<< 5 el. WSMP 1997 - Kamień Śląski] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1997] [7 el. WSMP 1997 - Poznań >>


10.08.1997 Kamień Śląski - 6 eliminacja WSMP

Klasa E-2000:
Trening: 1. Rafał Podolski - 1:27,347; 2. Luciński - 1:27,821; 3. M. Krachulec - 1:33,222; 4. W. Gąsecki - 1:36,394
Wyścig (12 okr. x 3,8 km = 45,6 km):
1. Rafał Podolski Automobilklub Kielecki Reynard 913-Volkswagen 17:52,522 (145,0 km/h)
2. Mirosław Krachulec Automobilklub Częstochowski Eufra 391-Mugen 19:07,520
Odpadł:

11 okr.

Ryszard Luciński Castrol - Automobilklub Wielkopolski Dallara F 394-Opel (silnik)
Nie wystartował:
  Wojciech Gąsecki Automobilklub Szczeciński Dallara F 389-Volkswagen  
Najszybsze okrążenie (9): Rafał Podolski - 1:27,677
Prowadzenie w wyścigu: 1-12 okr.: Rafał Podolski
 
Klasa E-1600:
Trening: 1. Glinczewski - 1:29,117; 2. Szczęsny - 1:29,789; 3. Skwarzyński - 1:36,605; 4. Robert Podolski - 1:39,286; 5. Fontański - 1:40,084; 6. W. Podolski - 1:41,000; 7. Witkowicz - 1:42,091; 8. J. Podolski - 1:49,080
Wyścig (12 okr. x 3,8 km = 45,6 km):
1. Artur Glinczewski Automobilklub Wielkopolski Reynard 893-Volkswagen 19:37,107 (132,1 km/h)
2. Robert Podolski Automobilklub Kielecki Estonia 25-Łada - 1 okr.
3. Wacław Podolski Automobilklub Kielecki Promot 79-Łada - 1 okr.
4. Jerzy Fontański Automobilklub Częstochowski Estonia 21-Łada - 1 okr.
5. Juliusz Podolski Automobilklub Kielecki Estonia 21-Łada - 2 okr.
6. Tomasz Szczęsny Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Reynard 883-Volkswagen - 2 okr.
Odpadł:
  Tomasz Witkowicz Automobilklub Częstochowski Promot 82-Łada  
Nie wystartował:
  Artur Skwarzyński Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Łada  
Najszybsze okrążenie (2): Glinczewski - 1:30,007
Prowadzenie w wyścigu: 1-12 okr.: Glinczewski
 
Klasa E-1300:
Trening: 1. Gasenko - 1:35,990; 2. Banaszak - 1:36,070; 3. K. Wodziński - 1:36,426; 4. Leśniak - 1:37,418; 5. Sączyński - 1:37,882; 6. Godula - 1:38,120; 7. Wozowicz - 1:39,705; 8. Marcinkiewicz - 1:39,761; 9. Gajór - 1:40,217; 10. Kaźmierczak - 1:42,010; 11. Gil - 1:42,408; 12. Podsiadło - 1:43,344; 13. A. Wodziński - 1:43,520; 14. Kaczmarek - 1:44,326; 15. Żywicki - 1:44,568; 16. Grabowski - 1:47,454; 17. Kamiński - 1:48,654; 18. Starkowski - 1:50,915
Wyścig (11 okr. x 3,8 km = 41,8 km):
1. Wiktor Gasenko PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski Estonia 25-Łada 18:45,089 (126,7 km/h)
2. Piotr Kaźmierczak Automobilklub Krakowski Estonia 21-Łada 19:00,132
3. Grzegorz Wozowicz Stomil Dębica Estonia 21-Łada 19:01,287
4. Maciej Marcinkiewicz Automobilklub Olsztyński Estonia 21-Łada 19:22,969
5. Michał Gil Automobilklub Kielecki Estonia 21-Łada 19:33,614
6. Henryk Żywicki Automobilklub Koszaliński Estonia 21-Łada - 1 okr.
7. Andrzej Grabowski Automobilklub Bałtycki Promot 85-Łada - 1 okr.
8. Marcin Kaczmarek Automobilklub Szczeciński Estonia 21-Łada - 1 okr.
9. Andrzej Wodziński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Łada - 1 okr.
Odpadli m. in.:
  Marcin Banaszak PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski Promot 83-Łada  
  Krzysztof Wodziński Castrol - Autoklub Rzemieślnik Warszawa Promot 84-Łada  
  Bohdan Leśniak Autoklub Rzemieślnik Warszawa Estonia 25-Łada  
  Janusz Sączyński Automobilklub Morski Estonia 25-Łada  
Nie wystartował:
  Andrzej Godula Automobilklub Polski Estonia 25-Łada  
Najszybsze okrążenie (2): Gasenko - 1:37,103
Prowadzenie w wyścigu: 1-11 okr.: Gasenko
 
