<< 3 el. WSMP 1996 - Kamień Śląski] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1996] [5 i 6 el. WSMP 1996 - Biała Podlaska >>
Pogoda: deszcz
Wyniki wyścigów: | |||||
Klasa E-2000 + E-1600: | |||||
Trening: 1. Luciński - 1:23,527; 2. Glinczewski - 1:26,430; 3. M. Krachulec - 1:26,789; 4. Szczęsny - 1:27,283; 5. Gasenko - 1:28,416; 6. Rafał Podolski - 1:30,255; 7. H. Kochański - 1:32,236 | |||||
Wyścig (15 okr.): | |||||
1. | Ryszard Luciński | Castrol - Automobilklub Wielkopolski | Reynard 913-Volkswagen | 22:34,606 (135,54 km/h) | |
2. | Tomasz Szczęsny | Hollywood - A. Rzemieślnik Warszawa | Reynard 883-Volkswagen | 1. kl. E-1600 | 22:49,985 |
3. | Rafał Podolski | Automobilklub Kielecki | Estonia 25-Łada | 2. kl. E-1600 | 22:52,383 |
4. | Artur Glinczewski | Rafineria Gdańska - A. Wielkopolski | Reynard 893-Volkswagen | 3. kl. E-1600 | 22:52,542 |
5. | Hieronim Kochański | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 25-Łada | 4. kl. E-1600 | - 1 okr. |
6. | Michał Idzior | Automobilklub Beskidzki | 5. kl. E-1600 | ||
7. | Jerzy Fontański | Automobilklub Częstochowski | 6. kl. E-1600 | ||
Mirosław Bednarski | Automobilklub Kielecki | 7. kl. E-1600 | |||
Klasa E-1300: | |||||
Trening: 1. Godula - 1:32,528; 2. Gil - 1:33,187; 3. Podkalicki - 1:33,490; 4. Banaszak - 1:34,221 | |||||
Wyścig (15 okr.): | |||||
1. | Mariusz Podkalicki | Automobilklub Szczeciński | Estonia 21-Łada | 23:29,584 | |
2. | Andrzej Godula | Automobilklub Polski | Estonia 25-Łada | 23:30,876 | |
3. | Michał Gil | Automobilklub Kielecki | Estonia 25-Łada | 23:58,737 | |
4. | Krzysztof Wodziński | Castrol - A. Rzemieślnik Warszawa | Promot 84-Łada | 24:04,399 | |
5. | Marek Nowak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Estonia 21-Łada | ||
6. | Zbigniew Marek | Automobilklub Morski | |||
7. | Andrzej Wodziński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | |||
8. | Robert Gajór | Automobilklub Morski | |||
9. | Piotr Kaźmierczak | Automobilklub Krakowski | |||
10. | Tadeusz Kłosowski | Automobilklub Szczeciński | |||
Odpadli m. in.: | |||||
Marcin Banaszak | Automobilklub Wielkopolski | Promot 83-Łada | (miska olejowa) | ||
Klasa H: | |||||
Trening: 1. Federowicz - 1:28,684; 2. Dziurka - 1:30,587; 3. A. Polak - 1:33,228; 4. Kostrzak - 1:33,913; 5. Gałecki - 1:34,937; 6. Kleina - 1:35,050; 7. M. Kusiak - 1:35,545; 8. Bednarek - 1:36,582; 9. Mandera - 1:39,154; 10. Baran - 1:40,857; 11. Zatcher - 1:43,761 | |||||
Wyścig (15 okr.): | |||||
1. | Krzysztof Federowicz | Rafineria Czechowice - A. Rzemieślnik | Ford Escort RS Cosworth | 25:13,469 (121,31 km/h) | |
2. | Adam Polak | Castrol / Toyota - Automobilklub Polski | Toyota Celica GT4 | 26:03,459 | |
3. | Marek Kusiak | Automobilklub Częstochowski | Ford Escort RS Cosworth | 26:13,731 | |
4. | Mariusz Kostrzak | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | BMW M3 E36 | 26:33,096 | |
5. | Piotr Bednarek | Automobilklub Wielkopolski | BMW M3 E30 | - 1 okr. | |
6. | Krzysztof Gałecki | Automobilklub Wielkopolski | BMW M3 E30 | - 1 okr. | |
7. | Grzegorz Baran | Castrol - A. Rzemieślnik Warszawa | Audi Quattro | - 1 okr. | |
8. | Andrzej Dziurka | ALDA Motorsport - A. Polski | Opel Astra GSi 16V | - 1 okr. | |
9. | Henryk Mandera | Automobilklub Wielkopolski | Toyota Carina E | - 1 okr. | |
10. | Mieczysław Błaszczyński | Automobilklub Łódzki | Lancia Delta Integrale | - 1 okr. | |
Klasa A-1000: | |||||
Trening: 1. Oczkowski - 1:52,123; 2. Gawroński - 1:57,686; 3. Dunat - 2:00,327; 4. Borczyk - 2:00,680; 5. Kujawa - 2:04,214; 6. Gąsecki - 2:05,620 | |||||
Wyścig (11 okr.): | |||||
1. | Marek Oczkowski | PPH Kaczmarek - A. Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 20:58,761 (106,96 km/h) | |
2. | Krzysztof Gawroński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 21:59,022 | |
