<< 1 el. WSMP 1979 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1979] [3 el. WSMP 1979 - Toruń >>


23-24.06.1979 Kielce - 2 eliminacja WSMP

Klasa 1:
1. Włodzimierz Krukowski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p 39:50,1
2. Adam Sowa Stomil SGPiS Polski Fiat 126p 40:06,0
3. Marek Frankowicz Automobilklub Morski Polski Fiat 126p 40:39,1
4. Jerzy Mazur Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p 40:40,2
5. Włodzimierz Pawluczuk Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p 41:26,9
6. Janusz Szerla OBR FSM - Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 41:32,3
7. Jerzy Dyszy Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 41:33,5
8. Michał Pinis Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 41:34,4
9. Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p 41:59,5
10. Jerzy Mokrzycki Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p 42:03,8
11. Henryk Pinis Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 42:21,2
12. Jerzy Mieloch Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 42:42,4
13. Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p - 1 okr.
14. Zbigniew Kordek Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p - 1 okr.
15. Wojciech Jodłowski Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p - 1 okr.
16. Marek Sechman Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p - 1 okr.
17. Marek Krzemień Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p - 1 okr.
18. Michał Adamski Dąbrowa Łódź Polski Fiat 126p - 1 okr.
19. Wojciech Smorawiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p - 1 okr.
20. Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p - 2 okr.
 
Klasa 2:
1. Wiesław Cygan Automobilklub Mysłowicki Polski Fiat 126p 39:30,3
2. Janusz Szerla OBR FSM - Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 40:20,4
3. Henryk Pinis Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 40:55,5
4. Andrzej Lubiak OBR FSM - Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 41:18,4
5. Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p 41:19,8
6. Krzysztof Bigałowski Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p 41:21,9
7. Aleksander Ptaszyński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 41:30,2
8. Mariusz Pych Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p 42:09,8
9. Jacek Lesiak Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p - 1 okr.
10. Zbigniew Kordek Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p - 1 okr.
11. Tomasz Barański Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p - 1 okr.
12. Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p - 1 okr.
13. Jan Handke Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p - 1 okr.
14. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p - 1 okr.
15. Krzysztof Moszczyński MAK Warszawa Polski Fiat 126p - 1 okr.
16. Marek Sechman Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p - 1 okr.
17. Jerzy Wierzbołowski Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p - 1 okr.
18. Jerzy Mokrzycki Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p - 1 okr.
19. Antoni Śmiechowski Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p - 2 okr.
 
Klasa 3:
1. Barbara Stępkowska Automobilklub Warszawski   36:36,9
2. Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski   36:37,8
3. Stefan Knast Automobilklub Wielkopolski   36:41,8
4. Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski   36:52,7
5. Adam Polak OBR FSO - Automobilklub Warszawski   37:28,3
6. Krzysztof Różewski Automobilklub Wielkopolski   37:35,1
7. Antoni Banaszak Automobilklub Wielkopolski   38:22,3
8. Krzysztof Godwod Autoklub Rzemieślnik Warszawa   38:25,4
9. Zbigniew Waszkiewicz Automobilklub Zielonogórski   - 1 okr.
10. Witold Szymczak Automobilklub Wielkopolski   - 3 okr.
 
Klasa 4:
1. Krzysztof Komornicki Automobilklub Warszawski   32:27,3
2. Błażej Krupa OKS Stomil Olsztyn   34:06,8
3. Tomasz Ciecierzyński Automobilklub Warszawski   - 1 okr.
4. Lech Jaworowicz Automobilklub Warszawski   - 1 okr.
5. Zbigniew Waszkiewicz Automobilklub Zielonogórski   - 3 okr.
 
Klasa 6:
1. Ryszard Kopczyk Automobilklub Wielkopolski Porsche 911 31:58,9
2. Adam Polak Automobilklub Warszawski   32:26,6
 
Klasa 7:
1. Andrzej Szulc Automobilklub Morski   33:56,1
2. Lech Jaworowicz Automobilklub Warszawski   34:00,3
3. Jacek Szmidt Automobilklub Toruński   34:00,7
4. Ryszard Kopczyk Automobilklub Wielkopolski   34:01,1
5. Mirosław Sajecki Automobilklub Kielecki   34:50,8
6. Andrzej Musiał Automobilklub Wielkopolski   34:53,6
7. Jerzy Zdunek Automobilklub Kielecki   34:55,5
8. Tomasz Sikora Automobilklub Kielecki   35:10,4
9. Marek Oryński Automobilklub Krakowski   35:10,9
10. Andrzej Ptak Automobilklub Szczeciński   35:27,5
11. Lech Wojciechowski Automobilklub Kaliski   35:29,4
12. Marek Hamelka Automobilklub Wielkopolski   - 3 okr.
 
Klasa 8:
1. Marcin Biernacki Automobilklub Warszawski   32:28,1
2. Otto Bartkowiak Automobilklub Śląski   32:40,0
3. Aleksander Oczkowski Automobilklub Śląski   33:10,7
4. Józef Kiełbania Automobilklub Świętokrzyski   33:36,0
5. Hieronim Kochański Automobilklub Warszawski   33:50,9
6. Jacek Jurzak Automobilklub Śląski   34:07,4
7. Stefan Jagielski Automobilklub Warszawski   - 1 okr.
8. Jan Ambrozik Automobilklub Świętokrzyski   - 1 okr.
9. Janusz Waluś Automobilklub Świętokrzyski   - 1 okr.
10. Piotr Oreńczuk Automobilklub Śląski   - 1 okr.
 
Klasyfikacja zespołowa:
1. Automobilklub Warszawski I 150 pkt.
2. Automobilklub Beskidzki 130 pkt.
3. Automobilklub Kielecki 128 pkt.
4. Automobilklub Śląski 128 pkt.
5. Automobilklub Dolnośląski 126 pkt.
6. Automobilklub Warszawski II 121 pkt.
7. Automobilklub Wielkopolski II 118 pkt.
8. Automobilklub Świętokrzyski 114 pkt.
9. Automobilklub Wielkopolski I 113 pkt.
10. Autoklub Rzemieślnik Warszawa 108 pkt.
11. Automobilklub Morski 93 pkt.
12. Automobilklub Toruński 83 pkt.

<< 1 el. WSMP 1979 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1979] [3 el. WSMP 1979 - Toruń >>