr Cholaś Autotraper Łódź Suzuki Samurai 5. m. w kl. S1 1065,5

25.

Roman Flaga Automobilklub Krakowski   6. m. w kl. S1

1074,5

26.

Joanna Dmochowska Autotraper Łódź Jeep Wrangler 9. m. w kl. S2

1075,6

27.

Dariusz Frankiewicz Autotraper Łódź   10. m. w kl. S2

1076,6

28.

Piotr Beaupre Autotraper Łódź   11. m. w kl. S2

1090,2

29. Roman Prałat Automobilklub Wielkopolski   6. m. w kl. P 1155,0
30. Andrzej Martynkin Autoklub Rzemieślnik Warszawa   7. m. w kl. S1 1198,6
31. Alicja Paśkiewicz Automobilklub Gorzowski   12. m. w kl. S2 1230,4
32. Sławomir Chłoń Autoklub Rzemieślnik Warszawa   7. m. w kl. P 1284,0
33. Marek Filipiak     8. m. w kl. P 1297,2
34. Bartosz Szymański     8. m. w kl. S1 1389,8

Wystartowało 37 załóg.

Klasyfikacja klubowa:
1. Automobilklub Gorzowski
2. Autotraper Łódź
3. Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Klasyfikacja zespołów sponsorskich:
1. Mul-T-Lock
2. Rafineria Czechowice

28-29.05.1994 Rajd Karkołom 5 - 2 eliminacja RMPST

Baza rajdu: Opole

1. Piotr Małuszyński Autotraper Łódź Scout 4x4 1. m. w kl. O 523,7

2.

Stanisław Lisowski Automobilklub Gorzowski   2. m. w kl. O 531,6
3. Dariusz Andrzejewski Mobil Oil Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Jeep Wrangler 1. m. w kl. S2 542,1
4. Roman Uchański Automobilklub Gorzowski Jeep Wrangler 2. m. w kl. S2 558,6
5. Stefan Jarkowski Automobilklub Gorzowski   3. m. w kl. O 566,0
6. Piotr Cholaś Autotraper Łódź Suzuki Samurai 1. m. w kl. S1 566,9
7. Mariusz Laskowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Samurai 2. m. w kl. S1 575,4
8. Jacek Dmochowski Autotraper Łódź   3. m. w kl. S2 580,4
9. Piotr Beaupre Autotraper Łódź   4. m. w kl. S2 587,7

10.

Wojciech Mętel Autotraper Łódź   4. m. w kl. O 591,2
11. Jacek Kordyl Automobilklub Gorzowski   5. m. w kl. O 603,3
12. Andrzej Dudziak Automobilklub Dolnośląski GAZ 69 1. m. w kl. P 607,4
13. Dariusz Frankiewicz Autotraper Łódź   5. m. w kl. S2 616,0
14. Maciej Majchrzak Autotraper Łódź Mitsubishi Pajero 6. m. w kl. O 622,2
15. Leszek Woźniak Autotraper Łódź   6. m. w kl. S2 622,3

16.

Jacek Piwowarski Automobilklub Krakowski   7. m. w kl. S2

624,9

17. Dariusz Drzewiecki Automobilklub Gorzowski   3. m. w kl. S1 625,3
18. Piotr Ilski Automobilklub Gorzowski   2. m. w kl. P 632,3
19. Sławomir Chłoń Autoklub Rzemieślnik Warszawa   3. m. w kl. P 644,2
20. Jakub Nowakowski Automobilklub Gorzowski   4. m. w kl. S1 646,2

21.

Henryk Lisowski Automobilklub Gorzowski   7. m. w kl. O

655,2

22. Andrzej Martynkin Autoklub Rzemieślnik Warszawa   5. m. w kl. S1 704,6
23. Janusz Czechowicz Automobilklub Gorzowski Willys MB 4. m. w kl. P 713,6
24. Arkadiusz Sąsara Automobilklub Polski GAZ 69 B 5. m. w kl. P 713,7
25. Krzysztof Wychowaniec Automobilklub Polski   6. m. w kl. P 737,2
26. Alicja Paśkiewicz Automobilklub Gorzowski   8. m. w kl. S2 816,7
27. Jerzy Kociński Autotraper Łódź   9. m. w kl. S2 904,8
Nie sklasyfikowani:
  Mieczysław Kaplita Automobilklub Gorzowski   kl. S2  
Odpadli:
  Jerzy Dębski Autotraper Łódź   kl. S2  

Wystartowało 30 załóg, sklasyfikowano 27.

