<< 6 el. RMPST 1997 - Jeep
Cross] [Strona główna] [Rajdy terenowe] [RMPST
1997] [1 el. RMPST 1998 -
Gorzów >>
[Lista zgłoszeń]
Baza rajdu: Wrocław
Ilość OS-ów: 15 o łącznej długości 103,8
km.
Odcinki specjalne:
- OS 1: Poligon I (11,2 km); OS 2: Poligon II (6,1); OS 3:
Czernica - Ratowice (2,9); OS 4: Bystrzyca "Avida" (6,1);
OS 5: Minkowice (6,6); OS 6: Czernica - Ratowice (2,9); OS 7:
Bystrzyca "Avida" (6,1); OS 8: Minkowice (6,6); OS 9:
Poligon I (11,2); OS 10: Poligon I (11,2); OS 11: Poligon II (6,1);
OS 12: Czernica - Ratowice (2,9); OS 13: Bystrzyca "Avida"
(6,1); OS 14: Minkowice (6,6); OS 15: Poligon I (11,2)
Pogoda: I dnia opady śniegu.
Wyniki rajdu: | ||||||
1. | Max Forin (F) Pierre-Francois Carrasco (F) |
Volkswagen Cox 3.6 | 2:02:18 | |||
2. | (1.*) | Stanisław Lisowski Stefan Jarkowski |
Automobilklub Gorzowski | Merlis 300 E | 1. kl. O | 2:06:00 |
3. | (2.*) | Mariusz Laskowski Hipolit Rokicki |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Jeep Wrangler | 1. kl. S II | 2:06:13 |
4. | (3.*) | Wojciech Mętel Tadeusz Andrzejewski |
Autotraper Łódź | Toyota Land Cruiser | 2. kl. O | 2:08:31 |
5. | (4.*) | Bartosz Duda Andrzej Mielczarek |
Automobilklub Gorzowski | Honker 4WD | 2. kl. S II | 2:16:44 |
6. | (5.*) | Tomasz Lisowski Marcin Musiela |
Automobilklub Gorzowski | Suzuki Samurai | 1. kl. S I | 2:17:11 |
7. | (6.*) | Jaroslav Buchar Tomas Straka |
Automobilklub Dolnośląski | UAZ Maraton TD | 1. kl. P | 2:18:07 |
8. | (7.*) | Norbert Ćwikliński Remigiusz Brukalski |
Automobilklub Gorzowski | Suzuki Samurai | 2. kl. S I | 2:22:09 |
9. | (8.*) | Sławomir Chłoń Robert Jagóra |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Jeep Wrangler | 3. kl. S II | 2:22:15 |
10. | (9.*) | Wojciech Koziński Wojciech Wojtczak |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | GAZ 69 | 2. kl. P | 2:31:08 |
11. | (10.*) | Maciej Majchrzak Jerzy Kociński |
Autotraper Łódź | Jeep Wrangler | 3. kl. O | 2:52:27 |
12. | (11.*) | Roland Kania Leszek Strzelczyk |
Automobilklub Gorzowski | GAZ 69 AM | 3. kl. P | 3::00:10 |
13. |
(12.*) |
Zdzisław Łazarek Andrzej Stanosz |
Automobilklub Tarnowski | UAZ 469 B | 4. kl. O | 3:00:15 |
14. | Andrzej Nowakowski Wiesław Mrzygłód |
Jeep SAM CJ. | 3:07:18 | |||
15. | Jerzy Wikowicz Ludwik Wikowicz |
Automobilklub Dolnośląski | UAZ 469 B | 3:08:30 | ||
16. | Jerzy Bac Piotr Krzemiński |
Automobilklub Dolnośląski | UAZ | 3:54:53 | ||
* - miejsca w klasyfikacji Mistrzostw Polski. | ||||||
Odpadli m. in.: | ||||||
OS 4 | Piotr Małuszyński Jacek Czerwiński |
Autotraper Łódź | SAM-Toyota | kl. O | (defekt) |
|
OS 2 |
Dariusz Andrzejewski Edward Nowicki |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Automobilklub Polski |
Jeep Wrangler | kl. S II | ||
OS 1 | Sławomir Wasiak Marcin Grydziuszko |
Automobilklub Gorzowski | Jeep Wrangler | kl. S II | ||
Libor Mejznar (CZ) Jaroslav Hanak (CZ) |
Land Rover 90 2.5 TDI | |||||
Klasyfikacja zespołowa (RMPST): | ||||||
Nie sklasyfikowano żadnego zespołu. | ||||||
Samochody ciężarowe: | ||||||
1. | Jan Kornicki Zbigniew Klofta |
Jelcz S 442 | 2:43:34 | |||
2. | Zbigniew Białek Ireneusz Skoreński |
Jelcz S 442 | 2:56:09 | |||
3. | Milan Liska (CZ) Pavel Kestler (CZ) |
Fox Racing Team | Tatra 815 | 2:58:36 | ||
Odpadli m. in.: | ||||||
po OS 2 | Jarosław Najwer Tadeusz Rzepka |
Automobilklub Dolnośląski | ZIŁ 131 | |||
W klasyfikacji motocyklistów zwyciężył Wojciech Rencz (KTM 620; 1:27:16) przed Bartłomiejem Bembenikiem (Husaberg FE 501; 1:41:40) i Hansem-Jurgenem Schmidtem (KTM 620; 1:47:25) |
<< 6 el. RMPST 1997 - Jeep
Cross] [Strona główna] [Rajdy terenowe] [RMPST
1997] [1 el. RMPST 1998 -
Gorzów >>
[Lista zgłoszeń]