<< 2 el. WSMP 1996 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1996] [4 el. WSMP 1996 - Kamień Śląski >>
Wyniki wyścigów: | |||||
Klasa E-2000 + E-1600: | |||||
Trening: 1. Luciński - 1:24,448; 2. Szczęsny - 1:27,839; 3. M. Krachulec - 1:28,809; 4. Rafał Podolski - 1:31,254; 5. H. Kochański - 1:33,528; 6. Glinczewski - 1:34,416 | |||||
Wyścig (15 okr. x 3,6 km = 54,0 km): | |||||
1. | Ryszard Luciński | Castrol - Automobilklub Wielkopolski | Reynard 913-VW | 22:40,952 (134,91 km/h) | |
2. | Mirosław Krachulec | Automobilklub Częstochowski | Eufra 391-Mugen | 22:44,309 | |
3. | Tomasz Szczęsny | Hollywood - A. Rzemieślnik Warszawa | Reynard 883-VW | 1. kl. E-1600 | 22:45,868 |
4. | Rafał Podolski | Automobilklub Kielecki | Estonia 25-Łada | 2. kl. E-1600 | 23:13,064 |
5. | Hieronim Kochański | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Łada | 3. kl. E-1600 | 23:47,266 |
6. | Krzysztof Jugowski | Automobilklub Kielecki | 4. kl. E-1600 | ||
Odpadli m. in.: | |||||
0 okr. |
Artur Glinczewski | Rafineria Gdańska - A. Wielkopolski | Reynard 893-VW | kl. E-1600 | |
Klasa E-1300: | |||||
Trening: 1. Godula - 1:33,590; 2. Podkalicki - 1:34,323; 3. K. Wodziński - 1:35,628; 4. Gil - 1:36,272 | |||||
Wyścig (15 okr. x 3,6 km = 54,0 km): | |||||
1. | Krzysztof Wodziński | Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Promot 84-Łada | 23:53,428 | |
2. | Michał Gil | Automobilklub Kielecki | Estonia 21-Łada | 24:06,752 | |
3. | Marcin Banaszak | PPH Kaczmarek - A. Wielkopolski | Promot 83-Łada | 24:08,091 | |
4. | Mariusz Podkalicki | Automobilklub Szczeciński | Promot 85-Łada | 24:11,567 | |
5. | Bohdan Leśniak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 21-Łada | ||
6. | Robert Podolski | Automobilklub Kielecki | |||
7. | Robert Gajór | Automobilklub Morski | |||
8. | Jerzy Fontański | Automobilklub Częstochowski | |||
9. | Ireneusz Trzeszczkowski | Automobilklub Toruński | |||
10. | Grzegorz Kamiński | Automobilklub Toruński | |||
Zdyskwalifikowany (zignorowanie kary "stop and go" za falstart): | |||||
Andrzej Godula | Automobilklub Polski | Estonia 25 | |||
Klasa H: | |||||
Trening: 1. Dziurka - 1:29,618; 2. Federowicz - 1:29,903; 3. Tadeusz Myszkier - 1:30,141; 4. A. Polak - 1:32,227; 5. Kostrzak - 1:34,064; 6. Mandera - 1:34,275 | |||||
Wyścig: (12 okr. x 3,6 km = 43,2 km): | |||||
1. | Andrzej Dziurka | ALDA Motorsport - Automobilklub Polski | Opel Astra GSi 16V | 18:17,941 (133,78 km/h) | |
2. | Krzysztof Federowicz | Rafineria Czechowice - Rzemieślnik Warszawa | Ford Escort RS Cosworth | 18:33,564 | |
3. | Krzysztof Gałecki | Rafineria Gdańska - A. Wielkopolski | BMW M3 E30 | 19:27,579 | |
4. | Piotr Bednarek | Automobilklub Wielkopolski | BMW M3 E30 | 19:33,394 | |
5. | Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Ford Escort RS Cosworth | 19:47,974 | |
6. | Slavko Umicević | Automobilklub Polski | Honda CRX | - 1 okr. | |
7. | Maciej Zatcher | Chomag Racing Team - A. Śląski | Honda Civic VTi | - 1 okr. | |
8. | Marek Lackmayer | Automobilklub Śląski | Porsche Carrera 911 | - 1 okr. | |
9. | Grzegorz Baran | Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Audi Quattro | - 2 okr. | |
10. | Józef Dziób | Automobilklub Opolski | Toyota Corolla | - 2 okr. | |
Odpadli m. in.: | |||||
Tadeusz Myszkier | Automobilklub Wielkopolski | Ford Escort RS Cosworth | (silnik) | ||
Henryk Mandera | Automobilklub Wielkopolski | Toyota Carina E | (kolizja z Bednarkiem) | ||
Nie wystartowali: | |||||
Adam Polak | Castrol - Automobilklub Polski | Toyota Celica GT4 | (skrzynia biegów) | ||
Andrzej Kleina | Automobilklub Wielkopolski | Ford Sierra RS 500 | (pożar) | ||
Klasa A-1000: | |||||