Klasyfikacja klubowa:
1. Automobilklub Gorzowski
2. Autotraper Łódź
3. Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Klasyfikacja zespołów sponsorskich:
1. Rafineria Czechowice
2. Mul-T-Lock

12-13.06.1994 Łódź - 3 eliminacja RMPST

1. Piotr Małuszyński
Jacek Czerwiński
Autotraper Łódź Scout 4x4 1. m. w kl. O 792,0
2. Roman Uchański
Jarosław Uchański
Automobilklub Gorzowski Jeep Wrangler 1. m. w kl. S2 795,3
3. Maciej Majchrzak
Paweł Broncher
Autotraper Łódź Mitsubishi Pajero 2. m. w kl. O 802,5
4. Dariusz Andrzejewski
Edward Nowicki
Mobil Oil Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Jeep Wrangler 2. m. w kl. S2 806,2
5. Stanisław Lisowski
Tomasz Lisocki
Automobilklub Gorzowski Willys MB-Mercedes 3. m. w kl. O 830,7
6. Jacek Dmochowski
Piotr Buczek
Autotraper Łódź   3. m. w kl. S2 834,7
7. Piotr Cholaś
Marcin Broncher
Autotraper Łódź Suzuki Samurai 1. m. w kl. S1 837,3
8. Henryk Lisowski Automobilklub Gorzowski   4. m. w kl. O 844,3
9. Mariusz Laskowski
Piotr Lemieszek
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Samurai 2. m. w kl. S1 848,2

10.

Wojciech Mętel
Andrzej Panasik
Autotraper Łódź   5. m. w kl. O 849,1
11. Stefan Jarkowski
Paweł Podkowiński
Automobilklub Gorzowski   6. m. w kl. O 861,0
12. Piotr Beaupre
Jacek Lisicki
Autotraper Łódź   4. m. w kl. S2 863,7
13. Leszek Woźniak Autotraper Łódź   5. m. w kl. S2 879,6
14. Jacek Piwowarski
Marek Flaga
Automobilklub Krakowski   6. m. w kl. S2 886,3
15. Roman Prałat Automobilklub Wielkopolski   1. m. w kl. P 919,3

16.

Paweł Teter
Paweł Zawadziński
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Willys MB 3. m. w kl. S1

924,5

17.

Dariusz Frankiewicz Autotraper Łódź   7. m. w kl. S2

933,7

18.

Jacek Kordyl
Alicja Kordyl
Automobilklub Gorzowski   7. m. w kl. O

938,0

19. Andrzej Dudziak
Włodzimierz Wojtkiewicz
Automobilklub Dolnośląski GAZ 69 2. m. w kl. P 943,4
20. Arkadiusz Sąsara
Tomasz Leszczyński
Automobilklub Polski   3. m. w kl. P 944,2

21.

Roman Flaga
Ewa Flaga
Automobilklub Krakowski   LIC

962,5

22. Krzysztof Wychowaniec
Piotr Suchecki
Automobilklub Polski   4. m. w kl. P 985,8

23.

Jerzy Kociński Autotraper Łódź   8. m. w kl. S2

1018,6

24.

Tomasz Recław
Monika Recław
Autoklub Rzemieślnik Warszawa   9. m. w kl. S2

1028,5

25.

Jerzy Dębski
Tadeusz Andrzejewski jr
Autotraper Łódź   10. m. w kl. S2

1029,1

26. Dariusz Drzewiecki
Piotr Wojciechowski
Automobilklub Gorzowski   4. m. w kl. S1 1053,0
27. Andrzej Martynkin
Marek Jurasiński
Autoklub Rzemieślnik Warszawa   5. m. w kl. S1 1083,4
28. Andrzej Hepp
Bolesław Kaczanowski
Automobilklub Gorzowski   5. m. w kl. P 1086,2
29. Piotr Ilski
Jakub Ilski
Automobilklub Gorzowski   6. m. w kl. P 1107,2

30.

