<< 1 el. WSMP 1997 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1997] [4 el. WSMP 1997 - Poznań >>


31.05-1.06.1997 Modlin - 2 i 3 eliminacja WSMP

Pogoda: zimno, silny wiatr, drugiego dnia - opady deszczu.

Klasa E-2000:
Trening: 1. Rafał Podolski - 1:38,390; 2. Luciński - 1:40,078; 3. M. Krachulec - 1:45,839; 4. Kłosowski - 1:47,494
I wyścig (9 okr. x 4,1 km = 36,9 km):
1. Ryszard Luciński Castrol - Automobilklub Wielkopolski Dallara F 394-Opel 15:33,451 (142,3 km/h)
2. Tadeusz Kłosowski Automobilklub Szczeciński Reynard 873-Volkswagen 15:46,326
3. Mirosław Krachulec Automobilklub Częstochowski Eufra 391-Mugen 16:20,185
Nie wystartował:

tren.

Rafał Podolski Automobilklub Kielecki Reynard 913-Volkswagen (wypadek)
Najszybsze okrążenie (3): Luciński - 1:40,898
Prowadzenie w wyścigu: 1-9 okr.: Luciński
II wyścig (12 okr. x 4,1 km = 49,2 km):
1. Ryszard Luciński Castrol - Automobilklub Wielkopolski Dallara F 394-Opel 20:19,806 (145,2 km/h)
2. Tadeusz Kłosowski Automobilklub Szczeciński Reynard 873-Volkswagen 21:06,313
3. Mirosław Krachulec Automobilklub Częstochowski Eufra 391-Mugen 21:29,597
Nie wystartował:
  Rafał Podolski Automobilklub Kielecki Reynard 913-Volkswagen  
Najszybsze okrążenie (9): Luciński - 1:39,663
Prowadzenie w wyścigu: 1-12 okr.: Luciński
 
Klasa E-1600:
Trening: 1. H. Kochański - 1:46,862; 2. Szczęsny - 1:46,964; 3. Glinczewski - 1:48,227; 4. Skwarzyński - 1:48,920; 5. Robert Podolski - 1:49,074; 6. W. Podolski - 1:55,698; 7. Fontański - 2:05,926; 8. Bednarski - 2:15,160
I wyścig (9 okr. x 4,1 km = 36,9 km):
1. Artur Glinczewski Automobilklub Wielkopolski Reynard 893-Volkswagen 15:49,191 (140,0 km/h)
2. Tomasz Szczęsny Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Reynard 883-Volkswagen 16:06,996
3. Robert Podolski Automobilklub Kielecki Estonia 25-Łada 16:29,917
4. Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Łada - 1 okr.
5. Jerzy Fontański Automobilklub Częstochowski Estonia 21-Łada - 1 okr.
6. Wacław Podolski Automobilklub Kielecki Promot 79-Łada - 1 okr.
7. Mirosław Bednarski Automobilklub Kielecki Estonia 21-Łada - 2 okr.
Nie wystartował:
  Artur Skwarzyński Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Łada  
Najszybsze okrążenie (9): Glinczewski - 1:43,006
Prowadzenie w wyścigu: 1-9 okr.: Glinczewski
II wyścig (12 okr. x 4,1 km = 49,2 km):
1. Artur Glinczewski Automobilklub Wielkopolski Reynard 893-Volkswagen 20:33,745 (143,6 km/h)
2. Robert Podolski Automobilklub Kielecki Estonia 25-Łada 21:45,963
3. Artur Skwarzyński Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Łada - 1 okr.
4. Wacław Podolski Automobilklub Kielecki Promot 79-Łada - 1 okr.
5. Jerzy Fontański Automobilklub Częstochowski Estonia 21-Łada - 1 okr.
6. Mirosław Bednarski Automobilklub Kielecki Estonia 21-Łada - 2 okr.
Odpadł:
  Hieronim Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Łada  
Wykluczony (niestosowanie się do poleceń sędziów):
  Tomasz Szczęsny Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Reynard 883-Volkswagen  
Najszybsze okrążenie (9): Glinczewski - 1:40,748
Prowadzenie w wyścigu: 1-12 okr.: Glinczewski
 