Trening: 1. Oczkowski - 1:54,941; 2. Gawroński - 1:56,151; 3. Dunat - 2:01,936; 4. Borczyk - 2:04,699; 5. Pelec-Alexandrowicz - 2:05,284 | |||||
Wyścig: (12 okr. x 3,6 km = 43,2 km): | |||||
1. | Marek Oczkowski | PPH Kaczmarek - A. Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 23:38,907 (103,52 km/h) | |
2. | Krzysztof Gawroński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 24:26,858 | |
3. | Krzysztof Dunat | Automobilklub Beskidzki | Fiat Cinquecento 900 | 24:39,710 | |
4. | Michał Pelec-Alexandrowicz | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 24:52,959 | |
5. | Mariusz Borczyk | Automobilklub Małopolski | Fiat Cinquecento 900 | 25:36,335 | |
6. | Piotr Litwinowicz | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | ||
7. | Marek Kujawa | Automobilklub Wielkopolski | |||
Puchar Cinquecento Sporting: | |||||
Trening: 1. Golec - 1:55,527; 2. Węglarz - 1:55,877; 3. Cołoszyński - 1:56,024; 4. Lewandowski - 1:56,043; 5. S. Mielcarek - 1:56,243; 6. M. Pinis - 1:56,439; 7. Szwagierczak - 1:56,752; 8. Buks - 1:56,764; 9. Płaczek - 1:56,878; 10. T. Krukowski - 1:57,057 | |||||
Wyścig (12 okr. x 3,6 km = 43,2 km): | |||||
1. | Jakub Golec | PPH Kaczmarek / ACM Mari Car - A. Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 23:33,280 (103,93 km/h) | |
2. | Wojciech Cołoszyński | Autorex / Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 23:36,167 | |
3. | Andrzej Węglarz | Automobilklub Tarnobrzeski | Fiat Cinquecento Sporting | 23:36,562 | |
4. | Zbigniew Szwagierczak | Pol Car - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 23:37,193 | |
5. | Sebastian Lewandowski | Autorex / Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 23:38,135 | |
6. | Sebastian Mielcarek | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 23:43,651 | |
7. | Karol Buks | ACM Mari Car - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 23:51,935 | |
8. | Adam Tuszyński | Brus Auto / Polmozbyt SA - A. Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 23:57,706 | |
9. | Michał Pinis | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 24:00,609 | |
10. | Tomasz Płaczek | SIA Carsystem Voss - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 24:01,804 | |
Puchar Cinquecento: | |||||
Trening: 1. Hudziak - 2:02,834; 2. Grzyb - 2:02,863; 3. Nowicki - 2:03,122; 4. Serbin - 2:03,400; 5. Turkiewicz - 2:03,404; 6. Szymczyk - 2:03,512; 7. J. Kusiak - 2:03,530; 8. Karczewski - 2:03,653; 9. Jeromin - 2:03,681; 10. Czyż - 2:03,742 | |||||
Finał A (12 okr. x 3,6 km = 43,2 km): | |||||
1. |
Grzegorz Grzyb | Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento 900 | 24:59,918 (97,93 km/h) | |
2. | Marek Szymczyk | PZU SA / Carserwis - A. Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 25:08,535 | |
3. | Artur Czyż | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 25:08,540 | |
4. | Grzegorz Karczewski | AW Ciech Petrol - Automobilklub Kaliski | Fiat Cinquecento 900 | 25:10,055 | |
5. | Arkadiusz Nowicki | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 25:13,316 | |
6. | Jerzy Kusiak | Automobilklub Rzeszowski | Fiat Cinquecento 900 | 25:14,053 | |
7. | Michał Tuszyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 25:14,460 | |
8. | Małgorzata Serbin | SIA Carsystem Voss - A. Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 25:14,749 | |
9. | Tomasz Jeromin | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 25:15,536 | |
10. | Maciej Ptak | Automobilklub Radomski | Fiat Cinquecento 900 | 25:17,403 | |
11. |
? | Fiat Cinquecento 900 | |||
12. |
Wiktor Turkiewicz | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 |
<< 2 el. WSMP 1996 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1996] [4 el. WSMP 1996 - Kamień Śląski >>