Alicja Paśkiewicz
Ewa Paśkiewicz
Automobilklub Gorzowski   11. m. w kl. S2

1129,0

31. Jakub Nowakowski
Krzysztof Zielonka
Automobilklub Gorzowski   6. m. w kl. S1 1146,4
32. Eliza Kordyl
Sławomir Kordyl
Automobilklub Gorzowski   7. m. w kl. S1 1174,2
33. Sławomir Terlecki
Robert Gableta
Automobilklub Polski   LIC 1221,1
34. Janusz Czechowicz
Roman Gągolewski
Automobilklub Gorzowski Willys MB 7. m. w kl. P 1223,0
35. Jacek Malicki
Zbigniew Cybuch
Autotraper Łódź   LIC 1320,7
36. Dieter Chojnacki Automobilklub Gorzowski   1. m. w kl. C 1389,8
37. Jan Drinkorn
Piotr Szpatowicz
Automobilklub Gorzowski   2. m. w kl. C 1947,2
Odpadli:
  Bogdan Zaskórski
Mariusz Mumot
Automobilklub Gorzowski   kl. O  
  Mieczysław Kaplita
Tomczyszyn
Automobilklub Gorzowski   kl. S2  
  Sławomir Chłoń
Anna Chłoń
Autoklub Rzemieślnik Warszawa   kl. P  
  Sławomir Głowacz
Jacek Paskiewicz
Automobilklub Gorzowski   kl. C  
  Maciej Kalinowski     kl. P  

Klasyfikacja klubowa:

1. Automobilklub Gorzowski
2. Autotraper Łódź
3. Autoklub Rzemieślnik Warszawa

Klasyfikacja zespołów sponsorskich:

1. Rafineria Czechowice
2. Mul-T-Lock

24-26.06.1994 - 21. Polskie Safari - 4 eliminacja RMPST

Baza rajdu: Warszawa
Pogoda: bardzo ciepło

1. Maciej Majchrzak
Paweł Broncher
Autotraper Łódź Mitsubishi Pajero 1. m. w kl. O 1545,5
2. Henryk Lisowski
M. Fronczak
Automobilklub Gorzowski Willys MB 2. m. w kl. O 1592,5
3. Stanisław Lisowski
Tomasz Lisocki
Automobilklub Gorzowski Willys MB-Mercedes 3. m. w kl. O 1637,7
4. Dariusz Andrzejewski
E. Lemieszek
Mobil Oil Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Jeep Wrangler 1. m. w kl. S2 1646,1
5. Wojciech Mętel
Tadeusz Andrzejewski
Autotraper Łódź Toyota Land Cruiser 4. m. w kl. O 1677,2
6. Piotr Małuszyński
Jacek Czerwiński
Autotraper Łódź Scout 4x4 5. m. w kl. O 1693,9
7. Mariusz Laskowski
Piotr Lemieszek
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Samurai 1. m. w kl. S1 1729,3
8. Stefan Jarkowski
Paweł Podkański
Automobilklub Gorzowski Willys MB 6. m. w kl. O 1748,6
9. Andrzej Dudziak
Włodzimierz Wojtkiewicz
Automobilklub Dolnośląski GAZ 69 1. m. w kl. P 1762,6

10.