Klasa E-1300:
Trening: 1. Banaszak - 1:46,112; 2. Godula - 1:48,549; 3. Gasenko - 1:48,726; 4. Podkalicki - 1:48,783; 5. Kaźmierczak - 1:49,002; 6. K. Wodziński - 1:49,149; 7. Leśniak - 1:50,643; 8. Gil - 1:53,788; 9. A. Wodziński - 1:56,544; 10. Kaczmarek - 1:56,982
I wyścig (9 okr. x 4,1 km = 36,9 km):
1. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński Estonia 21-Łada 16:53,776 (131,0 km/h)
2. Bohdan Leśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Łada 16:54,826
3. Krzysztof Wodziński Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 84-Łada 16:54,866
4. Michał Gil Automobilklub Kielecki Estonia 21-Łada 16:56,499
5. Andrzej Godula Automobilklub Polski Estonia 25-Łada 16:58,392
6. Jarosław Podsiadło Automobilklub Kielecki Estonia 25-Łada - 1 okr.
7. Grzegorz Wozowicz Stomil Dębica Estonia 21-Łada - 1 okr.
8. Andrzej Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Łada - 1 okr.
9. Piotr Kaźmierczak Automobilklub Krakowski Estonia 21-Łada - 1 okr.
10. Henryk Żywicki Automobilklub Koszaliński Estonia 21-Łada - 1 okr.
11. ?      
12. Marcin Banaszak PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski Promot 83-Łada  
Odpadli m. in.:
  Janusz Sączyński Automobilklub Morski Estonia 25-Łada  
Najszybsze okrążenie (5): Banaszak - 1:43,682 (142,4 km/h)
Prowadzenie w wyścigu: 1-3 okr.: Gasenko, 4-5 okr.: Gil, 6-9 okr.: Podkalicki
II wyścig (12 okr. x 4,1 km = 49,2 km):
1. Marcin Banaszak PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski Promot 83-Łada 21:48,621 (135,3 km/h)
2. Krzysztof Wodziński Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 84-Łada 21:59,634
3. Bohdan Leśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Łada - 1 okr.
4. Andrzej Godula Automobilklub Polski Estonia 25-Łada - 1 okr.
5. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński Estonia 21-Łada - 1 okr.
6. Maciej Marcinkiewicz Automobilklub Olsztyński Estonia 25-Łada - 1 okr.
7. Henryk Żywicki Automobilklub Koszaliński Estonia 21-Łada - 1 okr.
8. Paweł Mickiewicz Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 21-Łada - 2 okr.
9. Ireneusz Trzeszczkowski Automobilklub Toruński Estonia 21-Łada - 2 okr.
10. Andrzej Grabowski Automobilklub Bałtycki Promot 85-Łada - 2 okr.
Wykluczony:
  Michał Gil Automobilklub Kielecki Estonia 21-Łada  
Odpadli m. in.:
  Piotr Kaźmierczak Automobilklub Krakowski Estonia 21-Łada  
  Janusz Sączyński Automobilklub Morski Estonia 25-Łada  
  Grzegorz Wozowicz Stomil Dębica Estonia 21-Łada  
Najszybsze okrążenie (5): Banaszak - 1:44,677
Prowadzenie w wyścigu: 1-12 okr.: Banaszak
 
