[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1993] [Rajd Polski 1993 - wyniki] [Rajd Polski 1993 - filmy]
Lista startowa: | ||||||||
2. | Robert Droogmans Ronny Joosten |
B B |
Gordon Spooner Engineering | Ford Escort RS Cosworth | kl. A-8 | |||
3. | Pierre-Cesar Baroni Denis Giraudet |
F F |
Astra SRL | Lancia HF Integrale 16V | kl. A-8 | |||
4. | Patrick Snijers Dany Colebunders |
B |
Bastos Ford Credit Racing Team | Ford Escort RS Cosworth | kl. A-8 | |||
7. | Kurt Goettlicher Werner Jahrbacher |
A A |
Ford Sierra Cosworth 4x4 | kl. N-4 | ||||
8. |
Erwin Doctor Theo Badenberg |
NL |
Opel Dealer Team Holland | Opel Calibra Turbo 4x4 | kl. A-8 | |||
9. | Kurt Victor Geert Derammelaere |
B B |
Gordon Spooner Engineering | Ford Sierra Cosworth 4x4 | kl. A-8 | |||
10. | Paweł Przybylski Krzysztof Gęborys |
PL PL |
Toyota Motor Poland - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Toyota Celica GT4 | kl. A-8 | |||
11. | Stoyan Kolev Roumen Manolov |
BG BG |
Inco Rally Team | Ford Escort RS Cosworth | kl. A-8 | |||
14. | Marek Gieruszczak Marek Skrobot |
PL PL |
Toyota Motor Poland - Automobilklub Karkonoski | Toyota Celica GT4 | kl. A-8 | |||
15. | Nicolas Min Joseph Lambert |
B B |
Baudoin Visetoise | Mitsubishi Galant VR-4 Evo 2 | kl. N-4 | |||
16. | Ari Moekkonen Risto Mannisenmaki |
FIN FIN |
Audi Coupe S2 | kl. N-4 | ||||
17. | Robert Herba Artur Skorupa |
PL PL |
Nissan Tedex - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Nissan Sunny GTi-R | kl. N-4 | |||
18. | Wiesław Stec Maciej Maciejewski |
PL PL |
|
Mitsubishi Galant VR-4 Evo 2 | kl. N-4 | |||
19. |
Bogdan Herink Barbara Stępkowska |
PL |
Renault Elf Polska - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Renault Clio 16V | kl. A-7 | |||
20. | Tim Svanholt Knud Hansen |
DK DK |
Danish National Rallye Team | Peugeot 309 GTi 16V | kl. N-3 | |||
21. | Waldemar Doskocz Jarosław Baran |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik
Warszawa AMK Gliwice |
Peugeot 309 GTi 16V | kl. A-7 | |||
23. | Piotr Kufrej Maciej Hołuj |
PL PL |
Rafineria Trzebinia - Automobilklub Krakowski | Nissan Sunny GTi-R | kl. N-4 | |||
24. | Lesław Orski Tomasz Chmiel |
PL PL |
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Volkswagen Golf GTi 16V | kl. A-7 | |||
25. | Krzysztof Hołowczyc Robert Burchard |
PL |
Toyota Motor Poland - Automobilklub Polski | Toyota Celica GT4 | kl. N-4 | |||
26. | Cezary Fuchs Mirosław Skrobotowicz |
PL |
Automobilklub Dolnośląski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | kl. N-4 | |||
27. | Grzegorz Skiba Igor Bielecki |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | Lancia Delta HF Integrale 16V | kl. N-4 | |||
28. | Evgeni Vasin Evgeni Kalatchev |
RUS |
See-Us Rally Team | Opel Corsa GSi | kl. A-6 | |||
29. |
Aurelijus Simaska Raimondas Bachiliunas |
LT |
Nissan Sunny GTi-R | kl. N-4 | ||||
30. | Vladimir Berger Martin Hruska |
CZ |
Skoda Motorsport | Skoda 136 L Favorit | kl. A-5 | |||
31. | Zenon Sawicki Dariusz Dekuczyński |
PL |
Automobilklub Lubelski | Ford Sierra Cosworth 4x4 | kl. N-4 | |||
32. | Vladimir Mikheev Sergey Safronenkov |
RUS RUS |
See-Us Rally Team | Opel Corsa GSi | kl. A-6 | |||
33. | Klaus Jurgen Faust Katharina Schreck |
D D |
Lancia Delta Integrale 16V | kl. N-4 | ||||
34. | Maciej Kołomyjski Sławomir Łuba |
PL |
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Lancia Delta HF Integrale | kl. N-4 | |||
35. | Peter Castellitz Andreas Steuer |
A A |
Mazda 323 4WD | kl. N-4 | ||||
36. | Saulius Girdauskas Zilvinas Sakalauskas |
PL PL |
Automobilklub Polski | Łada 2108 Samara | kl. A-6 | |||
37. | Dariusz Wirkijowski Marcin Augustyn |
PL PL |
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Opel Kadett GSi 16V | kl. N-3 | |||
39. | Ernst Sommerbauer Peter Stark |
A A |
Renault Clio 16S | kl. N-3 | ||||
40. | Marek Sadowski Jakub Mroczkowski |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Lancia Delta HF Integrale | kl. N-4 | |||
