[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1960] [Raid Polski 1960 - wyniki]


Lista zgłoszeń Raidu Polski 1960

Kategoria B:

1.

Franck Kalkul
Gerhard Koch
D
D
  Porsche 1600 S

2.

R. Ph. Faure
Maurice Bonas
F
F
  Ferrari 250 GT
3. Hans Klinken
?
D
?
  Porsche S-90
4. Marek Wachowski
Ryszard Lange
PL
PL
  Warszawa
5. Czesław Murawski
Jadwiga Postawka
PL
PL
  BMW 328
 
Kategoria A klasa XII:
7. Martin Lotz
Hans Hellmuth Butenuth
D
D
  Ford Zodiac
8. Alois Mark
Lubomir Rek
CS
CS
  Tatra 603
9. Jaroslav Fac
Antonin Homola
CS
CS
  Tatra 603

10.

Henryk Ruciński
Antoni Kuczora
PL
PL
  Ford Zodiac
11. Jaroslav Pavelka
Ivan Micik
CS
CS
  Tatra 603
 
Kategoria A klasa XI:

15.

Ksawery Frank
Ryszard Usiądek
PL
PL
Automobilklub Łódzki Opel Kapitan
16. Stanisław Plucha
Edward Rogulski
PL
PL
  Warszawa

17.

Wiesław Urbański
Jerzy Lisowski
PL
PL
  Warszawa
18. Wacław Filemonowicz
Zbigniew Malinowski
PL
PL
  Warszawa
19. Marian Repeta
Zygmunt Andrzejewski
PL
PL
  Warszawa
21. Tadeusz Włoszczyzna
?
PL
?
  Warszawa
22. Roman Czerwiński
Nikodem Spychalski
PL
PL
  Warszawa

23.

Alojzy Pawlak
Tadeusz Przybysz
PL
PL
  Warszawa

24.

Ryszard Orzechowski
Bogdan Łabęcki
PL
PL
  Warszawa
25. Leopold von Zedlitz
Wolfgang Diemer
D
D
  Mercedes 220 SE

26.

Ryszard Kossakowski
Karol Wasilewski
PL
PL
  Warszawa
27. Walter Schock
Rolf Moll
D
D
  Mercedes 220 SE

28.

Mieczysław Sochacki
Janusz Solarski
PL
PL
Automobilklub Krakowski Warszawa
29. Franciszek Postawka
Andrzej Komorowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Warszawa
 

Kategoria A klasa X:

35.

Richard Zielke
Hugo Willing
D
D
  Fiat 1800
36. Stefan Dobrzyński
Eugeniusz Ćwikliński
PL
PL
  Citroen BL 11
37. Yves Morel
?
F
?
  Citroen ID 19
39. Alferd Missner
Alferd Spork
D
D
  Mercedes
40. Rene Trautmann
Jean-Claude Ogier
F
F
  Citroen ID 19
41. Robert Leysieffer
Bodo Grafenhorst
D
D
  Ford 17 M
42. Franciszek Marcińczyk
Edward Kuszewski
PL
PL
  Citroen BL 11
43. Jacques Leclere
Jacques Badoche
F
F
  Citroen ID 19

44.

Zygmunt Szczęśniak
Jerzy Staworzyński
PL
PL
  Citroen BL 11

45.

Michał Bieder
Zygmunt Rosloniec
PL
PL
  Citroen BL 11

46.

Dezyderiusz Rutkowski
Florian Zastempowski
PL
PL
  Citroen BL 11
47. Claudine Vanson
Derolland
F
F
  Citroen ID 19
 
Kategoria A klasa IX:
48. Evy Rosqvist
Anita Rosqvist
S
S
  Volvo PV 544
49. Gunnar Astrom
Allan Risberg
S
S
  Volvo 544 S
50. Heinz Zimmer
Wilhelm Heckel
D
D
  Porsche 356 / A
51. David Bargman
Lennart Englund
S
S
  Volvo P 544
52. Alfred Krauthahn
Hans J. Wenske
D
D
  Borgward Isabel
53. Heinz Otto Stahn
?
D
?
  Volvo P 544
54. Carl Syberg
Knud Erik Jensen
DK
DK
  Volvo PV 544
55. Gunnar Andersson
Wethan Max
S
S
  Volvo PV 544
 
Kategoria A klasa VII-VIII:
56. Zdenek Mraz
Vojtech Rieger
CS
CS
  Skoda Octavia Super
57. Tadeusz Modliński
Zygmunt Wróblewski
PL
PL
  Simca P-60
58. Bogusław Osowiecki
Stanisław Dziuba
PL
PL
  Simca 1012
59. Fred Geitel
?
FIN
?
  Simca P-60

60.