Piotr Cholaś
I. Olkowicz
Autotraper Łódź Suzuki Samurai 2. m. w kl. S1 1760,4
11. Jerzy Dębski
Tadeusz Andrzejewski jr
Autotraper Łódź Mercedes 280 GE 2. m. w kl. S2 1796,5
12. Janusz Czechowicz
P. Czechowicz
Automobilklub Gorzowski Willys MB 2. m. w kl. P 1798,6
13. Arkadiusz Sąsara
Tomasz Leszczyński
Automobilklub Polski GAZ 69 B 3. m. w kl. P 1846,8
14. Dariusz Frankiewicz
A. Czarnecki
Autotraper Łódź Ford Mutt M 151 3. m. w kl. S2 1891,6
15. Roman Prałat
Izabela Prałat
Automobilklub Wielkopolski GAZ 69 B 4. m. w kl. P 1897,7
16. Jacek Piwowarski
Marek Flaga
Automobilklub Krakowski Jeep Wrangler 4. m. w kl. S2 1936,6
17. Piotr Beaupre
Jacek Lisicki
Autotraper Łódź Ford Mutt M 151-A2 5. m. w kl. S2 1955,0
18. Roman Uchański
Jarosław Uchański
Automobilklub Gorzowski Jeep Wrangler 6. m. w kl. S2 2002,3
19. Sławomir Chłoń
Anna Chłoń
Autoklub Rzemieślnik Warszawa GAZ 67 5. m. w kl. P 2080,7
20. Dariusz Drzewiecki
Artur Drozda
Automobilklub Gorzowski Łada Niva SI 3. m. w kl. S1 2104,7
21. Joanna Dmochowska
D. Buczek
Autotraper Łódź Jeep Wrangler 7. m. w kl. S2 2127,5
22. Andrzej Martynkin
M. Iwański
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Samurai 4. m. w kl. S1 2141,1
23. Krzysztof Wychowaniec
Jerzy Gruhn
Automobilklub Polski GAZ 69 M 6. m. w kl. P 2176,0
24. Jerzy Kociński
W. Krakowiak
Autotraper Łódź Mercedes 280 G 8. m. w kl. S2 2199,3
25. Alicja Paśkiewicz
Jacek Paśkiewicz
Automobilklub Gorzowski UAZ 469 B 9. m. w kl. S2 2314,9
26. Lothar Koll
R. Nannen
Automobilklub Gorzowski Ford Mutt M 151 10. m. w kl. S2 2364,0
Odpadli:
  Andrzej Hepp
Sławomir Głowacz
Automobilklub Gorzowski      
  Piotr Ilski
Jakub Ilski
Automobilklub Gorzowski      
  Jacek Dmochowski
Piotr Buczek
Autotraper Łódź      
  Paweł Teter
Paweł Zawadziński
Autoklub Rzemieślnik Warszawa      
  Jacek Malicki
Zbigniew Cybuch
Autotraper Łódź      
  Wojciech Palczewski
S. Makaruk
Autoklub Rzemieślnik Warszawa      
Klasyfikacja klubowa:
1. Autotraper Łódź
2. Autoklub Rzemieślnik Warszawa
3. Automobilklub Gorzowski
Klasyfikacja zespołów sponsorskich:
1. Mul-T-Lock
2. Rafineria Czechowice

16-18.09.1994 Gorzów - 5 eliminacja RMPST

1. Dariusz Andrzejewski Mobil Oil Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Jeep Wrangler 1. m. w kl. S2 879,1
2. Maciej Majchrzak Autotraper Łódź Mitsubishi Pajero 1. m. w kl. O 904,4
3. Stanisław Lisowski Automobilklub Gorzowski   2. m. w kl. O 913,8
4. Roman Uchański Automobilklub Gorzowski Jeep Wrangler 2. m. w kl. S2 917,6
5. Henryk Lisowski Automobilklub Gorzowski   3. m. w kl. O 925,9
6. Mariusz Laskowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Samurai 1. m. w kl. S1 950,4
7. Piotr Cholaś Autotraper Łódź Suzuki Samurai 2. m. w kl. S1 951,5
8. Jacek Piwowarski Automobilklub Krakowski   3. m. w kl. S2 971,2
9. Jacek Kordyl Automobilklub Gorzowski   4. m. w kl. O 975,7

10.

Wojciech Mętel Autotraper Łódź   5. m. w kl. O 984,6
11. Andrzej Dudziak Automobilklub Dolnośląski GAZ 69 1. m. w kl. P 1001,9
12. Janusz Czechowicz Automobilklub Gorzowski Willys MB 2. m. w kl. P 1006,1
13. Roman Prałat Automobilklub Wielkopolski   3. m. w kl. P 1008,0

14.

Wojciech Zarabski Automobilklub Gorzowski   3. m. w kl. S1

1013,5

15. Lothar Koll Automobilklub Gorzowski   4. m. w kl. S2 1020,1
16. Roman Flaga Automobilklub Krakowski   4. m. w kl. S1 1041,7
17. Dariusz Frankiewicz Autotraper Łódź   5. m. w kl. S2 1057,6

18.

Jacek Paśkiewicz Automobilklub Gorzowski   6. m. w kl. S2

1059,2

19. Piotr Ilski Automobilklub Gorzowski   4. m. w kl. P 1063,1
20. Stefan Jarkowski Automobilklub Gorzowski   6. m. w kl. O 1075,3
21. Krzysztof Wychowaniec Automobilklub Polski   5. m. w kl. P 1087,5

22.

Rajmund Wolfram Baruth Off Road   7. m. w kl. S2

1108,5

23.

Bogdan Zaskórski Automobilklub Gorzowski   7. m. w kl. O

1109,2

24.

Jerzy Kociński Autotraper Łódź   8. m. w kl. S2

1112,7

25.