Klasa H pow. 1600:
Trening: 1. Marek Kusiak - 1:52,498; 2. Kostrzak - 1:54,485; 3. Tadeusz Myszkier - 1:56,356; 4. Dziurka - 1:59,394; 5. Umicević - 2:09,304; 6. Kleina - 2:12,932; 7. Stachowiak - 2:14,562; 8. Baran - 2:31,237; 9. Zgorzelski - 3:53,196
I wyścig (10 okr. x 4,1 km = 41,0 km):
1. Tadeusz Myszkier Lotos - Automobilklub Wielkopolski Ford Escort RS Cosworth 18:21,341 (134,0 km/h)
2. Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Ford Escort RS Cosworth 18:45,033
3. Andrzej Dziurka ALDA - Automobilklub Polski Opel Astra 2.0 18:55,262
4. Mariusz Kostrzak Autoklub Rzemieślnik Warszawa BMW M3 E36 18:59,073
5. Andrzej Stachowiak Automobilklub Morski BMW M3 E30 - 1 okr.
6. Grzegorz Baran Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Audi Quattro - 1 okr.
7. Arkadiusz Zgorzelski Automobilklub Szczeciński Porsche 911 Carrera - 1 okr.
Odpadli:
  Slavko Umicević Automobilklub Polski Honda CRX  
Nie wystartował:
  Andrzej Kleina Automobilklub Olsztyński Ford Sierra Cosworth RS 500  
Najszybsze okrążenie (8): Dziurka - 1:47,953
Prowadzenie w wyścigu: 1-10 okr.: Tadeusz Myszkier
II wyścig (12 okr. x 4,1 km = 49,2 km):
1. Tadeusz Myszkier Lotos - Automobilklub Wielkopolski Ford Escort RS Cosworth 23:25,320 (126,0 km/h)
2. Andrzej Dziurka ALDA - Automobilklub Polski Opel Astra 2.0 23:55,253
3. Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Ford Escort RS Cosworth 24:41,770
4. Mariusz Kostrzak Autoklub Rzemieślnik Warszawa BMW M3 E36 - 1 okr.
5. Grzegorz Baran Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Audi Quattro - 1 okr.
6. Andrzej Stachowiak Automobilklub Morski BMW M3 E30 - 1 okr.
7. Arkadiusz Zgorzelski Automobilklub Szczeciński Porsche 911 Carrera - 1 okr.
Nie wystartowali:
  Slavko Umicević Automobilklub Polski Honda CRX  
  Andrzej Kleina Automobilklub Olsztyński Ford Sierra Cosworth RS 500  
Najszybsze okrążenie (3): Tadeusz Myszkier - 1:55,091
Prowadzenie w wyścigu: 1-12 okr.: Tadeusz Myszkier
 
Klasa H-1600:
Trening: 1. H. Mandera - 2:06,849; 2. Fiedor - 2:09,376; 3. X. Mielcarek - 2:09,866; 4. Kałuża - 2:10,484; 5. Wywiał - 2:17,798; 6. Babiuch - 2:32,658; 7. M. Gąsecki - 2:39,163
I wyścig (9 okr. x 4,1 km = 36,9 km):
1. Henryk Mandera Automobilklub Wielkopolski Suzuki Swift GTi 18:39,353 (118,7 km/h)
2. Stanisław Fiedor Autoklub Rzemieślnik Warszawa Honda Civic VTi 18:47,773
3. Marek Gąsecki Automobilklub Polski Fiat Cinquecento 900 - 1 okr.
4. Robert Babiuch Automobilklub Częstochowski Fiat Cinquecento 900 - 1 okr.
5. Tomasz Wywiał Automobilklub Częstochowski Fiat Cinquecento 900 - 2 okr.
Odpadł:
  Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki    
Nie wystartował:

tren.

Xawery Mielcarek PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski Volkswagen Scirocco (wypadek)
Najszybsze okrążenie (2): H. Mandera - 1:58,029
Prowadzenie w wyścigu: 1-9 okr.: H. Mandera
II wyścig (11 okr. x 4,1 km = 45,1 km):
1. Xawery Mielcarek PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski Volkswagen Scirocco 23:28,549 (115,3 km/h)
2. Henryk Mandera Automobilklub Wielkopolski Suzuki Swift GTi 24:09,017
3. Stanisław Fiedor Autoklub Rzemieślnik Warszawa Honda Civic VTi  
4. Tomasz Wywiał Automobilklub Częstochowski Fiat Cinquecento 900 - 1 okr.
5. Marek Gąsecki Automobilklub Polski Fiat Cinquecento 900 - 1 okr.
6. Robert Babiuch Automobilklub Częstochowski Fiat Cinquecento 900 - 1 okr.
Najszybsze okrążenie (2): X. Mielcarek - 2:05,822
Prowadzenie w wyścigu: 1-11 okr.: X. Mielcarek
 
