[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1992] [Rajd Wisly 1992 - wyniki]


Lista startowa Rajdu Wisły 1992

2. Andrzej Koper
Maciej Wisławski
PL
PL
Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Volkswagen Golf GTi 16V kl. A-8
3. Paweł Przybylski
Krzysztof Gęborys
PL
PL
Toyota Motor Poland - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Toyota Celica GT4 kl. A-8
4. Wiesław Stec
Artur Skorupa
PL
PL
Automobilklub Lubelski Mitsubishi Galant VR-4 kl. N-4
5. Marek Gieruszczak
Marek Skrobot
PL
PL
Toyota Motor Poland - Automobilklub Karkonoski Toyota Celica GT4 kl. A-8
6. Romuald Chałas
Zbigniew Atłowski

PL
PL

AP Warszawa Mazda 323 4WD kl. A-8
7. Lesław Orski
Tomasz Chmiel

PL
PL

Autoklub Rzemieślnik Warszawa Volkswagen Golf GTi 16V kl. A-8
8. Waldemar Doskocz
Małgorzata Zemlińska
PL
PL
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Krakowski
Volkswagen Golf GTi 16V kl. N-3
9. Bogdan Herink
Tomasz Szostak

PL
PL

Autoklub Rzemieślnik Warszawa Renault 11 Turbo kl. A-8

10.

Krzysztof Hołowczyc
Robert Ziemski

PL
PL

Toyota Motor Poland - Automobilklub Morski Toyota Celica Turbo 4WD kl. N-4
11. Robert Herba
Jakub Mroczkowski
PL
PL
Nissan Rally Team Poland - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Nissan Sunny GTi-R kl. N-4
12. Paul Niemczyk
Thomas Schuenemann
D
D
  BMW M3 kl. A-8
14. Walter Jetter
Doris Jetter
D
D
  Lancia Delta Integrale kl. A-8
18. Dirk Lehmann
Klaus-Peter Schorr
D
D
  Volkswagen Golf GTi 16V kl. A-8

19.

Grzegorz Malinowski
Dariusz Dekuczyński

PL
PL

AP Warszawa
Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Lancia Delta HF Integrale kl. N-4
20. Marek Kusiak
Michał Sawka

PL
PL

Automobilklub Częstochowski Mazda 323 GTX kl. N-4
21. Dariusz Marciniak
Stefan Gramiak

PL
PL

Automobilklub Dolnośląski Mazda 323 kl. N-4
24. Jerzy Pajdak
Witold Sadowski

PL
PL

Automobilklub Krakowski Ford Sierra Cosworth kl. N-4
26. Eugeniusz Prażmo
Dariusz Palonka

PL
PL

Automobilklub Lubelski Renault 5 GT kl. N-4
28. Jerzy Dyszy
Jerzy Substyk
PL
PL
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Opel Kadett GSi kl. N-3
29. Paweł Noakowski
Klaudia Gruene
PL
D
Automobilklub Śląski
ADAC
Opel Kadett GSi 16V kl. N-3

30.

Carsten Wiegant
Thomas Windisch

D
D

  Opel Kadett GSi 16V kl. N-3
31. Dariusz Wirkijowski
Piotr Gulbas

PL
PL

Automobilklub Morski Opel Kadett GSi kl. N-3
32. Klaus Wagner
Helmut Kruppert
D
D
  Mazda 323 kl. N-4
33. Maciej Kołomyjski
Sławomir Łuba

PL
PL

Rafineria Gdańska - Automobilklub Morski Opel Kadett GSi kl. N-3
34. Bernd Hackmann
Mirosław Knapik

D
PL

Mac Mettmann Opel Astra kl. N-3

35.

Wojciech Nosalik
Eryk Szafrański

PL
PL

Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Śląski
Volkswagen Golf GTi kl. N-3
38. Piotr Świeboda
Maria "Malina" Wiechowska

PL
PL

Autoklub Rzemieślnik Warszawa
Automobilklub Krakowski
Łada 2108 Samara kl. A-6
39. Vaclav Arazim
Julius Gal
CS
CS
Litvinov Skoda 136L Favorit kl. A-5
40. Mariusz Ficoń
Marek Drozd
PL
PL
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Swift GTi kl. A-5

41.

Piotr Kufrej
Jarosław Baran

PL
PL

Automobilklub Krakowski Toyota Corolla GT kl. A-6

42.

Arkadiusz Błaszczyk
Krzysztof Wojtkowski

PL
PL

Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polonez kl. A-6
43. Oleg Rybak
Jan Koniecki
PL
PL
Automobilklub Krakowski
Automobilklub Śląski
Łada 2108 Samara kl. A-6
44. Saulius Girdauskas
Zilvinas Sakalauskas
LT
LT
Banga Rallye Team Łada 2108 Samara kl. A-6
45. Ryszard Granica
Piotr Granica
PL
PL
Autoklub Rzemieślnik Warszawa FSO 1500 kl. A-6
46. Jan Hamera
Adam Balawajder
PL
PL
Automobilklub Sudecki Łada kl. A-6
48. Ryszard Plucha
Jacek Sokólski

PL
PL

AP Warszawa Polonez 1600 kl. A-6
49. Krzysztof Godwod
Sławomir Kazimierczak

PL
PL

Autoklub Rzemieślnik Warszawa FSO 1600 kl. A-6
50. Zenon Sawicki
Grzegorz Smoleń

PL
PL

Automobilklub Dolnośląski Toyota Corolla GTI 16V kl. N-2

52.

Dominique Craincourt
Matthieu Koell

F
F

  Peugeot 205 GTi kl. N-3
53. Jean Debaude
Yver Pizzagalli
F
F
  Peugeot 205 GTi kl. N-1
54. Gerhard Merz
Reiner Seiter
D
D
  Peugeot 205 GTi kl. N-1
55. Jacek Jerschina
Jacek Kossakowski
PL
PL
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Peugeot 205 kl. N-1
56. Włodzimierz Pawluczuk
Marek Kaczmarek

PL
PL

Autoklub Rzemieślnik Warszawa Suzuki Maruti kl. A-5
58. Artur Orlikowski
Marcin Wiertlewski
PL
PL
Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p kl. A-5
59. Janusz Kulig
Dariusz Burkat
PL
PL
Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p kl. A-5
60. Dariusz Bieda
Piotr Pikulicki
PL
PL
Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p kl. A-5
62. Jacek Sikora
Jacek Sciciński

PL
PL

Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p kl. N-1
63. Zbigniew Natkański
Konrad Gausza

PL
PL

Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p kl. N-1
65. Robert Kępka
Tomasz Ryborz
PL
PL
Automobilklub Śląski Peugeot 309 GTI 16V kl. A-8
Podział na klasy według regulaminów międzynarodowych FIA.

[Strona główna] [Rajdy] [RSMP 1992] [Rajd Wisly 1992 - wyniki]