Mieczysław Kaplita Automobilklub Gorzowski   9. m. w kl. S2

1122,9

26.

Eliza Kordyl Automobilklub Gorzowski   5. m. w kl. S1 1141,2

27.

Arkadiusz Sąsara Automobilklub Polski   6. m. w kl. P 1214,6

28.

Wojciech Palczewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa   6. m. w kl. S1 1215,3

29.

Piotr Beaupre Autotraper Łódź   10. m. w kl. S2

1239,7

30.

Jacek Dmochowski Autotraper Łódź   11. m. w kl. S2

1262,1

           
  Dieter Chojnacki Automobilklub Gorzowski   1. m. w kl. C  
  Jan Drinkorn Automobilklub Gorzowski   2. m. w kl. C  
  Alicja Paśkiewicz Automobilklub Gorzowski   4. m. w kl. C  
Odpadli:
  Jerzy Dębski Autotraper Łódź   kl. S2  
  Piotr Małuszyński Autotraper Łódź Scout 4x4 kl. O  
  Andrzej Martynkin Autoklub Rzemieślnik Warszawa   kl. S1  
  Jakub Nowakowski Automobilklub Gorzowski   kl. S1  
Klasyfikacja zespłowa:
1. Automobilklub Gorzowski  
2. Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
3. Autotraper Łódź  
Klasyfikacja zespołów sponsorskich:

1.

Mobil Oil Team  

15-16.10.1994 Rajd Zakończenie Sezonu - 6 eliminacja RMPST

Baza rajdu: Grójec

1. Dariusz Andrzejewski Mobil Oil Team - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Jeep Wrangler 1. m. w kl. S2 807,0
2. Piotr Cholaś Autotraper Łódź Suzuki Samurai 1. m. w kl. S1 880,5
3. Jacek Kordyl Automobilklub Gorzowski   1. m. w kl. O 896,0
4. Roman Uchański Automobilklub Gorzowski Jeep Wrangler 2. m. w kl. O 897,1
5. Mariusz Laskowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Samurai 2. m. w kl. S1 904,1
6. Stanisław Lisowski Automobilklub Gorzowski   3. m. w kl. O 928,2
7. Piotr Beaupre Autotraper Łódź   2. m. w kl. S2 994,1
8. Piotr Małuszyński Autotraper Łódź Scout 4x4 4. m. w kl. O 1022,4
9. Artur Drozda Automobilklub Gorzowski   1. m. w kl. P 1026,4

10.

Jerzy Kociński Autotraper Łódź   3. m. w kl. S2 1048,6
11. Arkadiusz Sąsara Automobilklub Polski   2. m. w kl. P 1108,1
12. Wojciech Mętel Autotraper Łódź   5. m. w kl. O 1128,5
13. Dariusz Frankiewicz Autotraper Łódź   4. m. w kl. S2 1163,7
14. Bogdan Zaskórski Automobilklub Gorzowski   6. m. w kl. O 1166,9
15. Jakub Nowakowski Automobilklub Gorzowski   3. m. w kl. S1 1193,4
16. Dariusz Drzewiecki Automobilklub Gorzowski   4. m. w kl. S1 1201,2

17.

Maciej Majchrzak Autotraper Łódź   7. m. w kl. O

1238,9

18. Jacek Dmochowski Autotraper Łódź   5. m. w kl. S2 1250,5
19. Krzysztof Wychowaniec Automobilklub Polski   3. m. w kl. P 1266,3
20. Roman Flaga Automobilklub Krakowski   5. m. w kl. S1 1350,4
21. Tomasz Recław Autoklub Rzemieślnik Warszawa   6. m. w kl. S2 1350,4
22. Wojciech Palczewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa   6. m. w kl. S1 1462,9
23. Janusz Czechowicz Automobilklub Gorzowski Willys MB 4. m. w kl. P 1562,8
           
  Dieter Chojnacki Automobilklub Gorzowski   1. m. w kl. C 1641,9
  Alicja Paśkiewicz Automobilklub Gorzowski   2. m. w kl. C 1709,2
  Jan Drinkorn Automobilklub Gorzowski   3. m. w kl. C 1872,9
Odpadli:
  Piotr Ilski Automobilklub Gorzowski   kl. P  
  Andrzej Martynkin Autoklub Rzemieślnik Warszawa   kl. S1  
  Sławomir Głowacz Automobilklub Gorzowski   kl. C  
  Leon Głowacz     kl. C  
Klasyfikacja klubowa:
1. Automobilklub Gorzowski
2. Autotraper Łódź
3. Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Klasyfikacja zespołów sponsorskich:
Nie sklasyfikowano żadnego zespołu.