Puchar Renault Megane Coupe:
Trening: 1. Szwagierczak - 1:57,540; 2. M. Ptak - 1:57,776; 3. Dziurka - 1:58,200; 4. Golec - 1:58,204; 5. S. Mielcarek - 1:58,700; 6. A. Polak - 1:58,704; 7. Biernacki - 1:58,780; 8. R. Polak - 1:58,936; 9. O. Bartkowiak - 1:59,642; 10. Bednarek - 1:59,845; 11. Oczkowski - 2:00,043; 12. Podkalicki - 2:00,053; 13. M. Pinis - 2:00,252; 14. Kisiel - 2:00,655; 15. Jankowski - 2:00,703; 16. Matłacz - 2:00,953; 17. Z. Brymora - 2:01,034; 18. H. Mandera - 2:01,351; 19. Zarzycki - 2:01,783; 20. Słowiński - 2:01,820; 21. Gałecki - 2:02,697; 22. Szulc - 2:03,019; 23. Paradowski - 2:03,536; 24. Kowalewski - 2:03,645; 25. Trzeszczkowski - 2:03,658; 26. Kinderman - 2:04,534; 27. Kudłaty - 2:05,527; 28. Jeromin - 2:11,720; 29. Derczyński - 2:13,179; 30. Dziób - 2:18,477
I wyścig (10 okr. x 4,1 km = 41,0 km):
1. Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski 19:44,863 (124,6 km/h)
2. Jakub Golec PPH Kaczmarek / M. Pieluszyńska - Automobilklub Wielkopolski 19:45,220
3. Maciej Ptak Autoklub Rzemieślnik Warszawa 19:47,823
4. Marcin Biernacki jr Automobilklub Kielecki 19:48,715
5. Sebastian Mielcarek PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski 20:01,092
6. Adam Polak Castrol - Automobilklub Polski 20:03,402
7. Piotr Bednarek Automobilklub Wielkopolski 20:07,857
8. Robert Kisiel Autoklub Rzemieślnik Warszawa 20:08,108
9. Tomasz Jeromin Automobilklub Wielkopolski 20:08,318
10. Michał Pinis Autoklub Rzemieślnik Warszawa 20:19,075
11. Krzysztof Gałecki Lotos - Automobilklub Wielkopolski 20:19,094
12. Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa 20:20,355
13. Otto Bartkowiak Automobilklub Śląski 20:21,611
14. Henryk Mandera Automobilklub Wielkopolski 20:23,193
15. Marek Oczkowski PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski 20:23,645
16. Robert Polak Automobilklub Polski 20:26,978
17. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński 20:27,671
18. Jan Matłacz Autoklub Rzemieślnik Warszawa 20:30,575
19. Wojciech Jankowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa 20:38,116
20. Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski 20:45,164
21. Ireneusz Trzeszczkowski Automobilklub Toruński 20:46,974
22. Dariusz Kowalewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa 20:50,710
23. Witold Paradowski Automobilklub Częstochowski 20:51,384
24. Andrzej Derczyński Automobilklub Częstochowski 21:19,214
25. Józef Dziób Automobilklub Opolski 21:19,658
26. Andrzej Szulc Automobilklub Morski - 1 okr.
Odpadli:
  Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski (kolizja)
  Andrzej Słowiński Automobilklub Dolnośląski  
  Dariusz Kinderman Automobilklub Śląski  
Nie wystartował:
  Andrzej Dziurka ALDA - Automobilklub Polski (skrzynia biegów)
Najszybsze okrążenie (6): Golec - 1:56,688
Prowadzenie w wyścigu: 1-4 okr.: M. Ptak, 5-10 okr.: Szwagierczak

II wyścig (15 okr. x 4,1 km = 61,5 km):