Czesław Wodnicki
Kazimierz Osiński
PL
PL
Automobilklub Krakowski Simca P-60

61.

Henryk Piotrowski
Henryk Skowron
PL
PL
  Skoda 440 S

62.

Krzysztof Komornicki
Leon Grzesło
PL
PL
Automobilklub Krakowski Simca P-60
63. Miroslav Fousek
Oldrich Horsak
CS
CS
  Skoda Octavia Super
64. Leopold Lancman
Frantisek Kames
CS
CS
  Skoda Octavia Super
65. Sobiesław Zasada
Ewa Zasada
PL
PL
Automobilklub Warszawski Simca P-60
66. Henryk Frąckowiak
Wojciech Maligłowski
PL
PL
  Volkswagen
67. Grzegorz Timoszek
Longin Bielak
PL
PL
Automobilklub Warszawski Simca P-60
68. Antoni Weiner
Władysław Helis
PL
PL
  Simca P-60
 
Kategoria A klasa VI:
71. Peter Garnier
John Sprinzel
GB
GB
  Ford N. Anglia
72. Gunther Ruttinger
Paul Thiel
DDR
DDR
  Wartburg
73. Stanisław Stolarski
Stanisław Rusiniak
PL
PL
  Wartburg
74. Helmar Romer
Klaus Dorre
DDR
DDR
  Wartburg
75. Kurt Rudiger
Wilhelm Wollner
DDR
DDR
  Wartburg
76. Gunther Schreckenbach
Wolfgang Rudolph
DDR
DDR
  Wartburg
77. Kurt Otto
Hermann Hanf
DDR
DDR
  Wartburg
78. Gerhard Mietzner
Walter Karow
DDR
DDR
  Wartburg
79. Henryk Kosecki
Witold Bociek
PL
PL
  Wartburg
80. Stanisław Cencora
Marian Pawlak
PL
PL
Automobilklub Krakowski Wartburg
81. Werner Jager
Erich Holler
DDR
DDR
  Wartburg
82. Otto Linzenburg
Heinz Walter
D
D
  DKW - AU 1000
 

Kategoria A klasa V:

85. Carl-Otto Bremer
Juhani Lampi
FIN
FIN
  Saab 96
86. Fritz Alfred Knak
Dieter Sommer
D
D
  Renault Dauphine
87. Jerzy Osterczyl
Zenon Leszczuk
PL
PL
Automobilklub Krakowski Syrena
88. Tadeusz Kopciewicz
Eugeniusz Pieronek
PL
PL
  Syrena
89. Marian Zatoń
Tadeusz Truchel
PL
PL
  Syrena
90. Stanisław Wierzba
Jerzy Lenartowicz
PL
PL
  Syrena
91. Aleksander Sobański
Ryszard Nowicki
PL
PL
Automobilklub Krakowski Syrena
92. Marian Gniazdowski
Dionizy Biesiada
PL
PL
  Renault Dauphine
93. Ralf Fachathaler
?
A
?
  Renault Dauphine
94. Jan Wojtowicz
Andrzej Zieliński
PL
PL
Automobilklub Warszawski Renault Dauphine
95. Andrzej Żymirski
Jerzy Zaczeniuk
PL
PL
  DKW Junior
96. Marek Varisella
Wiesław Trojanowski
PL
PL
  Syrena
97. Michael Sutcliffe
Darrick Astle
GB
GB
  Morris Mini - Minor
98. Rudolf Knoll
Wilfried Junge
D
D
   
99. Zbigniew Sucharda
Jerzy Miniewski
PL
PL
  Renault Dauphine
 
Kategoria A klasa II-IV:
101. Helmut Piehler
Harry Pestel
DDR
DDR
  Sachsenring - Trabant
102. Leszek Bleja
Tadeusz Sadowski
PL
PL
Automobilklub Bydgoski Fiat 600
103. Maria Wojtowicz
Adam Wędrychowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski NSU Prinz
104. Julitta Wędrychowska
Barbara Wojtowicz
PL
PL
  Fiat 600
105. Franz Galle
Manfred Georgie
DDR
DDR
  Sachsenring - Trabant
106. Leonard Tomaszewski
Jan Drogowski
PL
PL
  Fiat 600
107. Heinz Feldmann
Werner Lange
DDR
DDR
  Sachsenring - Trabant
108. Jerzy Dobrzański
Andrzej Łobodziński
PL
PL
Automobilklub Krakowski Fiat 600
109. Karl Landgraf
Karl Konig
DDR
DDR
  Sachsenring - Trabant

[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1960] [Raid Polski 1960 - wyniki]