[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1967] [RME - Rajd Polski 1967 - wyniki] [RSMP - Rajd Polski 1967 - wyniki]


27. Rajd Polski 1967

Lista startowa:

RME

RSMP

1. Maciej Jasiński
Joanna Jasińska

PL
PL

Automobilklub Warszawski Zastava 750 gr. I kl. 1  
2. Andrzej Aleksandrowicz
Mieczysław Biliński
PL
PL
Automobilklub Wielkopolski

Skoda 1000 MB

gr. I kl. 1 kl. A 3
4. Mieczysław Urtnowski
Jerzy Sypniewski

PL
PL

Automobilklub Bydgoski Fiat 850 gr. I kl. 1  
5. Jerzy Ujczak
Andrzej Żurawski

PL
PL

Automobilklub Warszawski Trabant 601 gr. I kl. 1  
6. Ryszard Nowicki
Marian Skiendzielewski
PL
PL
Automobilklub Krakowski Zastava 750 gr. I kl. 1 kl. A 2
7. Julian Robak
Henryk Krakowczyk
PL
PL
Automobilklub Krakowski Wartburg 1000 gr. II kl. 1 kl. A 3
8. Dieter Golde
Hartmut Dressel
DDR
DDR
  Wartburg 353 gr. I kl. 1  
9. Jan Apathy
Andrzej Popowicz

PL
PL

Automobilklub ¦l±ski Trabant 601 gr. I kl. 1  
10. Marek Borowicz
Ryszard Scharf

PL
PL

Automobilklub Wielkopolski Wartburg 1000 gr. II kl. 1  

11.

Peter Schwandt
Hans Rauen
DDR
DDR
  Wartburg 353 gr. I kl. 1  

12.

Jerzy Bachtin
Tomasz Połczyński

PL
PL

Automobilklub Warszawski Trabant 601 gr. II kl. 1  
15. Vratislav Hornik
Antonin Uhrik
CS
CS
  Skoda 1000 MB gr. I kl. 1  
16. Janusz Bronikowski
Andrzej Kopestyński

PL
PL

Automobilklub Warszawski Renault Dauphine gr. I kl. 1  
17. Stanisław Dalka
Jerzy Wilbik
PL
PL
Automobilklub Warszawski NSU Prinz 1000 gr. I kl. 1  
18. Zbigniew Gawryłkiewicz
Ryszard Siadkowski

PL
PL

Automobilklub Bydgoski NSU Prinz 1000 gr. I kl. 1  
19. Kazimierz Jaromin
Janusz Zemła
PL
PL
Automobilklub Krakowski Skoda 1000 MB gr. I kl. 1 kl. B 2
20. Aleksander Oczkowski
Jan Drożdż

PL
PL

  Trabant 601 gr. I kl. 1  

22.

Rudolf Schreckenbach
Gunther Bauer
DDR
DDR
  Wartburg 311 gr. I kl. 1  

23.

Karol Neuberg
Jerzy Mleczko

PL
PL

  Syrena 103 gr. I kl. 1  

24.

Werner Reuter
Jurgen Reuter
DDR
DDR
  Skoda 1000 MB gr. I kl. 1  
25. Oldrich Horsak
Jiri Motal
CS
CS
  Skoda 1000 MB gr. I kl. 1  

27.

Benedykt Kowner
Andrzej Sikorski

PL
PL

  Syrena 104 gr. I kl. 1  
31. Antoni Weiner
Jan Karel
PL
PL
Automobilklub ¦l±ski Steyr Puch 650 TR gr. II kl. 1  
32. Henryk Mandera
Piotr Dobija

PL
PL

  Wartburg 312 gr. II kl. 1  

33.

