<< 4 el. WSMP 1979 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1979] [1 el. WSMP 1980 -Toruń >>


12-14.10.1979 Kielce - 5 eliminacja WSMP

Klasa 1:

1. Andrzej Lubiak OBR FSM - Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 40:14,2
2. Włodzimierz Pawluczuk Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p 40:16,2
3. Marek Frankowicz Automobilklub Morski Polski Fiat 126p 40:38,0
4. Christian Grochowski Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p 40:47,8
5. Jerzy Mokrzycki Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p 41:07,2
6. Krzysztof Bigałowski Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p 41:14,7
7. Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p 41:18,0
8. Wojciech Smorawiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 41:24,8
9. Artur Skwarzyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p 41:37,0
10. Zbigniew Poniewski Automobilklub Kielecki Polski Fiat 126p 42:22,5
11. Andrzej Dziurka Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 42:30,0
12. Jarosław Koziczak Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 42:30,3
13. Eugeniusz Zarzycki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p 42:37,7
14. Zbigniew Kordek Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p - 1 okr.
15. Zbyszko Gaik Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p - 1 okr.
16. Marek Sechman Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p - 1 okr.
17. Antoni Śmiechowski Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p - 1 okr.
18. Piotr Lenartowicz Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p - 2 okr.
19. Piotr Rakowski Automobilklub Cieszyński Polski Fiat 126p - 2 okr.
20. Wojciech Ryszewski Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p - 2 okr.
 
Klasa 2:
1. Tomasz Barański Automobilklub Łódzki Polski Fiat 126p 39:23,4
2. Andrzej Lubiak OBR FSM - Automobilklub Beskidzki Polski Fiat 126p 39:26,5
3. Jerzy Mokrzycki Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p 40:14,9
4. Wiesław Cygan Automobilklub Mysłowicki Polski Fiat 126p 40:31,5
5. Adam Piskozub Automobilklub Dolnośląski Polski Fiat 126p 40:33,5
6. Antoni Skudło Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p 41:26,9
7. Lech Świątek Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 41:28,1
8. Grzegorz Kamiński Automobilklub Toruński Polski Fiat 126p 41:58,8
9. Wojciech Smorawiński Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 41:59,6
10. Jan Handke Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p 42:02,5
11. Jarosław Koziczak Automobilklub Wielkopolski Polski Fiat 126p - 1 okr.
12. Andrzej Dziurka Automobilklub Śląski Polski Fiat 126p - 1 okr.
13. Eugeniusz Zarzycki Automobilklub Warszawski Polski Fiat 126p - 1 okr.
14. Piotr Małodobry Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p - 1 okr.
15. Jerzy Dyszy Autoklub Rzemieślnik Warszawa Polski Fiat 126p - 2 okr.
16. Piotr Lenartowicz Automobilklub Krakowski Polski Fiat 126p - 2 okr.
17. Janusz Orłowski Automobilklub Szczeciński Polski Fiat 126p - 3 okr.
 
Klasa 3:
1. Adam Polak OBR FSO - Automobilklub Warszawski   36:43,4
2. Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski   36:44,9
3. Henryk Fabiański Automobilklub Wielkopolski   37:29,4
4. Krzysztof Różewski Automobilklub Wielkopolski   37:30,2
5. Jacek Iwanowski Automobilklub Warszawski   37:52,3
6. Jerzy Kozłowski Automobilklub Lubelski   38:12,6
7. Andrzej Skaza Automobilklub Bydgoski   38:13,3
8. Piotr Nowicki Automobilklub Wielkopolski   - 1 okr.
9. Stefan Knast Automobilklub Wielkopolski   - 1 okr.
10. Zbigniew Waszkiewicz Automobilklub Zielonogórski   - 1 okr.
11. Marian Mikołajczak Automobilklub Zielonogórski   - 1 okr.
12. Stefan Księżak Automobilklub Toruński   - 1 okr.
 
Klasa 4:
1. Lech Jaworowicz Automobilklub Warszawski Opel Kadett GTE 33:14,7
2. Tomasz Ciecierzyński Automobilklub Warszawski   35:26,4
3. Zbigniew Kopycki Automobilklub Dolnośląski   - 2 okr.
 
Klasa 6:
1. Marian Bublewicz Automobilklub Warmińsko-Mazurski Fiat 128 Coupe 3 porte 34:44,7
2. Ryszard Kopczyk Automobilklub Wielkopolski Porsche 911 35:19,5
3. Bogdan Wozowicz Stomil Dębica   37:46,6
 
Klasa 7:
1. Andrzej Szulc Automobilklub Morski   33:18,1
2. Jacek Szmidt Automobilklub Toruński   33:31,0
3. Lech Jaworowicz Automobilklub Warszawski   33:41,8
4. Ryszard Kopczyk Automobilklub Wielkopolski   - 1 okr.
5. Marek Oryński Automobilklub Krakowski   - 1 okr.
6. Tomasz Sikora Automobilklub Kielecki   - 1 okr.
7. Andrzej Musiał Automobilklub Wielkopolski   - 1 okr.
8. Andrzej Wojciechowski Automobilklub Śląski   - 1 okr.
9. Andrzej Ptak Automobilklub Szczeciński   - 1 okr.
10. Marek Hamelka Automobilklub Wielkopolski   - 1 okr.
11. Lech Wojciechowski Automobilklub Kaliski   - 1 okr.
 
Klasa 8:
1. Marcin Biernacki Automobilklub Warszawski   31:26,4
2. Józef Kiełbania Automobilklub Świętokrzyski   31:35,2
3. Otto Bartkowiak Automobilklub Śląski   31:47,4
4. Hieronim Kochański Automobilklub Warszawski   32:20,1
5. Stefan Jagielski Automobilklub Warszawski   33:03,4
6. Piotr Oreńczuk Automobilklub Śląski   - 1 okr.
7. Czesław Pilarz Automobilklub Śląski   - 1 okr.
8. Janusz Waluś Automobilklub Świętokrzyski   - 1 okr.
 
Klasyfikacja zespołowa:
1. Automobilklub Warszawski I 150 pkt.
2. Automobilklub Wielkopolski I 134 pkt.
3. Automobilklub Dolnośląski 129 pkt.
4. Automobilklub Warszawski II 128 pkt.
5. Automobilklub Toruński 117 pkt.
6. Automobilklub Wielkopolski II 110 pkt.
7. Automobilklub Beskidzki 81 pkt.
8. Automobilklub Śląski 81 pkt.
9. Automobilklub Kielecki 74 pkt.
10. Autoklub Rzemieślnik Warszawa 66 pkt.

<< 4 el. WSMP 1979 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1979] [1 el. WSMP 1980 -Toruń >>