5-6.11.1994 - 9. Rajd Jelcza - 7 eliminacja RMPST *

* Do klasyfikacji RMPST zaliczany był tylko I etap rajdu.

Baza rajdu: Wrocław
Dystans: 322 km, w tym 16 odcinków specjalnych o łącznej długości 109 km.
Odcinki specjalne:
- I etap: OS 1: Sołtysowice; OS 2: Krzyżanowice; OS 3: Bajkał; OS 4: Jelcz-Laskowice; OS 5: Nowy Dwór - Minkowice; OS 6: Bystrzyca; OS 7: Marcinkowice; OS 8: Sołtysowice; OS 9: Krzyżanowice;
- II etap: OS 10: Sołtysowice; OS 11: Krzyżanowice; OS 12: Bajkał; OS 13: Jelcz-Laskowice; OS 14: Nowy Dwór - Minkowice; OS 15: Bystrzyca; OS 16: Marcinkowice.

[Lista startowa] [Wyniki rajdu w klasyfikacji międzynarodowej]

Wyniki rajdu w klasyfikacji RMPST (I etap rajdu)
1. Piotr Małuszyński
Jacek Czerwiński
Autotraper Łódź Scout 4x4 1. m. w kl. O 4247
2. Dariusz Andrzejewski
Edward Nowicki
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Jeep Wrangler 1. m. w kl. S2 4403
3. Wojciech Mętel
Tadeusz Andrzejewski
Autotraper Łódź Toyota Land Cruiser 2. m. w kl. O 4582
4. Roman Uchański
Jarosław Uchański
Automobilklub Gorzowski Jeep Wrangler 3. m. w kl. O 4622
5. Leszek Woźniak
Czesław Chmielowski
Autotraper Łódź Jeep Wrangler 2. m. w kl. S2 4885
6. Jacek Piwowarski
Marek Flaga
Automobilklub Krakowski Jeep Wrangler 3. m. w kl. S2 4888
7. Mariusz Laskowski
Piotr Lemieszek
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Samurai 1. m. w kl. P 4925
8. Piotr Cholaś
Marcin Broncher
Autotraper Łódź Suzuki Samurai 2. m. w kl. P

5035

9. Piotr Beaupre
Jacek Lisicki
Autotraper Łódź Ford Mutt M 151-A2 4. m. w kl. S2

5037

10.

Andrzej Dudziak
Włodzimierz Wojtkiewicz
Automobilklub Dolnośląski GAZ 69 3. m. w kl. P

5208

11. Roman Flaga
Ewa Flaga
Automobilklub Krakowski Łada Niva 4. m. w kl. P

5239

12.

Eliza Kordyl
Agnieszka Kozłowska
Automobilklub Gorzowski GAZ 69 AN 4. m. w kl. O

5319

13. Stanisław Lisowski
Piotr Binaś
Automobilklub Gorzowski Jeep Dodge 5. m. w kl. O 5476
14. Arkadiusz Sąsara
Zbigniew Stawski
Automobilklub Polski GAZ 67 B 5. m. w kl. P 5934
15. Mieczysław Kaplita
Dariusz Drzewiecki
Automobilklub Gorzowski UAZ 469 B 5. m. w kl. S2 6076
16. Dariusz Frankiewicz
Jerzy Kociński
Autotraper Łódź Ford Mutt M 151 6. m. w kl. S2 6124
17. Andrzej Martynkin
Tomasz Tokarski
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Samurai 6. m. w kl. P 6315

18.

Krzysztof Wychowaniec
Jerzy Gruhn
Automobilklub Polski GAZ 69 M 7. m. w kl. P

6490

Odpadli:
  Dieter Chojnacki
Brigitte Chojnacki
Automobilklub Gorzowski Jeep M 715 kl. C  
Klasyfikacja klubowa:
1. Autotraper Łódź
2. Autoklub Rzemieślnik Warszawa
3. Automobilklub Gorzowski
Klasyfikacja zespołów sponsorskich:
Nie sklasyfikowano żadnego zespołu.