1. Adam Polak Castrol - Automobilklub Polski 32:19,817 (114,1 km/h)
2. Jakub Golec PPH Kaczmarek / M. Pieluszyńska - Automobilklub Wielkopolski 32:22,690
3. Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski 32:24,599
4. Robert Polak Automobilklub Polski 32:27,012
5. Sebastian Mielcarek PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski 32:27,758
6. Robert Kisiel Autoklub Rzemieślnik Warszawa 32:33,582
7. Andrzej Dziurka ALDA - Automobilklub Polski 32:34,160
8. Maciej Ptak Autoklub Rzemieślnik Warszawa 32:47,625
9. Marcin Biernacki jr Automobilklub Kielecki 32,47,871
10. Otto Bartkowiak Automobilklub Śląski 32:49,672
11. Jan Matłacz Autoklub Rzemieślnik Warszawa 32:56,870
12. Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa 32:57,961
13. Marek Oczkowski PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski 33:00,659
14. Mariusz Podkalicki Automobilklub Szczeciński 33:08,403
15. Piotr Bednarek Automobilklub Wielkopolski 33:09,020
16. Wojciech Jankowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa 33:19,079
17. Dariusz Kinderman Automobilklub Śląski 33:36,009
18. Dariusz Kowalewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa 33:43,866
19. Andrzej Szulc Automobilklub Morski 33:51,666
20. Ireneusz Trzeszczkowski Automobilklub Toruński 33:54,815
21. Józef Dziób Automobilklub Opolski 34:09,226
22. Witold Paradowski Automobilklub Częstochowski 34:24,138
23. Krzysztof Gałecki Lotos - Automobilklub Wielkopolski - 1 okr.
24. Andrzej Derczyński Automobilklub Częstochowski - 1 okr.
25. Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski - 2 okr.
Najszybsze okrążenie (13): Zarzycki - 2:05,339
Prowadzenie w wyścigu: 1-8 okr.: Szwagierczak, 9-15 okr.: A. Polak
 