Klasa H pow. 1600:
Trening: 1. Tadeusz Myszkier - 1:32,403; 2. Dziurka - 1:33,115; 3. Marek Kusiak - 1:39,100; 4. Kostrzak - 1:41,058; 5. Kleina - 1:42,299; 6. N. Mandera - 1:46,053; 7. Baran - 1:47,773; 8. Fiedor - 1:47,995; 9. Zgorzelski - 1:49,450; 10. H. Mandera - 1:49,921; 11. Umicević - 1:50,379
Wyścig (12 okr. x 3,8 km = 45,6 km):
1. Andrzej Dziurka ALDA - Automobilklub Polski Opel Astra 2.0 19:11,643 (135,0 km/h)
2. Mariusz Kostrzak Autoklub Rzemieślnik Warszawa BMW M3 E36 20:35,414
3. Natalia Mandera Automobilklub Wielkopolski Toyota Carina E - 1 okr.
4. Arkadiusz Zgorzelski Automobilklub Szczeciński Porsche 911 Carrera - 1 okr.
5. Tadeusz Myszkier Lotos - Automobilklub Wielkopolski Ford Escort RS Cosworth - 2 okr.
6. Slavko Umicević Automobilklub Polski Honda CRX - 2 okr.
Odpadli m. in.:
  Marek Kusiak Automobilklub Częstochowski Ford Escort RS Cosworth  
  Andrzej Kleina Automobilklub Olsztyński Ford Sierra Cosworth RS 500  
Najszybsze okrążenie (6): Tadeusz Myszkier - 1:32,408
Prowadzenie w wyścigu: 1-2 okr.: Tadeusz Myszkier, 3-6 okr.: Dziurka, 7-8 okr.: Tadeusz Myszkier, 9-12 okr.: Dziurka
 
Klasa A-1000:
Trening: 1. Serbin - 1:58,849; 2. Kałuża - 1:59,141; 3. Gawroński - 1:59,790; 4. Bekas - 2:00,144; 5. Wywiał - 2:01,707; 6. Witkowicz - 2:09,940; 7. Patan - 2:11,490; 8. Pol - 2:12,335; 9. D. Grzyb - 2:30,528
Wyścig (12 okr. x 3,8 km = 45,6 km):
1. Maciej Bekas PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 900 23:49,641 (108,8 km/h)
2. Małgorzata Serbin Carsystem Voss SIA - A. Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento Abarth 24:03,748
3. Paweł Kałuża Automobilklub Kielecki Fiat Cinquecento 900 24:18,271
4. Tomasz Wywiał Automobilklub Częstochowski Fiat Cinquecento Abarth 24:51,528
5. Krzysztof Gawroński Autoklub Rzemieślnik Warszawa Fiat Cinquecento 900 25:15,122
6. Tomasz Płaczek Carsystem Voss SIA - A. Wielkopolski Fiat Cinquecento 900 - 1 okr.
7. Tomasz Witkowicz Automobilklub Częstochowski Fiat Cinquecento Abarth - 1 okr.
8. Leszek Patan Automobilklub Wielkopolski Fiat Cinquecento 900 - 1 okr.
Odpadli:
  Adam Pol Polmozbyt Katowice - Automobilklub Śląski Fiat Cinquecento 900  
  D. Grzyb      
Najszybsze okrążenie (2): Bekas - 1:56,562
Prowadzenie w wyścigu: 1-12 okr.: Bekas
 