Klasyfikacje Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych 1994

Klasyfikacja generalna: 1 2 3 4 5 6 7  
1. Dariusz Andrzejewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Jeep Wrangler   12 10 10 20 20 15 87
2. Piotr Małuszyński Autotraper Łódź Scout 4x4 15 20 20 6   3 20 84
3. Maciej Majchrzak Autotraper Łódź Mitsubishi Pajero 20   12 20 15     67
4. Stanisław Lisowski Automobilklub Gorzowski Willys MB-Mercedes; Jeep Dodge 12 15 8 12 12 6   65
4. Roman Uchański Automobilklub Gorzowski Jeep Wrangler 10 10 15   10 10 10 65
6. Piotr Cholaś Autotraper Łódź Suzuki Samurai   6 4 1 4 15 3 33
7. Mariusz Laskowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Samurai 3 4 (2) 4 6 8 4 29
8. Henryk Lisowski Automobilklub Gorzowski Willys MB-Mercedes 2   3 15 8     28
9. Wojciech Mętel Autotraper Łódź Toyota Land Cruiser   1 1 8 1   12 23
10. Stefan Jarkowski Automobilklub Gorzowski Willys MB 8 8   3       19
11. Jacek Kordyl Automobilklub Gorzowski           2 12   14
12. Jacek Dmochowski Autotraper Łódź     3 6         9
12. Jacek Piwowarski Automobilklub Krakowski Jeep Wrangler         3   6 9
14. Leszek Woźniak Autotraper Łódź Jeep Wrangler             8 8
14. Piotr Beaupre Autotraper Łódź Ford Mutt M 151-A2   2       4 2 8
16. Andrzej Dudziak Automobilklub Dolnośląski GAZ 69 4     2     1 7
17. Lothar Koll Automobilklub Gorzowski Ford Mutt M 151 6             6
18. Artur Drozda Automobilklub Gorzowski             2   2
19. Dariusz Drzewiecki Automobilklub Gorzowski Łada Niva SI 1             1
19. Jerzy Kociński Autotraper Łódź Mercedes 280 G           1   1
 

Klasa O:

1 2 3 4 5 6 7  
1. Piotr Małuszyński Autotraper Łódź Scout 4x4 6 9 9 (2)   3 9 36
2. Maciej Majchrzak Autotraper Łódź Mitsubishi Pajero 9 1 6 9 9     34
3. Stanisław Lisowski Automobilklub Gorzowski Willys MB-Mercedes; Jeep Dodge (4) 6 4 4 6 4 (2) 24
4. Wojciech Mętel Autotraper Łódź Toyota Land Cruiser (1) 3 (2) 3 2 2 6 16
5. Henryk Lisowski Automobilklub Gorzowski Willys MB-Mercedes 2   3 6 4     15
6. Jacek Kordyl Automobilklub Gorzowski     2     3 9   14
7. Roman Uchański Automobilklub Gorzowski Jeep Wrangler           6 4 10
8. Stefan Jarkowski Automobilklub Gorzowski Willys MB 3 4 1 1 1     10
9. Bogdan Zaskórski Automobilklub Gorzowski             1   1
 
Klasa S2: 1 2 3 4 5 6 7  
1. Dariusz Andrzejewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Jeep Wrangler (4) 9 (6) 9 9 9 9 45
2. Roman Uchański Automobilklub Gorzowski Jeep Wrangler 9 6 9 1 6     31
3. Piotr Beaupre Autotraper Łódź Ford Mutt M 151-A2   3 3 2   6 3 17
4. Leszek Woźniak Autotraper Łódź Jeep Wrangler 3 1 2       6 12
5. Jacek Dmochowski Autotraper Łódź   2 4 4     2   12
5. Jacek Piwowarski Automobilklub Krakowski Jeep Wrangler     1 3 4   4 12
5. Dariusz Frankiewicz Autotraper Łódź Ford Mutt M 151   2   4 2 3 1 12
8. Lothar Koll Automobilklub Gorzowski Ford Mutt M 151 6       3     9
9. Jerzy Dębski Autotraper Łódź Mercedes 280 GE 1     6       7
10. Jerzy Kociński Autotraper Łódź Mercedes 280 G           4   4
11. Mieczysław Kaplita Automobilklub Gorzowski UAZ 469 B             2 2
12. Tomasz Recław Autoklub Rzemieślnik Warszawa             1   1
 