41. | Piotr Świeboda Maria "Malina" Wiechowska |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Łada Samara | kl. A-6 | |||
42. | Peter H. Rumpfkeil Gunter Jarecki |
D D |
AMC Diepholz | Mercedes 190 E 2.3-16 | kl. A-8 | |||
43. | Hans Britth Magnus Olsson |
S S |
Nissan Sunny GTi-R | kl. N-4 | ||||
45. | Piotr Kuprewicz Paweł Kobylański |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | Toyota Corolla | kl. A-6 | |||
46. | Jerzy Pajdak Witold Sadowski |
PL PL |
Automobilklub Krakowski | Renault Clio 16V | kl. N-3 | |||
47. | Sergey Kuzmichev Aleksandr Miasnikov |
RUS |
CAMK-AVT | Łada Samara | kl. A-6 | |||
48. | Marcin Osiowski Jerzy Marcinek |
PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Lancia Delta HF Integrale | kl. N-4 | |||
49. | Andrzej Chojnacki Piotr Namysłowski |
PL PL |
Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Ford Escort RS Cosworth | kl. N-4 | |||
50. | Małgorzata Zemlińska Małgorzata Kobos |
PL PL |
Rafineria Trzebinia - Automobilklub Krakowski | Mazda 323 4WD | kl. N-4 | |||
53. | Piotr Cekiera Tadeusz Betlej |
PL |
Automobilklub Krakowski | Honda Civic | kl. N-2 | |||
55. | Jerzy Wierzbołowski Maciej Pasławski |
PL |
Automobilklub Dolnośląski | Volkswagen Golf GTi 16V | kl. A-7 | |||
57. | Dariusz Marciniak Mariusz Sobczak |
PL |
Automobilklub Dolnośląski | Mazda 323 4WD | kl. N-4 | |||
58. | Juliusz Palonka Zdzisław Hilmantel |
PL PL |
Automobilklub Lubelski | Renault 5 GT Turbo | kl. A-8 | |||
61. | Janusz Kulig Dariusz Burkat |
PL PL |
Rafineria Trzebinia - Automobilklub Krakowski | Toyota Corolla 16V | kl. A-6 | |||
62. |
Libor Sliva Petr Hronek |
CZ |
Skoda 130 L | kl. A-6 | ||||
63. | Andrzej Dudkowiak Dariusz Dudkowiak |
PL |
Automobilklub Dolnośląski | Ford Escort 2000 RS | kl. N-3 | |||
66. | Jerzy Skadorwa Ryszard Hupajło |
PL PL |
Automobilklub Karkonoski | Renault 19 16V | kl. N-3 | |||
67. | Jacek Jerschina Artur Orlikowski |
PL PL |
Automobilklub Polski | Peugeot 205 GTi 1300 | kl. A-5 | |||
69. | Boris Donskoy Oleg Rybak |
PL PL |
Rafineria Trzebinia - Automobilklub Krakowski | Łada Samara | kl. A-5 | |||
70. | Jan Hamera Adam Balawajder |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | Łada 2105 | kl. A-5 | |||
71. | Ryszard Plucha Tomasz Jendrysik |
PL PL |
Automobilklub Polski Automobilklub Karkonoski |
Polonez 1600 | kl. A-6 | |||
72. | Eugeniusz Prażmo Dariusz Palonka |
PL |
Automobilklub Lubelski | Toyota Corolla GTi 16V | kl. N-2 | |||
73. | Janusz Damentko Piotr Gulbas |
PL PL |
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski | Toyota Corolla GTi 16V | kl. N-2 | |||
75. | Robert Masłowski Robert Gniot |
PL |
Automomobliklub Sudecki | Peugeot 205 GTi | kl. N-2 | |||
76. |
Robert Skadorwa Marek Andrysz |
PL |
Automobilklub Karkonoski | Toyota Corolla GTi 16V | kl. N-2 | |||
77. | Krzysztof Lemański Sławomir Mieszkowski |
PL PL |
Automobilklub Karkonoski | Suzuki Swift GTi | kl. A-5 | |||
78. |
Tadeusz Majcher Bogdan Brzeziński |
PL |
Automobilklub Dolnośląski | FSO | kl. N-2 | |||
79. | Jarosław Misiewicz Andrzej Wroński |
PL |
Automobilklub Lubelski | Opel Corsa GSi | kl. N-2 | |||
81. | Werner Rottenberg Volker Monch |
D D |
VCB Berlin | Suzuki Swift GTi | kl. N-1 | |||
83. | Bogusław Bach Krzysztof Watała |
PL PL |
Automobilklub Dolnośląski | Suzuki Swift GTi | kl. N-1 | |||
86. | Mariusz Ficoń Andrzej Witek |
PL |
Rafineria Czechowice - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento | kl. A-5 | |||
89. | Krzysztof Górski Tomasz Grychtoł |
PL PL |
Automobilklub Śląski | Fiat Cinquecento | kl. N-1 | |||
90. | Marek Ryndak Stanisław Bazan |
PL |
Automobilklub Rzeszowski | Fiat Cinquecento | kl. N-1 | |||
Podział na klasy według regulaminów międzynarodowych FIA. |
[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1993] [Rajd Polski 1993 - wyniki] [Rajd Polski 1993 - filmy]