Puchar Cinquecento Sporting:
Trening: 1. Cołoszyński - 2:09,102; 2. S. Mielcarek - 2:09,923; 3. Lewandowski - 2:10,206; 4. Szwagierczak - 2:10,529; 5. Buks - 2:10,637; 6. A. Tuszyński - 2:10,758; 7. Golec - 2:10,787; 8. Serbin - 2:11,704; 9. Gawroński - 2:11,862; 10. Caputa - 2:12,109; 11. Pawluczuk - 2:12,231; 12. Płaczek - 2:12,492; 13. Raczkowski - 2:12,533; 14. Węglarz - 2:12,738; 15. Oczkowski - 2:12,932; 16. M. Tuszyński - 2:13,057; 17. Czarnocki - 2:13,071; 18. J. Chojnacki - 2:13,092; 19. Białowąs - 2:13,316; 20. Pelec-Alexandrowicz - 2:13,368; 21. Litwinowicz - 2:13,429; 22. Oleksiak - 2:13,554; 23. Szymczyk - 2:13,663; 24. Turkiewicz - 2:13,814; 25. A. Chojnacki - 2:14,011; 26. Dąbrowski - 2:14,069; 27. Herbeć - 2:14,246; 28. Matłacz - 2:14,509; 29. Łacisz - 2:14,887; 30. J. Majewski - 2:15,262; 31. Słowiński - 2:17,500; 32. Galik - 2:17,513; 33. Zajdel - 2:18,322; 34. Dunat - 2:18,681; 35. Sikora - 2:21,162; 36. Jarmoz - 2:21,901; 37. Zaleski - 2:23,162; 38. Sciciński - 2:23,819; 39. Hercog - 2:25,032; 40. Ficoń - 2:26,566; 41. Zarzycki - 2:29,048; 42. Gil - 2:30,548; 43. Skarżyński - 2:31,139; 44. H. Pinis
I wyścig (10 okr. x 4,1 km = 41,0 km):
1. Wojciech Cołoszyński Castrol / Autorex - Automobilklub Polski 21:49,548 (112,7 km/h)
2. Sebastian Mielcarek PPH Kaczmarek / ACM Mari Car - Automobilklub Wielkopolski 21:52,860
3. Sebastian Lewandowski Brus Auto - Autoklub Rzemieślnik Warszawa 22:05,042
4. Zbigniew Szwagierczak Pol Car - Automobilklub Wielkopolski 22:07,532
5. Marek Oczkowski PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski 22:09,159
6. Andrzej Węglarz Moto Car 93 Rzeszów 22:09,564
7. Karol Buks Pol Car - Automobilklub Wielkopolski 22:10,168
8. Michał Tuszyński Brus Auto - Autoklub Rzemieślnik Warszawa 22:15,112
9. Zbigniew Czarnocki Autoklub Rzemieślnik Warszawa 22:16,681
10. Małgorzata Serbin Carsystem Voss SIA - Autoklub Rzemieślnik Warszawa 22:19,259
11. Krzysztof Gawroński Autoklub Rzemieślnik Warszawa 22:19,526
12. Krzysztof Caputa Automobilklub Beskidzki 22:19,916
13. Tomasz Płaczek Carsystem Voss SIA - Automobilklub Wielkopolski 22:25,432
14. Jacek Raczkowski Automobilklub Kielecki 22:31,756
15. Jacek Chojnacki Castrol - Automobilklub Polski 22:32,482
16. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa 22:34,102
17. Jakub Golec PPH Kaczmarek / ACM Mari Car - Automobilklub Wielkopolski 22:35,730
18. Piotr Litwinowicz Automobilklub Wielkopolski 22:42,690
19. Marek Szymczyk PZU SA / CarSerwis - Autoklub Rzemieślnik Warszawa 22:43,297
20. Tomasz Oleksiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa 22:43,822
21. Tomasz Dąbrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa 22:54,290
22. Wojciech Białowąs Autoklub Rzemieślnik Warszawa 22:56,665
23. Jan Matłacz Autoklub Rzemieślnik Warszawa 22:58,439
24. Zbigniew Łacisz Automobilklub Śląski 22:59,583
25. Jarosław Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa 23:07,519
26. Andrzej Słowiński Automobilklub Dolnośląski 23:19,938
27. Krzysztof Dunat Autoklub Rzemieślnik Warszawa 23:20,269
28. Michał Gil Automobilklub Kielecki 23:20,369
29. Piotr Galik Autoklub Rzemieślnik Warszawa 23:30,474
30. Andrzej Chojnacki Automobilklub Polski 23:39,898
31. Mariusz Zajdel Automobilklub Częstochowski 23:58,521
32. Marceli Jarmoz Automobilklub Krakowski 23:59,972
33. Jacek Sikora Autorex - Automobilklub Polski - 1 okr.
34. Jan Herbeć Automobilklub Kędzierzyński - 1 okr.
35. Jacek Sciciński Autoklub Rzemieślnik Warszawa - 1 okr.
36. Michał Pelec-Alexandrowicz Automobilklub Wielkopolski - 2 okr.
Odpadli:
  Mariusz Ficoń Autoklub Rzemieślnik Warszawa (wypadek)
  Wiktor Turkiewicz Automobilklub Wielkopolski (wypadek)
  Adam Tuszyński Brus Auto - Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
  Cezary Zaleski Automobilklub Polski  
  Jarosław Hercog Automobilklub Wielkopolski  
  Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
  Tomasz Skarżyński Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
  Henryk Pinis Automobilklub Częstochowski  

Najszybsze okrążenie (7): Cołoszyński - 2:09,501

Prowadzenie w wyścigu: 1-10 okr.: Cołoszyński

II wyścig (15 okr. x 4,1 km = 61,5 km):