Puchar Renault Megane Coupe:
Trening: 1. S. Mielcarek - 1:47,500; 2. M. Ptak - 1:47,544; 3. Biernacki - 1:47,661; 4. Golec - 1:47,722; 5. Szwagierczak - 1:47,792; 6. Oczkowski - 1:47,805; 7. A. Polak - 1:47,941; 8. Kisiel - 1:48,160; 9. Bednarek - 1:48,348; 10. Dziurka - 1:48,357; 11. R. Polak - 1:48,980; 12. Zarzycki - 1:49,313; 13. Z. Brymora - 1:49,441; 14. O. Bartkowiak - 1:49,474; 15. Matłacz - 1:49,525; 16. Gałecki - 1:49,684; 17. H. Mandera - 1:50,327; 18. Słowiński - 1:50,353; 19. Jankowski - 1:50,432; 20. Kudłaty - 1:50,613; 21. Paradowski - 1:51,389; 22. Kowalewski - 1:51,490; 23. Szulc - 1:51,915; 24. Kinderman - 1:53,026; 25. Dziób - 1:53,352; 26. Trzeszczkowski - 1:53,654; 27. Derczyński - 1:55,761
Wyścig (15 okr. x 3,8 km = 57,0 km):
1. (1.*) Sebastian Mielcarek PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski 27:22,384
2. (2.*) Jakub Golec PPH Kaczmarek / M. Pieluszyńska - Automobilklub Wielkopolski 27:23,812
3. (3.*) Zbigniew Szwagierczak Automobilklub Wielkopolski 27:24,253
4.   Maciej Ptak Autoklub Rzemieślnik Warszawa 27:27,845
5. (4.*) Adam Polak Castrol - Automobilklub Polski 27:28,673
6.   Marcin Biernacki jr Automobilklub Kielecki 27:29,827
7. (5.*) Marek Oczkowski PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski 27:34,858
8. (6.*) Robert Kisiel Autoklub Rzemieślnik Warszawa 27:38,412
9. (7.*) Robert Polak Automobilklub Polski 27:48,562
10. (8.*) Andrzej Dziurka ALDA - Automobilklub Polski 27:49,001
11. (9.*) Otto Bartkowiak Automobilklub Śląski 27:51,405
12. (10.*) Zdzisław Brymora Automobilklub Częstochowski 27:52,246
13. (11.*) Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa 27:56,906
14. (12.*) Krzysztof Gałecki Lotos - Automobilklub Wielkopolski 28:08,137
15. (13.*) Andrzej Słowiński Automobilklub Dolnośląski 28:13,274
16. (14.*) Wojciech Jankowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa 28:14,026
17. (15.*) Henryk Mandera Automobilklub Wielkopolski 28:22,251
18. (16.*) Piotr Bednarek Automobilklub Wielkopolski 28:32,129
19. (17.*) Dariusz Kinderman Automobilklub Śląski 28:42,475
20. (18.*) Dariusz Kowalewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa 28:44,589
21. (19.*) Andrzej Szulc Automobilklub Morski 28:46,046
22. (20.*) Witold Paradowski Automobilklub Częstochowski 28:47,088
23. (21.*) Józef Dziób Automobilklub Opolski 28:47,636
24. (22.*) Jan Matłacz Autoklub Rzemieślnik Warszawa 28:50,710
25. (23.*) Ireneusz Trzeszczkowski Automobilklub Toruński 29:07,074
26. (24.*) Andrzej Derczyński Automobilklub Częstochowski 29:07,730
27. (25.*) Tadeusz Kudłaty Automobilklub Dolnośląski 29:08,847
* - miejsca w klasyfikacji Pucharu (po wykluczeniu z końcowej punktacji Marcina Biernackiego i Macieja Ptaka).