3. | Mariusz Borczyk | Automobilklub Małopolski | Fiat Cinquecento 900 | 22:10,209 | |
4. | Krzysztof Dunat | Automobilklub Beskidzki | Fiat Cinquecento 900 | 22:10,585 | |
5. | Wojciech Gąsecki | Automobilklub Morski | Fiat Cinquecento 900 | 22:57,676 | |
6. | Michał Pelec-Alexandrowicz | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 22:59,297 | |
7. | Marek Kujawa | Automobilklub Wielkopolski | |||
8. | Piotr Litwinowicz | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | ||
9. | Jerzy Starnawski | Automobilklub Morski | |||
10. | Piotr Woźny | Automobilklub Dolnośląski | |||
Puchar Cinquecento Sporting: | |||||
Trening: 1. Cołoszyński - 1:55,203; 2. S. Mielcarek - 1:55,334; 3. A. Tuszyński - 1:55,606; 4. M. Pinis - 1:55,677; 5. Węglarz - 1:55,710; 6. Szwagierczak - 1:55,724; 7. Golec - 1:55,805; 8. Lewandowski - 1:56,180; 9. Płaczek - 1:56,438; 10. Buks - 1:56,612; ... 14. T. Krukowski | |||||
Wyścig (12 okr.): | |||||
1. | Tomasz Krukowski | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento Sporting | 25:37,574 (95,53 km/h) | |
2. | Wojciech Cołoszyński | Autorex / Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 25:41,283 | |
3. | Sebastian Lewandowski | Autorex / Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 25:41,779 | |
4. | Jakub Golec | PPH Kaczmarek / ACM Mari Car - A. Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | 25:42,232 | |
5. | Adam Tuszyński | Brus Auto / Polmozbyt SA - A. Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 25:42,618 | |
6. | Andrzej Węglarz | Automobilklub Tarnobrzeski | Fiat Cinquecento Sporting | 25:45,074 | |
7. | Włodzimierz Krukowski | Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento Sporting | 25:45,948 | |
8. | Jan Matłacz | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento Sporting | 25:46,296 | |
9. | Bogdan Krachulec | Automobilklub Częstochowski | Fiat Cinquecento Sporting | 25:47,565 | |
10. | Jacek Raczkowski | American Legend - Automobilklub Kielecki | Fiat Cinquecento Sporting | 25:54,424 | |
... |
|||||
13. |
Sebastian Mielcarek | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | ||
17. |
Zbigniew Szwagierczak | Pol Car - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento Sporting | ||
Puchar Cinquecento: | |||||
Trening: 1. Czyż - 2:01,889; 2. Nowicki - 2:01,929; 3. Grzyb - 2:02,038; 4. M. Ptak - 2:02,291; 5. Serbin - 2:02,423; 6. J. Kusiak - 2:02,531; 7. Bartkowiak - 2:02,613; 8. Pietruszyński - 2:02,768; 9. Karczewski - 2:02,902; 10. Bekas - 2:03,011 | |||||
Finał A (12 okr.): | |||||
1. |
Grzegorz Grzyb | Moto Car 93 Rzeszów | Fiat Cinquecento 900 | 26:09,803 | |
2. | Jerzy Kusiak | Automobilklub Rzeszowski | Fiat Cinquecento 900 | 26:11,614 | |
3. | Grzegorz Karczewski | AW Ciech Petrol - Automobilklub Kaliski | Fiat Cinquecento 900 | 26:12,552 | |
4. | Arkadiusz Nowicki | PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 26:19,218 | |
5. | Tomasz Jeromin | Automobilklub Wielkopolski | Fiat Cinquecento 900 | 26:19,981 | |
6. | Maurycy Kochański | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 26:41,655 | |
7. | Michał Tuszyński | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 26:42,724 | |
8. | Marek Szymczyk | PZU SA / Carserwis - A. Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | 26:45,755 | |
9. | Bartosz Ptak | Automobilklub Radomski | Fiat Cinquecento 900 | 26:46,656 | |
10. | Paweł Stefanicki | Automobilklub Morski | Fiat Cinquecento 900 | 26:47,589 | |
... |
|||||
26. |
Małgorzata Serbin | Autoklub Rzemieślnik Warszawa | Fiat Cinquecento 900 | ||
27. |
Maciej Ptak | Automobilklub Radomski | Fiat Cinquecento 900 | ||
Wyścig ukończyło 27 zawodników. |
<< 3 el. WSMP 1996 - Kamień Śląski] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1996] [5 i 6 el. WSMP 1996 - Biała Podlaska >>