1. Wojciech Cołoszyński Castrol / Autorex - Automobilklub Polski 33:32,287 (110,0 km/h)
2. Sebastian Lewandowski Brus Auto - Autoklub Rzemieślnik Warszawa 33:38,754
3. Sebastian Mielcarek PPH Kaczmarek / ACM Mari Car - Automobilklub Wielkopolski 33:47,498
4. Włodzimierz Pawluczuk Autoklub Rzemieślnik Warszawa 33:49,350
5. Marek Oczkowski PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski 33:51,822
6. Michał Tuszyński Brus Auto - Autoklub Rzemieślnik Warszawa 33:55,761
7. Adam Tuszyński Brus Auto - Autoklub Rzemieślnik Warszawa 33:58,484
8. Krzysztof Gawroński Autoklub Rzemieślnik Warszawa 33:58,913
9. Zbigniew Szwagierczak Pol Car - Automobilklub Wielkopolski 33:59,270
10. Małgorzata Serbin Carsystem Voss SIA - Autoklub Rzemieślnik Warszawa 34:05,990
11. Tomasz Oleksiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa 34:06,062
12. Jakub Golec PPH Kaczmarek / ACM Mari Car - Automobilklub Wielkopolski 34:06,293
13. Marek Szymczyk PZU SA / CarSerwis - Autoklub Rzemieślnik Warszawa 34:07,746
14. Zbigniew Czarnocki Autoklub Rzemieślnik Warszawa 34:09,291
15. Andrzej Węglarz Moto Car 93 Rzeszów 34:09,508
16. Krzysztof Caputa Automobilklub Beskidzki 34:09,630
17. Karol Buks Pol Car - Automobilklub Wielkopolski 34:09,741
18. Tomasz Płaczek Carsystem Voss SIA - Automobilklub Wielkopolski 34:12,702
19. Piotr Litwinowicz Automobilklub Wielkopolski 34:16,158
20. Jacek Chojnacki Castrol - Automobilklub Polski 34:17,417
21. Wiktor Turkiewicz Automobilklub Wielkopolski 34:30,159
22. Tomasz Dąbrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa 34:34,752
23. Jan Matłacz Autoklub Rzemieślnik Warszawa 34:39,098
24. Andrzej Chojnacki Automobilklub Polski 34:39,245
25. Michał Pelec-Alexandrowicz Automobilklub Wielkopolski 34:42,743
26. Wojciech Białowąs Autoklub Rzemieślnik Warszawa 34:47,771
27. Jarosław Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa 34:47,970
28. Jan Herbeć Automobilklub Kędzierzyński 35:01,060
29. Krzysztof Dunat Autoklub Rzemieślnik Warszawa 35:04,733
30. Zbigniew Łacisz Automobilklub Śląski 35:20,527
31. Michał Gil Automobilklub Kielecki 35:21,640
32. Jacek Raczkowski Automobilklub Kielecki 35:25,320
33. Jacek Sikora Autorex - Automobilklub Polski 35:28,890
34. Piotr Galik Autoklub Rzemieślnik Warszawa 35:29,617
35. Cezary Zaleski Automobilklub Polski 35:30,386
36. Marceli Jarmoz Automobilklub Krakowski 35:46,694
37. Andrzej Słowiński Automobilklub Dolnośląski 35:48,483
38. Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa - 1 okr.
Najszybsze okrążenie (5): Lewandowski - 2:09,858
Prowadzenie w wyścigu: 1-15 okr.: Cołoszyński
 