Najszybsze okrążenie (9): Golec - 1:48,334

Prowadzenie w wyścigu: 1-9 okr.: S. Mielcarek, 10-13 okr.: Golec, 14-15 okr.: S. Mielcarek
 
Puchar Cinquecento Sporting:
Trening: 1. Cołoszyński - 1:58,826; 2. S. Mielcarek - 1:59,207; 3. Oczkowski - 1:59,351; 4. Buks - 1:59,355; 5. Gawroński - 1:59,637; 6. Lewandowski - 1:59,807; 7. A. Tuszyński - 1:59,809; 8. Węglarz - 1:59,830; 9. M. Tuszyński - 1:59,833; 10. Raczkowski - 2:00,327; 11. Płaczek - 2:00,415; 12. Caputa - 2:00,421; 13. Szymczyk - 2:00,979; 14. Szwagierczak - 2:01,140; 15. Turkiewicz - 2:01,346; 16. Czarnocki - 2:01,387; 17. Serbin - 2:01,403; 18. J. Chojnacki - 2:01,440; 19. Matłacz - 2:01,775; 20. Litwinowicz - 2:01,802; 21. Łacisz - 2:01,943; 22. Herbeć - 2:01,947; 23. Pelec-Alexandrowicz - 2:02,014; 24. Golec - 2:02,154; 25. Oleksiak - 2:02,198; 26. J. Majewski - 2:02,251; 27. A. Majewski - 2:03,169; 28. A. Chojnacki - 2:04,543; 29. Słowiński - 2:05,199; 30. Sikora - 2:05,431; 31. Zajdel - 2:05,594; 32. Galik - 2:05,714; 33. Dąbrowski - 2:06,204; 34. Sciciński - 2:06,838; 35. Hercog - 2:09,719; 36. Zarzycki - 2:10,943
Wyścig (15 okr. x 3,8 km = 57,0 km):
1. Wojciech Cołoszyński Castrol / Autorex - Automobilklub Polski 30:16,746 (107,0 km/h)
2. Sebastian Mielcarek PPH Kaczmarek / ACM Mari Car - Automobilklub Wielkopolski 30:17,768
3. Sebastian Lewandowski Brus Auto - Autoklub Rzemieślnik Warszawa 30:18,782
4. Karol Buks Pol Car - Automobilklub Wielkopolski 30:19,183
5. Marek Oczkowski PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski 30:19,605
6. Andrzej Węglarz Moto Car 93 Rzeszów 30:20,982
7. Adam Tuszyński Brus Auto - Autoklub Rzemieślnik Warszawa 30:26,948
8. Michał Tuszyński Brus Auto - Autoklub Rzemieślnik Warszawa 30:30,925
9. Krzysztof Gawroński Autoklub Rzemieślnik Warszawa 30:33,735
10. Krzysztof Caputa Automobilklub Beskidzki 30:43,795
11. Zbigniew Szwagierczak Pol Car - Automobilklub Wielkopolski 30:46,834
12. Marek Szymczyk PZU SA / CarSerwis - Autoklub Rzemieślnik Warszawa 30:47,078
13. Tomasz Płaczek Carsystem Voss SIA - Automobilklub Wielkopolski 30:48,156
14. Małgorzata Serbin Carsystem Voss SIA - Autoklub Rzemieślnik Warszawa 30:54,405
15. Jacek Chojnacki Castrol - Automobilklub Polski 30:54,507
16. Jan Matłacz Autoklub Rzemieślnik Warszawa 30:57,089
17. Jarosław Majewski Autoklub Rzemieślnik Warszawa 31:11,687
18. Zbigniew Łacisz Automobilklub Śląski 31:26,019
19. Adam Majewski Automobilklub Polski 31:38,953
20. Mariusz Zajdel Automobilklub Częstochowski 31:48,934
21. Jacek Sikora Autorex - Automobilklub Polski 31:55,195
Odpadli:
  Jacek Raczkowski Automobilklub Kielecki  
  Wiktor Turkiewicz Automobilklub Wielkopolski  
  Zbigniew Czarnocki Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
  Piotr Litwinowicz Automobilklub Wielkopolski  
  Jan Herbeć Automobilklub Kędzierzyński  
  Michał Pelec-Alexandrowicz Automobilklub Wielkopolski  
  Jakub Golec Automobilklub Wielkopolski  
  Tomasz Oleksiak Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
  Andrzej Chojnacki Automobilklub Polski  
  Andrzej Słowiński Automobilklub Dolnośląski  
  Piotr Galik Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
  Tomasz Dąbrowski Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
  Jacek Sciciński Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
  Jarosław Hercog Automobilklub Wielkopolski  
  Eugeniusz Zarzycki Autoklub Rzemieślnik Warszawa  
Najszybsze okrążenie (5): S. Mielcarek - 1:59,334
Prowadzenie w wyścigu: 1 okr.: Oczkowski, 2-5 okr.: Cołoszyński, 6-7 okr.: Oczkowski, 8-15 okr.: Cołoszyński
 