Klasa S1: 1 2 3 4 5 6 7  
1. Mariusz Laskowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Samurai 9 (6) (6) 9 9 6 9 42
2. Piotr Cholaś Autotraper Łódź Suzuki Samurai (2) 9 9 (6) 6 9 6 39
3. Dariusz Drzewiecki Automobilklub Gorzowski Łada Niva SI 6 4 3 4   3   20
4. Jakub Nowakowski Automobilklub Gorzowski   4 3 1     4   12
5. Andrzej Martynkin Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Samurai 1 2 2 3     1 9
6. Roman Flaga Automobilklub Krakowski Łada Niva         3 2 3 8
7. Eliza Kordyl Automobilklub Gorzowski   3       2     5
8. Wojciech Palczewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa           1 1   2
 
Klasa P: 1 2 3 4 5 6 7  
1. Andrzej Dudziak Automobilklub Dolnośląski GAZ 69 9 9 6 9 9   (4) 42
2. Janusz Czechowicz Automobilklub Gorzowski Willys MB 6 3   6 6 3   24
3. Arkadiusz Sąsara Automobilklub Polski GAZ 69 B; GAZ 67 B (2) 2 4 4 (1) 6 2 18
4. Roman Prałat Automobilklub Wielkopolski GAZ 69 B 1   9 3 4     17
5. Piotr Ilski Automobilklub Gorzowski   4 6 1   3     14
6. Krzysztof Wychowaniec Automobilklub Polski GAZ 69 M   1 3 1 2 4   11
7. Sławomir Chłoń Autoklub Rzemieślnik Warszawa GAZ 67   4   2       6
8. Andrzej Hepp Automobilklub Gorzowski   3   2         5
 
Klasa C: 1 2 3 4 5 6 7  

1.

Dieter Chojnacki Automobilklub Gorzowski       9   9 9   27
2. Jan Drinkorn Automobilklub Gorzowski       6   6 4   16
3. Alicja Paśkiewicz Automobilklub Gorzowski           3 6   9
 
Klasyfikacja klubowa: 1 2 3 4 5 6 7  
1. Automobilklub Gorzowski 9 9 9 4 9 9 4 53
2. Autotraper Łódź 6 6 6 9 4 6 9 46
3. Autoklub Rzemieślnik Warszawa 4 4 4 6 6 4 6 34
 
Klasyfikacja zespołów sponsorskich: 1 2 3 4 5 6 7  
1. Rafineria Czechowice 6 9 9 6       30
1. Mul-T-Lock 9 6 6 9       30
3. Mobil Oil Team         9     9
 
Pogrubioną czcionką wyróżniono zdobywców tytułów Mistrzów i Wicemistrzów Polski.

Eliminacje: 1 - Gorzów, 2 - R. Karkołom, 3 - Łódź, 4 - Polskie Safari, 5 - Gorzów, 6 - R. Zakończenie Sezonu, 7 - R. Jelcza (I etap)


Podział na klasy samochodów startujących w RMPST:
- klasa O - otwarta - samochody terenowe z dozwolonym bardzo dużym zakresem przeróbek.
- klasa S2 - samochody seryjne z silnikami powyżej 1600 cm3
- klasa S1 - samochody seryjne z silnikami o pojemności do 1600 cm3
W samochodach seryjnych można dokonywać przeróbek dotyczących kół, amortyzatorów, skrzyni biegów, reduktora oraz osprzętu silnika.
- klasa P - popularna - samochody produkcji radzieckiej (np. GAZ, UAZ) oraz inne (np. Willys), w których zamontowano silniki M 20, M 21, Wołga lub Muscel.
- klasa C - ciężka - samochody ciężarowe i amfibie.

System punktacji:
Punkty w klasyfikacji generalnej przyznawano za 10 pierwszych miejsc według systemu: 20-15-12-10-8-6-4-3-2-1. Punkty w klasach oraz klasyfikacjach zespołowych przyznawano za 6 pierwszych miejsc według klucza: 9-6-4-3-2-1.
Do końcowej klasyfikacji generalnej zaliczano zawodnikom 6 najlepszych wyników. Do końcowej punktacji w klasach przyznawano zawodnikom 5 najlepszych wyników.


Źródła:
- Sport 1994
- Motor 1993-94
- jelczrally.prv.pl
- Materiały: AdamT, Mirek:), Grzegorz Chyła (Rajd Jelcza)


<< RMPST 1993] [Strona główna] [Rajdy terenowe] [RMPST 1995 >>