Puchar Cinquecento:
Trening: 1. G. Grzyb - 2:17,004; 2. Pietruszyński - 2:17,061; 3. B. Ptak - 2:17,062; 4. Bekas - 2:17,505; 5. Czyż - 2:17,520; 6. Czekański - 2:17,625; 7. M. Kochański - 2:17,788; 8. M. Bartkowiak - 2:17,794; 9. Sierpowski - 2:17,808; 10. Maryniak - 2:17,848
I wyścig (9 okr. x 4,1 km = 36,9 km):
1. Bartosz Ptak Automobilklub Radomski 20:41,666 (107,0 km/h)
2. Grzegorz Grzyb Auto Res - Moto Car 93 Rzeszów 20:42,107
3. Jakub Pietruszyński PPH Kaczmarek / ACM Mari Car - Automobilklub Wielkopolski 20:43,471
4. Maciej Bekas PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski 20:47,983
5. Artur Czyż Polcar - Automobilklub Wielkopolski 20:50,066
6. Wojciech Maryniak PPH Kaczmarek / ACM Mari Car - Automobilklub Wielkopolski 20:51,493
7. Rafał Czekański Automobilklub Rzeszowski 20:51,948
8. Grzegorz Karczewski AW Ciech Petrol - Automobilklub Wielkopolski 20:55,118
9. Arkadiusz Nowicki PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski 20:57,849
10. Tomasz Sierpowski Automobilklub Leszczyński 20:58,070
11. Marcin Brymora Automobilklub Częstochowski  
12. Tomasz Smoroń Auto Centrum - Automobilklub Wielkopolski  
13. Tomasz Nowak Automobilklub Polski  
14. Maurycy Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
15. Paweł Melwiński    
16. Paweł Stefanicki Automobilklub Morski  
17. Robert Hudziak Automobilklub Wielkopolski  
18. Mirosław Giziński    
19. Adam Pol Polmozbyt Katowice - Automobilklub Śląski  
20. Rafał Rzemień Moto Car 93 Rzeszów  
21. Tomasz Myszkier Automobilklub Wielkopolski  
22. Łukasz Olejnik Automobilklub Opolski  
23. Maciej Lubiak Automobilklub Morski  
24. Marcin Kaczmarek PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski  
25. Magdalena Kusiak Automobilklub Częstochowski  
26. Magdalena Krząpa Automobilklub Częstochowski  
27. Tomasz Styp-Rekowski    
28. Tomasz Niewczas    
29. D. Grzyb    
Odpadli m. in.:
  Marcin Bartkowiak Automobilklub Śląski  
Najszybsze okrążenie (5): Pietruszyński - 2:16,013

Prowadzenie w wyścigu: 1 okr.: Pietruszyński, 2 okr.: G. Grzyb, 3-9 okr.: B. Ptak

II wyścig (12 okr. x 4,1 km = 49,2 km):
1. Artur Czyż Polcar - Automobilklub Wielkopolski 28:28,928 (103,6 km/h)
2. Bartosz Ptak Automobilklub Radomski 28:45,872
3. Maciej Bekas PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski 28:47,101
4. Tomasz Sierpowski Automobilklub Leszczyński 28:52,901
5. Marcin Brymora Automobilklub Częstochowski 28:53,089
6. Rafał Czekański Automobilklub Rzeszowski 28:54,555
7. Maurycy Kochański Autoklub Rzemieślnik Warszawa 28:57,006
8. Grzegorz Grzyb Auto Res - Moto Car 93 Rzeszów 29:01,536
9. Tomasz Smoroń Auto Centrum - Automobilklub Wielkopolski 29:02,214
10. Jakub Pietruszyński PPH Kaczmarek / ACM Mari Car - Automobilklub Wielkopolski 29:08,269

11.

Wojciech Maryniak Automobilklub Wielkopolski  
12. Adam Pol Polmozbyt Katowice - Automobilklub Śląski  
13. Arkadiusz Nowicki PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski  
14. Tomasz Nowak Automobilklub Polski  
15. Mirosław Giziński    
16. Andrzej Spława-Neyman Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
17. Łukasz Olejnik Automobilklub Opolski  
18. Paweł Melwiński    
19. Maciej Lubiak Automobilklub Morski  
20. Marcin Bartkowiak Automobilklub Śląski  
21. Robert Hudziak Automobilklub Wielkopolski  
22. T. Miśkiewicz    
23. Grzegorz Karczewski AW Ciech Petrol - Automobilklub Wielkopolski  
24. Marcin Kaczmarek PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski  
25. Tomasz Niewczas    
26. D. Grzyb    
27. Paweł Stefanicki Automobilklub Morski  
Odpadli m. in.:

2 okr.

Tomasz Myszkier Automobilklub Wielkopolski (wypadek)
  Magdalena Kusiak Automobilklub Częstochowski (wypadek)
  Magdalena Krząpa Automobilklub Częstochowski (wypadek)
Najszybsze okrążenie (2): Czyż - 2:19,133
Prowadzenie w wyścigu: 1-12 okr.: Czyż

<< 1 el. WSMP 1997 - Poznań] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1997] [4 el. WSMP 1997 - Poznań >>