Puchar Cinquecento:
Trening: 1. Pol - 2:05,950; 2. Maryniak - 2:06,009; 3. G. Grzyb - 2:06,243; 4. Karczewski - 2:06,554; 5. Pietruszyński - 2:06,559; 6. Sierpowski - 2:06,614; 7. Nowicki - 2:06,631; 8. Bekas - 2:06,656; 9. Giziński - 2:06,680; 10. Czyż - 2:06,734
Wyścig (12 okr. x 3,8 km = 45,6 km):
1. Wojciech Maryniak PPH Kaczmarek / ACM Mari Car - Automobilklub Wielkopolski 25:38,516 (101,1 km/h)
2. Jakub Pietruszyński PPH Kaczmarek / ACM Mari Car - Automobilklub Wielkopolski 25:38,758
3. Grzegorz Karczewski AW Ciech Petrol - Automobilklub Wielkopolski 25:38,941
4. Artur Czyż Polcar - Automobilklub Wielkopolski 25:41,795
5. Rafał Czekański Automobilklub Rzeszowski 25:48,251
6. Adam Pol Polmozbyt Katowice - Automobilklub Śląski 25:48,900
7. Tomasz Sierpowski Automobilklub Leszczyński 25:49,174
8. Marcin Brymora Automobilklub Częstochowski 26:02,463
9. Robert Hudziak Automobilklub Wielkopolski 26:02,540
10. Łukasz Olejnik Automobilklub Opolski 26:03,628
11. Arkadiusz Nowicki PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski  
12. Mirosław Giziński    
13. T. Miśkiewicz    
14. Maciej Bekas PPH Kaczmarek - Automobilklub Wielkopolski  
15. Paweł Melwiński    
16. Bartosz Ptak Automobilklub Radomski  
17. Tomasz Nowak Automobilklub Polski  
18. Marcin Ślązok    
19. Tomasz Mądry    
20. Magdalena Kusiak Automobilklub Częstochowski  
21. Mateusz Gołdyn    
22. Maciej Lubiak Automobilklub Morski  
23. T. Szoch    
Odpadli m. in.:
  Grzegorz Grzyb Auto Res - Moto Car 93 Rzeszów  
Najszybsze okrążenie (5): Karczewski - 2:06,633
Prowadzenie w wyścigu: 1 okr.: Pol, 2-7 okr.: Maryniak, 8-11 okr.: Pietruszyński, 12 okr.: Maryniak

<< 5 el. WSMP 1997 - Kamień Śląski] [Strona główna] [Wyścigi] [WSMP 1997] [7 el. WSMP 1997 - Poznań >>