Gunther Janger
Reinhard Knoll
A
A
  Steyr Puch 650 TR gr. II kl. 1  
34. Marek Varisella
Zygmunt Wi¶niowski
PL
PL
Automobilklub Warszawski Syrena 104 gr. II kl. 1  
37. Ryszard Grychtoł
Wojciech Ondraczek
PL
PL
Automobilklub ¦l±ski Styer Puch 650 TR gr. II kl. 1  
38. Jerzy Borowicz
Jan Wojczaczek

PL
PL

  Steyr Puch 650 TR gr. II kl. 1  

39.

Ferenc Kelemen
Gyorgy Kiss

H
H

  Opel Kadett gr. II kl. 1  
41. Vaclav Bobek
Jaroslav Vylit
CS
CS
  Skoda 1000 MB gr. II kl. 1  
44. Włodzimierz Markowski
Marian Wangrat
PL
PL
  Porsche 912 gr. I kl. 2  
45. Adam Smorawiński
Adam Wędrychowski

PL
PL

Automobilklub Wielkopolski
Automobilklub Warszawski
BMW 1600 gr. I kl. 2  
46. Fiorenzo Genta
Alcide Paganelli
I
I
Squadra Corsa HF Lancia Fulvia HF gr. I kl. 2  
47. Sobiesław Zasada
Ewa Zasada
PL
PL
Automobilklub Krakowski Porsche 912 gr. I kl. 2 kl. B 3
48. Dieter Lambart
Hans Vogt
D
D
  Opel Kadett 1100 gr. I kl. 2  
49. Joachim Springer
Gunther Brendel

D
D

  BMW 1600 gr. II kl. 2  

50.

Otto Bartkowiak
?

PL
?

Automobilklub ¦l±ski Volkswagen 1200 gr. II kl. 2  
51. Krzysztof Komornicki
Marek Wachowski
PL
PL
  BMW 1600 gr. I kl. 2  

52.

Mieczysław Sochacki
Marian Bień
PL
PL
Automobilklub Krakowski Volkswagen gr. I kl. 2  
53. Andrzej Nytko
Edmund Oprocha
PL
PL
Automobilklub Krakowski Fiat 1300 gr. I kl. 2 kl. B 2

54.

Marian Rogoziński
Aleksander Bobrowski

PL
PL

  Volkswagen 1500 gr. I kl. 2  
55. Czesław Murawski
Jerzy Dobrzański
PL
PL
Automobilklub Krakowski Fiat 1500 gr. I kl. 2  
57. Lillebror Nasenius
Matti Vigren
S
FIN
  Opel Rekord 2000 gr. I kl. 3  

59.

Jan Chudziak
?

PL
?

Automobilklub Warszawski Volvo 544 gr. I kl. 3  
62. Edward Lisowski
Wiesław Mrówczyński
PL
PL
  Mercedes-Benz 220 SE gr. I kl. 3  
63. Richard Bochnicek
Ferry Siller
A
A
  Citroen DS 21 gr. I kl. 3  

66.

Heinz Bock
Walter Pixner
A
A
  Vauxhall gr. II kl. 2  
68. Ove Andersson
John Davenport
S
GB
Squadra Corsa HF Lancia Fulvia HF gr. II kl. 2  
69. Loisl Wiener
Antonie Wiener
A
A
  Glas 1304 gr. II kl. 2  
71. Krzysztof Bross
Grażyna Robliczek-Paduch

PL
PL

  Volkswagen 1200 gr. II kl. 2  
72. Leo Cella
Sergio Barbasio
I
I
Squadra Corsa HF Lancia Fulvia HF gr. II kl. 2  
73. Robert Eaves
Raymond Heaton

GB
GB

  Morris Mini Cooper gr. II kl. 2  
74. Fabrizio Poggi
Norma Bonetti
I
I
  Alfa Romeo Giulia 1600 TI gr. II kl. 2  
75. Walter Poltinger
Ernst Merinsky

A
A

  Volkswagen 1500 gr. II kl. 2  

77.

Dezeo Krisztios
Dezso

H
H

  Ford Taunus gr. I kl. 3  

[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1967] [RME - Rajd Polski 1967 - wyniki] [RSMP - Rajd Polski 1967 - wyniki]